برگزیده های پرشین تولز

پاتوق Need For Speed بازان!

از کدام سبک خوشتان می آید؟

• زیرزمینی

Votes: 34 56.7%
  • معمولی- پیست در طبیعت

Votes: 26 43.3%

• Total voters
    60

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه درخواست از NFS بازان !!
glasses.gif

چند روزیه شدیدا علاقه مند شدم دوباره NFS hot pursuit2 رو بازی کنم !!
13.gif

hotpursuit2.jpg

لووول / من کلا برای این بازی کامپیوتر خریدم آن زمان !!
glasses.gif

اگر کسی از دوستان داره این بازی رو ممنون میشم برام بفرسته ! چند جا گشتم گیرم نیومد ! هزینه اش هم هر چقدر بشه مهم نیست . واقعا ممنون میشم .
glasses.gif
خب اگه هزینه اش واسه ات مساله ای نیست ... برو پاساژ هدیه ... میدون فاطمی ... مغازه آبی کامپیوتر ... با 2-3 تومن واسه ات یه کپی می کشه ...
تشکر بابت اسکرین شات ها .
کاش حداقل یه دختر ِ زیبا تر (!) انتخاب میکردن !! 8-|
یادش بخیر خیلی وقت پیش توی یه تاپیک دیگه بود فکر کنم توی همین بخش بازی که یه بحث کوتاهی در مورد دخترهای NFS شد ... خندیدیم چقذه ..

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
خب اگه هزینه اش واسه ات مساله ای نیست ... برو پاساژ هدیه ... میدون فاطمی ... مغازه آبی کامپیوتر ... با 2-3 تومن واسه ات یه کپی می کشه ...

تشکر ، دیروز تهیه کردم . 1 dvd هست که کلکسون NFS هاست !! از همین Hot Pursuit 2 تا Pro Street !! هزار تومن ! البته باید صبر کرد تا فایل ها از حالت فشرده خارج بشن !
6243.gif

یادش بخیر خیلی وقت پیش توی یه تاپیک دیگه بود فکر کنم توی همین بخش بازی که یه بحث کوتاهی در مورد دخترهای NFS شد ... خندیدیم چقذه ..

بله ، یادم هست ! گویا آقای پسر نقره ای فرموده بودن دختری که توی Carbon هست ، خوب پا نمیده !!
4bhn7et.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
چند روزی میشه که عکس های بیشتری ازش اومده

فایل های ضمیمه

• screen11_large.jpg
    screen11_large.jpg
    85.1 KB · نمایش ها: 5
  • screen10_large.jpg
    screen10_large.jpg
    48.6 KB · نمایش ها: 2
  • screen13_large.jpg
    screen13_large.jpg
    54.6 KB · نمایش ها: 2

Cinderella Man

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
اون لینک GameTrailers برای دانلود تریلرهاش هست ( البته هنوز تریلری از GamePlay ش نیومده )
گویا ما (!) نقش شخصی رو داریم که به تشکیلات زیرزمینی میره و این وسط با Maggie Q در ارتباط هستیم
اینبار هم دختر بازی (!) گویا Maggie Q هست
هرچه بیشتر داره به یه فیلم سینمایی تبدیل میشه, یه چندتا عکس از تریلرش گرفتم ( اتچ شد )
باید منتظر موند و دید چی از کار در میاد, گویا بیشترین مانور روی فرار از پلیس هست در بازی ( باید دید )

-
Transporter 8-|

من كلا اين روند داستاني NFS رو خيلي دوست دارم و هر چي هم كه بيشتر داستاني بشه من بيشتر حال مي كنم.

---

اون پرو استريت هم همچين بدك نبود ولي تو يه تاپيك ديگه هم دفاع كردم ازش رفقا تو PT مي خواستن ما رو بكشن.

منتظر اين يكي هستيم ... كليك گفته ابان مياد.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
تاپیکش رو بزن استاد

آقا زحمتش به خودت میرسه (
icon10.gif
)

من كلا اين روند داستاني NFS رو خيلي دوست دارم و هر چي هم كه بيشتر داستاني بشه من بيشتر حال مي كنم.

اون پرو استريت هم همچين بدك نبود ولي تو يه تاپيك ديگه هم دفاع كردم ازش رفقا تو PT مي خواستن ما رو بكشن.

منتظر اين يكي هستيم ... كليك گفته ابان مياد.

منم خودشم میاد, در مورد Pro Street راستش زیاد دلچسب نبود, اصولا بگردی ( اکثرا ) بعد از Most Wanted دنبال یه شاهکار میگشتن, شاید Undercover این انتظار رو پاسخ بده ...

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
Pro Street تنها nfs ای بود که تمومش نکردم ! (اصلا بازی نکردم البته ممکنه دلیل مهمش این باشه که با lfs آشنا شده بودم:D )

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Pro Street تنها nfs ای بود که تمومش نکردم ! (اصلا بازی نکردم البته ممکنه دلیل مهمش این باشه که با lfs آشنا شده بودم:D )
دقیقا داداش منم اینو تقریبا تا وسط رفت و بی خیالش شد .. می گفت که مراحلش تکراریه و تیونینگ و آماده کردن ماشین هم دیگه مثل نسخه های قبلی حال نمیده ..

بالا