برگزیده های پرشین تولز

پادکست شماره 2 آقای وبمستر

sadeght

Registered User
لایک‌ها
35
Podcast2.jpg

با اجرای صادق رشیدیان

در پادکست شماره 2 آقای وبمستر فراخواهیم گرفت :

تعیین استراتژی شبکه های اجتماعی

آموزه های مدیریتی این قسمت ادیسون

معرفی ابزار سیمیلار وب

۱۲ تکنیک مهم برای ایمیل مارکتینگ

انواع تبلیغات آنلاین

کسب مهارت ( قوانین طلایی کسب و کار )

برای جزئیات و شنیدن این پادکست می توانید اینجا بخوانید و بشنوید ...

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
خیلی برنامه خوبیه ولی چندتا پیشنهادو انتقاد
تو پاکست بجای اموزش و فلان باید به بحث و گفتگو پیرامون وب ایران باید بپردازین نه اموزش ومهارت
وب مسترای بزرگ برنامه نویسای مطرح رو دعوت کنین
یه بخش کوتاه برای معرفی سایت های کارامد و مفید بپردازین
بخش اموزش رو کلا حذف کنین کسی نمیاد بخاطر اموزش پادکستای وکالی گوش بده از بحث حوصله شنونده هم خارجه اموزش کلا باید روی متن باشه همونطور که خودتونم هم متن نوشتین هم تو وکال گفتین یعنی تو وکال اومدین عین متن رو خوندین انگار انشا میخونین
سعی کنین بشتر خودکست باشه تا پادکست
زمان پادکست رو بیشتر کنین
یکم شادی و نشاط به برنامه اضافه کنین یه بحث و گفتگوی خودمونی را بندازین برای نمونه میگم اول پادکست بدون سلام و فلان اومدین برنامه پادکستو گفتین بدون هیچ مقدمه ای انگار کتاب میخونین سعی کنین مثل رادیو یهبحث و گفتگوی خودمونی داشته باشی یه سر به پادکستا و خودکستای رادیو جوان در زمینه موزیک سر بزنین تا بفهمین منظورم چیه
امیدوارم مفید باشه

sadeght

Registered User
لایک‌ها
35
سلام و درود

ممنون از نظرات شما.

جا دارد چند مورد در مورد روال و شیوه پادکست ها خدمتتون ارائه کنم :

پادکست ها در قالب مشخص و متفاوت با آنچه محاوره و موارد زائد مثل سلام و احوال و پرسی و مواردی که در پادکست ها گفته میشه و معمولا مراجعه دفعات بعدی کاربران به آن دیگه وجود نخواهد داشت

و تاریخ انقضا یکبار مصرف دارند ولی در این پادکست از شیوه محاوره ای استفاده شده دقت کنین متن ادبی یا انشا نیست و از حال و فضای رسمی خارج شده.

همان طور که می دانید این پادکست ها برای پادکست هایی در حوزه موسیقی متفاوته و قرار هست مخاطب بشنوه و مواردی رو یاد بگیره و قرار نیست حال تفریحی یا تاریخ انقضا براش تعریف بشه

برای همین سبک این پادکست تا مقداری در فضای وب جا بیفته قطعا زمان بر هست و همین طور موارد جدیدی بهش اضافه خواهد شد که جذابیتش بیشتر خواهد شد ولی هدف یادگیری افرادی هست که علاقمند در حوزه وب هستند.

ممنون از همراهی و نظراتتون، تغییراتی جدیدی در پادکست ها ایجاد شده و قطعا موارد ی که گفتین از برنامه هایی هست که در پادکست های جدید داریم

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
همونطور که عرض کردم اموزش هیچوقت نمیتونه با صوت باشه دوست عزیز مخصوصا اموزش در زمینه وب کامپیوتر نرم افزار و ...

بنده از بچگی توی نت بزرگ شدم و هر مشکلی داشتم در هر زمینه سرچ کردم و مطالعه کردم یا فیلم دیدم تا به این لحظه زندگیم برای رفع مشکلم یا اموزش چیزی به صوت یا وکالی گوش نکردم امیدوارم موفق باشین ولی متن قبلی من رو حتما یبار دیگه مطالعه کنین

بالا