برگزیده های پرشین تولز

پارس انلاین یا شاتل

کدام یک از سرویس دهندگان اینترنت بهتر اند؟

• پارس انلاین

Votes: 3 75.0%
  • شاتل

Votes: 1 25.0%

• Total voters
    4

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان بنده قصد انتخاب یه سرویس دهنده اینترنت دارم با وجود اینکه خودم از مخابرات اینترنت می گیرم خیلی ناراضیم اصلا تنوع سرویس نداره بعضی وت ها اعصاب ادم خراب میکنه تا میخوای چیزی رو دانلود کنی به خاطر همین قصد تعغیر سرویس دهنده اینترنت داشتم
الان یه سردرگمی برام ایجاد شده که از شاتل سرویس بگیرم خوبه یا از پارس انلاین؟
ممنون می شم کسایی که تجربه استفاده از این دو شرکت داشتن در اختیار بنده ودو ستان قرار بدن..

باتشکر..

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
دوست عزیزم سرویس دهنده های نت بستگی به مکان و موقعیت شما دارن ...
ممکن هست توی یک شهر سرویس دهنده شاتل عالی باشه, ممکن هست در شهر و یک منطقه دیگه بدلیل شلوغی افتضاح باشه.
اما در کل شاتل اینترنت حجمی باکیفیت خوبی ارائه میده + سرویس شاتل لند که میتونید با خرید اکانت ماهانه 5ترا از روی سرورش دانلود کنید.
پارس آنلاین جدیدا بسته های خوبی برای هرنوع کاربری قرار داده, مثلا اگه شما اهل گیم باشید بسته گیمینگ + کاهش پینگش رو میتونید فعال کنید.
یا اگه از تلگرام و اینستاگرام استفاده میکنید میتونید بسته مربوطه رو خریداری کنید.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوست عزیزم سرویس دهنده های نت بستگی به مکان و موقعیت شما دارن ...
ممکن هست توی یک شهر سرویس دهنده شاتل عالی باشه, ممکن هست در شهر و یک منطقه دیگه بدلیل شلوغی افتضاح باشه.
اما در کل شاتل اینترنت حجمی باکیفیت خوبی ارائه میده + سرویس شاتل لند که میتونید با خرید اکانت ماهانه 5ترا از روی سرورش دانلود کنید.
پارس آنلاین جدیدا بسته های خوبی برای هرنوع کاربری قرار داده, مثلا اگه شما اهل گیم باشید بسته گیمینگ + کاهش پینگش رو میتونید فعال کنید.
یا اگه از تلگرام و اینستاگرام استفاده میکنید میتونید بسته مربوطه رو خریداری کنید.
ما کرمانشاه مرکز امام

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
ما کرمانشاه مرکز امام
عجب, منم کرمانشاه مرکز امام هستم رفیق:D...
قبلا حسابگر داشتم , پارسال اومدم شاتل و خدایی خیلی راضی هستم...
یکی از دوستان هم محله ای اینجا پارس آنلاین داره ولی نه پینگش خوبه و نه دانلود...
کلا مرکز امام پارس آنلاین خیلی شلوغ هست.

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سلام،
من قبلا شاتل داشتم،کیفیتشون خوب بود،راضی بودم،فکر کنم الان هم نسبت به شرکت های دیگه کیفیت بهتری داشته باشن

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
عجب, منم کرمانشاه مرکز امام هستم رفیق:D...
قبلا حسابگر داشتم , پارسال اومدم شاتل و خدایی خیلی راضی هستم...
یکی از دوستان هم محله ای اینجا پارس آنلاین داره ولی نه پینگش خوبه و نه دانلود...
کلا مرکز امام پارس آنلاین خیلی شلوغ هست.
اقا ارادت
مخلص هرچی همشهری
اره بعد از شیش ماه تازه یه پورت از پارس انلاین خالی شده میگم اونو بگیرم تا ازدست نرفته:general711::general711::general711::general711:
فضولی نباشه کجا کرمانشاه هستین؟

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
اقا ارادت
مخلص هرچی همشهری
اره بعد از شیش ماه تازه یه پورت از پارس انلاین خالی شده میگم اونو بگیرم تا ازدست نرفته:general711::general711::general711::general711:
فضولی نباشه کجا کرمانشاه هستین؟
چاکر داداش عزیزم...
والله پارس آنلاین قیمت هاش خیلی خوبه مخصوصا الان که جشنواره های خوبی داره...ولی خب چون مرکز امام شلوغه کمی کیفیتش پایینه.
اما شاتل خلوته...
اختیار دارید همشهری, تاج سری شما فضولی چیه عزیز..خیابان مصوری هستم, کنار پارک شیرین.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
چاکر داداش عزیزم...
والله پارس آنلاین قیمت هاش خیلی خوبه مخصوصا الان که جشنواره های خوبی داره...ولی خب چون مرکز امام شلوغه کمی کیفیتش پایینه.
اما شاتل خلوته...
اختیار دارید همشهری, تاج سری شما فضولی چیه عزیز..خیابان مصوری هستم, کنار پارک شیرین.
خیلی خوشبختم داشی برا

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
پارس آنلاین بهتره ولی خودت باید اطراف خونتون اون هایی که adsl دارن بپرسی کیفیت کدوم بهتره چون به منطقه ای که هستید بستگی داره

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان بنده قصد انتخاب یه سرویس دهنده اینترنت دارم با وجود اینکه خودم از مخابرات اینترنت می گیرم خیلی ناراضیم اصلا تنوع سرویس نداره بعضی وت ها اعصاب ادم خراب میکنه تا میخوای چیزی رو دانلود کنی به خاطر همین قصد تعغیر سرویس دهنده اینترنت داشتم
الان یه سردرگمی برام ایجاد شده که از شاتل سرویس بگیرم خوبه یا از پارس انلاین؟
ممنون می شم کسایی که تجربه استفاده از این دو شرکت داشتن در اختیار بنده ودو ستان قرار بدن..

باتشکر..

؟

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
adsl مستقیما به مرکز مخابراتی و کیفیت خططتون ربط داره ،
شاتل اون موفع که 512 شرکتی بود ما داشتیم راضی نبودیم
پارس آنلاین من 2 سال پیش ی سرویس 2 مگ داشتم که باهاش بیشتر از 2 مگ دانلود میکردم!
واقعا فوق العاده بود ولی از ماه چهارم واقعا افت شدیدی داشت و کند شد

بالا