برگزیده های پرشین تولز

شیائومی Xiaomi پارس گوشی: تهیه -گوشی های XIAOMI,meizu,LeEco,Asus,LENOVO,,OnePlus ساپورت قطعات و ...با نماد اعتماد

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
آقا محبت کنید یک قیمت نهایی و مناسب برای گوشی Jiayu S3 3GB پ خ کنید لطفا ببینم قسمت میشه بخریم یا صبر کنیم قیمت واقعی بشه یا مستقیم بخریم

perojaaa

Registered User
لایک‌ها
44
Star sky لطفا یه پیام تو خصوصی بده به من

hamedss7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
چرا نمیشه به شما پخ داد

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام
داداش چرا سایتتون قطعه؟؟؟
هم ir هم .com قطعه...
ادیت: درست شد.

Last edited:

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
لطفا همین صندوق پستی تون رو خالی کنید تا بتونیم بهتون پخ بدیم واسه سفارش...
با تشکر

facenama

Registered User
لایک‌ها
45
سلام گوشی oneplus one با رم 64 گیگ قیمت نهاییش به دست بنده برسه چه مبلغیه ؟ و اینکه آیا در حال حاضر موجود دارید یا خیر؟

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
در صورت امکان، ممنون میشم هزینه (نهایی تا به دستم برسه) رو به صورت حدودی بفرمایید.
سلام گوشی oneplus one با رم 64 گیگ قیمت نهاییش به دست بنده برسه چه مبلغیه ؟ و اینکه آیا در حال حاضر موجود دارید یا خیر؟
گوشی وان پلاس وان 64 گیگ 1345 هزار تومان ارسال مستقیم از چین هست و در انبار موجود نمی باشد.

Last edited:

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
سلام
گوشی honor 6 plus lte 16g رو اگه بخوام سفارش بدم چقد میشه؟
حالا از هر جایی ک خودتون میتونید تهیه کنید
من از aliexpress این لینکو مثلا دیدم. حالا البته شما خودتون مسلما بهتر میدونید از کجا تهیه کنید.
http://www.aliexpress.com/item/Orig...-IPS-Android-4-4-RAM-1GB-ROM/32226498316.html
پ خ شد

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
داداش تو سایتتون مزاحمتون شدم اگه میشه یه پخ بدید ممنون میشم (درباره جیایو سه نفر بودیم)
نمیشه بهتون پخ داد!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
1150 ارسال مستقیم
ببخشید میشه بگید معیار محاسبتون به چه شکله؟
mi4 حدود 240-250 دلار هستش. چطور میشه که این قیمت تمام میشه؟
sony z2، سیصد و شصت دلار هستش و قیمتش 1150 و این گوشی هم همینطور

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام لطفا شرایط خرید رو پخ کنید

mohammad.1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
سلام به همه دوستان :) باعث خوشحالیه که اقای مومیوند عزیز هم بالاخره تصمیم گرفتن تاپیک تو انجمن داشته باشند ، امیدوارم باعث بازار رقابتی شه که با کاهش قیمت ها و افزایش فروش هم به نفع مشتری ها باشه هم فروشندگان محترم :) ( البته اگه قیمت ها رو با هم هماهنگ نکنن :D )
فعلا که گارانتی یک ساله ایشون و هفت روز مهلت تست رو جناب اقای زارع ندارن ( جناب زارع 48 ساعت مهلت میدن ) البته قیمت ها هم ممکنه فرق کنه ...، البته گارانتی باید کامل و واقعی باشه که داداش سعید تعریف میکردن ایشون پیگیر هستند :) که تا حدودی تضمینی برای خرید هست .
موفق باشید :)

mohammad.1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
شرمنده من یه مساله ای رو در مورد گارانتی اشتباه متوجه شدم ، حناب مومیوند عزیز هرینه تعمیرات رو نمیگرین ولی اگه اشکال سخت افزاری باشه و نیاز به قطعه و اینا ، بحثش جداست . شاید اصلا توقع گارانتی توقع زیادی باشه حداقل فعلا . نمیدونم ، ولی به هر حال داداش سعید که تجربه کاری خوبی با ایشون داشتن :) امیدوارم هر روز بیشتر پیشرفت کنید :)

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
شرمنده من یه مساله ای رو در مورد گارانتی اشتباه متوجه شدم ، حناب مومیوند عزیز هرینه تعمیرات رو نمیگرین ولی اگه اشکال سخت افزاری باشه و نیاز به قطعه و اینا ، بحثش جداست . شاید اصلا توقع گارانتی توقع زیادی باشه حداقل فعلا . نمیدونم ، ولی به هر حال داداش سعید که تجربه کاری خوبی با ایشون داشتن :) امیدوارم هر روز بیشتر پیشرفت کنید :)
دوستان دقت کنن
گوشیها یکهفته مهلت تست دارن که هر گونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشه گوشی مرجوع و وجه کامل مرجوع میشه و بعد از اون یکسال گارانتی تعمیرات رایگان می باشد و اگر قطعه ای نیاز داشته باشد فقط هزینه قطعه گرفته می شود و از کشور سازنده قطعه برایمان ارسال و توسط تعمیر کار ما رایگان تعمیر می شود.

designeru.ir

Registered User
لایک‌ها
80
کمپانی خوب Elephone اسمارت فونی جدید و ارزان قیمتی با نام P6i تولید کرده است که از سیستم سخت افزاری خوب و ظاهری شبیه به آیفون برخوردار است.

گوشی Elephone P6i دارای دوربین 13 مگاپیکسلی و Cpu چهارهسته ای از نوع محبوب مدیاتک است. اگر اسمارت فونی زیبا و قوی و درعین حال خوش قیمت میخواهید پس P6i مدلی بسیار مناسب برای شماست.
این مدل داری من می خواهم دوتا قیمت چند

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
دوستان گوشی ایسوس سفارش مستقیم از چین نسخه 4گیگ رم 32 گیگ رام 1125هزار تومان هر کی خواست میتونه سفارش بزاره - گارد ژله ای + برچسب صفحه نمایش هدیه می باشد. کلا براتون با برگه گمرکی زیر 1200 میافته. دقت داشته باشید کالاهایی که بطور قاچاق وارد میشن برگه گمرکی ندارن و در صورت مشکل شما هیچگونه پیگیری از مراجع قضایی نمیتونید بکنید کالاهای ارسالی ما همه مستقیم بدستتان میرسد و برگه گمرکی دارندو کاملا قانونی می باشند.

Last edited:
بالا