پارک آبی کلاب دلفین

shima1373

کاربر تازه وارد
در تابستان به کدام شهرهای ایران سفر کنیدوسیع ترین پارک آبی استانبول "پارک آبی آکوا کلاب دلفین" نام دارد که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است. این مجموعه تفریحی در سال 2001 افتتاح شده و هم اکنون طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است.

در این پارک آبی تعداد زیادی بازی های آبی، استخر و سرسره های گوناگون وجود دارد که سرگرمی خوبی را برای بازدیدکنندگان و گردشگران تور ترکیه ارزان فراهم می کند.

سرسره ها و استخرهای محبوب این پارک عبارت اند از:

- سرسره شاه کبرا

- سرسره های جدید کودکان

- سرسره سقوط آزاد

- سونامی

- سرسره های آنوکاندای آبی

- سرسره های آنوکاندای مشکی

- استخر جدید کودکان

- استخر موج

- استخر بزرگ

- استخر خانواده

- لنگرگاه

- استخر کودک


افزون بر بازی های آبی، قسمت های جذاب دیگری همچون: استخر واترپلو، زمین تنیس، حمام آفتاب، ساحل مصنوعی و والیبال ساحلی نیز در این پارک وجود دارد که می توانید از آن ها بهره ببرید. شاید برایتان عجیب باشد ولی این امکان وجود دارد که به همراه دلفین ها شنا کنید. کف پارتی، اجرای موسیقی، عکاسی با حیوانات شما را به خوبی در این مکان سرگرم می کند. تماشایی ترین بخش این پارک نمایش دلفین ها می باشد که به صورت دسته جمعی با شیرهای دریایی حرکات جالبی انجام می دهند. این پارک آبی دل انگیز در بازه زمانی اردیبهشت الی شهریور باز می باشد. رستوران و کافی شاپ های موجود در این پارک، انتخاب خوبی برای رفع خستگی هستند و شما می توانید از غذاها و نوشیدنی های متنوع آن سفارش دهید و لذت ببرید. تور آنتالیا

در پست های بعدی به شما راهنمایی می کنیم که در تابستان به کدام شهرهای ایران سفر کنید ...
با من همراه باشید
 
بالا