برگزیده های پرشین تولز

پاسخ غلط به درخواست من از سرور!!..

tabeez

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بازم مشکلی برام پیش اومده، هرچقدر سعی کردم خودم حل کنم نشد، بازم اومدم سراغ شما...
تو قسمت جستجوی سایتم از آی جکس استفاده کردم، یعنی معیارها رو ارسال میکنم و نتیجه رو نمایش میدم...
ولی الآن میبینم نتیجه هیچ ربطی به جستجویمن نداره، یعنی چیزی نمایش داده میشه که من اصلا کدش رو تو برنامه خودم به هیچ عنوان دارم...
بیینید...

?ј ???/font>
??? ? ??????? ?????? .

دقت کنید این هم HTML اونه...

<p>
&nbsp;</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p align="center">
<b><font color="blue" face="Arabic Transparent" size="6"></font>?ј ???/font&gt;</b></p>
<p align="center">
<b><font color="blue" face="Arabic Transparent" size="5">??? ? ??????? ?????? .</font></b></p>
<p align="center">
&nbsp;</p>
<p align="center">
&nbsp;</p>
<p align="center">
&nbsp;</p>
</FONT>

در صورتی که من به هیچ عنوان چنین کد HTMLای رو در پاسخ ارسال نمیکنم..پاسخ من فقط جدولی شامل چند سطر و ستون از اطلاعات افراد مطابق با معیار جستجو است...

به نظر شما دلیل چیه؟...

tabeez

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی نمیخواد راهنمائی کنه...

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
اگه دقت کنی این کد HTML مربوط به همون صفحه ی معروف "مشترک گرامی, دسترسی به این سایت..." هستش. یعنی اون جایی که درخواست رو انجام میده(اگه آژاکس باشه , کامپیوتر کاربر) صفحه ای رو درخواست میکنه که فیل -- تر شده و به جای خروجی صحیح , این متن کذایی رو دریافت میکنه!

tabeez

Registered User
لایک‌ها
0
کسی نیست جواب منو بده؟

mosyhey1

Registered User
لایک‌ها
4
جواب را که جناب plus گفته اند. مگر درست نیست؟ شما احتمالاً صفحه ای یا پارامتری را به کار می برید که صفحه پیلتر می شود. من هم یک همچنین تجربه ای اما نه در آجاکس داشتم. یک مطلبی بود تحت این آدرس که روی سایت قرار دادم. وقتی رفتم آن را ببینم دیدم همین پیغامی آمد.
کد:
www.site.com/article.asp?title=pahlavi&...
منظورم این است که ممکن است یک پارامتر یا کلمه از آدرس صفحه مشکل ساز شود و به جای آن صفحه این پیغام نشان داده شود.
حالا نمی دانم مشکل شما از کجا نشات گرفته است؟

tabeez

Registered User
لایک‌ها
0
نه فکر نمیکنم اینطور باشه...
آخه
1- هنوز کسی آدرس سایت منو نمیدونی
2- این یه صفحه معمولی سرچ هست...
3- فعلا اون رو بدون آی جکس گذاشتم و جواب میده.

خودمم موندم توش...

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
این متن که کاملا واضحه مال اون صفحه هستش !! احتمالا همونطور که جناب mosyhey1 گفتن پارامتر های آدرس مشکل ساز میشن...

tabeez

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی دوستان، وقتی همگی مطمئن هستید، پارامتر ها رو برا اسمش هم که باشه تغییر میدم ، انشاالله که درست میشه...

plus , mosyhey1 عزیز مرسی از هردوی شما...

بالا