برگزیده های پرشین تولز

پايتخت عشق تهران

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من عاشق شهر تهران هستم .هيچ كجا واسم تهران نميشه با تمام مشگلات ومعضلات و حتي هواي آلوده اش دوستش دارم .واسم عزيزه .
ميخوام نظر ساير دوستان روهم دراين باره بدونم :happy:

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Tehran2.jpg

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من عاشق شهر تهران هستم .هيچ كجا واسم تهران نميشه با تمام مشگلات ومعضلات و حتي هواي آلوده اش دوستش دارم .واسم عزيزه .

منم با شما موافقم ، البته قبلنا نظر دیگه ای داشتم ولی بعد از اینکه مدتی تو چند شهرستان زندگی کردم تهران الان برام یه نعمته :D :lol:

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Azadi1.jpg

برج آزادي نماد تهران زيبا
میدان آزادی از بزرگترین میدانهای تهران است که برج آزادی، نماد تهران در آن قرار دارد.
برج آزادی یا شهیاد در زمان سلطنت محمد رضا شاه پهلوی به عنوان نماد پایتخت ساخته شد. طراح میدان شهیاد مهندس حسین امانت بود.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

منم با شما موافقم ، البته قبلنا نظر دیگه ای داشتم ولی بعد از اینکه مدتی تو چند شهرستان زندگی کردم تهران الان برام یه نعمته :D :lol:

نظراتتون جالب بود
میشه یه کم توضیح بدی با این همه مشکلاتی که این شهر داره شما چه جور باهاش حال میکنید؟
به خصوص این دوست عزیزمون که قبلا شهرستان بودن

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقيقا با شما موافقم چون خودمم يه تجربه مشترك داشتم :happy:

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
tehran.jpg

شب های تهران زیباست زیباست
زیباترین شبهای دنیاست
در آسمانش هر شب هرشب ،
نور امید و عشق و رویاست
در کوچه هایت خانه ها خوابند ،
یادِ نسیم و یادِ مهتابند
امّا تو بیداری ای شهرِ بی خواب
در خلوتِ شب ها در نورِ مهتاب
شهرِ من هر شب چون آسمان است
غرق پولک ، ستارگان است
در گوشه ی هر قلبی ، عشقی
در هر نگاهی مهرِ یاران
در رنگِ مهتابِ پاییزی ،
صد خاطره از روزگاران
از کهکشان ها پرسی نشانم
رویای شب های تهرانم
ای شهرِ خوبِ من ، ای شهر زیبا
من با تو می مانم ، ای شهرِ رویا
شهرِ من هر شب چون آسمان است
غرق پولک ، ستارگان است

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
نظراتتون جالب بود
میشه یه کم توضیح بدی با این همه مشکلاتی که این شهر داره شما چه جور باهاش حال میکنید؟

نشنیدی می گن تهران شهر فرصت های طلایی هست

خیلی از شهرستانی ها برای پیشرفت بیشتر به تهران کوچ کردن

شهرستان زندگی نکردی ببینی تهران چه بهشتییه ...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

تفاوت مرامی و فرهنگی آدم رو دچار 2 گانگی می کنه که تطبیق باهاش خیلی سخته

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
نظراتتون جالب بود
آدم چهار روز بیشتر تو شهرستان بمونه دیوونه میشه.
اکثر شهرستانا هیچی ندارن. امکانت تفریحیشون حتی در حد امکانات ناقص تهران هم نیست چه برسه به یه سطح استاندارد و درست و حسابی...
واقعاً زندگی توشون کسل کننده ست. مثلا ًقزوین رو با تهران مقایسه کن که زیادم ازش دور نیست. ببین فرقشون از کجا از تا کجاست!

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Tehran1.jpg

حدوداً از هر هفت نفر ایرانی، یك نفر در كلانشهر تهران زندگی می كند! زندگی شهری تهرانی ها، زندگی همه مردم ایران و نه فقط زندگی خود تهرانی ها را تحت تأثیر قرار می دهد. تهران فقط یك شهر نیست، یك منظومه شهری است، چون از به هم پیوستن مجموعه روستاها و شهرهای كوچك كنار هم توسعه یافته است.
تهران، كلانشهر یا «شهر شهرها» است. تهران ماهیتی دارد كه معرف كشور ایران است، یعنی مركز و پایتخت بودن. نفوذ و تأثیر تهران، از جامعه ملی ایران هم فراتر می رود و ابعاد بین المللی هم دارد. گسترش شهر تهران فقط ناشی از افزایش جمعیت ساكنان آن نبوده و نیست و مهاجرت شهرنشینان و روستانشینان دیگر كشور، بر افزایش جمعیت و وسعت تهران بیشتر مؤثر بوده است.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تهران واسه کسی خوبه که وقتی اومد درسشو خوند و کار بدردبخور یاد گرفت،برگرده هر جا که بوده..

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
نشنیدی می گن تهران شهر فرصت های طلایی هست

خیلی از شهرستانی ها برای پیشرفت بیشتر به تهران کوچ کردن

شهرستان زندگی نکردی ببینی تهران چه بهشتییه ...

از چه جنبه هایی؟

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آدم چهار روز بیشتر تو شهرستان بمونه دیوونه میشه.
اکثر شهرستانا هیچی ندارن. امکانت تفریحیشون حتی در حد امکانات ناقص تهران هم نیست چه برسه به یه سطح استاندارد و درست و حسابی...
واقعاً زندگی توشون کسل کننده ست. مثلا ًقزوین رو با تهران مقایسه کن که زیادم ازش دور نیست. ببین فرقشون از کجا از تا کجاست!
ياشار جان واقعا يكي از علت هام همينه كه شما گفتين .با مهدي خان هم كاملا موافقم بايد يه تجربه شهرستان نشيني داشته باشيم تا بفهميم تهران درايران يه بهشته ;)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
از چه جنبه هایی؟

فرصت ها توی تهران خیلی زیاد تر هست توی هر مسئله ای که بگی

کسی کاری به کارت نداره

توی شلوغی جمعیت گمی...

به هر حال پایتخت رو توی هر کشوری بیشتر بهش می رسن

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ياشار جان واقعا يكي از علت هام همينه كه شما گفتين .با مهدي خان هم كاملا موافقم بايد يه تجربه شهرستان نشيني داشته باشيم تا بفهميم تهران درايران يه بهشته ;)
البته اینم بگم که این جمله خدای نکرده توهین به شهرستانی نشینای عزیز برداشت نشه.
آدم چهار روز بیشتر تو شهرستان بمونه دیوونه میشه
منظورم یه نفر پایتخت نشین مثل خودمه. وگرنه کسایی که شهرستان هستن به اوضاع اونجا عادت کردن. اتفاقاً خیلی از همون عزیزان وقتی میان تهران از وضع در هم بر هم و هر کی هر کی اینجا و آلودگی هوا و ترافیک بیش از حدش شکایت دارن...

Bitaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تهران واسه کسی خوبه که وقتی اومد درسشو خوند و کار بدردبخور یاد گرفت،برگرده هر جا که بوده..
چيزي كه محاله نميدونم اين خاك چي داره هركي مياد پاگير ميشه وديگه برنميگرده;)من دوستان وآشناياني دارم كه فاميل هاشون درشهرستان زندگي ميكنن يكي از شروط دختراشون اينه كه داماد بياد تهران كارپيدا كنه و زندگي كنن .يعني اونجا بزن بكوب ميكنن ميان اينجا زندگي كنن:blink: پس فردا هم بهشون بگي شما ازشهرستان مهاجرت كردي بهشون برميخوره كه ما تهراني شيش دونگ هستيم

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
البته اینم بگم که این جمله خدای نکرده توهین به شهرستانی نشینای عزیز برداشت نشه.

منظورم یه نفر پایتخت نشین مثل خودمه. وگرنه کسایی که شهرستان هستن به اوضاع اونجا عادت کردن. اتفاقاً خیلی از همون عزیزان وقتی میان تهران از وضع در هم بر هم و هر کی هر کی اینجا و آلودگی هوا و ترافیک بیش از حدش شکایت دارن...

خیلی از شهرستانی ها هم علاقه زیادی به تهران اومدن دارن

علت اولش هم اینه که از شر یه شهر که تمام حرکاتشون رو زیر ذره بین دارن خلاص می شن ( تو شهرستانها همه معمولا یه جورایی با هم فامیلن و کافیه یکی یه لیوان آب بخوره تا هم بفهمن)

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
فرصت ها توی تهران خیلی زیاد تر هست توی هر مسئله ای که بگی

کسی کاری به کارت نداره

توی شلوغی جمعیت گمی...

به هر حال پایتخت رو توی هر کشوری بیشتر بهش می رسن

بله قبول دارم تقریبا از همه جای ایران بهترین چیزا رو میارن تهران

اما این فرصت هایی رو که میگی هزینه سنگینی داره
ممکنه خیلی طول بکشه که متوجه بشی این هزینه ها رو پرداخت کردی

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دوستمون درست میگن مثلا همین قزوین ، ساوه یا همین شهرستان گرمسار که 1 ساعت با تهران فاصله دارند ساعت 5 بعد از ظهر به بعد شهر به کل تعطیل ( مثل شهر مرده ها) یه نفر آدم نمیبینی من خودم چون دانشجوی گرمسارم خوب میدونم شهرستان و شهرستانها چه وضعیتی داره وقتی که از اونجا میای تهران واقعا تهران از صدتا بهشتم برات بهتره :D:lol:
دوستانی که حرف من رو قبول ندارند کافیه 1 هفته امتحان کنن اصلا آدم دیونه میشه :D

بالا