آژانس هواپیماییexchanging
dakhlestan

پاکت پي سي GSmart T600 که Made in China هست بگيرم يا نه؟

شروع موضوع توسط pocketpc_boy ‏13 دسامبر 2007 در انجمن Windows Mobile

1. pocketpc_boy

pocketpc_boy کاربر تازه وارد

سلام دوستان،

من مدت زيادي هست که دنبال گوشي GSmart T600 مي گردم و بالاخره يکي از دوستام تو دوبي اون رو پيدا کرده برام منتها ميگه پشت گوشي نوشته Made in China در صورتي که شرکت گيگابايت مال تايوان (Taiwan) هست و اينم سايت رسميش www.gigabytecm.com و قيمتي هم که دوستم گفتش حدود 600 هزار و خورده اي هست و ميگه حدود 11 دکمه هم روش داره در صورتي که مدل GSmart T600 که من تو اينترنت و سايت رسمي گيگابايت ديدم شش تا دکمه بيشتر نداره ، سه تا سمت راست ، سه تا سمت چپ.

http://www.gigabytecm.com/eng/et600

از دوستان خواهش مي کنم هر چه سريعتر در اين مورد من رو راهنمايي کنند ، چون واقعاً نمي دونم آيا اين گوشي اصل هست و هموني که من ميخوام هست يا نه شبيه گوشي هاي ديگه اي که چين توليد مي کنه و به درد نخور هست و مشکل براش پيش مياد هست!

2. manuelcalavera

manuelcalavera Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

قیمتش خوبه ... اما اگه خود گیگا تی 600 باشه ... زیاد به به چینی بودنش دقت نکن ، اگه پکیجش مال گیگا باشه ؛ خودشه ، چون الان چین مال خیلی از شرکت ها رو میزنه ...
    در مورد دکمه ها نمیدونم اما بهتره بهش بگی عکس های خود گیگا رو ببینه تا مطمئن بشه خودشه ...

3. siavash78

siavash78 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

دوست عزيز. بايد 6 كليد و جوي استيك داشته باشه وگرنه ديگه t600 نيست. چيني بودن فكر نمي كنم مشكلي باشه اگه گوشي تقلبي نباشه.

فایل های ضمیمه:

4. pocketpc_boy

از لطف دوستان خيلي خيلي ممنونم ، يه کمي اميدوار شدم ، البته دوستم ميگه دقيقاً شبيه همين هست منتها چند دکمه بيشتر داره و حتي اون جويستيک وسط رو هم به همين شکلي که هست داره و همه چيز مشابهه جز اون کليدهاي اضافي.

5. pocketpc_boy

خب يعني همون کيفيت کشور اصلي رو هم داره؟ يعني منظورم اينه که قطعات رو هم خود چين توليد مي کنه يا چين فقط مونتاژ مي کنه؟

6. siavash78

دوست عزيز اگر كوچكترين فرقي داشت با عكس خريد نكن. مثل جريان نوكيا ان 95 و نوكلا ان 95 ميشه.
    در خصوص چين...ببين الان بسياري شركت ها مثلا سوني اريكسون (در زمينه موبايل) بعضي مدل هاشون فقط در چين توليد مي كنند (نيروي كار ارزان و كمك هاي دولت و ...) بعضي گوشي ها مثلا آيميت جمين هم ساخت چين داره و هم تايوان... هر دو هم اصل هستند.يعني توسط 2 كارخانه كه هر 2 متعلق به سازنده اصلي هستند توليد ميشوند. حتي آنهايي كه مونتاژ تايوان هستند هم از بسياري از قطعات چيني استفاده ميكنند!

7. pocketpc_boy

خيلي خيلي ممنونم - اميدوارم همينطوري که شما مي گي باشه و در مورد اين گوشي هم صدق کنه.

8. Diablo

Diablo Registered User

دوست عزیز مطلقا چینی نگیر
    من تجربه این مطلب رو در مورد s200 داشتم چینی دایم freez می شد ولی تایوانی ماهی یکبار هم ریستش نمی کردم ضمنا ریسک خرید جنس غیر اورجینال خیلی بالاست و اگه پشیمون بشی خیلی سخت میتونی بفروشی یا عوض کنی:cool:

9. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

قربان شما مطمئن هستید که جمین ساخت تایوان داشته اید؟ من که فکر می کنم اشتباه کرد اید ، کارخانه اچ تی سی توی چین هست

در ضمن ، گیگا اصلا ً جنس غیر چینی نداره ، در ضمن تقریبا ً همه دستگاه ها ی بازار الان چینی هستند ، ایکس 800 بنده که تایوانی ست ، یک استثنا ست که ام اس موبایلز هم ازش تعجب کرده
    موفق باشید

10. siavash78

دكتر جان سلام. خسته نباشيد.
    گوشي من (تايتن) ساخت تايوان هست. يعني اين طوري نوشته!

11. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

صحیح هست قربان، اگر درست یادم باشه ، اون موقع که تایتن تولید می شد هنوز دستگاه هایی از اچ تی سی تولید تایوان بود.
    به هرحال منظور من اینه که اگر حتی یک جنس در دو کشور مختلف تولید بشه ، چون با یک استاندارد تولید شده ، نمی تونه اینکه یکی مرتب ریست بشه و دیگری نشه رو توجیه کنه
    موفق باشید

12. siavash78

بله ديگه. من هم منظورم همين بود.

13. bodybuilder2

bodybuilder2 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

خوشم میاد دانیال جان ( که الان هم بحث تولدشه ) همیشه با ضد بحث های خفن ( از ضدحمله گرفته شده ) میادو اون بحث رو به نتیجه میرسونه .

ای ول مطلع :eek:

ضمناً 97 درصد وسایل برقی توی ایران و 90 درصد در کل دنیا رو چین داره میزنه به غیر از این گوشی های جدید که بی نام و نشان به اسم گوشی چینی معروف شدند من چیزه بد از چین ندیدم - البته اون ها هم جای بحث دارن یا روشون نوشته ساخت تایوان یا اصلاً هیچی ننوشته و فقط پشتتش یه IME و یک بارکد هستش . و صحبت من اینه که خوب یا بد بودنه اون گوشی که مد نظر شماست رو چینی بودن یا نبودن اون تعیین نمیکنه.

14. mohamad_oops

mohamad_oops Registered User

آخر خوبه یا نه !

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak