برگزیده های پرشین تولز

پاک سازی ارور 404 از سرچ کنسول

Meysam.trick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان بنده سایتم یک سری آدرس های عجیب و غریب ایندکس کرده که شما می توانید با سرچ site:borokli.com ببینید توی صفحه اول گوگل چندتا هست بعدش از صفحات 21 به بعد پره همشونم با پسوند html هستند، افزونه ریدایرکت نصب کردم و همشون ریدایرکت میشن بنظرتون لازمه این آدرسارو از سرچ کنسول گوگل قسمت removals پاک کنم؟ یا خودشون به مرور پاک میشن

لطفا کامل راهنمایی کنید

فایل های ضمیمه

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    76.6 KB · نمایش ها: 5
  • =.JPG
    =.JPG
    72.8 KB · نمایش ها: 5

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
یا سایت هک شده یا اینکه لینک های اسپم از سایت های دیگه به سایت شما داده شده. توی سرچ کنسول قسمت لینک ها رو یه نگاهی بکن ببین چیز غیر عادی میبینی. باز دوستان با تجربه نظرشون رو بگن.

Last edited:

Meysam.trick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یا سایت هک شده یا اینکه لینک های اسپم از سایت های دیگه به سایت شما داده شده. توی سرچ کنسول قسمت لینک ها رو یه نگاهی بکن ببین چیز غیر عادی میبینی. باز دوستان با تجربه نظرشون رو بگن.
سایتم به malwere آلوده شده بود ولی اون موقع نه کارمو شروع کرده بودم نه تو سرچ کنسول سایتو ثب کردم حتی تیک ربات های گوگل هم از پیشخوان وردپرس زده بودم که ایندکس نکنند ولی خب با این که ویروس کامل انجام شد باز این لینکا ایندکس شد

بنظرتون لینکارو پاک کنم یا ولشون کنم خودشون پاک شن

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سایتم به malwere آلوده شده بود ولی اون موقع نه کارمو شروع کرده بودم نه تو سرچ کنسول سایتو ثب کردم حتی تیک ربات های گوگل هم از پیشخوان وردپرس زده بودم که ایندکس نکنند ولی خب با این که ویروس کامل انجام شد باز این لینکا ایندکس شد

بنظرتون لینکارو پاک کنم یا ولشون کنم خودشون پاک شن
حقیقتش نمیدونم.چند سال پیش برای وبلاگم این مشکل بوجود اومده بود که سایت های اسپم فارسی به وبلاگ لینک داده بودن و توی گوگل همین مشکل رو داشتم که چون وبلاگ بود نتونستم ریدایرکت کنم و آمار وبلاگ از 3500 به 150 تا رسید منم کلا ولش کردم.
حالا روی بازدید سایت تاثیر داشته؟

Meysam.trick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حقیقتش نمیدونم.چند سال پیش برای وبلاگم این مشکل بوجود اومده بود که سایت های اسپم فارسی به وبلاگ لینک داده بودن و توی گوگل همین مشکل رو داشتم که چون وبلاگ بود نتونستم ریدایرکت کنم و آمار وبلاگ از 3500 به 150 تا رسید منم کلا ولش کردم.
حالا روی بازدید سایت تاثیر داشته؟
نمیدونم والله تاثیر میذاره یا نه برای اینه اینجا سوال پرسیدم که یه سئو کار بیاد بگه این کارو کن خخ

بالا