برگزیده های پرشین تولز

پاک شدن برنامه پیش فرض اس ام اس

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام دوستان تو گوشی گالکسی برنامه پیش فرض اس ام اس پاک شده چجور برش گردونم؟

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
برو تو تنظیمات قسمت مدیریت برنامه ها.بعد نرم افزار مدیریت اس ام اس جدیدی رو که نصب کردی رو بزن روش یکم بیا پایین گزینه Clear Default رو بزن.

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
برو تو تنظیمات قسمت مدیریت برنامه ها.بعد نرم افزار مدیریت اس ام اس جدیدی رو که نصب کردی رو بزن روش یکم بیا پایین گزینه Clear Default رو بزن.
سلام داداش برنامه اس ام اس خود گوشی پاک شده.اینجور برمیگرده؟برنامه جدیدی نصب نکردم الان اصلا برنامه ای نیست که باهاش اس بدم

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
سلام داداش برنامه اس ام اس خود گوشی پاک شده.اینجور برمیگرده؟برنامه جدیدی نصب نکردم الان اصلا برنامه ای نیست که باهاش اس بدم
داداش شما برید تو همون مسیری که گفتم گزینه All رو بزن بعد Message رو انتخاب و بعد Enable کن

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
معمولاً برنامه های اصلی گوشی رو اجازه نمیده که حذف کنین!!!

بنظرم بهترین برنامه برای مسیج GO SMS PRO هست که از برنامه مسیج اصلی گوشی خیلی بهتره و انصافاً امکاناتش هم بیشتره!

منکه خودم مدتهاست از این برنامه برای مسیج هام استفاده میکنم و خیلی ازش راضیم.

بنظرم شما هم بیخیال برنامه پیش فرض گوشیتون بشین و این برنامه عالی رو از بازار (یا مارکت های دیگه) دانلودش کنین و حالشو ببرین!

SAEID163

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش شما برید تو همون مسیری که گفتم گزینه All رو بزن بعد Message رو انتخاب و بعد Enable کن
برید قسمت برنامه ها، کنار ایکن همه برنامه ها، برنامه های غیرفعال شده، مجدد فعالش کنید حذف نمی شود فعلا غیر فعال شده.

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بالا