برگزیده های پرشین تولز

پایان عمر وبمستری و سایت داری با آپدیت جدید تلگرام

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام
همینطور که میدونید تلگرام توی آپدیتی که دیروز منتشر کرد برای هر کاربر امکان ساخت وبلاگ(یا یک سایت کوچک) را اضافه کرد.مثل این
با این اوضاع هر کسی میتونه یه سایت وبلاگی را به رایگان داشته باشه.
به نظرتون این یک زنگ خطر برای وبمسترا نیست؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
با سلام من این فکر تو روزای اول تلگرام به ذهنم اومد که وقتی کانال با چنین استقبالی روبرو شده اگر بتونه مدلی از سایت رو پیاده کنه خیلی خوب میشه که ظاهرا انجام دادن
اما نکاتی که باید توجه کنید
چه کسی گفته وبمستر یعنی کسی که سایت یا وبلاگ داره حتی اونی که داره از تلگرام کسب درآمد می کنه وبمستره از نظر من وبمستر یعنی کسی که بتونه از طریق حوضه آی تی کسب درآمد کنه حالا می خواد وبلاگ بزنه سایت بزنه ایمیل جمع کنه بفروشه و...

نکته دوم دوست گرانقدر من مگر زمانی که فیس بوک ظاهر شد همه سایت ها مردند خیر واقعیت امر به نظر من سایت داری وابستگی مستقیم به عمو گوگل داره یعنی ملت سرچ رو در گوگل انجام میدن خب اونم که هنوز هست از طرف دیگر فکر نکنید حالا تلگرام این امکان رو پدید آورد همه میرن یه وبلاگ می زنن اصلا بزنن مگر روی بلاگفا کم وبلاگ هست چقدر امار اینترنت واقعا دست اونه
تلگرام هم فرصتی هست که اتفاقا به نفع وبمستران هست چون هر چه استفاده کنندگان از اینترنت بیشتر بشه افق های جدیدتری برای درآمد پدید خواهد اومد به شرط اینکه وبمستر خودشو بتونه به روز کنه

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام
همینطور که میدونید تلگرام توی آپدیتی که دیروز منتشر کرد برای هر کاربر امکان ساخت وبلاگ(یا یک سایت کوچک) را اضافه کرد.مثل این
با این اوضاع هر کسی میتونه یه سایت وبلاگی را به رایگان داشته باشه.
به نظرتون این یک زنگ خطر برای وبمسترا نیست؟
آخه پسر خوب، مگه قبل اینکار به قول شما "هر کسی" نمیتونست یه سایت یا وبلاگ رایگان داشته باشه؟ اینهمه سرویس وبلاگ دهی رایگان از ایرونی و خارجی رو شما تا به حال ندیدی؟
نه نگران نباش هیچ اتفاقی نمیوفته...

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
بهتره اخر جملت میگفتی در ایران! که اونم اینطور نیست. منم بیام یه نرم افزار رایگان موبایلی مسخره بزنم بگم بیاید توش وبلاگ رایگان بزنید و چت کنید ، این میشه پایان عمر وبمستری؟!
هیچ جای دنیا اینقدر مردم بیکار نیستند که 24 ساعته توی یک نرم افزار موبایل مسخره ول باشند .

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
آخه پسر خوب، مگه قبل اینکار به قول شما "هر کسی" نمیتونست یه سایت یا وبلاگ رایگان داشته باشه؟ اینهمه سرویس وبلاگ دهی رایگان از ایرونی و خارجی رو شما تا به حال ندیدی؟
نه نگران نباش هیچ اتفاقی نمیوفته...
من منظورم "هر کسی" تو مبایلش بود

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
بهتره اخر جملت میگفتی در ایران! که اونم اینطور نیست. منم بیام یه نرم افزار رایگان موبایلی مسخره بزنم بگم بیاید توش وبلاگ رایگان بزنید و چت کنید ، این میشه پایان عمر وبمستری؟!
هیچ جای دنیا اینقدر مردم بیکار نیستند که 24 ساعته توی یک نرم افزار موبایل مسخره ول باشند .
اون روزی هم که امکان ساخت کانال رو ایجاد کرد من فکر نمیکردم اینقدددددددر محبوب بشه و هر جوجه ای برا خودش یه کانال داشته باشه.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دیگه بیش از حد داره رو موضوع تلگرام مانور داده میشه , تا وقتی موتور جستجویی به اسم گوگل وجود داره , وبمستری عمر میکنه , هنوز خیلی زوده که با یک اپلیکیشن بخواید به این نتیجه برسید که www به آخر عمرش نزدیک شده ! فکر میکنم تایتل تاپیک یه خورده خنده داره ..

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
توییتر، فیس بوک و غول های دیگه نتونستن وبلاگ و وب سایتو کم طرفدار کنن
حالا یه برنامه زپرتی به نام تلگرام که فقط توی ایران و قرقیزستان کاربر داره وب رو می خوابونه؟؟!!
همین الانش هم تلگرام داره یواش یواش محبوبیتشو از دست میده
اگر توجه کنی معروف ترین کانال های ایران یا اعضاشون ثابت مونده یا دارن عضو از دست میدن که نشون دهنده توجه کمتر مردم به این مسنجر مزخرفه

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
مطمعن باشید یک روز فیلتر میشه.چون کانال های زیادی تبلیغ جنسی و دروغین میکنن و هر برنامه و فیلم و عکسی رو منتشر میکنن.بلاخره صبر فیلترینگ سر میرسه و میزنن فیلترش میکنن.هر کسی تمام وقتش رو گذاشته روی کانال تلگرامی اشتباه محض کرده اصلا داشته باشه یک میلیون ممبر.این یک میلیون به یه تار مو وصل هستند کافیه فیلتر شه اونوقت تمامی وقت های گرانبهایی ک صرف کانال کرده میاد جلو چشمش.ولی سایت اینجور نیست همیشه پایداره و سایتت رو داری مگر اینکه تخلف کنی سایت فیلتر شه که باز میشه سر پا آوردش.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
غیر حرفه ای و نامردی و .... هست این حرف ولی : اگر یک بار دیگه به تصمیم جمعی مردم در مورد شبکه های این شکلی "تر" زده بشه همه چیز برای وب مسترها اوکی میشه.

zooya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
شاید دوران وبلاگنویسی رو به اتمام باشه ولی سایت هایی که حرفی برای گفتن دارن هروز قتوی خواهند شد.

Hanjera

Registered User
لایک‌ها
45
من که میگم این تلگرام رو خودشون اوردن
تلگرام در عرض یک ماه مشهور شد.
نمیدونم چی شد اخه
تانگو ، لاین .بی تاک و وایبر و اینا بودن و استفاده میکردن...
یهو گفتن وایبر مشکل داره برین تلگرام.یهویی شد !
با عقل جور در نمیاد :|
این هواوی و سامسونگ مقصر هم هستند !
اومدن گوشی دادن بازار ایران ، با قیمت ارزون با امکانات بالا ، همه خریدن !
مثله اون زمون که سیم کارت گرون بود سال 86 اینا و کلا ایرانسل نبود ( بود اما گوشی گرون بود D: ) ! بعد ایرانسل اومد و کلا ارزش اومد پایین سیم کارت دونه ای اعتباری شد 5 تومن :|
سال 90 ارزومون بود که یه گوشی اندروید سونی اریکسون ( که هنوز پا برجا بود اون زمون ) بخریم با امکانات خیلی پایین که 600 ت بود و اکثرا اندروید تو ایران جا نیوفتاده بودو کاش اون زمون یه سایت اندروید میزدم :((...دیگه به فنا رفته همه چی !
الانم دست یه بچه ی 10 ساله یه ایفون میبینی و کلا از زندگی به صورت سرعت ثابت نا امید میشی !

seul

Registered User
لایک‌ها
261
من که میگم این تلگرام رو خودشون اوردن
تلگرام در عرض یک ماه مشهور شد.
نمیدونم چی شد اخه
تانگو ، لاین .بی تاک و وایبر و اینا بودن و استفاده میکردن...
یهو گفتن وایبر مشکل داره برین تلگرام.یهویی شد !
با عقل جور در نمیاد :|
این هواوی و سامسونگ مقصر هم هستند !
اومدن گوشی دادن بازار ایران ، با قیمت ارزون با امکانات بالا ، همه خریدن !
مثله اون زمون که سیم کارت گرون بود سال 86 اینا و کلا ایرانسل نبود ( بود اما گوشی گرون بود D: ) ! بعد ایرانسل اومد و کلا ارزش اومد پایین سیم کارت دونه ای اعتباری شد 5 تومن :|
سال 90 ارزومون بود که یه گوشی اندروید سونی اریکسون ( که هنوز پا برجا بود اون زمون ) بخریم با امکانات خیلی پایین که 600 ت بود و اکثرا اندروید تو ایران جا نیوفتاده بودو کاش اون زمون یه سایت اندروید میزدم :((...دیگه به فنا رفته همه چی !
الانم دست یه بچه ی 10 ساله یه ایفون میبینی و کلا از زندگی به صورت سرعت ثابت نا امید میشی !
نه بابا خودشون نیاوردن:D
حدودا یه سال قبل از اینکه ملت همه هجوم بیارن تلگرام من ازش استفاده میکردم. وجود داشت:p
خیلی له بود ولی

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
898
کاری نداره , از همین خاصیت هم می تونید برای سایت خودتون استفاده کنید
خوب قاعدتا وب مسترهایی که سایت داری می کنن دوست دارن از سایتشون بازدید بشه , شما محتوای سایتتون خوب باشه کاربر خودش جذب میشه , حالا از تلگراف هم میشه برای کشوندن کاربر به سایت استفاده کرد , یه پست خلاصه و نا کامل از پست اصلی با عکس و لینک توش بذارین اینجوری کاربر اگه کاملش رو خواست رو لینکتون میزنه و ولرد سایتتون میشه , توی تلگراف لینک خارجی رو جزو بخش اصلی نشون میده , از این کارا تو فیسبوک و گوگل پلاس زیاد انجام میشه

حالا اون قضیه ش فرق داره که هر کی بیاد برای خودش از این قابلیت استفاده کنه و کار سایت و وبلاگ خراب بشه , محتوا خوب باشه مطمئنا کاربر همیشه سمت شما میاد

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
898
الان مثلا این پست رو ببنید ، یکیش مربوط به نمایش تو خود تلگرامه با Instant View ، تو اولی هیچ مطلبی حتی عکس رو هم نشون نمی ده به جز لینکی که تو متن هست
دومی هم از خود تلگراف هستش که با مرورگر باز میشه

2016-11-25_092318.png

2016-11-25_092252.png

بالا