برگزیده های پرشین تولز

پایان فعالیت هاست دی ال!!!

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
پایان فعالیت HostDL

کاربران گرامی،

طی چند سال گذشته همواره تمام هم و غم HostDL بر ارائه خدمات با کیفیت، مناسب و درخور شما عزیزان بوده که به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و البته همراهی مشتریان محترم به این مهم دست یافته و شاهد بازخوردهای بسیار خوب مشتریان محترم بوده ایم که همیشه باعث افتخار ماست

سعی کردیم در راستای حفظ و ارتقاء سطح کیفی سایتهای ایرانی گام برداریم و انشاالله که در این مسیر بستر مناسبی برای رشد و ترقی سایتها فراهم کرده باشیم

شوربختانه شرایط نابسامان داخلی و خارجی وضعیت اسفناکی برای بازار هاستینگ بودجود آورده و اغلب شرکت ها را در معرض ورشکستگی قرار داده که مهم ترین آنها افزایش نوجومی نرخ ارز و هزینه تمام شده سرویسها برای hostdl و سایر مشکلات ناشی از تحریم ها میباشد که HostDL طی ماه های اخیر این فشار را حتی المقدور تحمل کرده و مانع از اعمال فشار بر روی مشتریان شده است ( تعرفه های سایت و دانلود طی 1-2 سال گذشته کاملا ثابت بوده )

همچنین با توجه به نرخ بسیار سنگین سخت افزار مرغوب و پهنای باند در داخل کشور که هر 2 وابسته به ارز میباشد، سرویسهای داخلی چه از لحاظ سخت افزار چه از لحاظ بستر و زیرساخت های شبکه اصلا قابلیت پذیرش سایتهای بزرگ و معتبر ایرانی را نداشته و مناسب کار سایتهای بزرگ شخصی نمیباشد

مجموع این شرایط و تنگ تر شدن حلقه تحریم و مشکلات عدیده در انتقال و تبدیل پول و موارد دیگر منجر به اتخاذ این تصمیم شده و متأسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که به دلایل متعدد و علی رغم میل باطنی HostDL قادر به ادامه سرویس دهی نبوده و دوره فعلی آخرین دوره فعالیت میباشد

لازم به ذکر است که کلیه سرویسها اعم از هاست دانلود و هاست سایت، VPS و سرور اختصاصی تا پایان دوره جاری و تاریخ انقضای سرویس در دسترس و قابل استفاده میباشد

ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در طول این چند سال در شرایط مشکل و بحران در کنار ما بوده اند، هرگونه کوتاهی و قصور احتمالی در مدت همکاری را به بزرگواری خود بر ما ببخشید

با آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون

مدیریت HostDL

۱۰ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۳ و ۴۷ دقیقه

انتقال سرویس‌ها

مشتریان محترم،

با توجه به اینکه دوره فعلی آخرین دوره سرویس‌دهی می‌باشد در صورت وجود مشکل می‌توانید با email های زیر تماس گیرید:

تهیه نسخه پشتیبان - [email protected]
دامنه - [email protected]
امور مالی - [email protected]

بدیهیست که طبق اعلام قبلی بخش‌های پشتیبانی و یا سایر email ها پاسخگوی شما عزیزان نمیباشد

پ.ن: کلیه سرویس‌ها تا آخرین روز اعتبار قابل استفاده می‌باشد
پ.ن: با توجه به حجم بالای انتقال و پروسه‌ های backup گیری متعدد، حتی‌الامکان در ساعات روز و اوج بازدید از تولید backup پرهیز کرده و لطفا در ساعات نیمه شب اقدام نمایید، همچنین برای انتقال سایتهای حجیم می‌توانید با [email protected] تماس حاصل نمایید

با احترام

۱۰ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۳ و ۵۶ دقیقه

mjs7

Registered User
لایک‌ها
163
عجب شانسی داریم تازه رفته بودم روی هاست دی ال واقعا حیف شد.
اگه سرویس دیگه ای مشابه هاست دی ال می شناسید لطفا معرفی کنید تا انتقال بدیم.
تعریف نت افراز رو ریاد شنیدم اما می خوام cpanel باشه

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
حودم کم کم میخواستم برم هاست دی ال که ترکید!!

Web Hosting Iran

طبق این لینک ایران هاست خووبه

نمیدونم تا چه حد درست میگه

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
واقعا باید گفت که با این خاتمه فعالیت ، ما رو در وضعیت بدی قرار دادند . چون واقعا سخته که شرکتی رو با این کیفیت و سطح قیمت پیدا کرد

شما چه شرکت معتبر و نام آشنای دیگری را برای کوچ سایت ، پیشنهاد می کنید؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
جای تاسف داره از صبح فکری شدم که کجا می شه رفت مخصوصا سایت من با این همه بخش و امکاناتی که هر کدوم یه چیزی لازم دارن

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
به شدت ناراحت شدم . اینا چجوری میخوان از این شرکت و از این سایت دل بکنند ؟ واقعا سخته . خیلی سخته . فکر کنم مدیرش داشت گریه میکرد وقتی اینو مینوشت . بسیار متاثر و ناراحت شدم . درسته من ازشون سرویس ندارم ولی هرگز دوست نداشتم سایت به این بزرگی جمع کنه . من خودم از میهن سرویس دارم دقیقا سه روزه سایتم داون شده و کسی پاسخگو نیست . (البته من در گذشته خیلی طرفداری میهن را میکردم)

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
رو لینک هایی که امین گذاشته کلیک نکنین سیستمتون ویروسی میشه :(

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
ما که دوسایت قدرتمند داریم روش
الان متوجه شدم
هاست دی ال هرچند وقت یکبار تعطیل میکنه چند ماه بعد دوباره بر میگرده