برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
اصلا هدف از درس خوندن کارگری و کارمندیه. غیر از اینه؟
طرف میگه 12 سال درس بخونم چون کارگر بدون دیپلم نمیگیرن
12 سال مدرسه با 4 سال دانشگوه چون بدون لیسانس کارمند نمیگیرن
این همه سال های زندگی میتونستید یه زندگی شاهانه برای خودتون بسازید حتی اگر نقطه صفر از آشغال فروختن شروع کرده بودید
:poop: پس کله اون پدر و مادری که *** پس میندازن و میفرستن مدرسه
از پادگان نگم براتون که خودش چند جلد کتابه، زجر نامه

Last edited:

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,189
🔻چرا سربازان در پادگان‌ها به یکدیگر شلیک می‌کنند؟

▪️اکبرحلوایی، معاون سابق مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی:

▫️قبلاً هم گفته بودم به مرحله‌ای می‌رسیم که سربازان نه‌فقط خودکشی می‌کنند، بلکه به دیگران هم شلیک خواهند کرد.

▪️قانون پیش‌بینی کرده که سرباز در دوره خدمت باید مورد ارزیابی روانی قرار گیرد، گذشته از اینها محیط‌خدمت باید آرامش‌بخش باشد، نه تنش‌زا. محیط‌های نظامی ما به‌دلیل تنبیهات و مشکلات خود سربازان، تنش‌زاست.

▫️مرکز مشاوره در پادگان‌ها باید با خانواده سرباز در ارتباط باشند و همفکری کنند که فشار روی آنها کمتر شود، اما این اتفاق نمی‌افتد.

▪️سرباز در دوره خدمت،درآمدش را از دست می‌دهد.من به یقین می‌گویم بیشتر افرادی که خودکشی می‌کنند،متعلق به دهک پنجم به پایین‌ هستند.در بعضی موارد فشار عاطفی هم مؤثر است،اما فشار اقتصادی بیشتری در محیط خدمت به آنها وارد می‌شود.

▫️مسئولان ما در نیروهای مسلح،چگونگی رفتار درست را با سرباز نمی‌دانند و فکر می‌کنند باید قدرت‌نمایی را ازطریق او به دیگران نشان دهند.این رفتار باعث می‌شود سرباز در شرایطی قرار گیرد که به دیگران شلیک کند.| هم‌میهن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
من به خاطر فرار از سربازی رفتم سراغ شغلی که ازش متنفر بودم و قشنگ ده سال از زندگیم نابود شد
اگه عقل الانو داشتم کلا قید خدمتو میزدم و حرف اطرافیانو میگرفتم به چپم

بالا