برگزیده های پرشین تولز

پای آبرومون در میونه

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
با سلام خدمت همگی
story.bush.merkel.ap.jpg

خب طبق معمول آمریکا بوسیله رسانه گروهی جنگ روانی راه انداخته ( بوسیله شبکه CNN )
موضوع سر اینه که اونا میخوان ایران رو از حضور در جام جهانی تحریم کنن :lol:
الان شبکه CNN توی سایتش یک نظر سنجی راه انداخته در رابطه با موافقین و مخالفین حضور ایران در جام جهانی و متاسفانه نتیجه تا الان به ضرر ما تموم شده.
در صورتی که تمایل داشتین به لینک زیر رفته و به این نظرسنجی رای منفی بدین
تا الان 6630 نفر به تحریم ایران رای مثبت و 6542 نفر رای منفی دادن

لینک : http://edition.cnn.com/2006/WORLD/meast/01/13/iran.nuclear

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه بده ایران رو از جام جهانی محروم کنن؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
بابا اینا همش کشکه.هیچ غلطی نمیتونن بکنن.مگه محروم کردن یه تیم از جام جهانی الکیه.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهتر بود این تاپیک رو قسمت php می زدی ;)

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین روش برای مجازات کشوری که میخواد استفاده صلح آمیز از بمب هسته ای بکنه چیه؟؟:lol: :lol:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
از نظر تحریم که هیچ غلطی نمیتونه بکنه.ولی من فقط خواستم لااقل به هر طریقی شده آمار رای منفی بیشتر بشه.البته اکثر این رای مثبت ها به نظرم کار خودشونه

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از belffy :
مگه بده ایران رو از جام جهانی محروم کنن؟
فکر کنم شما یا ایرانی نباشی یا روی کشورت تعصب نداشته باشی

به نقل از artin :
بهتر بود این تاپیک رو قسمت php می زدی ;)
چطور مگه ؟:)

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
خیلی کار خنده داریه
اونم کانال cnn که با فاکس نیوز سر تندروی و رادیکالی و جمهوری خواهی تو امریکا با هم دعوا دارند.مثل اینه که تو روزنامه کیهان رای گیری کنند که آیا موافقین اسراییل با خاک یکسان بشه؟ خوب خوانندگان کیهان افرادی از جرگه خودشونند دیگه!!
این نظرسنجی نظر cnn رو منعکس میکنه نه نظر مردم رو

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عمرا سی ان ان هیچ غلطتی نمیتونه بکنه :D

کره شمالی بمب اتم ساخت کلی هم شاخ بازی دراوورد ولی حذفش نکردن حتما میخوان به جای ایران . اسرائیل رو بذارن:blink:

من رای منفی دادم ولی فکر کنم به جای هر رای منفی که بدیم 2تا رای مثبت از اون بزنه بیرون:lol:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
خدا رو شکر تا همین لحظه رای منفی ها بیشتر از رای مثبت شد و با اختلاف 12 رای جلو افتادیم

رای منفی 6689 رای مثبت 6677

ma000055

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از check_shark :

کره شمالی بمب اتم ساخت کلی هم شاخ بازی دراوورد ولی حذفش نکردن حتما میخوان به جای ایران . اسرائیل رو بذارن:blink:

من رای منفی دادم ولی فکر کنم به جای هر رای منفی که بدیم 2تا رای مثبت از اون بزنه بیرون:lol:

شبکه CNN نمیتونه ايران را از جام جهاني محروم کنه. اما شورای امنیت میتونه. اتفاقا تحریمهای ورزشی یکی از موارد پیشنهاد شده به این شورا در صورت ارجاع پروند هسته ای ایران به شورای امنیته. قبلا هم در مورد کشورهای آفريقاي جنوبي و یوگوسلاوي سابقه داشته که مورد تحریم ورزشی قرار بگیرند.

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از check_shark :

جهت اطلا شما بگم :
کره چون بمب داشت هیچ کاری باهاش ندارن. اگه ما هم بجای اینکه این همه شاخ بازی در بیاریم سر پیشرفتی که در زمینه اتمی نکردیم! میومدیم جو جهانی رو آروم کنیم قطعا نتیجه ای که الان میبینیم رو نمیدیدیم.منظورم همین تهدیدها و تحریم هاست.
البته به لطف روابط تجاری که با فرانسه پیدا کردیم(واردات خودرو) شاید تحریم اقتصادی دور از ذهن باشه اما خدا میدونه پشت پرده چه خبرهایی ممکنه باشه!

ma000055

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از parsbin :
خیلی کار خنده داریه
اونم کانال cnn که با فاکس نیوز سر تندروی و رادیکالی و جمهوری خواهی تو امریکا با هم دعوا دارند.مثل اینه که تو روزنامه کیهان رای گیری کنند که آیا موافقین اسراییل با خاک یکسان بشه؟ خوب خوانندگان کیهان افرادی از جرگه خودشونند دیگه!!
این نظرسنجی نظر cnn رو منعکس میکنه نه نظر مردم رو

اگر منظور شما از تندروها و رادیکالها جمهوری خواهان هست، CNN گرايش بيشتری به دمکراتها داره.البته برخلاف آنچه در ایران تصور میشه روابط اسرائیل با دمکراتها بسیار بهتر از روابطشون با جمهوری خواهان است.

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
حالا هی بگید هیچ غلطی نمیتونه بکنه...به عمل کار بر آید به سخنرانی نیست

عراقی ها هم تا چند سال پیش از این غلط ها زیاد میگفتن 2 روز هم نکشید همه عراق رو گرفت

8 سال فقط جنگمون با عراق طول کشید که اندازه یه استان تهرانه

اما خوب اگر به حرفه منم میگم امریکا هیچ علطی نمی تونه بکنه:blink: :wacko:

ramin88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
52 % = no

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از shazdeh kocholo :
جهت اطلا شما بگم :
کره چون بمب داشت هیچ کاری باهاش ندارن. اگه ما هم بجای اینکه این همه شاخ بازی در بیاریم سر پیشرفتی که در زمینه اتمی نکردیم! میومدیم جو جهانی رو آروم کنیم قطعا نتیجه ای که الان میبینیم رو نمیدیدیم.منظورم همین تهدیدها و تحریم هاست.
البته به لطف روابط تجاری که با فرانسه پیدا کردیم(واردات خودرو) شاید تحریم اقتصادی دور از ذهن باشه اما خدا میدونه پشت پرده چه خبرهایی ممکنه باشه!

جناب مطلع بر چه اساسی میگی پیشرفت نداشتیم؟!

منظورت هم آروم کردن جو جهانی اینکه چرخه سوخت نداشته باشیم دیگه؟

این حرف مثل اینکه 50 سال پیش کسی میگفت نفت نباید ملی باشه!!

بالا