برگزیده های پرشین تولز

پدر عطای عزیز درگذشت .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
عطا جان به جای من اگه رفتی سر خاک فاتحه بخون.. ممنون

بسم الله الرحمن الرحيم(1) الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (2) الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ (3) مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ (4) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ (5) اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ (6) صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ (7)

به نام خداوند بخشنده بخشايشگر (1) ستايش مخصوص خداوندى است كه پروردگار جهانيان است. (2) (خداوندى كه) بخشنده و بخشايشگر است (و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته). (3) (خداوندى كه) مالك روز جزاست. (4)(پروردگارا!) تنها تو را مى‏پرستيم; و تنها از تو يارى مى‏جوييم. (5)ما را به راه راست هدايت كن... (6)راه كسانى كه آنان را مشمول نعمت خود ساختى; نه كسانى كه بر آنان غضب كرده‏اى; و نه گمراهان. (7)

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ایشاالله غم آخرتون باشه
تسلیت

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
عطا جان به جای من اگه رفتی سر خاک فاتحه بخون.. ممنون

بسم الله الرحمن الرحيم(1) الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (2) الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ (3) مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ (4) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ (5) اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ (6) صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ (7)

به نام خداوند بخشنده بخشايشگر (1) ستايش مخصوص خداوندى است كه پروردگار جهانيان است. (2) (خداوندى كه) بخشنده و بخشايشگر است (و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته). (3) (خداوندى كه) مالك روز جزاست. (4)(پروردگارا!) تنها تو را مى‏پرستيم; و تنها از تو يارى مى‏جوييم. (5)ما را به راه راست هدايت كن... (6)راه كسانى كه آنان را مشمول نعمت خود ساختى; نه كسانى كه بر آنان غضب كرده‏اى; و نه گمراهان. (7)
ممنونم حمیدجان

این بهترین هدیه به روح بابام هست

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
عطا جان داداش من شما رو از روی آواتارت می شناختم.
توی تاپیکی که بچه ها مطرح کرده بودن و خواسته بودن دعا کنیم با اینکه پستی ندادم اما از خدا خواستم سلامتی رو به ایشون برگردونه چون می دونم غم از دست دادن پدر چه حسی داره.
یه تاپیک دیگه زدن دوستان که خبر از بهبود حال ایشون می داد که خیلی خوشحالم کردم.
اما متاسف هستم که حالا خبر فوت ایشون رو می شنوم.
یکم دیر هستش اما از صمیم قلب تسلیت بهت می گم داداشی.
شک نکن فردا های شادتری در انتظارت هستش.
آرزومند آرزوهات

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
عطا جان داداش من شما رو از روی آواتارت می شناختم.
توی تاپیکی که بچه ها مطرح کرده بودن و خواسته بودن دعا کنیم با اینکه پستی ندادم اما از خدا خواستم سلامتی رو به ایشون برگردونه چون می دونم غم از دست دادن پدر چه حسی داره.
یه تاپیک دیگه زدن دوستان که خبر از بهبود حال ایشون می داد که خیلی خوشحالم کردم.
اما متاسف هستم که حالا خبر فوت ایشون رو می شنوم.
یکم دیر هستش اما از صمیم قلب تسلیت بهت می گم داداشی.
شک نکن فردا های شادتری در انتظارت هستش.
آرزومند آرزوهات

سلام

خیلی ممنون از لطفت

دیگه اینم قسمت ما بوده

راضیم به رضای خدا

بالا