برگزیده های پرشین تولز

پدیده ای به نام هایپراستار

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
هایپراستار فروشگاه عظیمی در غرب تهران است که «25 درصد» سهام فروشگاه تاسیس شده در ایران، متعلق به کرفور فرانسه است و «75 درصد» آن نیز به شرکت اماراتی الفطیم تعلق دارد. گردانندگان سخت افزاری آن کره ای هستند.تجربه گردش در آن شاید ساعتها وقتگیر باشد و برخی قیمتها نیز به صرفه است ولی برخی مثل میوه جات خیلی بالا می باشد. بسیاری از هموطنان نیز با توجه به شلوغی و ... برخی اجناس را با باز کردن بسته کش می روند نمونه اش در ابتدای کار فروشگاه ناپدید شدن ابزار داخل جعبه ابزاری بوده که با استفاده از عدم وجود بارکد روی تک تک ابزارها کشروی انجام شده بود. در کل خرید از این فروشگاهبرای کسی که ماشین نداره مثل من مصیبته

KaBuTaR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همونکه کنسولا رو به قیمته جهانی داره میفروشه تقریبا ؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
بسیاری از هموطنان نیز با توجه به شلوغی و ... برخی اجناس را با باز کردن بسته کش می روند نمونه اش در ابتدای کار فروشگاه ناپدید شدن ابزار داخل جعبه ابزاری بوده که با استفاده از عدم وجود بارکد روی تک تک ابزارها کشروی انجام شده بود.

حالا هي ادعا با فرهنگي كنيد...

starpars

Registered User
لایک‌ها
0
این فروشگاهو نمیدونم ولی یه سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا توی تهران میزارن اسم فروشگاه رو خارجی باشه ولی توی شهرای دیگه کلی ایراد میگیرن و اذیت میکنن همینطور در مورد اسم شرکت

Behi ™

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت بازی های PS3 اش هم خوب بود معلوم نیست چی شد جمعشون کردن جاش بازی کپی دزدی گذاشتن :hmm:

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
خیلی خوبه..عالیه

ولی من اصلا نمیدونم که چیه و کجاس چون تهران نیستم
didisaythat.gif

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
اینجا آدرسش هست با گوگل مپ http://www.hyperstarcenter.com/

اسمش هم چند وقته عوض کردن و city star گذاشتن!
کلا فروشگاه خیلی خوبی هست و همیشه ازش خرید می کنم. قیمتهاشم مناسبه

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
واقعا خوبه
جا داره از مسئولین تشکر کنم ، فقط گلایه از وقت کمش و ساعت پخشش دارم

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
اون قسمت غذاهاش هم خیلی خوبه :دی با نون هاش !
من که از خرید رفتن متنفرم واسه خرید دلستر میرم هایپر استار :دی
لول ! منم دقیقآ هر دفعه میرم یه ساعت توی بخش ماءالشعیر و دلستر هستم ! آدم دلش آب می افته این همه مارک و طعم رو یه جا میبینه :دی اولین بار هم تمشک بهنوش رو اونجا دیدم که نسبت به بهنوش بودنش خیلی خوب بود !

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
این فروشگاه در واقع مال Carrefour فرانسه ـس که 75 درصد سهامشو شریک اماراتیش به نام "مجید الفوت" در دست داره... این شریک در واقع همونه ولی برای ایجاد نشدن حساسیته (همچنین عبور از تحریم)...

از نام Hyper Star اولین بار در شعبه لاهور پاکستان این فروشگاه ها استفاده شد و سپس توی ایران به دلیل روابط متزلزل ایران - فرانسه از به کار بردن نام Carrefour امتناع کردن و همون Hyper Star گذاشتن اسمشو...

City Star اسم مجموعه فروشگاهای اطرافشه که از انواع و اقسام برندهای بسیار با کیفیت ایرانی و خارجی توش نماینده زدن... اسم فروشگاه Hyper Star بود که چندی پیش به نظر به برادران بسیجی خوش نیومد و اینا هم به ناچار اسمشو به Star تغییر دادن و روی Hyper ها رو پوشوندن...!!!

Carrefour دومین خرده فروش بزرگ جهان پس از Wall Mart ـه :

Carrefour.png

http://en.wikipedia.org/wiki/Carrefour

در کنار این فروشگاهم یه سرمایه گذاری بسیار عظیم برای ساخت یه مجموعه هتل/تفریحی بسیار بزرگ و فول کیفیت انجام گرفته که فعلاً در مرحله ساخت زیربناس...! (یه زمانی آگهی سرمایه گذاریش تو روزنامه همشهری بود)...

به ثمر نشستن این فروشگاه دستاورد شهرداری تهران به ریاست قالیبافه که دولت هم موافقت کرد که در کل 12 هایپر مارکت در ابتدای راه میتونن در ایران بزنن و این مجموعه قصد داره علاوه بر این هایپرمارکت تهران، 11 هایپرمارکت دیگه هم در مراکز بزرگ برخی استانا ایجاد کنه که هم اکنون من خودم در مورد تبریزش شنیدم ولی بقیه رو چیزی نشنیدم...

البته چنین فروشگاهی اصلاً واسه قشر بازاری سنتی خوش نمیاد (اصولاً سوپرمارکتا و فروشگاهای زنجیره ای برای قشر سنتی بازاری و سلطه ـشون مضره)... به همین خاطره که هیچ تبلیغ و حتی سایت رسمی ای فعلاً نمیبینید و به نظر من مسئولین این مجموعه منتظر افتتاح اون 11 شعبه دیگه و ثابت شدن قدمشونن و بعد شروع تبلیغ و سایت و غیره...

البته بدون تبلیغم هفته ای چند صد هزار نفر از این فروشگاه خرید میکنن... پنجشنبه و جمعه و دیگر روزای تعطیلم که تمام خیابونای اطرافش پر میشه و حداقل در چنان روزایی چند ده هزار نفر برای خرید به اینجا میان...

توصه میکنم واسه خرید، عصر پنجشنبه و جمعه (همچنین روزای تعطیل) نیاین که از بس شلوغه دهنتون سرویسه...

البته خیلی خوب کار کردن و به حد شهروند و رفاه دهن سرویسی نداره... ولی در وقتای دیگه بیاید تا از فروشگاه لذت ببرید نه اینکه برید تو لونه زنبور...!

غرب تهران - انتهای بلوار فردوس - اتوبان شهید باکری (بلوار آسیای سابق) به سمت جنوب... در واقع پشت پارک ارم...

همونکه کنسولا رو به قیمته جهانی داره میفروشه تقریبا ؟

آره... همه کنسولای بازی معروف رو به قیمت جهانی میفروشه + تجهیزات و دسته ها و غیره + تعدادیم بازی...

من که از خرید رفتن متنفرم واسه خرید دلستر میرم هایپر استار :دی

منم دقیقاً علاوه بر هفته ای/دو هفته ای یه بار خرید واسه خونه، خودم هفته ای یه بار پلاسم واسه خرید آبجوی Hoffenberg.......

:p

اینجا آدرسش هست با گوگل مپ http://www.hyperstarcenter.com/

اسمش هم چند وقته عوض کردن و city star گذاشتن!
کلا فروشگاه خیلی خوبی هست و همیشه ازش خرید می کنم. قیمتهاشم مناسبه

اون بلاگ مال یکی از کارمنداشه و توش بعضی فروشای ویژه رو مینویسه چیز خوبیه...

city star ـم مجموعه اطرافشه نه خود فروشگاه... خود فروشگاه به لطف برادران بسیجی شده star...!!!

قیمتاشم معمولاً بین 5-30 درصد کمتر از بازاره و موافقت دولتم یکی از شرطاش پایین آوردن قیمتا بوده...

وارد که میشید شمال دیوار وسطی همیشه فروش ویژه ـس و قیمتا تا حتی 30-40 درصد پایین ترن... همچنین فروش ویژه شرکتای مختلفم اونجا تشکیل میشه مثل Nestle که هر از چند گاهی فروش ویژه میزنه تو این فروشگاه...

یه سری Samsung غرفه زده بود همه گوشیا حداقل 30-40-50 تومن زیر قیمت بازار...!

ASUS/LG و چند تا دیگه ـم زده بودن یه زمانی... این قابلمه فرانسویه ـم که همیشه غرفه ـش هست... تافل بود چی بود... :happy:

اگه فرانس 24 نیگا کنید بعضی وقتا تبلیغاتشو پخش میکنه و تلفظ صحیح کلمه Carrefour غغفور ـه... به معنی Crossroads (تقطعا).....

Last edited:

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
دمشان پر حرارت باد ، این باکری رو افتتاح کردن راحت شدیم.
هر وقت می خواستیم خرید کنیم دور شمسی قمری میزدیم می رفتم کاشانی ، ستاری ، فردوس
الان راحت میندازیم تو باکری سه سوته جلوی هایپر ظاهر میشیم ببخشید سیتی :دی
بسیجیون زحمت کشیدن اسم غربی و تهاجم فرهنگی و مستهجن هایپر رو عوض کردن به اسم وطنی ، با ریشه ، کاملا شرقی و با اصالت سیتی ، بعد شما خجالت نمی کشید بازم میگید هایپر
2i8d4ao.gif

فقط من نفهمیدم چرا این سیتی استار تو لوگوش و رو فاکتورا و رو کیسه ها + نماد دم در ، H داره ،
297.gif

Last edited:

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
اصفهانم دارن یکی می سازن
البته یه مجموعه خیلی عظیمه که اینم جزوشه ! قراره 2 سال دیگه تموم بشه

فکرکنم هم بشه
خیلی دارن اونجا کار می کنن
سرمایه گذاراشم خارجین
حتی از طریق سایت هم می شه زنده محلو دید !! و انلاین پیشرفت پروژه را دید
http://www.isfahancitycenter.com/about4.htm

مثل این که فاز 1 اون سال 91 تموم می شه

Last edited:

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
دمشان پر حرارت باد ، این باکری رو افتتاح کردن راحت شدیم.
الان راحت میندازیم تو باکری سه سوته جلوی هایپر ظاهر میشیم ببخشید سیتی :دی
بسیجیون زحمت کشیدن اسم غربی و تهاجم فرهنگی و مستهجن هایپر رو عوض کردن به اسم وطنی ، با ریشه ، کاملا شرقی و با اصالت سیتی ، بعد شما خجالت نمی کشید بازم میگید هایپر
2i8d4ao.gif

فقط من نفهمیدم چرا این سیتی استار تو لوگوش و رو فاکتورا و رو کیسه ها + نماد دم در ، H داره ،
297.gif

پست بالایی که من نوشتمو بخون... city star اسم مجموعه اطرافشه نه خود فروشگاه... خود فروشگاه الان اسمش Star ـه که توی بلندگو میگه "مجموعه ی هایپرمارکت"...

احتمالش هست چند وقت دیگه پارچه روی Hyper رو بردارن دوباره بشه Hyper Star ...!

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
خوبه خوبه ! اين كه چيز تازه اي نيست ! ما كه شاروتيم مي دونستيم ! پاستل و دلسترو ... خوبه خوبه !
55958872720492875669.gif

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
1-علاوه بر توصیفات بالا قراره یک هتل نمی دونم چند ستاره هم بغل گوشش بزنن که الان تو مرحله فونداسیونه.
2- فروشگاههای جانبی(لباس و کفش و...) فوق العاده گرونه و احتمالا مارکدار اصل
3- کیفیت نون و غذاهای آشپزخونه ش خیلی عالیه
4- پرسنلش هم خیلی محترمانه برخورد می کنن حتی در موقع مچ گیری از سارقین دله دزد

Last edited:

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
الان راحت میندازیم تو باکری سه سوته جلوی هایپر ظاهر میشیم،
297.gif

من خرید ماه به ماه رو میرم اونجا. مسیر هم اینه : همت شرق به غرب-خروجی ستاری جنوب-فردوس غرب. به همین راحتی.

بالا