• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پراید 21 میلیونی و پیش بینی وضعیت اقتصادی

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
سلام دوستان با گرانی افسار گسیخته ای که از امشب کلیک خورد به نظرتون وضعیت ملت شهید پرور چگونه خواهد بو؟؟

جالبه بازار خودرو راکده ولی روزبه روز قیمت ها بالا میره!

پراید 21 میلیونی شد
عصرخودرو:در حالیکه صحبت های اخیر تیم اقتصادی دولت مبنی بر شیب ملایم گرانی ها در فاز دوم هدفمندی و همچنین دستورات روز گذشته وزیر صنعت به خودروسازان مبنی بر هماهنگی برای هر گونه افزایش قیمت خودروها همچنان ادامه دارد که گرانی های افسار گریخته بازار بدون نظارت و هماهنگی کار خود را ادامه می دهد.

لینک خبر

EK2

Registered User
لایک‌ها
577
متاسفانه دولت دست به یک قمار احمقانه تحت تاثیر توهمات حکومتی زده و سرنوشت یک ملت را به این قمار پیوند زده و هم خود و هم کشورش را به بیراهه برده و نابود خواهد کرد.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
سونامي داره مياد جاي اينكه اينجا تاپيك هوا كنيد بريد يه فكري كنيد و يه درختي پيدا كنيد فعلا بريد بالاش ...

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
جالبه بازار خودرو راکده ولی روزبه روز قیمت ها بالا میره!

راکد که باشه همه منتظرن ارزون بشه . ولی الان همه میرن تو صف (صحنه) تا مشتی بر دهان دشمنان زده باشن ;)

فرهنگ که نباشه مملکت در عذاب عست

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
مرحله اول بنزین صد تومنی شد 400 تومن 4 برابر
الان 400 تومنی شد 700 تومن 0.75 برابر
مرحله دوم نسبت به مرحله اول قیمت بنزین یعنی 16 به3 کمتر قیمت افزایش داشته
با همین نسبت حساب کنی
در مرحله اول هر بلایی سرت اومد
در مرحله دوم این بلا با شدت یک پنجم به سرت میاد
ایجوری حساب کن
سری قبل 6 بار چک و لگدیت کردنت
این بار فقط یه بار چک و لگدیت میکنن!
شیبش حساب کردم خیلی ملایمتره !

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
مرحله اول بنزین صد تومنی شد 400 تومن 4 برابر
الان 400 تومنی شد 700 تومن 0.75 برابر
مرحله دوم نسبت به مرحله اول قیمت بنزین یعنی 16 به3 کمتر قیمت افزایش داشته
با همین نسبت حساب کنی
در مرحله اول هر بلایی سرت اومد
در مرحله دوم این بلا با شدت یک پنجم به سرت میاد
ایجوری حساب کن
سری قبل 6 بار چک و لگدیت کردنت
این بار فقط یه بار چک و لگدیت میکنن!
شیبش حساب کردم خیلی ملایمتره !
چه ربطی داشت؟ اتفاقا ملت همیشه در صحنه، الان یاد گرفتن مث جریان قحطی برنج، همه میرن تو کار احتکار و صف کشیدن، تجار و تولیدی های عزیز هم که فقط به فکر مردم هستن، قیمت ها رو 3-4 برابر میکنن... میره تو پاچه ی حقوق بگیر بدبخت... o_O

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
از ماست که برماست به جای اینکه 2 روز ملت نرن بنزین بزنن مثل ... حمله ور میشن

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
باورکنید ماشین توی خیابون ها خیلی فراوون تر میشه
فروش سایپا دوبرابر میشه

Sent from my C5303 using Tapatalk

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
هرچی میخوان گرون کنن من که لگن خودمو میرونم تا زمانی که بپوکه بره پی کارش:general208: بعدش هم دوچرخه میخرم سفر دور ایران میرم:general710:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
خیلی هم عالیه ، دستشون درد نکنه .
خداییش هر جور حساب میکنم ( عقلا ، شرعا ، عرفا ، درسا ! ) الان قیمت پراید باید میشد 36 میلیون تازه داره 21 میلیون میشه ... واقعا ملایمه ، من که اصلا چیزی احساس نمیکنم:general106:

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
هرچی میخوان گرون کنن من که لگن خودمو میرونم تا زمانی که بپوکه بره پی کارش:general208: بعدش هم دوچرخه میخرم سفر دور ایران میرم:general710:
وسط راه که دوچرخه پنچر شد، مجبور شدی براش 50 تومن خرج کنی، ترجیه میدی پیاده بری، بعدش که به فکر تاول و داروهای آرتروز زانو و کفش خوب میفتی، می بینی خرجش زیاده، ترجیه میدی بشینی یه گوشه هیچ کاری نکنی و فقط افسوس بخوری :general210:

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
بر اساس هدفمندی یارانه ها قیمت بنزین باید در مدت 5 سال به 95 درصد قیمت فوب خلیج فارس برسد که اگر قیمت ارز رسمی !! ثابت باقی بماند قیمت بنزین در داخل کشور باید به 2385 تومان در هر لیتر برسد.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
بر اساس هدفمندی یارانه ها قیمت بنزین باید در مدت 5 سال به 95 درصد قیمت فوب خلیج فارس برسد که اگر قیمت ارز رسمی !! ثابت باقی بماند قیمت بنزین در داخل کشور باید به 2385 تومان در هر لیتر برسد.

باعث خوشحالی همس که مزدا 3 با قیمت 13000 دلار رو بدند 20 میلیون اونوقت بنزین رو هم بکنند 3000 تومان ! نه اینکه بنزین به قیمت واقعی برسه یه 206 از رده خارج هم 50 میلیون بشه !

nader1095

Registered User
لایک‌ها
85
مردم ما هر چه گرون تر بشه بیشتر صف میکشن!!! اصلا یه چیز ذاتیه!!! خودمونو به در و دیوال میزنیم پول جور کنیم پراید بخریم که یه وقت گرونتر نشه!!!

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
مردم ما هر چه گرون تر بشه بیشتر صف میکشن!!! اصلا یه چیز ذاتیه!!! خودمونو به در و دیوال میزنیم پول جور کنیم پراید بخریم که یه وقت گرونتر نشه!!!

موافقم ولی من و یه عده که میشناسمشون اینطوری نیستن
دور از جونت که میخونی گووووووووووووووووووووووووووووووووووووور پدرشون وسیله گرون خریدن نداره داداشم
ماشین ندارم ولی وژدانن اگه داشتم 1 لیتر دیگه بنزین نمیزدم چون هنوز یکم عقل و منطق دارم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
موافقم ولی من و یه عده که میشناسمشون اینطوری نیستن
دور از جونت که میخونی گووووووووووووووووووووووووووووووووووووور پدرشون وسیله گرون خریدن نداره داداشم
ماشین ندارم ولی وژدانن اگه داشتم 1 لیتر دیگه بنزین نمیزدم چون هنوز یکم عقل و منطق دارم
بعد چطوری سوار میشدی؟؟

بالا