برگزیده های پرشین تولز

>>> پربیننده ترین تاپیک های بخش سینما <<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
big_boss.gif

در تنبلی مدیران بخش لازم شد که یه تاپیک برای تازه وارد ها ایجاد بشه که بهتر بتونن تاپیک های خوب
رو پیدا کنن. فعلا حدود 400 تاپیک در بخش سینما هست که شاید کمتر از 30 تاش بدردبخور باشه.

خیلی از تاپیک های خوب به پستوی تاریخ رفته و کسی اطلاعی ازشون نداره.

za2.gif

در اینجا ما پربیننده ترین - بهترین و مفیدترین تاپیک ها را معرفی می کنیم و هر از چند گاه به روز می کنیم:

از نظرسنجی و این قرطی بازی ها هم خبری نیست اما اظهار نظر برای عموم هم آزاد است.

فهرست 40 تاپیک پربیننده بخش سینما :

بازيگر خارجي مورد علاقه شما

بهترين فيلم هایی که تا حالا ديده ايد

معرفي بهترین فیلم های ژانر وحشت

زیباترین زن تاریخ سینما

بهترين فيلمهاي كلاسيك دنيا

بهترين بازيگران زن ايران از نظر كاربران پرشين تولز

بررسی فیلم های مطرح رزمی

آخرين اخبار هاليوود

سر سوزن سينما...

بحث در مورد فيلم تايتانيك

بقیه در دست بررسی ...
reading.gif

توجه: تاپیک های عکس و تاپیک های سنجاق شده دائمی در بالای صفحه به دلایل واضح در این فهرست قرار نمی گیرند.
تاپیک های عکس به دلیل لینک عکس شان از موتورهای جستجو دارای رانک بالایی هستند که معمولا هم فاقد مطالب مفیدی
هستند و تاپیک های سنجاق شده هم به دلیل اینکه دائما در بالای صفحه و معرض دید هستند نیازی به معرفی ندارند.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
در راستای تحقق اهداف بالای شما در این تاپیک ، یک تاپیک مفید معرفی میگردد

راهنمای بخش سینما (فهرست موضوعی تاپیک ها)

هرچند تمام علمای بخش سینما مسلمآ سری به اینجا زده اند اما خب این را برای دوستان تازه وارد زدیم که قبل از ایجاد هر تاپیکی و یا برای رسیدن سریعتر به موضوع مورد علاقه خودشون یک سری به اون بزنند

در راستای روشنگری هم لطفآ ربط تنبلی مدیران بخش رو با موضوع تاپیک برای ما و سایرین تشریح بفرمایید

و مورد آخر برای یافتن پربیننده ترین تاپیک بخش لازم نیست خیلی زحمت بکشید

فقط کافی هست اینجا رو ببینید که تاپیکها رو بر اساس تعداد بیننده مرتب کرده (البته در هر صورت تاپیکهایی که مهم شده اند اول هستند.)

البته نگاهی به اون لیست نشون میده که لیست شما کمی ایراد داره

حالا نتیجه گیری کلی:
با توجه به اینکه مشکل پربیننده ترین تاپیکها با یک کلیک حل میشه! به نظر شما آیا دلیلی برای باز بودن این تاپیک وجود داره یا نه؟!
89.gif

جوابهای خودتون رو حداکثر تا پایان وقت طبیعی فردا (شنبه) در همین تاپیک یا صندوق خصوصی من بدهید تا تصمیم گیری شود!

متشکرم

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
در راستای تحقق اهداف بالای شما در این تاپیک ، یک تاپیک مفید معرفی میگردد
راهنمای بخش سینما (فهرست موضوعی تاپیک ها)

هرچند تمام علمای بخش سینما مسلمآ سری به اینجا زده اند اما خب این را برای دوستان تازه وارد زدیم که قبل از ایجاد هر تاپیکی و یا برای رسیدن سریعتر به موضوع مورد علاقه خودشون یک سری به اون بزنند

جناب مدیر بسیار فعال بخش سینما ( تعداد پست ها سینمایی خبر می دهد از ...)
خودم هم از تاپیک خوب شما اطلاع داشتم و اگر یادتون باشه موقع استارت اون تشکر هم کرده بودم. اما اگر یه نگاه
به کنتور بازدید کننده های اون بکنی می بینی که کسی زیاد مراجعه نمی کنه چرا ؟! من می گم.

چون شما نیومدی تاپیک رو درجه بندی و گلچین کنی و انتخاب بین 300 تا تاپیک که اکثرا هم مشابه و تکراری هستن
برای یه تازه وارد وقت گیر خواهد بود. تازه شما اصلا این لیست رو آپدیت نمی کنی و یک نفر تازه وارد باید به ده تا تاپیک مشابه سر بزنه تا بفهمه کدومش با ارزشه و این وقتش رو حسابی تلف می کنه.

در راستای روشنگری هم لطفآ ربط تنبلی مدیران بخش رو با موضوع تاپیک برای ما و سایرین تشریح بفرمایید

تنبلی اینه که این بخش رو به جای اینکه مدیران رونق بدن الان فقط 4 - 5 تا کاربر فعال دارن اداره می کنن که اگر چند
روز نباشن همه می دونن چقدر این بخش سوت و کور میشه. شما این همه تاپیک تکراری بی خاصیت استارت شده
و اقدامی نکردین حالا به این تاپیک که اهدافش معرفی گلچین تاپیک ها گیر می دی ؟

چقدر تاپیک با این عنوان داریم :

بهترین فیلم های تاریخ سینما
برترین فیلم های تاریخ سینما
top 10
فیلم های مورد علاقه
بهترین فیلمی که دیده ام
آخرین فیلمی که دیشب دیدم
بهترین فیلمی که صبح دیدم
و ....

و مورد آخر برای یافتن پربیننده ترین تاپیک بخش لازم نیست خیلی زحمت بکشید

فقط کافی هست اینجا رو ببینید که تاپیکها رو بر اساس تعداد بیننده مرتب کرده (البته در هر صورت تاپیکهایی که مهم شده اند اول هستند.)

آقا معلم اینو که هر بچه ای می دونست. اما همونطور که خودت دیدی این فهرست با اون چیزی که می گی کمی فرق داره و همون طور که dark night گفت ما خودمون یه غربال گری کردیم. چون لزوما هر تاپیک با کنتور بالا پربیننده نیست. نمونش تاپیک های عکس یا سنجاق شده.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
کاربر درجه یک بخش سینما (همه چیز نشانی دارد از همه چیز) ;)

اما اگر یه نگاه
به کنتور بازدید کننده های اون بکنی می بینی که کسی زیاد مراجعه نمی کنه چرا ؟! من می گم.

دقیقآ اما دلیلی که براش آوردی رو قبول ندارم

به نظر من یکی از مشکلات ما اینکه معمولآ آدمهایی نیستیم که وقتی میریم یه جایی اول قوانینش رو بخونیم
یا بگردیم ببینیم سریعترین و بهترین راهی که میتونه ما رو به هدفمون برسونه چی هست!
اغلب آدمهایی هستیم که اولین راه حلی که به ذهنمون میرسه رو انجام میدیم
یعنی آدمی که میاد تو بخش سینما نمیره سراغ اون تاپیک ببینه چیزی که میخواد وجود داره یا نه! به خاطر اینکه نه حالشو داره عنوان تاپیکها رو بخونه! یا حالش رو داره روی اونها کلیک کنه ببینه توش چی هست
اولین چیزی که به ذهنش میرسه اینکه بیام یه تاپیک بزنم

چون شما نیومدی تاپیک رو درجه بندی و گلچین کنی و انتخاب بین 300 تا تاپیک که اکثرا هم مشابه و تکراری هستن
برای یه تازه وارد وقت گیر خواهد بود. تازه شما اصلا این لیست رو آپدیت نمی کنی و یک نفر تازه وارد باید به ده تا تاپیک مشابه سر بزنه تا بفهمه کدومش با ارزشه و این وقتش رو حسابی تلف می کنه.
من این رو قبول ندارم
به نظرم کاملآ شفاف و روشن اونجا تاپیکها دسته بندی شده!
حالا اگر نشده به نظر شما با چند مثال مطرح کنید تا اصلاحش کنیم

تنبلی اینه که این بخش رو به جای اینکه مدیران رونق بدن الان فقط 4 - 5 تا کاربر فعال دارن اداره می کنن که اگر چند
روز نباشن همه می دونن چقدر این بخش سوت و کور میشه.

اولآ کی گفته که وظیفه مدیر رونق دادن به بخش هست (البته رونق دادن به معنی پست دادن زیاد و تاپیک زدن)

دومآ همه جا همینه برادر من!
تو کل دنیا مگه چند نفر هستند که باعث رونق فروم ها و جراید و ... میشن
شما به من یه جا نشون بده که اگر ازش چند نفر رو حذف کنی توش هیچ تغییری ایجاد نشه
حالا این تعداد بنا به وسعت اون کار متفاوت هست
مثلآ برای اداره یک مملکت 70 میلیونی - شاید 2000 نفر باشه
برای یک بخش با 50-60 کاربر فعال به قول شما 4-5 نفر باشن

شما این همه تاپیک تکراری بی خاصیت استارت شده
و اقدامی نکردین حالا به این تاپیک که اهدافش معرفی گلچین تاپیک ها گیر می دی ؟

چقدر تاپیک با این عنوان داریم :

بهترین فیلم های تاریخ سینما
برترین فیلم های تاریخ سینما
top 10
فیلم های مورد علاقه
بهترین فیلمی که دیده ام
آخرین فیلمی که دیشب دیدم
بهترین فیلمی که صبح دیدم
و ....

چند تاپیک هم نام داریم که رویه مختلفی توش اجرا میشه
چند تاپیک تکراری داریم که مثل همینجا ازشون پرسیدم میخوان چی کار کنن؟!
اگر مثل تاپیکهای مشابهشون هستند ادغام میشن!
اتفاقی که خیلی میفته

آقا معلم اینو که هر بچه ای می دونست. اما همونطور که خودت دیدی این فهرست با اون چیزی که می گی کمی فرق داره و همون طور که dark night گفت ما خودمون یه غربال گری کردیم. چون لزوما هر تاپیک با کنتور بالا پربیننده نیست. نمونش تاپیک های عکس یا سنجاق شده.

من معلم نیستم ، استاد جان
پس به این نتیجه منطقی میرسیم که شاید اسم تاپیک کمی سوال برانگیز باشه

نکته آخر: من اینجا رو یک ضرب نبستم به خاطر اینکه فکر میکردم دلیلی که این تاپیک رو زدی ، مهمتر از چیزی هست که عنوانش تو نگاه اول نشون میده!
خواستم این تصور به یقین تبدیل بشه!
ضمن اینکه تازگی ها موجی از اسپم در بخش سینما بوجود اومده که سعی داشتم به این بهونه که چیزی در تاپیک مبهم هست این موج به اینجا هم نفوذ نکنه

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
کاربر درجه یک بخش سینما

من معلم نیستم ، استاد جان

پس به این نتیجه منطقی میرسیم که شاید اسم تاپیک کمی سوال برانگیز باشه

ضمن اینکه تازگی ها موجی از اسپم در بخش سینما بوجود اومده که سعی داشتم به این بهونه که چیزی در تاپیک مبهم هست این موج به اینجا هم نفوذ نکنه

اولا که کاربر درجه یک بخش سینما و استاد خودتی live for what جان !

قربون اون آواتار نازت برم. تو که می دونی نصف داد وبیداد های من توی بخش سینما فقط و فقط به خاطر
جلوگیری از پست های غیر مفید و همین اسپم ها بوده و هست.

اگر به پست های بخش سینما ( نری یه وقت بخش گفتگوی آزاد :blush: ) و تاپیک هایی که استارت کردم
نگاه بندازی می بینی که 80 درصدشون مفید و باارزش و جریان ساز بودن.

تازه ما پشت صحنه هم از طریق PM با بقیه تیم و اعضای ساواپ داوئما در حال انجام کار هستیم که ناپبداست.

سیاست ساواپ همیشه مقابله با اسپم سازان بوده و خواهد بود. اگر هم بحثی یا تندی با کسی شده صرفا
در راستای بالا بردن امنیت و کیفیت فروم است. امری که مورد تایید ادمین سایت هم هست. پس نگران نباش.

و من الله توفیق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا