برگزیده های پرشین تولز

پرداخت آنلاین بانک سامان و پارسیان با کارتهای بانک های عضو شتاب

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
آیاپرداخت آنلاین بانک سامان و پارسیان با کارتهای بانک های عضو شتاب مثلا بانک ملی امکان پذیر است؟یعنی من میتونم با کارت ملی توی یه سایت که سیستم پرداخت بانک سامان رو داره خرید کنم؟

RoniJeng

Registered User
لایک‌ها
0
آیاپرداخت آنلاین بانک سامان و پارسیان با کارتهای بانک های عضو شتاب مثلا بانک ملی امکان پذیر است؟یعنی من میتونم با کارت ملی توی یه سایت که سیستم پرداخت بانک سامان رو داره خرید کنم؟

اره ؛ چند وقته باز شده اما بايد رمز2 كارت و cvv و تاريخ انقضاي كارتتو بدوني
اگر بانكت بذاره ميتوني با همون رمز اول و شماره كارتت هم خريد كني - البته از روي گيتوي سامان

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
اره ؛ چند وقته باز شده اما بايد رمز2 كارت و cvv و تاريخ انقضاي كارتتو بدوني
اگر بانكت بذاره ميتوني با همون رمز اول و شماره كارتت هم خريد كني - البته از روي گيتوي سامان

حالا من باید چی کار کنم؟بانک ملی رمزcvvمیده؟

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
نه . الان جدیدا با همین کارت سیبا های معمولی میشه .(اگر کارت اینترنتی نداری ) .
ما الان با شرکت هایی که کار می کنیم ، با کارت سیبا و اونم فقط با رمز 4 رقمی کارت مون ، پرداخت می کنیم .اونم در وازه بانک سامان هست .این امکان جدیدا اومدا .قبلا باید کارت اینترنتی با همون رمز cvv رو می داشتی .الان دیگه لازم نیست .با کارت های معمولی هم میشه .
من تست کردم 100% ok هستش .

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
ما الان با شرکت هایی که کار می کنیم ، با کارت سیبا و اونم فقط با رمز 4 رقمی کارت مون ، پرداخت می کنیم .اونم در وازه بانک سامان هست .این امکان جدیدا اومدا .قبلا باید کارت اینترنتی با همون رمز cvv رو می داشتی .الان دیگه لازم نیست .با کارت های معمولی هم میشه .

تایید میشه
فقط صادرات ( سپهر ) هنوز مشکل داره خیلی باهاش
نمیدونم چرا

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من شخصا با سپهر صادرات ازین سیستم استفاده کردم.
فقط سوالی که دارم اینه که برای فعال کردن این سیستم به چه چیزی نیاز هست؟
شخصا در بانک سامان حساب دارم و اطلاع دارم هزینه فعال کردن خدمات اینترنتی سالیانه 11 هزار تومان هستش.
حالا میخواستم بپرسم به عنوان مثال ما چطوری میتونیم مشتری که در سایر بانک های عضو شتاب حساب داره را به صورت اینترنتی، راهنمایی کنیم به طرف دروازه پرداخت اینترنتی بانک سامان!؟

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2

چه جالب یعنی میشه منم خرید اینترنتی کنم:) ؟تو مسیر زندگیمو عوض کردی

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
گیت سامان به روی کارت های عضو شتاب بازه نیاز به مراجعه هم نیست همون رمز 4رقمی کارت کافیه

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
آقا سوال
فرمی که باهاش میشه حساب به حساب کرد لینکش چیه ؟

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
شخصا در بانک سامان حساب دارم و اطلاع دارم هزینه فعال کردن خدمات اینترنتی سالیانه 11 هزار تومان هستش.
میلاد جان این 11 هزار تومن سالیانه نیست.چون من موقع فعال کردن حساب اینترنتی از مسئولش پرسیدم و گفت که این هزینه همیشگی هستش.

برای فعال کردن این امکان که بقیه از طریق ایننترنت و کارت های عضو شتاب به حساب شما پول واریز بکنن باید اولاً شرکت ثبت شده داشته باشی و درخواست بدی و ... اینا رو تو سایت توضیح داده.

اگه نیاز به شرکت ثبت شده نبود خیلی عالی میشد

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
میلاد جان این 11 هزار تومن سالیانه نیست.چون من موقع فعال کردن حساب اینترنتی از مسئولش پرسیدم و گفت که این هزینه همیشگی هستش.

برای فعال کردن این امکان که بقیه از طریق ایننترنت و کارت های عضو شتاب به حساب شما پول واریز بکنن باید اولاً شرکت ثبت شده داشته باشی و درخواست بدی و ... اینا رو تو سایت توضیح داده.

اگه نیاز به شرکت ثبت شده نبود خیلی عالی میشد
همه مشکلشون همون یه شرکت ثبت شدست!! :d
یکی بره یه شرکت ثبت کنه!! همه از همون استفاده کنیم!!

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
خوب فکر کنم ابن جریان ثبت شرکت اولش باشه .بعدا همگانیش می کنن .

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
فکر میکنم مسله شرکت رو برداشتن
ضمنا کی تا الان با کارت سیبا در نت به حساب سامان پرداخت داشته؟
من خواستم توی میهن نیک حسابم رو از همین طریق شارژ کنم نشد خطلای شناسایی داد!!!!!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
فکر میکنم مسله شرکت رو برداشتن
ضمنا کی تا الان با کارت سیبا در نت به حساب سامان پرداخت داشته؟
من خواستم توی میهن نیک حسابم رو از همین طریق شارژ کنم نشد خطلای شناسایی داد!!!!!
آره
من هفته قبل هم با سیبا و هم با سپهر به سامان پرداختیدوندم!!

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
منم با کارت ملی یه هاست خریدم دقت کنید از گیت سامان استفاده کنید نه پارسیان

tntmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر دوستان هنوز در پرداخت از طریق دروازه پرداخت سامان مشکل دارند(با کارتهای شتاب) می تونند یکبار از یک فروشگاه واقعی نزدیک محل زندگیشون خرید کنند و با کارت خودشون از طریق سامانه ی بانک سامان پرداخت کنند... مطمئنم که مشکلشون حل خواهد شد و فقط با همون شماره کارت و رمز 4 رقمی خرید اینترنتی داشته باشند :)

RoniJeng

Registered User
لایک‌ها
0
tnt جان اين نكته رو از كجا گرفتي ؟! مشكوك ميزني ها :)

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
اگر دوستان هنوز در پرداخت از طریق دروازه پرداخت سامان مشکل دارند(با کارتهای شتاب) می تونند یکبار از یک فروشگاه واقعی نزدیک محل زندگیشون خرید کنند و با کارت خودشون از طریق سامانه ی بانک سامان پرداخت کنند... مطمئنم که مشکلشون حل خواهد شد و فقط با همون شماره کارت و رمز 4 رقمی خرید اینترنتی داشته باشند

سلام
آقا نشد
من سپهر دارم رفتم از عابر بانک های سامان هم پول برداشتم از حسابم ولی بازم نشد که نشد چی کار کنم ؟

RoniJeng

Registered User
لایک‌ها
0
از پوز سامان (sep) يه خريد يا موجودی بزن بعد برو اين کارو بکن ؛ درست ميشه .(atm فايده نداره)
اما صادرات خيلی بدقلقه ....

aghdam

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
آقا نشد
من سپهر دارم رفتم از عابر بانک های سامان هم پول برداشتم از حسابم ولی بازم نشد که نشد چی کار کنم ؟

سمت راست و بالای کارت سپهر کد cvv2 به صورت 4 و یا 3 رقمی نوشته شده .
از طریق این کد و شماره کارت و رمز 4 رقمی می تونین خرید کنین. من خودم تست کردم البته من تو سامان هم حساب دارم

بالا