برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
با سلام خدمت همه بچه های گل پی تی .اول از هم پوزش به دلیل اینکه چند وقتی درگیر اساس کشی بودم و نتونستم فعالیت زیادی داشته باشم اما تا جایی که توان داشتم مخصوصا پخ ها رو جواب دادم.به فکرم رسید که تاپیک مخصوص هر قسمت رو بزنم تا هم مشکلات دوستان برطرف شه و هم خدای نکرده تاپیکی از چشم نیفته و شرمنده نشیم.تا جایی که توان داشته باشم و از عهده حقیر بر بیاد انجام وظیفه می کنم.
البته دوستان هم یاری کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا به هم کمکی کرده باشیم
بسم ا...

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
سلام
اکسپریا ایکس ۲ ویندوز فونه یا ویندوز موبایل؟
چرا انقدر سرعتش پایینه؟
مرسی

Sent from my ViewSonic Viewpad 10s using Tapatalk 2

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432

Hmd74

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
ویندوز موبایل بهتره یا ویندوز فون؟
نسخه های قدیمی با اسم ویندوز موبایل و از نسخه 7 به بعد اسم به ویندوز فون تغییر کرد. پس ویندوز فون که نسخه های بالاتره بهتره...
+
کسی میدونه چطور میشه روی لومیا 920 برنامه پولی نصب کرد؟

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام
اکسپریا ایکس ۲ ویندوز فونه یا ویندوز موبایل؟
چرا انقدر سرعتش پایینه؟
مرسی

Sent from my ViewSonic Viewpad 10s using Tapatalk 2

-ماکروسافت ویندوز موبایل 6.5 حرفه ای
-به دلیل سی پی یو 528 و حافظه داخلی کم برای نصب ویندوز و رم 256

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام
ویندوز موبایل بهتره یا ویندوز فون؟

همونطور که دوستمون اشاره کردند نسخه 7 به بعد بهش دیگه ویندوز فون می گن بر اساس گوشی های روز طراحی و ساخته شده و سرعت و تفکیک رنگ قوی تری داره

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
نسخه های قدیمی با اسم ویندوز موبایل و از نسخه 7 به بعد اسم به ویندوز فون تغییر کرد. پس ویندوز فون که نسخه های بالاتره بهتره...
+
کسی میدونه چطور میشه روی لومیا 920 برنامه پولی نصب کرد؟

- دوست عزیز اگر از نسخه 8 ویندوز استفاده کنید قابلیت جدید نصب به صورت دستی بهش اضافه شده و می تونید از کامپیوتر نرم افزار های پولی رو در بعضی سایت ها رایگان دریافت و به گوشی انتقال بدید اما اگر ورژن 7 دارید به لیینک زیر مراجعه کنید .نرم افزاری قوی هستش
http://forum.winphonecenter.com/sho...ی-پولی-ها-بصورت-فول-و-رایگان-با-WP7-3MktPlace

Hmd74

Registered User
لایک‌ها
180
- دوست عزیز اگر از نسخه 8 ویندوز استفاده کنید قابلیت جدید نصب به صورت دستی بهش اضافه شده و می تونید از کامپیوتر نرم افزار های پولی رو در بعضی سایت ها رایگان دریافت و به گوشی انتقال بدید اما اگر ورژن 7 دارید به لیینک زیر مراجعه کنید .نرم افزاری قوی هستش
دریافت بازی ها و برنامه های مارکت حتی پولی ها بصورت فول و رایگان با WP7 3MktPlace
نسخه 8 هست. یعنی فقط نسخه پولی رو به رایگان دانلود کنم و نصب کنم اجرا میشه؟ آخه خود استور ویندوزفون هم پولیها رو میذاره دانلود کنیم. اما موقع نصب یا اجرا گیر میده...

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
نسخه 8 هست. یعنی فقط نسخه پولی رو به رایگان دانلود کنم و نصب کنم اجرا میشه؟ آخه خود استور ویندوزفون هم پولیها رو میذاره دانلود کنیم. اما موقع نصب یا اجرا گیر میده...

خیر دوست من.منظور من این بود که نسخه های پولی در برخی سایت ها به صورت رایگان برای دانلود هست.به طور مثال یک بازی پولی هست اما تو سایت های ایرانی نسخه کرک شده اون وجود داره که در نسخه 7 نمی تونید اجرا کنید چون چک کی کنه اما در نسخه 8 از طریق دستی می تونید نصب و اجرا کنید.
موفق و سربلند باشید

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ویندوز فون 8 هنوز آنلاک نشده. بازی و برنامه کرک هم نمیتونید روش نصب کنید به هیچ وجه.
بازی و برنامه های پولی رو میتونی با ویزا کارت بخری. البته اگر به استور سر بزنی بعضی روزا بعضی بازیای پولی رو رایگان میذارن که میتونی اون روز رایگان دانلودش کنی.

Hmd74

Registered User
لایک‌ها
180
خیر دوست من.منظور من این بود که نسخه های پولی در برخی سایت ها به صورت رایگان برای دانلود هست.به طور مثال یک بازی پولی هست اما تو سایت های ایرانی نسخه کرک شده اون وجود داره که در نسخه 7 نمی تونید اجرا کنید چون چک کی کنه اما در نسخه 8 از طریق دستی می تونید نصب و اجرا کنید.
موفق و سربلند باشید

ویندوز فون 8 هنوز آنلاک نشده. بازی و برنامه کرک هم نمیتونید روش نصب کنید به هیچ وجه.
بازی و برنامه های پولی رو میتونی با ویزا کارت بخری. البته اگر به استور سر بزنی بعضی روزا بعضی بازیای پولی رو رایگان میذارن که میتونی اون روز رایگان دانلودش کنی.
الان وضعیت چیه ؟ میشه یا نمیشه؟

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469

الان وضعیت چیه ؟ میشه یا نمیشه؟

دوست من انلاک می شه و این هم نمونه ای از ادرسش
http://forum.winphonecenter.com/showthread.php/902
این هم وبلاگی کامل در مورد ویندوز و راه های نفوذ و آن لاک
http://windows-phone.blogfa.com/1391/04
موفق و سربلند باشید

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوست من انلاک می شه و این هم نمونه ای از ادرسش
آنلاک کردن ویندوز 8 با استفاده از نرم افزار "Lockscreen Pro" (بوسیله USB ویندوز خود را آنلاک کنید !) | مجله اينترنتی گويا آی‌تی
این هم وبلاگی کامل در مورد ویندوز و راه های نفوذ و آن لاک
Windows Phone
موفق و سربلند باشید

دوست عزیز اون ویندوز8 نه ویندوزفون

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469

arshia1_987

Registered User
لایک‌ها
11
سلام اگه ممکنه یه کمکی به من برسانید!!!
امروز یه xperia x2 گرفتم با ویندوز موبایل 6.5
خیلی یه جوریه گوشی!!!!! اصلا با ویندوز کار نکردم اخه تاحالا .... مال من داغانه یا کلا ویندوز موبایل ها همینطور سخت هستند ؟ حالا سوال اینکه ایا میشه ارتقا داد و ارتقا دادن باعث بهبودش میشه ؟ برنامه خاصی پیشنهاد میکنید بریزم روش که کار باهاش رو راحت کنه مثلا تسک منیجر و از این جور چیزا یه جا شنیده بودم . و همچنین چجوری زبان فارسی بهش اضافه کنم ؟ متن اس ام اس فارسی نمیخونه اعصابم ریخته به هم
بعد این صفحه اولش (دسکتاپ) چنتا گزینه هست که باید بالا پایین کنم انتخاب کنم مثل phone @ pictures @ music و ........ نمیشه اینارو وردارم فقط یه صفحه با عکس دلخواه و ساعت باشه مثل گوشی های عادی بعد با یه دکمه وارد منو بشم ؟

شرمنده انقد سوال پرسیدم اخه بد گیجم کرده این گوشی

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ویندوزموبایل نسخه قدیمی سیستم عامل مایکروسافت برای موبایلهاست که تا نسخه 6.5 ادامه داد. بعد از اون کلا سیستم عامل رو متحول کرد و اسمش رو از نسخه 7 گذاشت ویندوزفون.

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
ویندوز موبایل با ویندوز فون فرق دارن؟!

ویندوز موبایل یه سیستم‌عامل فشرده مرکب از مجموعه‌ای از درخواست‌های اساسی برای دستگاه‌های قابل حمل می‌باشد. دستگاه‌های که قابلیت اجرای ویندوز موبایل را دارند شامل: رایانه‌های جیبی، تلفن های هوشمند، وسایل چندرسانه‌ای همراه و رایانه‌های توبورد برای خودروها.

شرکت‌های زیر از جمله تولیدکنندگان دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل ویندوز موبایل هستند.

• اچ‌تی‌سی
  • سامسونگ
  • سونی اریکسون
  • گیگابایت
  • ال‌جی
  • اچ‌پی
  • موتورولا
  • ایسر
ویندوز فون سیستم‌عامل است که توسط شرکت مایکروسافت برای گوشی‌های هوشمند ساخته می‌شود و جانشین پلتفرم ویندوز موبایل است.در سیستم عامل ویندوز فون بر خلاف ویندوز موبایل، مایکروسافت بجای نشانه گرفتن بازار شرکت‌های بزرگ، بازار مصرف کنندگان را نشانه گرفته است. در این سیستم عامل به جای استفاده از شکل برنامه های مبتنی بر ویندوز (فایل های exe) از برنامه‌های مایکروسافت سیلورلایت استفاده شده است.

lionsg

Registered User
لایک‌ها
104
با تمام سیستم عامل های موبایل کار کردم ولی هیچ چی ویندوز فون ۸ نمیشه. لامصب خیلی زیبا هست . بسیار هم سبک و روان از ios هم سبک تر هست. استور خوبی هم داره با اینکه جدید هست و تازه اومده بالای ۱۶۰ هزار تا برنامه و بازی داره . که اکثر برنامه های کاربردی هم توش مجانی هست
تنها مشکلش تو ایران و برای کاربرای ایرانی جیلرک نشدن و نصب برنامه های به صورت مجانی هست که امیدوارم هزچه زود تر جیلبرک بشه . بعد مدت زیادی کار با ios تجربه بسیار جدیدی بود Windwos phone 8 . منکه خیلی خوشم اومد

بالا