برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ - کوینکس

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام و درود

در این تاپیک قصد داریم به سوالات و مشکلات کاربران در ارتباط با سایت کوینکس بپردازیم.

سوالات مهم:

1. آیا ایران تحریم است؟

ج: تا این تاریخ خیر، ولی بهتر است که در صورت امکان با مشخصات غیر ایرانی در این سایت به فعالیت بپردازید.

2. آیا کوینکس معتبر است؟ آیا امکان دارد کوینکس پول من را بخورد و حسابم را بلاک کند؟

ج: کوینکس از لحاظ اعتبار در لول بالایی قرار ندارد مخصوصا در مقایسه با سایت بایننس،پولونیکس و.. اما تا امروز مورد خاصی که حل نشده باشد گزارش نشده ولی در آینده هر اتفاقی محتمل است.

3. آیا برای فعالیت در این سایت نیاز به وریفای کردن حساب داریم؟

چ: خیر

قوانین:

در صورتی که تمایل داشتید میتوانید لینک رفرال گیری خودتان در این سایت را به اشتراک بگذارید ولی در پایین همان لینک باید آدرس سایت بدون لینک رفرال هم درج شود.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اطلاعیه کوینکس در ارتباط با تعمیرات و آپدیت جدید:
🚨Announcement of CoinEx Wallet System Maintenance on May 21, 2021

Affected Assets

Coin: FLOW, NEAR, WAXP, AE, AR, ARDR, BAND, ATOM, ICP, EGLD, ELA, HBAR, ICX, IOST, IOTA, IRIS, KDA, KAVA, KSM, LSK, LUNA, NEM, CKB, DOT, XRP, SCRT, SOL, XLM, STX, VLX, WEST, LSK, SYS, XTZ, TRX

Token: BTT, USDT-TRC20, BRG, JST, KLV, WIN

⏰
Maintenance Details

1. Starts at: 10:00 on May 21, 2021 (UTC)

2. Estimated time to reopen: Depends on the maintenance progress.​

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مقایسه کارمزد برداشت از بایننس و کوینکس:

اتریوم بایننس : 0.0036 اتر

کوینکس: 0.0011

بیت کوین بایننس: 0.00057

کوینکس: 0.0001

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان من تازه میخوام در این صرافی کار کنم. آیا کسی تا بحال مشکلی با این صرافی داشته؟ احراز هویت لازم نداره؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان من تازه میخوام در این صرافی کار کنم. آیا کسی تا بحال مشکلی با این صرافی داشته؟ احراز هویت لازم نداره؟

سلام

احراز هویت اجباری نیست ولی اگر بخواهید روزانه بالاتر از 10 هزار دلار برداشت بزنید باید احراز هویت کنید.

از لحاظ مشکل هم مشکل بوده، نه اینکه نباشه ولی حل شده تا به امروز، منتهی آدم از فردای خودش خبر نداره.

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام

احراز هویت اجباری نیست ولی اگر بخواهید روزانه بالاتر از 10 هزار دلار برداشت بزنید باید احراز هویت کنید.

از لحاظ مشکل هم مشکل بوده، نه اینکه نباشه ولی حل شده تا به امروز، منتهی آدم از فردای خودش خبر نداره.
ممنون از پاسختون.
من قصد دارم بصورت آزمایشی کار با این صرافی رو شروع کنم. چون همانطور که میدونید ممکنه بایننس به خاطر داستان احراز هویت حداقل برای مدتی برای ایرانیها از دست بره (البته تا روزی که احیانا دوباره یک راه حلی پیدا بشه). ممنون میشم اگر پیشنهادی بر اساس تجربتون برای نحوه کار در صرافی کوینکس دارید بفرمایید (مثل پیشنهاد استفاده از ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن خاص یا آی پی کشور خاصی...).
و اینکه شاید جای این سوال در این تاپیک نباشه ولی آیا تجربه کار با صرافی بهتری هم دارید که پیشنهاد بدید؟
خیلی ممنون.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ممنون از پاسختون.
من قصد دارم بصورت آزمایشی کار با این صرافی رو شروع کنم. چون همانطور که میدونید ممکنه بایننس به خاطر داستان احراز هویت حداقل برای مدتی برای ایرانیها از دست بره (البته تا روزی که احیانا دوباره یک راه حلی پیدا بشه). ممنون میشم اگر پیشنهادی بر اساس تجربتون برای نحوه کار در صرافی کوینکس دارید بفرمایید (مثل پیشنهاد استفاده از ف-ل-ت-ر-ش-ک-ن خاص یا آی پی کشور خاصی...).

خیلی ممنون.

خواهش میکنم

ببینید به طور کلی با ایران مشکلی ندارن ولی اگه آی پی دارید خب استفاده کنید، بهتره.

موردی که قابل ذکر هست اینه که خب حجم معاملات کوینکس به نسبت پایین تره اما همین مورد میتونه در خرید به نفع شما باشه و در قیمت پایین تری بتونید اقدام به خرید کنید.

قبل از اینکه معامله رو هم انجام بدید پیشنهاد میکنم مقداری CET خرید کنید تا کارمزد کمتری بپردازید، البته باید تیک پرداخت کارمزد با CET رو هم بزنید.

و اینکه شاید جای این سوال در این تاپیک نباشه ولی آیا تجربه کار با صرافی بهتری هم دارید که پیشنهاد بدید؟

که با ایران مشکلی نداشته باشه، نه متاسفانه

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
خواهش میکنم

ببینید به طور کلی با ایران مشکلی ندارن ولی اگه آی پی دارید خب استفاده کنید، بهتره.

موردی که قابل ذکر هست اینه که خب حجم معاملات کوینکس به نسبت پایین تره اما همین مورد میتونه در خرید به نفع شما باشه و در قیمت پایین تری بتونید اقدام به خرید کنید.

قبل از اینکه معامله رو هم انجام بدید پیشنهاد میکنم مقداری CET خرید کنید تا کارمزد کمتری بپردازید، البته باید تیک پرداخت کارمزد با CET رو هم بزنید.

که با ایران مشکلی نداشته باشه، نه متاسفانه
ممنون دوست عزیز لطف کردی.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
سلام . من توی کوینکس فقط کد دوعاملی گوگل را فعال کردم اما هر چی می زنم برای برداشت یا ورود به حساب می زنه خد اشتباه هست در صورتی که مطمئنم درست وارد می کنم کسی این مشکل را نداشته تا حالا ؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام . من توی کوینکس فقط کد دوعاملی گوگل را فعال کردم اما هر چی می زنم برای برداشت یا ورود به حساب می زنه خد اشتباه هست در صورتی که مطمئنم درست وارد می کنم کسی این مشکل را نداشته تا حالا ؟

سلام

مراحل زیر رو انجام بدید، ببینید درست میشه؟

• Synchronize the time on your mobile phone (to synchronize your Google Authenticator app) and your computer (from which you attempt to log in).
  • Go to the coinex Login page with the incognito mode on Google Chrome.
  • Clear your browser cache and cookies.
  • Try to log in from the coinex App instead.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
آیا کوینکس معتبر است؟
سلام حمید جان
آقا بین 1.فعالیت در کوینکس/کوکوین (بدون احراز هویت و با آی پی ثابت غیرایرانی) و 2.فعالیت در بایننس با احراز هویت از طریق مدارک فیک (که تعداد زیادی از همکارا مدتهاست انجام دادن و وریفای شدن و هیچ مشکلی هم تا الان نداشتن) کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

بهرحال کوینکس همینجوریشم خیلی معتبر نیست و هر لحظه ممکنه داراییمون غیب بشه، کوکوین و کوینکس ارزهاشون کمتره نسبت به بایننس، هیچکدوم در اردرگذاری مثه بایننس نیستن و قابلیت oco ندارن، پشتیبانی کوکوین واقعا دیر و بد جواب میده و لطفا اینها رو برای مقایسه با بایننس با ریسک احراز با مدارک فیک در نظر بگیر

ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام حمید جان
آقا بین 1.فعالیت در کوینکس/کوکوین (بدون احراز هویت و با آی پی ثابت غیرایرانی) و 2.فعالیت در بایننس با احراز هویت از طریق مدارک فیک (که تعداد زیادی از همکارا مدتهاست انجام دادن و وریفای شدن و هیچ مشکلی هم تا الان نداشتن) کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

بهرحال کوینکس همینجوریشم خیلی معتبر نیست و هر لحظه ممکنه داراییمون غیب بشه، کوکوین و کوینکس ارزهاشون کمتره نسبت به بایننس، هیچکدوم در اردرگذاری مثه بایننس نیستن و قابلیت oco ندارن، پشتیبانی کوکوین واقعا دیر و بد جواب میده و لطفا اینها رو برای مقایسه با بایننس با ریسک احراز با مدارک فیک در نظر بگیر

ممنون

سلام و درود

به شخصِ در کوینکس فعالیت داشتم، مشکلاتی بوده استرس هایی وارد شده ولی در نهایت مشکلم حل شده، با توجه به اینکه به طور واضح بیان کردن با ایرانی ها مشکلی ندارن مورد مناسبی هست اما با توجه به اعتباری که داره خب طبیعتا باید مدیریت سرمایه کرد و یادمون باشه که کوینکس والت نیست.

کوکوین، هیچ تجربه ی عضویت یا فعالیتی نداشتم ولی مثل بایننس نیست که اگر فهمید ایرانی هستید بگه بفرما پول رو بکش بیرون ( این مورد رو باید در نظر داشت )

ولی بایننس اگر بتونید با مدارک یک آشنا ( مدارک واقعی ) که خارج از کشور هست وریفای کنید بهتره به نظرم.

خواهش میکنم.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
به طور واضح بیان کردن با ایرانی ها مشکلی ندارن
البته یه مدت توی صفحه قوانین اسم ایران هم لابلای کشورهای ممنوعه بود که همون زمان پشتیبانیش میگفت توجه نکنید و مشکلی نیست! بعد اسم ایران رو برداشتن و...

کوینکس والت نیست.
چه کنیم با این کارمزدهای وحشتناک شبکه اتریوم؟؟

کوکوین، هیچ تجربه ی عضویت یا فعالیتی نداشتم ولی مثل بایننس نیست که اگر فهمید ایرانی هستید بگه بفرما پول رو بکش بیرون ( این مورد رو باید در نظر داشت )
کوکوین چندتا نکته مثبت داره
ایران توی لیست کشورهای ممنوعه اش نیست، احراز هویت هم الزامی نیست و با یه آی پی ثابت غیر ایرانی خیلی راحت میشه توش فعالیت کرد هرچند تعدادی از دوستان با آی پی ایران هم حتی توش فعالن

ولی بایننس اگر بتونید با مدارک یک آشنا ( مدارک واقعی ) که خارج از کشور هست وریفای کنید بهتره به نظرم.
صد درصد در اون حالت که دیگه عالیه و مشکلی نیست ولی متاسفانه مقدور نیست آشناهای ما فکر میکنن میخوایم عملیات تروریستی انجام بدیم و شهروندیشون به خطر میوفته خخخخ
تنها راه مدارک فیک هستش که هرچند تعداد زیادی از دوستان با حجم بالا بدون مشکل دارن کار میکنن ولی بازم ریسکشو داره و منم نتونستم از دو دلی دربیام

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
البته یه مدت توی صفحه قوانین اسم ایران هم لابلای کشورهای ممنوعه بود که همون زمان پشتیبانیش میگفت توجه نکنید و مشکلی نیست! بعد اسم ایران رو برداشتن و...

چه کنیم با این کارمزدهای وحشتناک شبکه اتریوم؟؟

کوکوین چندتا نکته مثبت داره
ایران توی لیست کشورهای ممنوعه اش نیست، احراز هویت هم الزامی نیست و با یه آی پی ثابت غیر ایرانی خیلی راحت میشه توش فعالیت کرد هرچند تعدادی از دوستان با آی پی ایران هم حتی توش فعالن

صد درصد در اون حالت که دیگه عالیه و مشکلی نیست ولی متاسفانه مقدور نیست آشناهای ما فکر میکنن میخوایم عملیات تروریستی انجام بدیم و شهروندیشون به خطر میوفته خخخخ
تنها راه مدارک فیک هستش که هرچند تعداد زیادی از دوستان با حجم بالا بدون مشکل دارن کار میکنن ولی بازم ریسکشو داره و منم نتونستم از دو دلی دربیام
بایننس مدتی هست که کار رو به جایی رسونده که با ملیت ایرانی مشکل داره. یعنی با داشتن اقامت و حتی شهروندی کشور دوم، اگر متوجه بشن ملیت ایرانی هست حساب غیرفعال میشه!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مهم:

سلام به همگی

در گروه انگلیسی کوینکس بعضی از کاربران ایرانی ادعا کردند که حسابشون بلاک شده و ترید و برداشت نمیتونن انجام بدن در صورتی که حسابشون هم وریفای بوده، در بهترین حالت میتونیم بگیم ادمین به حساب مشکوک شده، حالا چه از لحاظ هک حساب و یا تراکنش ها و حالا باز ازشون مدارک میخواهد و در بدترین حالت اینکه یه سری حساب رو داره به صورت رندوم میبنده.

بهتره که مراقب باشید.

اینا همه شنیده هایی بود که گفتم به اطلاع شما دوستان برسانم.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مهم ( حواستون باشه )

To provide you with a better deposit experience and ensure the security of your assets, CoinEx will start the upgrade of wallet service on Dec 3, 2021(UTC), and the old deposit addresses of the following assets will be invalid after 3 months (Mar 3, 2022). When depositing the following assets, please refer to the latest addresses on the deposit page. The details are as follows.

ATTENTION

Deposit addresses of the following assets will be invalid after 3 months (Mar 3, 2022). Afterwards, the deposits to these old addresses will NOT be credited and will lead to permanent loss. Therefore, CoinEx strongly advises you to log in and apply for new deposit addresses, and update your CoinEx deposit addresses bound to other platforms to avoid unnecessary loss.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام

کوینکس اگر عضو هستید برید به لینک زیر و تا مرحله ی آخر رو اسکرول کنید تا جایزه مشخص بشه:

یک سری اطلاعات مفیدی هم از اکانتتون بهتون میده

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
سلام

کوینکس اگر عضو هستید برید به لینک زیر و تا مرحله ی آخر رو اسکرول کنید تا جایزه مشخص بشه:

یک سری اطلاعات مفیدی هم از اکانتتون بهتون میده
رفتم ولی چیز خاصی نبود، فقط انتها یه دکمه cheers بود که زدم و پیغام دادم منتظر اطلاعیه بعدی باش!
همین

بالا