برگزیده های پرشین تولز

پرسپولیس و استقلال دو غده سرطانی برای فوتبال ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

united

Registered User
لایک‌ها
1

گوشه ای از خسارات بی شمار وارد شده به فوتبال ایران از سوی این دو تیم

درست از زمانی که در همه جا شایعه شد که این دو تیم پر طرفدار ترین تیمهای کشور هستند مسئولین این دو تیم فعالیتهای زیر زمینی خود را آغاز کردند
متاسفانه صدا و سیما هم از آنجا که فقط بازی این دو تیم را پخش میکرد و میکند باعث افزایش چشمگیر طرفداران این دو تیم شد
بعد از آغاز رقابتهای شدید این دو تیم در عرصه فوتبال اکثریت بزرگی از طرفداران فوتبال تیم ملی را فراموش کردند و در هر شرایطی بر علیه مربیان تیم ملی و فدراسیون فقط به دلیل دعوت نکردن بازیکنان مورد علاقه آنها جنجال آفرینی کرده و باعث بدنامی مربیان و بازیکنان تیم ملی شده اند
همچنین درگیری طرفداران این دو تیم بارها باعث بی آبرویی فوتبال ایران در فوتبال جهان شده است
متاسفانه در تمام این سالهای خفقان به دلیل کثرت طرفداران دو تیم هیچ وقت صدا و سیما و روزنامه ها از این دو تیم انتقاد جدی نکرده و همین باعث ایجاد مشکلات بیشتری شده است

در تمام این سالها در حالی که فدراسیون و تربیت بدنی بیشترین هزینه ها را سرف کمک به این دو تیم کرده اند مسئولین این دو تیم بارها از فدراسیون و تربیت بدنی انتقاد میکنند که پول کمی به ما میدهند !!! و طرفداران خود را بر علیه فدراسیون به بهانه های مختلف گسیل میدهند

به دلیل ذات فاسد بودن این دو تیم و فساد در مدیریت ، مسئولینشان همه این بودجه ها را بالا کشیده و اعلام میکنند هزینه ها زیاد است !!! ( این فساد را امسال در تیم پرسپولیس به وضوح میتوان مشاهده کرد ) و متاسفانه همیشه این بحث در جامعه فوتبال وجود دارد که این دو تیم خدمات زیادی به فوتبال کشور کرده و باید کمکشان کرد

دردسر های این دو تیم برای فوتبال کشور تنها در این زمینه ها نبوده بلکه بزرگترین مشکل این دو تیم ایجاد شایعات عجیب و غریب بوده
در کل این دو تیم تیم ملی را در خدمت خود و برای خود خواسته اند نه خود را در خدمت تیم ملی

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
من كه اينطور فكر نمي كنم
پرسپوليس استقلال براي كسايي مثله ما كه شهرشون تيمي نداره
يا شهري نداريند
يه تيم ملي محسوب مي شه
به نظر من پرسپوليس و استقلال قوي تيم ملي قوي رو تشكلي مي تونن بدن

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از united :
به دلیل ذات فاسد بودن این دو تیم و فساد در مدیریت ، مسئولینشان همه این بودجه ها را بالا کشیده و اعلام میکنند هزینه ها زیاد است
با حرفات چندان موافق نیستم مخصوصا این بالایی شما بر اساس چه مدارکی به با سابقه ترین تیم های ایران و پر افتخارترین تیم (استقلال با چندین بار قهرمانی آسیا و ایران و ......) به این راحتی تهمت می زنی بدون هیچ گونه دلیل و مدرکی . حرفو که همه میزنن مهم دلیل و اثبات است.:hmm:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از united :

گوشه ای از خسارات بی شمار وارد شده به فوتبال ایران از سوی این دو تیم

درست از زمانی که در همه جا شایعه شد که این دو تیم پر طرفدار ترین تیمهای کشور هستند مسئولین این دو تیم فعالیتهای زیر زمینی خود را آغاز کردند
متاسفانه صدا و سیما هم از آنجا که فقط بازی این دو تیم را پخش میکرد و میکند باعث افزایش چشمگیر طرفداران این دو تیم شد
بعد از آغاز رقابتهای شدید این دو تیم در عرصه فوتبال اکثریت بزرگی از طرفداران فوتبال تیم ملی را فراموش کردند و در هر شرایطی بر علیه مربیان تیم ملی و فدراسیون فقط به دلیل دعوت نکردن بازیکنان مورد علاقه آنها جنجال آفرینی کرده و باعث بدنامی مربیان و بازیکنان تیم ملی شده اند
همچنین درگیری طرفداران این دو تیم بارها باعث بی آبرویی فوتبال ایران در فوتبال جهان شده است
متاسفانه در تمام این سالهای خفقان به دلیل کثرت طرفداران دو تیم هیچ وقت صدا و سیما و روزنامه ها از این دو تیم انتقاد جدی نکرده و همین باعث ایجاد مشکلات بیشتری شده است

در تمام این سالها در حالی که فدراسیون و تربیت بدنی بیشترین هزینه ها را سرف کمک به این دو تیم کرده اند مسئولین این دو تیم بارها از فدراسیون و تربیت بدنی انتقاد میکنند که پول کمی به ما میدهند !!! و طرفداران خود را بر علیه فدراسیون به بهانه های مختلف گسیل میدهند

به دلیل ذات فاسد بودن این دو تیم و فساد در مدیریت ، مسئولینشان همه این بودجه ها را بالا کشیده و اعلام میکنند هزینه ها زیاد است !!! ( این فساد را امسال در تیم پرسپولیس به وضوح میتوان مشاهده کرد ) و متاسفانه همیشه این بحث در جامعه فوتبال وجود دارد که این دو تیم خدمات زیادی به فوتبال کشور کرده و باید کمکشان کرد

دردسر های این دو تیم برای فوتبال کشور تنها در این زمینه ها نبوده بلکه بزرگترین مشکل این دو تیم ایجاد شایعات عجیب و غریب بوده
در کل این دو تیم تیم ملی را در خدمت خود و برای خود خواسته اند نه خود را در خدمت تیم ملی

حالا این دوتا تیم بد رو بزاریم کنار چه تیم هایی خوبن که جاشونو بگیرن؟ شما طرف دار چه تیمی هستی؟ آیا این همه برنامه ی ضد استقلال و پرسپولیس که طی این چند سال اخیر پخش شده کافی نیست؟! هزینه های تیم هایی مثل ذوب آهن و فولاد و سپاهان چقدره؟آیا این سه کارخانه متعلق به مردم نیستن؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از united :

درست از زمانی که در همه جا شایعه شد که این دو تیم پر طرفدار ترین تیمهای کشور هستند
دوست عزیز , جایی شایعه نشد , در قبل از انقلاب , تاج (استقلال) تیمه شاهنشاهی بود و پرسپولیس تیمه مردمی,

و بعد از انقلاب هم به طرفدارانه این دو تیم افزوده شد , این طرفداری ماله دیروز و امروز نیست که شایعه بشه.

در ضمن استقلال و پرسپولیس از تیمهای پر طرفداره دنیا هستن , چون در کشورهای دیگه هر شهری یه تیم داره

ولی ایران , نه...

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بود و نبود این دو تیم هیچ کمکی به فوتبال مملکت نمیکنه . فقط حاشیه رو به تیم ملی تزریق میکنه.الان این دو تیم به زحمت بازیکنی رو که لایق باشه تحویل تیم ملی میدن. کلی بودجه صرفشون میشه بدون اینکه سودی برای سازمان داشته باشه. همه حاشیه فوتبال هم مال این دو تا تیمه.همیشه هم مزخرف ترین دربی جهان مال پرسپولیس و استقلاله که از لحاظ کیفیت در حد تیمهای حوزه خلیج فارس هم نیست و...

در ضمن برای اینکه یه تیمی رو پر طرفدار قلمداد کنیم باید میانگین حداقل 40 هزار نفر طرفدار رو داشته باشه. اگه از دربی فاکتور بگیریم .میانگین تماشاگرای این دو تیم در بهترین شرایط از بیست هزار نفر فراتر نمی ره.

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز لطفاً يخورده يواش برو بذار ما هم برسيم!!! نظر من اينه كه نبايد اينقدر روي اين دو تيم سرمايه گذاري بشه چه مادي و چه معنوي! ولي اصل اين دو تيم رو نبايد انكار كرد كه براي فوتبال ملي خدمات زيادي كرده اند. از فساد مالي گفتي ممكنه درست باشه ولي اين مخصوص اين دو تيم نيست.
حرف من اينه كه چرا 14 تيم از 16 تيم ليگ دولتيه!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink: :blink: چرا توي قبض آب، برق و تلفن هر ايراني چه پولدار و چه بدبخت بايد سهمي هم به اين دو تيم برسه؟!! مگه فوتبال ايران رو فقط اين دو تيم تشكيل دادن.
ضمناً شايد منظورت از فساد اون سي دي هاي مبتذلي باشه كه از يكي از باشگاهها لو رفت. من در اين مورد كاملاً حق مي دم و خودم هم بسيار ناراحت هستم نه از اين دو تيم از وضع اسفناك اين دسته از فوتباليست ها كه تا به اوج مي رسن خودشونو كه نه دينشو نو فراموش مي كنن! مملكتشونو فراموش مي كنن و....
در آخر هم بسيار به اين مسأله مشكوكم كه چرا اينقدر صدا و سيما به اين مسأله كه دربي بزرگ پايخت بزرگترين بازي سال هست و تماشاگر زياد داره و ... دامن مي زنه تا تماشاگر زياد بيان ورزشگاه. اين مسأله رو قبلش در نظر داشته باشين كه باشگاه آبي فعلاً وزرات رفاهي شده!!! بابا خود باشگاه استقلال گفته بازي با پاس برا ما مهمتره چون اون براي صدر نشيني هست. حالا چرا روي فقط يك بازي، صدا و سيما اينقدر سرمايه گذاري مي كنه خدا داند!

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از nima178 :
من كه اينطور فكر نمي كنم
پرسپوليس استقلال براي كسايي مثله ما كه شهرشون تيمي نداره
يا شهري نداريند
يه تيم ملي محسوب مي شه
به نظر من پرسپوليس و استقلال قوي تيم ملي قوي رو تشكلي مي تونن بدن!

با حرفهات ثابت میکنی که تحت تاثیر تبایقات صدا و سیما قرار گرفتی ، خود من هم شهرستانی هستم این دلیل نمیشه که
بر خلاف نظر شما این دو تیم همیشه برای تیم ملی جو سازی کرده اند و باعث ایجاد مشکلات برای تیم ملی شده اند

با حرفات چندان موافق نیستم مخصوصا این بالایی شما بر اساس چه مدارکی به با سابقه ترین تیم های ایران و پر افتخارترین تیم (استقلال با چندین بار قهرمانی آسیا و ایران و ......) به این راحتی تهمت می زنی بدون هیچ گونه دلیل و مدرکی . حرفو که همه میزنن مهم دلیل و اثبات است.!

سابقه بالای تیمها دلیل نمیشه که از یه تیمی ایراد نگرفت ( خود اون افتخارات را هم با کمک طرفداراشان کسب کردند ) در ضمن من منظورم بیشتر به 10 سال گزشته بود
اثبات لازم نداره فقط کافیه یه نگاهی به پرسپولیس امسال بندازی ( به دلیل طرفداران افراتی این دو تیم این چیزها در رسانها انعکاس داده نمیشه و فقط بازیهایشان را پخش میکنند و یک کارشناس میارند ازش میپرسند تیم خوب بازی کرد یا نه )

حالا این دوتا تیم بد رو بزاریم کنار چه تیم هایی خوبن که جاشونو بگیرن؟ شما طرف دار چه تیمی هستی؟ آیا این همه برنامه ی ضد استقلال و پرسپولیس که طی این چند سال اخیر پخش شده کافی نیست؟! هزینه های تیم هایی مثل ذوب آهن و فولاد و سپاهان چقدره؟آیا این سه کارخانه متعلق به مردم نیستن

اسلا لازم نیست بزارنشون کنار فقط اینقدر روشون مانور ندهند بازیهای تیمهای دیگر را هم پخش کنند اینقدر و ...
تیمهای ذوب آهن و فولاد هر چقدر هزینه داشته باشند از فدراسیون دریافت نمیکنند ، فدراسیون با این کاراش داره از تیم ملی میگیره به این دو تا میده

دوست عزیز , جایی شایعه نشد , در قبل از انقلاب , تاج (استقلال) تیمه شاهنشاهی بود و پرسپولیس تیمه مردمی,

و بعد از انقلاب هم به طرفدارانه این دو تیم افزوده شد , این طرفداری ماله دیروز و امروز نیست که شایعه بشه.

در ضمن استقلال و پرسپولیس از تیمهای پر طرفداره دنیا هستن , چون در کشورهای دیگه هر شهری یه تیم داره

ولی ایران , نه...

منظور منم همون موقع بود
:lol: :lol: :lol:

به نظر من بود و نبود این دو تیم هیچ کمکی به فوتبال مملکت نمیکنه . فقط حاشیه رو به تیم ملی تزریق میکنه.الان این دو تیم به زحمت بازیکنی رو که لایق باشه تحویل تیم ملی میدن. کلی بودجه صرفشون میشه بدون اینکه سودی برای سازمان داشته باشه. همه حاشیه فوتبال هم مال این دو تا تیمه.همیشه هم مزخرف ترین دربی جهان مال پرسپولیس و استقلاله که از لحاظ کیفیت در حد تیمهای حوزه خلیج فارس هم نیست و...

در ضمن برای اینکه یه تیمی رو پر طرفدار قلمداد کنیم باید میانگین حداقل 40 هزار نفر طرفدار رو داشته باشه. اگه از دربی فاکتور بگیریم .میانگین تماشاگرای این دو تیم در بهترین شرایط از بیست هزار نفر فراتر نمی ره.

ای ول بالاخره یکی پیدا شد حرف ما رو بفهمه ( شاید هم همه میفهمن ولی چون طرفدار یکی از این دو تا هستند نمیخان بفهمند )

دوست عزيز لطفاً يخورده يواش برو بذار ما هم برسيم!!! نظر من اينه كه نبايد اينقدر روي اين دو تيم سرمايه گذاري بشه چه مادي و چه معنوي! ولي اصل اين دو تيم رو نبايد انكار كرد كه براي فوتبال ملي خدمات زيادي كرده اند. از فساد مالي گفتي ممكنه درست باشه ولي اين مخصوص اين دو تيم نيست.
حرف من اينه كه چرا 14 تيم از 16 تيم ليگ دولتيه!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا توي قبض آب، برق و تلفن هر ايراني چه پولدار و چه بدبخت بايد سهمي هم به اين دو تيم برسه؟!! مگه فوتبال ايران رو فقط اين دو تيم تشكيل دادن.
ضمناً شايد منظورت از فساد اون سي دي هاي مبتذلي باشه كه از يكي از باشگاهها لو رفت. من در اين مورد كاملاً حق مي دم و خودم هم بسيار ناراحت هستم نه از اين دو تيم از وضع اسفناك اين دسته از فوتباليست ها كه تا به اوج مي رسن خودشونو كه نه دينشو نو فراموش مي كنن! مملكتشونو فراموش مي كنن و....
در آخر هم بسيار به اين مسأله مشكوكم كه چرا اينقدر صدا و سيما به اين مسأله كه دربي بزرگ پايخت بزرگترين بازي سال هست و تماشاگر زياد داره و ... دامن مي زنه تا تماشاگر زياد بيان ورزشگاه. اين مسأله رو قبلش در نظر داشته باشين كه باشگاه آبي فعلاً وزرات رفاهي شده!!! بابا خود باشگاه استقلال گفته بازي با پاس برا ما مهمتره چون اون براي صدر نشيني هست. حالا چرا روي فقط يك بازي، صدا و سيما اينقدر سرمايه گذاري مي كنه خدا داند!

خب شما هم به گوشه ای از فساد در این دو تیم اشاره کردید !!!

متاسفانه به دلیل اینکه همه طرفدار یکی از این دو تیم شدند فکر نکنم افراد زیادی با حرفام موافق باشند

aspnet22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توي ايران ما تيم مفيد نداريم .تيمي كه بتواند در امد زايي كند و مخارجش را دربياورد همه نگاهشان به بيت المال است.در ضمن فساد فقط مخصوص اين دو تيم نيست(فساد مالي منظورمه) دلال باري در ايران ا به اوج خودش رسيده .مثلا در همين خوزستان صنعت نفت فاسد ترين مديران دنيا را دارد و تيم را كاملا به دست دلالان دادهاند.استقلال اهواز اگرچه ظاهرا خصوصي است اما ايا كسي از خود پرسيده كه اين اقاي شفيع زاده پولش را از كجا دزديده است.اابته تيمهايي داريم كه نسبت به بقيه بهترند.مثلا ملوان تيمي است كه حداقل بازيكنانش وهوادارانش هنوز با تعصب بازي ميكنند.(البته اميدوارم به وضعيت صنعت نفت دچا نشوند) .يا تيمهاي اصفهاني كمي سالمترند.تيمهاي شيرازي هم از تيمهاي پايتخت سالمترند.در مورد فولاد هم كه ميگويند هزينه زيادي كرده بايد بگويم كه فولاد با اينهمه هزينه حداقل 50 بازيكن را در رده هاي مختلف سني تربيت كرده ......

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اسلا لازم نیست بزارنشون کنار فقط اینقدر روشون مانور ندهند بازیهای تیمهای دیگر را هم پخش کنند اینقدر و ...
تیمهای ذوب آهن و فولاد هر چقدر هزینه داشته باشند از فدراسیون دریافت نمیکنند ، فدراسیون با این کاراش داره از تیم ملی میگیره به این دو تا میده

چه فرقی میکنه از سازمان تربیت بدنی یا از کارخونه ی دولتی در هر صورت پول دولت هستش در ضمن مسابقه های هر تیمی تو شبکه ی استانیش پخش میشه ولی تو شبکه استان تهران یا همون شبکه 5 به جای برنامه های تهرانی یا پخش فوتبال این دو تیم بیشتر آهنگ و برنامه های گیلکی یا شمالی پخش میشه چون بیشتر عواملش اهل شمال هستن پس شما نمیخواد از چیزی شکایت کنی که وضعت خیلی بهتره

NECROGEDDON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز من عشق و علاقه چيزي نيست كه از تبليغات رسانه اي بدست بياد. شما هم اگر به اين دوتيم علاقه نداريد دليل نميشه با اين حرفا سعي به تخريبشون كني. مشكلاتي بوده كه البته ديگه الان نيست. شمام اگر به يكي از اين دو تيم علاقه نداريد قطعاً به يك تيم ديگه علاقه داريد كه اينطوري داريد قضاوت ميكنيد. پرسپوليس و استقلال يك زماني دو قطب فوتبال اين مملكت بودن. الان اگر قطب نيستن لااقل هنوز تيمهاي پرطرفدار و مردمي هستن. با اين چيزها هم طرفداراشون كم نميشه. ما با بد و خوب تيمهامون ساختيم بقول پروين با برداش شاد شديم و با باختاش گريون. در تمام دنيا هر ليگي چند تيم داره كه اعتبار اون ليگ هستن. همونطور كه لا ليگا بدون رئال مادريد و بارسلونا اون اعتبار رو نداره. همونطور كه اينگيليس بدون منچستر و ليورپول اعتبارش كم ميشه همونطور كه ايتاليا يووه و ميلان و اينتر رو داره و آلمان بايرن مونيخ و وردر برمن رو داره و ساير ليگها... اين تيمها همواره نمايشگر اقتدار فوتبال يك مملكت هستن. ما اين تيمها رو هميشه دوست داشتيم عاشق اون لحظاتي بوديم كه تيمهامون پيروز از ميادين خارج ميشدن و باختهاشون هميشه جزو خاطرات تلخ زندگيمون بوده.. 12 ساله كه طرفدار رئال مادريدم و 14 سال طرفدار پرسپوليسم برد و باخت اين تيمها هميشه جزو شورانگيز ترين و غم انگيز ترين خاطرات زندگي من بوده. براي بقيه هم همينطور بوده از وقتي كه يادم مياد و فهميدم فوتبال چيه هميشه طرفدار برزيل بودم... وقتي روبرتو باجيو تو فينال 94 پنالتي آخر ايتاليا رو بيرون زد فقط دوتا بال كم داشتم تا بپرم. با اينكه بچه بودم اما اون لحظه جزو رويائي ترين لحظات زندگيم بود هنوزم وقتي بهش فكر ميكنم ياد اون لحظه باعث ميشه كه اشك تو چشمم حلقه بزنه... اين عشقه... و ما عاشقين فوتبال از كنار اينجور نظرها هميشه با بي تفاوتي رد ميشيم. فكر هم ميكنم قصد شما ايجاد تنش در آستانه بازي پرسپوليس و استقلال بوده. اما دوست عزيز در عين اينكه ما با هم رقيب هستيم اينجور مواقع پشتيبان همديگه هم هستيم.

esteghlal.jpg
brand.gif

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از NECROGEDDON :
عزيز من عشق و علاقه چيزي نيست كه از تبليغات رسانه اي بدست بياد. شما هم اگر به اين دوتيم علاقه نداريد دليل نميشه با اين حرفا سعي به تخريبشون كني. مشكلاتي بوده كه البته ديگه الان نيست. شمام اگر به يكي از اين دو تيم علاقه نداريد قطعاً به يك تيم ديگه علاقه داريد كه اينطوري داريد قضاوت ميكنيد. پرسپوليس و استقلال يك زماني دو قطب فوتبال اين مملكت بودن. الان اگر قطب نيستن لااقل هنوز تيمهاي پرطرفدار و مردمي هستن. با اين چيزها هم طرفداراشون كم نميشه. ما با بد و خوب تيمهامون ساختيم بقول پروين با برداش شاد شديم و با باختاش گريون. در تمام دنيا هر ليگي چند تيم داره كه اعتبار اون ليگ هستن. همونطور كه لا ليگا بدون رئال مادريد و بارسلونا اون اعتبار رو نداره. همونطور كه اينگيليس بدون منچستر و ليورپول اعتبارش كم ميشه همونطور كه ايتاليا يووه و ميلان و اينتر رو داره و آلمان بايرن مونيخ و وردر برمن رو داره و ساير ليگها... اين تيمها همواره نمايشگر اقتدار فوتبال يك مملكت هستن. ما اين تيمها رو هميشه دوست داشتيم عاشق اون لحظاتي بوديم كه تيمهامون پيروز از ميادين خارج ميشدن و باختهاشون هميشه جزو خاطرات تلخ زندگيمون بوده.. 12 ساله كه طرفدار رئال مادريدم و 14 سال طرفدار پرسپوليسم برد و باخت اين تيمها هميشه جزو شورانگيز ترين و غم انگيز ترين خاطرات زندگي من بوده. براي بقيه هم همينطور بوده از وقتي كه يادم مياد و فهميدم فوتبال چيه هميشه طرفدار برزيل بودم... وقتي روبرتو باجيو تو فينال 94 پنالتي آخر ايتاليا رو بيرون زد فقط دوتا بال كم داشتم تا بپرم. با اينكه بچه بودم اما اون لحظه جزو رويائي ترين لحظات زندگيم بود هنوزم وقتي بهش فكر ميكنم ياد اون لحظه باعث ميشه كه اشك تو چشمم حلقه بزنه... اين عشقه... و ما عاشقين فوتبال از كنار اينجور نظرها هميشه با بي تفاوتي رد ميشيم. فكر هم ميكنم قصد شما ايجاد تنش در آستانه بازي پرسپوليس و استقلال بوده. اما دوست عزيز در عين اينكه ما با هم رقيب هستيم اينجور مواقع پشتيبان همديگه هم هستيم.

esteghlal.jpg
brand.gif

دوست عزیز مردم معمولا اول عاشق یک تیمی میشوند بعد فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال میکنند
وقتی در ایران همه جا حرف از این دو تا تیمه فقط بازی این دو تا تیمو پخش میکنند اون بچه ای که تازه فهمیده توپ چیه آیا حق داره طرفدار تیم دیگه ای بشه ؟؟!! و همین باعث افزایش طرفداراشون میشه معمولا کسی هم که طرفدار یک تیمی شده دیگه نمیاد تیمشو عوض کنه

من فقط طرفدار تیم ملیم اما برای اینکه خیالتو راحت کنم قبلا به همون روش بالا طرفدار پرسپولیس بودم

united

Registered User
لایک‌ها
1
بازی 3- 0 باخته باید تکرار شود !!!

همه دیدیم چطور فدراسیون بازی دیروز پرسپولیس و صبا را به دلیل حظور پرسپولیسیها در اردوی امارات به تعویق انداخت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

این دو تیم مثلا محبوب پایتخت هر موقع که دلشون بخواد بازی میکنند !!!!
حالا که پرسپولیس مربی جدید آورده چون مربی و تیم شناخت کافی نسبت به هم ندارند مطمئنا نتایج خوبی هم نمیتوانند کسب کنند و بنا بر این از زیر بازیهای سخت در میروند تا در موقعیتی مناسبتر برگزار شود

واقعا کجای دنیا برنامه بازیهای لیگ بسته به شرایط یک تیم یا چند تیم تغییر میکند
متاسفانه از این گونه موارد در فوتبال ما کم اتفاق نمیافتد چند وقت پیش هم فدراسیون بازی سایپا و ذوب آهن را که باید 3-0 به سود سایپا اعلام میکرد به شکلی عجیب و بی سابقه در تمام دنیا فقط یک امتیاز از امتیاز های ذوب آهن کم کرد ، تا خطر سایپا استقلال را در بالای جدول کمتر تهدید کند ( البته من فدراسیون را مقصر نمیدانم بعد از ورود آقای دات کام فوتبال ایران پیشرفت چشم گیری کرده )

این همه حمایت و پشتیبانی از این دو تیم چه دلیلی دارد وقتی این دو تیم و هواداران افراطی آنها هر چیزی و هر کسی را فدای منافع تیمشان میکنند امسال دیدیم که پرسپولیسیها جواب آن همه زحمات پروین را چطور دادند و با چه فحشهایی بدرقه اش کردند همین طور دو سال قبل دایی که در پرسپولیس بود و آقای گل هم شده بود چه حرفهایی براش در آوردند و چه بلاهایی که به سرش نیاوردند

در آن موقع طرفداران پرسپولیس دایی را سرزنش میکردند و با شعارهای تند خاهان رفتن وی از پرسپولیس بودند و افراطیون استقلالی میگفتند چرا دایی به پرسپولیس رفته !! ، در آن موقع ما میدیدیم که برنامه 90 بارها دایی را به عنوان کاپیتان پرسپولیس به برنامه دعوت کردند در حالی که در دو سال گذشته که دایی در صبا باتری بازی میکند هرگز وی را به عنوان کاپیتان تیم ملی دعوت نکرده اند دایی هنوز هم چوب یک سال حظور در پرسپولیس را میخورد هنوزهم تمام ملامتهایی که بر عله دایی برپاست ناشی از کینه به جا مانده از شایعه پراکنی های مسئولین و طرفداران این دو تیم است

طرفدارانی بی شماری که فقط استقلال و پرسپولیس را میبینند و تیم ملی را جزعی از این دو تیم میدانند طرفدارانی که نمیدانند اصلا چرا هوا دار یکی از این دو تیم شده اند ؟؟؟
آیا فقط به دلیل اینکه تلوزیون مسابقات این دو تیم را فقط پخش میکند ؟؟؟
آیا فقط به دلیل اینکه روزنامه ها بیشتر درباره شان مینویسند یا برنامه 90 تمام وقت خود را در باره این دو تیم صرف میکند ؟؟

همه چشم بسته عاشق یکی از این دو تیم شده اند بدون اینکه بدانند زیاد بودن طرفداران دو تیم خاص در یک کشور باعث نابودی تیم ملی آن کشور میشود ، و متاسفانه همه هم این امر را باعث افتخار این دو تیم میدانند و جرات گفتن این مطالب را ندارند

واقعا فوتبال ایران به یک معجزه احتیاج دارد تا طرفداران همه تیمها در اندازه ای تقریبا مناسب قرار گیرند و این دو تیم هم جزعی از لیگ و در خدمت لیگ باشند ، در آن زمان قرور آفرین که این رویا به حقیقت پیوسته میتوان فوتبال ایران را در حد و اندازه های حرفه ای و به دور از حاشیه نامید

( پیشنهاد میکنم این مطالب را دو بار و یا بیشتر بخوانید تا به اصل موضوع پی ببرید )

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
متاسفانه شما موضوع را کاملا بر عکس جلوه دادید ! این پرسپولیس و استقلال نیستند که به دولت چسبیده اند! بلکه این دولته که این تیمها رو رها نمیکنه! خیلی راحت تربیت بدنی میتونست سهام این تیمها رو بفروشه و یه پولی بگیره و هزینه ای هم نکنه ولی اینکار رو نمیکنه
پس این پرسپولیس و استقلال نیست وقتی این تیمها مال تربیت بدنی و دولتند دولت هم باید پولشون رو بده مثلای ک تیمی مثل سپاهان یا فولاد یا پاس بودجه های چندین میلیاردی دارند چرا پرسپولیس و استقلال پرطرفدار نداشته باشند؟ اگر پرسپولیس و استقلال باری بر دوش تربیت بدنی هستند اینقدر طرفدار این دوتا تیم دارند که سهامش رو بخرند و باشگاه رو اداره کنند.
این دولته که این باشگاهای پرطرفدار رو آزاد نمیکنه و بودجه ای هم که بهشون میده حداقل مقدار ممکنه و این پرسپولیس و استقلال هستند که برای دولت منافع سیاسی اجتماعی و همینطور اقتصادی دارند

موضوع رو برعکس جلوه ندید

itnlive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اينكه جو گرفتت
صبا باتري بازي داره تو جام باشگاهها و نمیتونه بازی کنه
پرسپولیس صبح جمعه ایران بود و یکشنبه بازی داره
منم پیشنهاد میکنم از رو بی اطلاعی حرف نزنید

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
متاسفانه شما موضوع را کاملا بر عکس جلوه دادید ! این پرسپولیس و استقلال نیستند که به دولت چسبیده اند! بلکه این دولته که این تیمها رو رها نمیکنه! خیلی راحت تربیت بدنی میتونست سهام این تیمها رو بفروشه و یه پولی بگیره و هزینه ای هم نکنه ولی اینکار رو نمیکنه

موضوع رو برعکس جلوه ندید

یه جوری از بازار بورس و سهام حرف میزنید که انگار بورس نیویورک بیخ گوشمونه !!!
چند وقت پیش اومدن یه بازاری درست کردند که مثلا ما هم بورس داریم و کلی هم هزینه کرند ،
در حالی که در این چند وقت گذشته اونقدر وضع خراب شده که خجالت میکشند در تلوزیون اسمشو بیارند
در ضمن من کارهای دولتو توجیح نمیکنم ، اشتباه نشه

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از united :
یه جوری از بازار بورس و سهام حرف میزنید که انگار بورس نیویورک بیخ گوشمونه !!!
چند وقت پیش اومدن یه بازاری درست کردند که مثلا ما هم بورس داریم و کلی هم هزینه کرند ،
در حالی که در این چند وقت گذشته اونقدر وضع خراب شده که خجالت میکشند در تلوزیون اسمشو بیارند
در ضمن من کارهای دولتو توجیح نمیکنم ، اشتباه نشه

به عنوان یک طرفدار باشگاه اینو میگم که حرف خیلی از طرفدارای دیگگه هست. اگر باشگاه دولتیه باید بودجشو بدن و اگر نمیتونند باشگاه رو آزاد کنند طرفدارها میچرخونندش. پس این استقلال ماست که گرفتار شده نه اینکه سربار باشه

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از DariushAgah :
به عنوان یک طرفدار باشگاه اینو میگم که حرف خیلی از طرفدارای دیگگه هست. اگر باشگاه دولتیه باید بودجشو بدن و اگر نمیتونند باشگاه رو آزاد کنند طرفدارها میچرخونندش. پس این استقلال ماست که گرفتار شده نه اینکه سربار باشه

طوری حرف میزنی مثل اینکه من سخنگوی دولتم !!!

این دو باشگاه و هر باشگاه دیگه ای هر چقدر که دوست دارند میتونن از دولت پول بگیرن
چه از کارخانه ، چه از وزارت خانه ، چه مستقیم از خود دولت ، ولی اون اندک پولی رو که دولت با هزار منت در اختیار فدراسیوم و تربیت بدنی میزاره بی خیال شن تا بزنن به زخمی از زخمهای لیگ و تیم ملی

در ضمن بیشترین دردسر های این دو تیم چیزهای دیگس تا بودجه که من در پست شماره 15 کامل توضیح دادم

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از itnlive :
مثل اينكه جو گرفتت
صبا باتري بازي داره تو جام باشگاهها و نمیتونه بازی کنه
پرسپولیس صبح جمعه ایران بود و یکشنبه بازی داره
منم پیشنهاد میکنم از رو بی اطلاعی حرف نزنید

اگر به دلیل جام باشگاههای آسیاست پس فولاد چرا بازی کرد ؟؟؟
خود صبا باتری هم دیروز یک بازی در چار چوب جام حذفی انجام داد
در ضمن صبا و پرسپولیس قرار بوده روز چهار شنبه یا پنج شنبه ( دقیقا نمیدونم ) بازی کنند ( در یک روز پرسپولیس و استقلال هر دو که در استادیوم آزادی بازی نمیکنند )
همین طور اگر اخبار ورزشی جمعه را دیده باشی دقیقا اینو گفت " بازی پرسپولیس و استقلال به دلیل حضور پزسپولیس در اردوی امارات به تعویق افتاد "

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا