پرشيا دانلود ( Persia Download )

شايان

مدیران قدیمی
موفق باشيد ... ولي ....................................

اين ActiveX رو به چه منظور گذاشتيد دانلود بشه ؟!؟!
اولا سايت دانلود Free كه اين چيزارو نميخواد !
دوما بعيد ميدونم كسي كه يه كم از كامپيوتر سر در بياره ، اعتماد كنه كه نصب كنه !

و يه چيز ديگه ! Title سايت رو اگر تو يه Meta ميذاشتيد بهتر نبود ؟! البته ممكنه اينطوري تو رده بالاتري تو سرچ قرار بگيره ... ولي ظاهر خوبي نداره !

shifte shab

Registered User
بابا شايان عجب نظرات كارشناسانه اي مي دي هاااااا
( از اون شب كه مشكل اسكرول وبلاگ كويين رو حل كردي گفتم بابا اين بچه استعداد داره
)

nima178

Registered User
آقاي پرشيا دانلود راست ميگه هيچ كس در جهان حاضر نيست كه اجازه دهد اكتيو ايكس نصب شود(خودم تحقيق كردم)
آقاي شيفت شب من از دست شما به دلايل زيادي گله مندم و خيلي بدي

shifte shab

Registered User
به نقل از nima178 :
آقاي پرشيا دانلود راست ميگه هيچ كس در جهان حاضر نيست كه اجازه دهد اكتيو ايكس نصب شود(خودم تحقيق كردم)
آقاي شيفت شب من از دست شما به دلايل زيادي گله مندم و خيلي بدي
بابا به پير به پيغمبر به ماه مبارك قسم كه من اين صفحه شكلكهاي ياهو رو خودم ساختم قبل از ايني كه مال شما رو ببينم. همين شايان در جريان مراحل كار بود ...مگه نه شايان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

persiadownload

کاربر تازه وارد
سلام دوستان عزيز من اصلا اين برنامه ( اكتيو ايكس ) را در سايت قرار ندادم.اين به دليل FastOnlineUsers هستش.

<!-- Start FastOnlineUsers.com -->
<script src=http://fastonlineusers.com/online.php?d=www.persiadownload.com></script>
<!-- End FastOnlineUsers.com -->

اين كد بالا اين مشكل را در سايت ايجاد مي كند.كه تصميم دارم اين كد را از سايت بردارم.چون خيلي ها مثل شما از سايت شكايت كردند.من از شما معذرت مي خواهم براي اين مشكل در سايت.

black_jack_of_black_city

Registered User
لوتوس جان خيلي ميخوامت ولي تاپيك هارو باهم قاطي نكن

faridbahal

Registered User
اقا مبارکه! فقط به نظرم کلمه ی "بارگیری " خیلی قشنگ نیست حالا چه اصراریه که همه چی رو فارسی بنویسی!
راستی در مورد قرار دادن برنامه های adobe هم بیشتر دقت کن ممکنه که سایتت داون بشه

بالا