برگزیده های پرشین تولز

پرشين بلاگ بيچاره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حتما اين دادخواهي وب سايت پرشين بلاگ رو ديديد.<a href='http://www.persianblog.com/petition.asp' target='_blank'>http://www.persianblog.com/petition.asp</a>
و وبلاگ فاحشه رو هم مطاله نموديد. ميخواستم نظرم رو در مورد اين دادخواهي الكي پرشين بلاگ رو در وبلاگ خودم بنويسم كه چون فكر كردم وبلاگم زياد بيننده نداره فايده نداره. تا اينكه گفتم اينجا بنويسم.
من واقعا ماندم كه چقدر ما فيلم بازي ميكنيم. اين سايت پرشين بلاگ نوشته كه : "گزارش اخير رسانه شما از وضعيت اينترنت در ايران، و القاي اين مسئله نادرست كه «پربيننده‌ترين سايت ايراني، وبلاگ يك فاحشه است» ما را بر آن مي‌دارد كه نهايت اعتراض خود را به اين گزارش اعلام کنيم.
به اعتقاد ما امضا کنندگان, اين مقاله غيرمستند و توهين‌آميز به فرهنگ ايراني بوده و موجب مخدوش کردن وجهه کاربران ايراني در اينترنت است "
بابا چرا زر الكي ميزنيد؟ مگر غير اين هست؟ مگر بيشترين استفاده از اينترنت در ايران براي چت و رفتن به سايت هاي سكسي و دانلود فيلم و موسيقي نيست؟ چرا اكلي اين قدر حرف ميزنيد. خوب اين يك واقعيت هست كه آقا جان براي خيلي ها مسئله سكس جالب هست و تعداد زياد ويزيتور اين وبلاگ هم مويد اين حرف هست. من موندم چرا اينا فكر كردن اين توهين هست؟ من خودم بارها مطالبي رو تو همين CNN خوندم كه نوشته سايت هاي سكسي بسيار پرطرفدار هستند.
حالا از همه اينها كه بگذريم. همين آخري كه قضيه فيلتر كردن اينترنت مطرح شد چرا سر و صداي مردم در اومد؟ شوخي كه نداريم... تو اصلي ترين تفريح خيلي ها تعطيل شد... اون خيلي ها شامل خود من هم ميشه!! خيلي راحت به دور و برتون هم نگاه كنيد! واقعا چند نفر از اينترنت به عنوان منبع تحقيقاتي استفاده ميكنن؟ بابا راحتتون بكنم: من با وب مستر و مسئول اينترنت دانشگاه شيراز دوستم و هر از چند وقتي بهش سر ميزنم... بيشترين هينت هايي كه انجام ميشه واسه سايتهاي سكسي هست. واقعا آدم ميمونه اين همه تظاهر براي چه؟ حالا تازه اين سايت پرشين بلاگ خواستار معذرت خواهي نويسنده اين مقاله شده.. آخه چه كسي بايد از گفتن واقعيت معذرت خواهي بكنه؟؟
اينم كه نوشتم يكي نياد بگه كه من هيچوقت تو سايت سكسي نرفتم.. كه جوابش واضح هست..
خلاصه كلام: اونايي كه رفتن اين دادخواهي دو زاري رو امضا كردن!! تو رو خدا كمتر تظاهر كنين !! هموني باشيد كه هستيد... اين همه دروغ نگيد.
:D

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا جون اين کاملا واضحه که توي تمام دنيا ، بعد از يه سري سايتهاي خبري و سرويس دهنده مرجع ، پر بيننده ترين سايتها سکسي هستن. اينم نمونه اش:
<a href='http://www.nedstatbasic.net/s?country=0&tab=4&link=3&category=0&lang=EN&id=2211727' target='_blank'>http://www.nedstatbasic.net/s?country=0&ta...g=EN&id=2211727</a>
حداقل نصف اين ليست سکسي است.

در ضمن ايران هم با هيچ کجاي دنيا فرقي نداره و اين کاملا منطقيه که وبلاگها يا سايتهاي سکسي پرطرفدارترين باشن... پرشين بلاگ يه جورايي خواسته خودش رو از گير دادن بقيه که چرا اين وبلاگ رو نبستي ، نجات بده. چون طبق تعهدنامه اونها وبلاگهايي که خلاف قوانين و عفت عمومي باشن ، نبايد فعاليتي روي سرورهاي اونا داشته باشن.

البته بعدا اون قضيه وبلاگي که لينک به يه فايل ماکرومديا داشت رو شنيدم و فهميدم که سرور پرشين بلاگ رو به اين دليل خاموش کردن. از اين بابت واقعا متاسفم. اينا (ديتا سنتر) تا ميبينن ما از ايران هستيم نهايت نامردي رو نشون ميدن! خودم تجربه دارم! :(

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

من چند وقت پیش ها به طور اتفاقی از وبلاگ یه نفر لینکش رو پیدا کردم ، راستی کسی ادرسش توی بلاگ سپات رو داره؟؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
احسان من يه سوالي برام پيش اومده اگه فردا مثلا يكي كه اينجا وبلاگ داره يه چيزي توي وبلاگش بنويسه و اينا بخوان سانسور كنن از آي پي اين كار رو مي كنن؟ بعدش چي ميشه؟ شما با اين همه مشتري چه كار مي كنيد؟ بالاخره اينا ياد گرفتن كه از آي پي نبايد ببندن؟ .. الان وضعيت چطوري هست؟ بقيه خدمات دهنده ها چه كار مي كنن؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
علي جان دستت درد نکنه

hacker_zahedan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:
من هم موافق هستم. جالب اينجا هست كه تا قبل از اين گزارش تمام وبلاگهاي سكس در پرشين باز بود ولي از اون روز همه مسدود شده.خوب يكي بايد بگه چرا قبل از اين كه اين گزارش پخش بشه اقدام نكزدين؟(خوب اين عادت ما ايرانيها هست)

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جواب ساده هست! سايت پرشين بلاگ دنبال يك اسپانسر خوب دولتي هست.همه ي اين مشكلاتي كه الآن پرشين بلاگ داره با اومدن بلاگ اسكاي و سرويس خوبش شروع شد.
اميدوارم بچه هايي كه اومدن زير اون دادخواهي رو امضا كردن! امضا هاشون رو پس بگيرن!
البته سايت پرشين بلاگ خيلي زيبا همه رو فريب داده! با آوردن كلماتي مثل فرهنگ اصيل ايراني و كلمات تحريك آميز مشابه باعث شده كه تعدادي زير اون دادخواهي مسخره رو امضا كنند.

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
بابا راحتتون بكنم: من با وب مستر و مسئول اينترنت دانشگاه شيراز دوستم و هر از چند وقتي بهش سر ميزنم... بيشترين هينت هايي كه انجام ميشه واسه سايتهاي سكسي هست
بله خيلي موافقم.

به نظر من پرشين بلاگ داره از اين موضوع براي تبليغ به سود خودش استفاده مي‌كنه ;)

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
موافقم و مخالف
اين :ه اين گزارش رو با اين كه درست باشه سي ان ان پخش كنه
و اين كه پرشيت بلاگ به نفع خودش استفاده كنه

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
از چيزي كه همواره متنفر بوده ام عوامفريبي و خود به موش مرده زنندگي ايه(!). اونم با استفاده كردن از ابزارهاي تبليغاتي و توي بوق كردن يه موضوع پيش پا افتاده. تا حالا n تا موضوع بقول آقايون بر خلاف غرور ملي اتفاق افتاده اونم تو حوزه وب. ولي چطور اين دفعه اينها اين جوري به رگ كشور پرستيشون برخورده و اينقدر احساساتي واكنش نشون ميدند براي من عجيبه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
تا اونجا كه من ميدونم و اينور و اونور خوندم يكي از وبلاگهاي پرشين بلاگ به يكي از نرم افزارهاي crack شده ماکرومديا لينک داده بوده. بعد از پرشين بلاگ شکايت ميکنن و سرورش رو بدون اطلاع قبلي خاموش ميکنن!

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
به نقل از ehsan :
تا اونجا كه من ميدونم و اينور و اونور خوندم يكي از وبلاگهاي پرشين بلاگ به يكي از نرم افزارهاي crack شده ماکرومديا لينک داده بوده. بعد از پرشين بلاگ شکايت ميکنن و سرورش رو بدون اطلاع قبلي خاموش ميکنن!
تاييد ميشه!!:blink:

newbiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاييد ميشه!!
چه جالب !
بعد از 3 سال تاييد شد !!
و يك سال بعد اين موضوع كشف شد D:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تو ایران هیچ آغازی بدون پایان نمی مونه :D ی جوری می زنن تو کمرت دیگه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
براي چي اين تاپيك را بالا آورديد ؟؟؟ من نفهميدم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا