برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز را به بالاترين قيمت مي خرم

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان احسان جان اين انجمنتو به بالاترين قيمت ممكنه خريدارم قيمت بده هرچند بخواي بفروشي خودتم توش مدير كل باشي همين شخصيتي كه الان هستي منتظر قيمتم

xoew

Registered User
لایک‌ها
5
مثله اينكه خيلي بچه پولداري ، قيمت PT بيش از حرفاستا :wacko:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اون قدیما دنگی بود به سادگی میشد 6 دنگ شیم اما بعید میدونم الان بشه بخریش! ولی فکر میکنم تا چند وقت دیگه سهامش بیاد تو بورس!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راس ميگن يه مزنه بديد ملت دستش بياد.

xoew

Registered User
لایک‌ها
5
قيمت پرشين تولز متغيره

xoew

Registered User
لایک‌ها
5
حالا چجوري مي خواي
آخه
پرشين تولز با احسان يه قيمت داره :eek:
با امير يه قيمت داره :blink:
با محمد رضا يه قيمت ديگه :cool:
اگه درهم بخواي كه قيمتش زياد ميشه فكر نكم ديگه پولت برسه :wacko:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Queen_of_hearts :
من 100 تومان مى خرمش! ;)

قيمت برام مهم نيستش و بعد از خريد هم هيچي تغيير نمي كنه با همان مديريت قيمت پايه من 200000 تومان ميباشد و متنظر قيمت هستم

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از saeedonline :
قيمت برام مهم نيستش و بعد از خريد هم هيچي تغيير نمي كنه با همان مديريت قيمت پايه من 200000 تومان ميباشد و متنظر قيمت هستم

:eek: :eek: :eek:

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از saeedonline :
سه چهار تا صفر كم نذاشتي آقا سعيد؟ ;)
اين قيمتي كه پيشنهاد دادي قيمت چيه:
دومين PersianTools.com
دومين + سيستم فوروم + اطلاعات ديتابيس و پستها(فقط Vbulletin براي يكسال 80 دلاره)
دومين+سيستم فوروم+ديتابيس+سرورها و مشتري ها و . . .؟

يه چيز ديگه:
اگه بخواي پرشين تولز رو بخري و مديران رو تغيير ندي، اونوقت بايد به مديران حقوق بدي. اگه اشتباه نكنم احسان و محمد رضا و امير داراي مدرك ليسانس و بالاتر هستند. هر كدوم حداقل ماهي 300-400 حقوقشونه. حالا تو بگير مجموعا ماهي يك ميليون.
پيشنهاد: اگه اينقدر بچه مايه داري بذار قضيه شوراي حكام اژانش انرژي اتمي مشخص بشه‏، بعد بيا بنداز تو كار سهام :rolleyes:

:p :)

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
مردك ميدوني قيمت اين لايسنس vBulletin چنده.
تازه اونو انگليسي بتو ميدن نه فارسي. ميدوني هزينه فارسي كردن يه Portal به اين عظمت چقدره.
به نظر من اگه فقط بخواي روي پورتالش قيمت بذاري قيمت پايه بايد 1.5 تا 2 ميليون تومن باشه.
حالا گذشته از اينها ميدوني پهناي باند مورد نياز اين سايت با اين همه بازديد كننده چقدره؟
بهت پيشنهاد ميكنم اول يه سر به قسمت هاستينگ بزن و در مورد پهناي باند و قيمتش بپرسي.
البته اينم نبايد فراموش كرد كه پي تي خيلي بيشتر از اين حرفها مي ارزه (بيشتر از اونچه كه به مغز كوچيك تو برسه, يه سر به همه بخشها بزن و مديراتورها و اعضاي فعال سايت رو ببين مخصوصا يه جايي مثل شبكه و سخت افزار)
در ضمن تو مي خواي چي رو بخري اصلا كه چي بشه تو كه ميگي احسان همون مدير كل بمونه.
پيشنهاد ميكنم با اين پولت برو به قسمت هاستينگ و واسه خودت يه هاست و دومين بخر!!!
به احسان هم بگو يه فروم برات نصب كنه, اونجا بشو رئيس :D

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حالا اين بابا يه قيمتي داد كيه به اين قيمت بفروشتش :p راستش رو بخوايي من به نصف اينم نميخرمش چون يه همچين سايت فقط از دست اين سه نفر بر مياد نگهداريش (هركي ديگه باشه سه سوت بسته ميشه)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از iranvig :
حالا اين بابا يه قيمتي داد كيه به اين قيمت بفروشتش :p راستش رو بخوايي من به نصف اينم نميخرمش چون يه همچين سايت فقط از دست اين سه نفر بر مياد نگهداريش (هركي ديگه باشه سه سوت بسته ميشه)

نه داداش من دومين رو اين قيمت ميخرم و يه كپي از ديتابيس رو قيمت پايه 200000 تومان گذاشتم بعدشم در مورد حقوق هم بايد بگم نمي تونم اگه نخواسنتد باشن كنار دوستان من با 4تا زير دست دارم فكر كنم احسان بشناسه احتمالا

علي رضا حاتمي
محمد سالاروند
كيا سلطاني
و سحر آقاجاني

اين تكنسين اين فروم اولي مهندس پي سي دومي برنامه نويسي با تمامي زبانها سومي ........ چهارمي هم خداي گرافيك دستي و با پي سي

فكر نكنم كسي كم باشه :(

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مردك ميدوني قيمت اين لايسنس vBulletin چنده.
تازه اونو انگليسي بتو ميدن نه فارسي. ميدوني هزينه فارسي كردن يه Portal به اين عظمت چقدره.
به نظر من اگه فقط بخواي روي پورتالش قيمت بذاري قيمت پايه بايد 1.5 تا 2 ميليون تومن باشه.
حالا گذشته از اينها ميدوني پهناي باند مورد نياز اين سايت با اين همه بازديد كننده چقدره؟
بهت پيشنهاد ميكنم اول يه سر به قسمت هاستينگ بزن و در مورد پهناي باند و قيمتش بپرسي.
البته اينم نبايد فراموش كرد كه پي تي خيلي بيشتر از اين حرفها مي ارزه (بيشتر از اونچه كه به مغز كوچيك تو برسه, يه سر به همه بخشها بزن و مديراتورها و اعضاي فعال سايت رو ببين مخصوصا يه جايي مثل شبكه و سخت افزار)
در ضمن تو مي خواي چي رو بخري اصلا كه چي بشه تو كه ميگي احسان همون مدير كل بمونه.
پيشنهاد ميكنم با اين پولت برو به قسمت هاستينگ و واسه خودت يه هاست و دومين بخر!!!
به احسان هم بگو يه فروم برات نصب كنه, اونجا بشو رئيس

:D :D :D

خدایی با این قیمت ها ما هم مایه داریم ها کلی :blink: :blink:

:lol: :(

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ROZEGAR :
:D :D :D

خدایی با این قیمت ها ما هم مایه داریم ها کلی :blink: :blink:

:lol: :(

خسته نباشي ميتونم بهت اشانتيون هاست رايگان بدم من خودم دارم مي كنم پاچه ملت به من ميگه برو هاست بگير :lol: جالبه بدوني كه تهران كليك و ابراني هاست و مارمولك مال منه با يه سري سايت ديگه اگه هاست رايگان ميخواي بگو خودمم براي فروم نصب ميكنم ;)

بالا