برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز را به بالاترين قيمت مي خرم

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از amir :
يه خورده ايني كه گفتين 50 ميليون مي خريدن و مي فروختين مي ارزيد و اين حرف ها !!! نمي ارزيد !! عمرا هم نمي ارزيد !! روي اين پرشين تولز ما تعصب داريم !!! كلي جون كنديم براش و خيلي خاطره باهاش داريم !!! فروشي هم نيستش !! نه ديتا بيسش ! نه دومينش نه چيز ديگه از اون !!!
تريپ غيرتي بودا !!

يه هماهنگي با برو بچز بكن بعد غيرتي شو :blush: :blink:
:D :D
:: چاكر داش امير گل ::

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از amir :
يه خورده ايني كه گفتين 50 ميليون مي خريدن و مي فروختين مي ارزيد و اين حرف ها !!! نمي ارزيد !! عمرا هم نمي ارزيد !! روي اين پرشين تولز ما تعصب داريم !!! كلي جون كنديم براش و خيلي خاطره باهاش داريم !!! فروشي هم نيستش !! نه ديتا بيسش ! نه دومينش نه چيز ديگه از اون !!!
تريپ غيرتي بودا !!

پناه بگيريد الانه كه رگ غيرت امير بتركه :evil2: و همه جا رو خون بگيره :p

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از night wolf :
پناه بگيريد الانه كه رگ غيرت امير بتركه :evil2: و همه جا رو خون بگيره :p

براي جلوگيري از اين خسارات اين حادثه ماموران شهرداري و برادران بسيجي در منطقه آماده باش مي باشند ;)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اینی که گفتم 50 میلیون واقعا پیشنهاش شد. البته خوب شاید خیلی ها بدونند که تکفا به تمامی طرح هایی که توجیه داشته باشه 50 میلیون بودجه بلاعوض می ده. به ما هم پیشنهاد دادن که پرشین تولز ، مشتریهاش و سرورهاش رو ببریم جزو طرح تکفا و با در واقع بشه دولتی و در عوضش 50 میلیون بگیریم بلاعوض.
ولی خوب ما خیلی تلاش کردیم که تا امروز بتونیم سرمون رو بالا بگیریم. واسه همین نمی ارزید واسه 50 میلیون شرمنده خیلی ها بشیم.

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از knowhow :
اینی که گفتم 50 میلیون واقعا پیشنهاش شد. البته خوب شاید خیلی ها بدونند که تکفا به تمامی طرح هایی که توجیه داشته باشه 50 میلیون بودجه بلاعوض می ده. به ما هم پیشنهاد دادن که پرشین تولز ، مشتریهاش و سرورهاش رو ببریم جزو طرح تکفا و با در واقع بشه دولتی و در عوضش 50 میلیون بگیریم بلاعوض.
ولی خوب ما خیلی تلاش کردیم که تا امروز بتونیم سرمون رو بالا بگیریم. واسه همین نمی ارزید واسه 50 میلیون شرمنده خیلی ها بشیم.

ايول! مرام و معرفت از اين آقايان كمك بلاعوض كن تلفني هست كه تماس بشه گرفت بدشم شريكي چميدونم سرمايه گذاري چيزي نمي خواهيد

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا يه مزنه هم به سايت من بديد ببينم چند ميخرن.

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از knowhow :
جالبه که تکفا "براساس رهنمودهاي مقام معظم رهبري، جهت گيرهاي دولت، نكات اساسي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و راهبردهاي شوراي عالي اطلاع رساني" با هزینه کم‌تری چند تا سرور در ینگه دنیا اجاره نمی‌کنه یا حتا نمی‌خره تا خیلی زود با یه نام غیر دولتی (برای اعتمادسازی!) در مدت ۱-۲ سال همین اندازه بل‌که بیش‌تر در بیاره!

کسی هست که باورش بشه یه سازمان دولتی-حکومتی در ایران کاری انجام بده که براش سود نداشته باشه و جیبش را پر نکنه یا در خدمت **** مقدس نباشه؟! توجیه شکل‌های گوناگونی دارد!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اینقدر بد بین نباش هومن جون !
در مورد این پروژه تکفا اگه بشنوی مغزت سود می کشه.
خیلی ها رو می شناسم که یک وب سایت خالی رو به نام طرح تکفا به مبلغ 10 میلیون تومان و بیشتر طراحی کردند.
در هر حال این پیشنهادی بوده که به ما شده درست یا غلطش پای خودشون. نمی خوام اسم ببرم ولی به خیلی های دیگه هم پیشنهاد شده و می شناسم کسایی رو که قبول کردند و الان هم سایتشون به ظاهر خصوصی و در اصل دولتی است !!!!!!!!!!

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از knowhow :
خیلی ها رو می شناسم که یک وب سایت خالی رو به نام طرح تکفا به مبلغ 10 میلیون تومان و بیشتر طراحی کردند.
در هر حال این پیشنهادی بوده که به ما شده درست یا غلطش پای خودشون. نمی خوام اسم ببرم ولی به خیلی های دیگه هم پیشنهاد شده و می شناسم کسایی رو که قبول کردند و الان هم سایتشون به ظاهر خصوصی و در اصل دولتی است !!!!!!!!!!

آقا تاپيك داره جالب ميشه اين طرح حالا مال كجاست يه نشوني آدرسي ايميلي كه شخص يا گروهكي كه اين پيشنهاد رو دادن تا براي همه روشن شه كه راست بوده اين مورد ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از SherlockHolmes :
اقا من حاضرم سايتم رو به تكفا بفروشم
تازشم حاضرم همه گونه (.....)مالي هم بكنم!!!
فقط شما بگيد كجا بايد مراجعه كنم
دستم بد تنگه
;) ;) ;) ;) ;) ;)
:)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از knowhow :
عزيز جون هومندر يا هودرمن هم همينو ميگه ديگه تو هم ميگي ظاهر خصوصي ولي باطن دولتي (چه سودي از اين بالاتر كه دشمن خفه ميشه حالا با يكم خرج از كيسه ملت)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از Hooman :
جالبه که تکفا "براساس رهنمودهاي مقام معظم رهبري، جهت گيرهاي دولت، نكات اساسي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و راهبردهاي شوراي عالي اطلاع رساني" با هزینه کم‌تری چند تا سرور در ینگه دنیا اجاره نمی‌کنه یا حتا نمی‌خره تا خیلی زود با یه نام غیر دولتی (برای اعتمادسازی!) در مدت ۱-۲ سال همین اندازه بل‌که بیش‌تر در بیاره!

کسی هست که باورش بشه یه سازمان دولتی-حکومتی در ایران کاری انجام بده که براش سود نداشته باشه و جیبش را پر نکنه یا در خدمت **** مقدس نباشه؟! توجیه شکل‌های گوناگونی دارد!
هومندر يا هودرمن خودت بگو دستم بگوشه چيت باشه به لينكي مارو.(شنيدم اگه تو سايتي رو بلينكي مزنش ميره تو مايه هايه ميليارد-نصف نصف خوبه.)

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام . آقا بيا ما دوتا با هم شريكي . من ميخرمش . قيمت پيشنهادي من يك ميليون دلاره . موافقين تا بريم . حقوق كارمندا و مهندسا هم با من . هر چي كه پرشين تولز بهشون ميده من دوبرابرش رو ميدم .
ميل بزنين
[email protected]

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از M-r-r :
با سلام . آقا بيا ما دوتا با هم شريكي . من ميخرمش . قيمت پيشنهادي من يك ميليون دلاره . موافقين تا بريم . حقوق كارمندا و مهندسا هم با من . هر چي كه پرشين تولز بهشون ميده من دوبرابرش رو ميدم .
ميل بزنين
[email protected]
ببين داداش تو انگاري دست مزنت خوبه سايت من چند (خودمم روش ) آدرسش اينه : http://www.iranvig.com

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از M-r-r :
ميل بزنين
[email protected]

آقا شما منظورتون كيه (شريك) و اينكه قيمت پيشنهادي يكم بالاست و اينو نمي حوام بگم كه پرشين اين قيمت نمي ارزه اما پيشنهاد خودم رو به 350 هزار تومان افزايش ميدم فقط دامنه و ديتا بيس رو

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا من حاضرم سايتم رو به تكفا بفروشم
تازشم حاضرم همه گونه (.....)مالي هم بكنم!!!
فقط شما بگيد كجا بايد مراجعه كنم
دستم بد تنگ

منظورت اين بود كه بايد مراجعه رو حذف كنيم ديگه نه ؟؟ :blink: :blink: :blink:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ehsan :
موضوع بحث رو عوض نکنید. داشتین میخردین اینجا رو مثلا... آخرش چند؟

آق احسان من گفتم شايد ناراحت شي براي اين موضوع اما من قصد خريد دارم و اين كه اين دومين رو بفروش
ديگه بچه ها ميشناسن بيا لينك بذاري همه نيزيرن اون تو

يا كه با يه سرمايه اي من هم شريك شم نظرت چيه همشم با هم كباب چرب ميخوريم :wacko:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خيلي خوش خيال و هنوز داغي داش سعيد..........
"شم اقتصادي آقاي راشد...بينظيره!"
موج مرديده !
ابراهيم نمرديده ! هنوز.

بالا