برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز را به بالاترين قيمت مي خرم

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
خيلي خوش خيال و هنوز داغي داش سعيد..........
"شم اقتصادي آقاي راشد...بينظيره!"
موج مرديده !
ابراهيم نمرديده ! هنوز.

اي بابا اينطوري هم نيستش من ميخوام با يه گروه توپ شريك شم اونم پرشين هستش

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Kako :
"شم اقتصادي آقاي راشد...بينظيره!"
يادته داش ياسر اون اوايل آشنايي مون، دومين سرمايه رو تازه ثبت كرده بودم، پرسيدم چيكارش كنيم، گفتي تو جلسه مطرح مي كنم، "شم اقتصادي آقاي راشد...بينظيره!"
اون موقع من فك كردم آقاي راشد يكي از رفقاست. هنوز با ادبيات كاكويي آشنا نشده بودم!

يه لحظه رفتم به چند ماه قبل

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Persia :
يادته داش ياسر اون اوايل آشنايي مون، دومين سرمايه رو تازه ثبت كرده بودم، پرسيدم چيكارش كنيم، گفتي تو جلسه مطرح مي كنم، "شم اقتصادي آقاي راشد...بينظيره!"
اون موقع من فك كردم آقاي راشد يكي از رفقاست. هنوز با ادبيات كاكويي آشنا نشده بودم!

من ميخرمش

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Persia :

:D
:lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از saeedonline :
سعيد جون همين سايت سرمايه ما كه شايد 6 ماه هم از عمرش نميگذره و 0.1 پي تي هم عوض و فعاليت نداره .....رو به 10 ميليون هم نميديم .....شما پيتي رو حساب كن خودت !

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
سعيد جون همين سايت سرمايه ما كه شايد 6 ماه هم از عمرش نميگذره و 0.1 پي تي هم عوض و فعاليت نداره .....رو به 10 ميليون هم نميديم .....شما پيتي رو حساب كن خودت !

اي بابا :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
يعني آماده فروش باشيم ؟؟؟؟ بابا مايه دار !

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از saeedonline :
باشه من حرفم حرفه و اين كه نگفتم چقدر ميدم و اينكه من نامي از دامنه نبردم فقط گفتم هاست و مقدارشم ذكر نكردم :p
:p :p :p یا الله! :p :p :p

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از amir :
يه خورده ايني كه گفتين 50 ميليون مي خريدن و مي فروختين مي ارزيد و اين حرف ها !!! نمي ارزيد !! عمرا هم نمي ارزيد !! روي اين پرشين تولز ما تعصب داريم !!! كلي جون كنديم براش و خيلي خاطره باهاش داريم !!! فروشي هم نيستش !! نه ديتا بيسش ! نه دومينش نه چيز ديگه از اون !!!
تريپ غيرتي بودا !!

خداییش منتظر این حرف از احسان بودم! این حسو دقیقا من هم نسبت به یه جا دارم!
بعضی چیزارو آدم تو زندگیش نمیتونه بفروشه شاید از دست بده!اما عمری بفروشش ! ;) حرف حرف دل بود! دمت گرم! حالی کردم :D آستینمو دادم بالا خالکوبی اونجا دات کام رو بوسیدم! :blink:

تو پی تی نه میتونید شریک شید نه میتونید بخریدش! اینجا عینه بچه ایناست! کسی نمیتونه بچشو بفروشه! حتی اگر به نون شب محتاج شه! ;)

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از ROZEGAR :
خداییش منتظر این حرف از احسان بودم! این حسو دقیقا من هم نسبت به یه جا دارم!
بعضی چیزارو آدم تو زندگیش نمیتونه بفروشه شاید از دست بده!اما عمری بفروشش ! ;) حرف حرف دل بود! دمت گرم! حالی کردم :D آستینمو دادم بالا خالکوبی اونجا دات کام رو بوسیدم! :blink:

تو پی تی نه میتونید شریک شید نه میتونید بخریدش! اینجا عینه بچه ایناست! کسی نمیتونه بچشو بفروشه! حتی اگر به نون شب محتاج شه! ;)

نمی‌تونه؟! متاسفانه این‌طور نیست. فقر و نداری آدما را به خیلی کارا وادار کرده و می‌کنه!
این جور حرفا برای من باورکردنی نیست... محبت پدر و مادر به فرزندشون هم با هیچ چیز دیگه‌ای قابل مقایسه نیست. اگر پیطی یه ابزار و وسیله کار و تجارت نبود فکر می کنم خیلی زود رهایش می‌کردند.
نکنه جدی فکر می کنید پیطی یک انسانه؟! :eek: :eek: :eek: فقط آدما هستند که می‌شه دوستشون داشت و به هیچ قیمتی نفروختشون نه اجسام بی‌جان...

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از knowhow :
اینی که گفتم 50 میلیون واقعا پیشنهاش شد. البته خوب شاید خیلی ها بدونند که تکفا به تمامی طرح هایی که توجیه داشته باشه 50 میلیون بودجه بلاعوض می ده. به ما هم پیشنهاد دادن که پرشین تولز ، مشتریهاش و سرورهاش رو ببریم جزو طرح تکفا و با در واقع بشه دولتی و در عوضش 50 میلیون بگیریم بلاعوض.
ولی خوب ما خیلی تلاش کردیم که تا امروز بتونیم سرمون رو بالا بگیریم. واسه همین نمی ارزید واسه 50 میلیون شرمنده خیلی ها بشیم.
مي دونستم از زير دست اون جهانگرد پولهاي ميليوني رد ميشه!
مثلا مي دونم براي يك سايت نه چندان درست و حسابي كه تازه تبليغاتي هم هست 50 ميليون وام گرفتن! حالا بلاعوض يا با عوض!!! :)

ولي دمتون قيژ! مي فروختين بر اساس تعداد پست به همه يه پولي مي دادين!! اول احسان ميليونر ميشد بعد كاكو :lol: :D :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از azemati :
مي دونستم از زير دست اون جهانگرد پولهاي ميليوني رد ميشه!
مثلا مي دونم براي يك سايت نه چندان درست و حسابي كه تازه تبليغاتي هم هست 50 ميليون وام گرفتن! حالا بلاعوض يا با عوض!!! :)

ولي دمتون قيژ! مي فروختين بر اساس تعداد پست به همه يه پولي مي دادين!! اول احسان ميليونر ميشد بعد كاكو :lol: :D :lol:

آقا آخه چرا

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از saeedonline :
داش سعيد بي خيال شو اين جور كه بوش مياد اينجا فروشي نيست
راستي اين پيطي كيه ؟ ميشه صاحبان اين سايت رو با user name معرفي كنيد
شايد من هم خريدار شدم ولي من حقوق هم ميدم البته به همه نه فقط به صاحب خونه و كاكو :lol:
راستي بي معرفتا يه يادي هم از رامشتين كنيد كسي از اون خبري نداره ؟
البته اونم بي معرفته چون رفت امريكا بعد از اون هم اينجا نيومد
ميگم نكنه تو آمريكا از اينترنت خبري نباشه :lol: :lol:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ali206speed :
داش سعيد بي خيال شو اين جور كه بوش مياد اينجا فروشي نيست
راستي اين پيطي كيه ؟ ميشه صاحبان اين سايت رو با user name معرفي كنيد
شايد من هم خريدار شدم ولي من حقوق هم ميدم البته به همه نه فقط به صاحب خونه و كاكو :lol:
راستي بي معرفتا يه يادي هم از رامشتين كنيد كسي از اون خبري نداره ؟
البته اونم بي معرفته چون رفت امريكا بعد از اون هم اينجا نيومد
ميگم نكنه تو آمريكا از اينترنت خبري نباشه :lol: :lol:

مگه دست خودشونو بابا من ميخواه شريك شم بايد كي رو ببينم ;)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از Hooman :
نمی‌تونه؟! متاسفانه این‌طور نیست. فقر و نداری آدما را به خیلی کارا وادار کرده و می‌کنه!
این جور حرفا برای من باورکردنی نیست... محبت پدر و مادر به فرزندشون هم با هیچ چیز دیگه‌ای قابل مقایسه نیست. اگر پیطی یه ابزار و وسیله کار و تجارت نبود فکر می کنم خیلی زود رهایش می‌کردند.
نکنه جدی فکر می کنید پیطی یک انسانه؟! :eek: :eek: :eek: فقط آدما هستند که می‌شه دوستشون داشت و به هیچ قیمتی نفروختشون نه اجسام بی‌جان...
هودرمن يا هومندر دستم به گوشه كت غير فقيرت ، منه فقير رو درياب بابا (الانه ميگه-هودرمن يا همون هومندر ميگه - اين احسان يه چيزي گفت كلي واسه من مكافات ساخت اين بابا ول كن اين ريش(اگه داشته باشه) نيست) - هودرمن ميدوه اشكان دنبالش :p

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
هودرمن يا هومندر دستم به گوشه كت غير فقيرت ، منه فقير رو درياب بابا (الانه ميگه-هودرمن يا همون هومندر ميگه - اين احسان يه چيزي گفت كلي واسه من مكافات ساخت اين بابا ول كن اين ريش(اگه داشته باشه) نيست) - هودرمن ميدوه اشكان دنبالش :p
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

بالا