برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز را به بالاترين قيمت مي خرم

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
اين سايت شماhttp://www.tehranclick.net/ چرا نمي ياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟(لااقل اينجا كه نمي ياد؟) :blink:

سلام آق مهرداد ميبينم كه تغيير هويت دادي شير شدي آقا سايت رو من فعلا دومين رو به جايي نزدم تا سرم حلوت شه ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
سلام آق مهرداد ميبينم كه تغيير هويت دادي شير شدي آقا سايت رو من فعلا دومين رو به جايي نزدم تا سرم حلوت شه ;)
تغير هويت ندادم فقط به جايه اينكه روباه باشم -شيرم!! ;) (اون اواتورم فعلا رفته مرخصي ! برميگرده! ;)

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
تغير هويت ندادم فقط به جايه اينكه روباه باشم -شيرم!! ;) (اون اواتورم فعلا رفته مرخصي ! برميگرده! ;)

ايول بابا خيلي آدم بايد مخ باشه كه روباه باشه تو لباس شير :lol:

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از knowhow :
اینی که گفتم 50 میلیون واقعا پیشنهاش شد. البته خوب شاید خیلی ها بدونند که تکفا به تمامی طرح هایی که توجیه داشته باشه 50 میلیون بودجه بلاعوض می ده. به ما هم پیشنهاد دادن که پرشین تولز ، مشتریهاش و سرورهاش رو ببریم جزو طرح تکفا و با در واقع بشه دولتی و در عوضش 50 میلیون بگیریم بلاعوض.
ولی خوب ما خیلی تلاش کردیم که تا امروز بتونیم سرمون رو بالا بگیریم. واسه همین نمی ارزید واسه 50 میلیون شرمنده خیلی ها بشیم.
راست ميگه ! اين قضيه مال همون شبيه پري دريايي از آب اومده بود بيرون سر به سر من ميذاشت !

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته شرف دو نفر تو جهان مثال زدينه ! يعني بلكل زبانزد خاص و عامه ! يكي همين محمد رضا گل خودمون كه سايت رو نفروخت !!! يكي شهرام جزايري ! آدم وقتي آدمايي مثل اين دو تا تو مملكتش باشه بايد به ايراني بودنش افتخار كنه !!!!

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از amir :
يه خورده ايني كه گفتين 50 ميليون مي خريدن و مي فروختين مي ارزيد و اين حرف ها !!! نمي ارزيد !! عمرا هم نمي ارزيد !! روي اين پرشين تولز ما تعصب داريم !!! كلي جون كنديم براش و خيلي خاطره باهاش داريم !!! فروشي هم نيستش !! نه ديتا بيسش ! نه دومينش نه چيز ديگه از اون !!!
تريپ غيرتي بودا !!
همونطور كه رشتيا رو زنشون تعصب دارن !!!
به نقل از amir :
يه خورده ايني كه گفتين 50 ميليون مي خريدن و مي فروختين مي ارزيد و اين حرف ها !!! نمي ارزيد !! عمرا هم نمي ارزيد !! روي اين پرشين تولز ما تعصب داريم !!! كلي جون كنديم براش و خيلي خاطره باهاش داريم !!! فروشي هم نيستش !! نه ديتا بيسش ! نه دومينش نه چيز ديگه از اون !!!
تريپ غيرتي بودا !!
خاطه هاش همش مربوط ميشه به بن كردن آيديهاي مختلف مافياي مظلوم :eek:
به نقل از amir :
تريپ غيرتي بودا !!
پس گفتي چند ؟
به نقل از amir :
تريپ غيرتي بودا !!
دودول آدمين سايتش رو هم نميفروشيد ؟
به نقل از amir :
تريپ غيرتي بودا !!
جالبه كه امير اينقدر غيرتي شد واسه سايت ! آخرش هم بره اينكه داد و فريادشو طبيعي كنه گفت تيريپ غيرتي بود فكر كنيم شوخيه اما من احساس ميكنم جدا عين سگ غيرتي شده بود !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
مافیا گمونم این ایدیتو هم ببرم تو تاپیک ایدی های از دست رفته- ثبت کنم!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
راستی این سعید انلاین هم نیست و سایتشم که چند ماهه که حک شده!!!!!!! کسی ازش خبر نداره؟؟؟؟

karim-korani

Registered User
لایک‌ها
0
من مي گم PT گوگل تومان ميرزه

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
از پشت شبيه احساني كريم

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام به همه دوستان

راستش حیف که پولی توی دوست و بالم نیست ولی حاضر با کلی بی پولیم برم پول غرض کنم و بدم صاحبای این سایت تا به یه همچین آدمهایی نفروشند
البته سعید خان من نمی دونم شما چه جور آدمی هستید و برای چی می خواهید این سایت رو بخرید اما باید بگم من حاضرم هر قیمتی رو که می دی بالاترش رو بدم تا این سایت رو از صاحباش بخرم باز به خودشون واگذار بکنم تا دست کسی به پرشین تولز نرسه

بعد هم دوست عزیز باید بگم اگه واقعا خریدار بودی هیچ وقت نمیومدی این جوری تاپیک بزنی و این تاپیک زدنت هم از دوحالت خارج نیست :1- فقط خاستی شوخی بکنی و ....2- خیلی فکر کردی بچه مایه داری و فکر کردی می تونی هرچی رو با هر قیمتی بخری

خلاصه اگه فکر می کنی خیلی پول داری باید بگم بهتر پولت رو در نیاری و بزاری برای خریدن سایت های دیگه چون این سایت با وجود این که ظاهر همچین خاصی نداره ولی همچین هم بی صاحاب و بدبخت نشده که با این قیمت ها بفروش برسه

در ضمن به همه بچه های سایت هم باید بگم که یا خیلی خوش غیرت تشریف دارید و یا خیلی قدر نشناس هستید که می گزارید یکی بیاد و هرچی دلش می خواهد بگه

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حیف نمیدونم کوروش که توی انجمن شبکه بود پیش نهاد تورو دیده یا نه ولی ایکاش دیده بود و نظرش رو می گفت

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستی این سایت مارمولکت هم که هک شده که. امیدوارم اگه یه وقت با احسان و امیر و... به توافق رسیدی یه همچین بلاهایی به سر این سایت نیاری

بالا