برگزیده های پرشین تولز

پرشين تولز و مجيد آنلاين! یک نقد علمي و جدی!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آره داره يه چيزايي يادم مياد. :D

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
نظرم در مورد سياست داخلي احسان خوبه و سياستش قابل احترامه!
با اينم كه بودنه اينجاي ممبر ها احتياج به انگيزه دارم كاملا موافقم! شايد بدونيد كه كه ميدونيد فاروم بالا ترين درصد اعتياد رو داره! من خودم يه معتاد به تمام عيارم! و سه ساله دارم ازش لذت ميبرم و ضربه هاي زيادي از فاروم خوردم يعني به خاطرش از خيلي چيزا عقب افتادم يا اينطور حد اقل فكر ميكنم! از بحث دور نشم!آره بودن انگيزه ميخواد! يعني يه دليلي براي بودن حالا هر چند كوچيك! مثلا miladmovie ميگه چون وكيله شار بوده اومده وخلاصه دليلي شدهه براي بودن! و اشنايي حسه مسئوليت در هرجايي ادمو نسبت به قضيه فعال ميكنه!
من خودم اينجا رو خيلي دوست دارم دليلشو هم نميدونم دقيق! تا چند وقته پيش ديگه از فاروم خسته شده بودم! ديگه هيچجا پست نميزدم! احساس ميكردم حال نميكنم باهاش ! درست مثله اينكه يه ادم عملي از تل رو مياره به حروئين اولش كلي حال ميكنه!
منم اينجا برام همين حكايتو داره!
تجربه فارومي من ميگه اگر همينطور باشه ديگه از اينجا هم خسته ميشم نه اينكه نيام نه! ميام ولي لذتي نميبرم! پس يه تدبير ي رو بايد رديف كنيم كه هميشه اينجا برامون نو باشه و يه كاري واسه كردن داشته باشيم!

يادم زمانيو كه احسان يه بنري گذاشته بود كه اينجا مفتي درست نميشه بابا خرج داره!
خوب اون موقع ما اين ديدو نسبت فارومنداشتيم! كه بخوايم باشم!حداقل نسبت به اين نوع! درگيريامون جوره ديگه بود!
احسان و همكاراش خيلي واسه اينجا زحمت كشيدن! و جاي تشكر داره! كه يه همچين فضاي گرميو ايجاد كردن!
حالا به نظر من بايد يه سري چيز اضافه بشه به امكانات سايت كه خوده احسان تا جايي كه ميدونم دنبالشه!
و يه كارايي داره انجام ميده! و نكته و خوبيه اينجا داشتن ممبرهايي با توان علميه بالاست! اين بهترين سرمايه يه سايته كه نبايد از دستش داد!
پس اميد وارم برو بكس ! حسه همكاريو ببرن بالا! و احسانم تا جايي كه امكان داره براش به مديراش اختيارات بيشتري بده! كه ميده

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
راستي خيلي خوب ميشد كه يه جايي تو محيط خارج از نت هم داشتيم! اين خيلي خوبه چون اولين شايدم بهترين فارومي ميشه كه هم تو نت و هم بيرون جايگاهي داره! من خودم از اين قضيه پشتيباني ميكنم! حالا تو هر بعدي!

شايدم دارن احسان اينا! نميدونم! :D

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
آقا غلط كرديم
يه چيزي گفتم ولش كن

احسان ما چاكرتيم

آخه تو مارو معتاد كردي و به همين دليل تو رفيق نابابي

صبح كه از خواب پا ميشم ميام ميبينم كه اون كاغذ كوچولو هاي نارنجي رو خوشحال ميشم
ميبينم كه به من جواب دادن
خب بالطبع خوشحال ميشم و اين توي زندگيم تاثير داره
ولي خدا نكنه كه بيام ببينم كه كسي جواب نداده
كه هيچي مثه ...ميشم قاط ميزنم (اينارو بذارين رو حساب پاچه ليسي)

خدا پدر مادرتو بيامرزه احسان
من توي يه فروم عضو شدم و بعد اولين پست رو كه زدم طرف (يعني صاحاب سايت) پي ام داد كه تلفن خونه مون چنده و خلاصه ما ديسكانكت كرديم و اون بابا به ما زنگ زد و احوالپرسي و راهنمايي خواستن و درخواست پيشنهاد (به جون مادرم دروغ نميگم)
خلاصه داشتم شاخ در مي آوردم طرف از تهروت زنگ زده مشهد كه از ما راهنمايي بخواد

يه جورايي با خودمون گفتيم يا من خيلي چيز حاليمه يا طرف خيلي با حاله

خلاصه موبايلش زنگ زد و خداحافظي كرد و توي ذهن من اين نقش بست كه چرا يه صاحاب سايت موبايل داشته باشه و اين ريفيق ما توي اتاقش يه بخاري نداشته باشه كه پاهاش يخ بزنه

خلاصه رفتيم تو فكر خيلي فكر كردم ديدم من كه دارم 12 تا فروم رو ساپورت ميكنم چرا نيام اينجا رو فول كنترل آباد كنم حب موندم كه چه جوري ؟
يه جورايي ديدم يه تاپيكايي بايد درست بشن
مثله موسيقي و فيلم و سينما
قيمت مقالات
آموزش هاي جامع
(اشاره به تاپيك جايگزين كازاا كه اين طفلك سعيد اينقدر بالا پايين پريد و هيشكي جوابشو نداد)
خلاصه احسان
من خودم شناسنامم رو گرو ميذارم مارو مدير كن
يعني نه منو
اونايي كه وقتشون آزاد تره بشينيم اين تاپيكارو يه دستي به سر و روشون بكشيم

اين لقب ها رو هم بردار و به جاي اون يه لقب مخصوص هر كس بهش بده كه به كارش بخوره

من فكر كنم چيزي كه باعث ويرانيه يك فروم ميشه رقابت براي پست بالاتره (چون تجربه خودم از همتون بيشتره)

آقا سرتونو به درد آورديم اگه اينچيزايي كه گفتم مورد قبول بود كه يا علي

اگه هم نبود بازم يا علي

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
اتفاقا اين لقبها خيلي باهالن ابتكار خوبيه اين مدليش رو من هيچ جا نديدم .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من هر دو اينها خوبند من اولين فورمي كه باهاش آشنا شدم همين پرشين تولز بودش. من در هردو اينها هم پست دارم زماني هم مجيد آنلاين مقالات فتوشاپ ميفرستادم و در اين فورم هم زماني (قبل از هك شدن سايت) مدير يكي از بخشها بودم.
دوست عزيزي كه نوشتند ما هم بايد راهنمايي بسازيم من با نظرشون موافقم ولي كو پشتكار؟
من در دوبخش مووبل تايپ و وبلاگ در هر كدام يك بخش به نام راهنماي مقالات مووبل تايپ و ديگري به نام راهنماي مقالات مسايل و مشكلات بلاگرها رو باز كردم متاسفانه 3-4 نفر فقط در اين بخشها فعاليت داشتند. آلان هم يه بخش ديگه اي باز كردم كه سعي دارم با كمك شما و ديگر دوستان مقالات اضافي رو جمع آوري كردي و به صورت خلاصه در يك بخش جداگانه نوشته بشه.....
اگر توجه كرده باشيد در فورم مجيد آنلاين بيشتر به مسايل و مشكلات گرافيستها پرداخته ميشه به خاطر اينكه خود سايت هم بيشتر درباره گرافيك هستش. اما در اين فورم از تخم مرغ تا جون آدمي زاد پيدا ميشه، البته اين فورم هم بيشتر در زمينه وب (به خاطر هوستينگ) و بلاگر بحث ميشه......
به هرصورت براي هردوي آنها آرزوي موفقت دارم و اميدوارم كه هر روز بهتر از روز قبل بشند.

Virgo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اقا ميدونم كه الان ممكنه سايه مارو با تير بزنيد چه برسه به خودمون..

فقط امروز داشتم توي انجمنهاي مش احسان ميچرخيدم اين تاپيكو كه ديدم خيلي واسم جالب بود كه ببينم جريان چيه.. تا الان كه مطالب رو خوندم ظاهرا خيلي ها از ما بدشون مياد ;) اما در كل ما مخلص همگي هستيم..
فقط اومدم اينجا بگم كه من احسان و ممدرضا رو درك ميكنم بد بختا بدجور روشون فشار هستش اگر چند نفر به كمكشون نرن يه وقت ديدي پرس شدن!! :shock: خلاصه اينكه بچه ها رو تنها نذارين....
راستي اينو توي سايت خودم هم ميگم و اعتراف ميكنم كه واقعا انجمنهاي پرشين تولر آخرشه وافعا چيزاي توپ توش زياد هستش... و بچه هاش آخر معرفتن .. همين آقا احسان و ممد رضا موقعي كه خواستم سايت رو از نوك بيارم بيرون كلي كمكم كردن .. با ديدنشون توي نمايشگاه هم كه ديگه اصلا عشق من به اينها صد برابر شد ;) الان همونطور دارم عشق مي ورزم :D
در ضمن در مورد اينكه بچه ها گفتن محيط ما يكم خشكه درسته منم خودم اينو قبول دارم .. دوست ندارم اينطوري باشه اما متاسفانه يا خوشبختانه چون ما سياستهاي سايت رو پياده ريزي كرديم واسه همين قصد نداريم خارج از اون موضوعات پيش بريم واسه همين سعي كرديم كه در زمينه گرافيك و اين حرفها فعاليت كنيم.. خلاصه اگر هر كس ار بچه ها از ما رنجيده شده من همينجا ازش معذرت ميخوام

مخلصيم

مجيد

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خيلي از دوستها نوشتند كه احسان و يا ديگر دوستان فقط به فكر پول هستند. من كاملا با اين نظر مخالفم. يادمه اولايل كار من با يك اي دي ديگه (Eagles) اينجا عضو بودم احسان تو فكر اين بود كه چطوري خرج اينجا رو دربياره؟ اول به فكر تبلغات افتاد متاسفانه كسي استقبال نكرد و بعد از مدتي هم هوستينگ اينجا راه انداخت و طبق گفته خودشون قصد داشتند با كمترين سود و بيشتر خدمات هوست رو ارائه بدند. از اون زمان بود كه خيلي ها صاحب هوست و دومين شخصي شدند.....
به هرصورت هم اينجا بايد از احسان و ديگر همكاران و كاربران تشكر كرد كه اينچنين فورمي دوستانه ساختند......

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از knowhow :
اینها رو گفتم که بدونین ما فروم رو راه انداختیم برای کمک به تولید محتوای فارسی بر روی وب و هاست رو هم در همین راستا داریم می فروشیم و هر خدمت دیگه ای که به ذهنمون برسه برای آسون تر کردن تولید محتوای فارسی انجام می دیم.
خداييش من يكي به نوبه خودم از شما ها تشكر ميكنم . جدا اگه امثال شماها نبود الان فارسي و زبونش و ايران مثل بقيه چيزاي ديگش فراموش شده بود اينو حقيقتا از ته دل ميگم و شوخي نميكنم.
فقط يه چيزي به اين احسان و امير و ممد رضا و ... ميگم يهو فكر نكنين ميخوام سايتم رو تبليغ كنم كه خداييش اينتور نيست .
آقا فكر ميكني چقدر از اشكالايي كه رفع كردين رو ميشه تو قالب يه برنامه و يا يه تكنيك و يا يه ماجول آورد هان . فكر ميكنين فروم جاي خوبيه واسه اين كار ؟ من خودم دقيقا وقتي آومدم ديدم يه فروم اصلا جايي نيست تا بشه اونجا يه تكنيك رو ياد گرفت (تا حدودي) و يا يه فرموم جاي اون نيست تا وقتي مثلا من يه برنامه يا يه پيج خاص واسه سايتم نوشتم بشه توش گذاشت (حداقل فكر من اينطوريه)
به چند دليل :
1- فروم همه چي توشه پيدا كردن يه چيز خاص توش سخته(واقعا خودم يه متلب رو نتونستم توي همين فروم شما پيدا كنم)
2- فروم همه جور آدمي توش مياد و بحث متفرقه هم توش زياده.
3- اصلا فروم بيشتر واسه يه گفتگو هستش تا دو طرف و افراد ديگه سابقه و نتيجه گفتگو رو ببينين .
و...
حالا شما خودت قضاوت كن اگه جايي باشه كه بشه بصورت كلاسه شده و دسته بندي شده همين اطلاعات رو توش گذاشت چقدر ميتونه مفيد تر و موصر تر باشه؟؟!!
شما كه هدفت افزايش محتواي فارسي هستش چرا يه جاي منسجم واسه اين كار ندارين؟؟؟؟؟
اين امكان رو شما خودت هم ميتوني ايجاد كني ولي منم يه همچين سايتي با اين هدف كه بيام هرچي دارم رو به همه ياد بدم و هركس هم هرچي داره بياد به ديگران و من ياد بده ساختم .
واسه اينكار خداييش 6 ماه وقت (اونم تمام وقت گذاشتم ، فقطم بخاطر علاقه همين) يه مركز درست كردم كه تقريبا همه اين امكانات رو داره يعني يه برنامه كه ميفرستي ميتوني كلاسه بنديش كني و زبون برنامه نويسي شو بگي ، يه عكس از صفش بزاري (آپلود توي سايت) برنامه تو بصورت زيپ شده ميزاري توسايت و شرح كلي و تفضيلي ميدي و كلاس شو كه مثلا كار با فرم ها و اينترنت و شبكه و هك و ... ميگي و روي همه اينها جستجوي كاملا فارسي هم داره.
اين شما و قضاوت خودتون .(تازه يادم رفت بگم همه اينها رو مستقيما فرستنده انجام ميده بصورت كاملا آنلاين و اين وسط لازم نيست واسه كسي پيغام پسغام بزاره و يا ايميل و مقاله بفرسته)
من خودم فروم سايتم رو راه ننداختم دقيقا واسه اينكه خودم نميخواستم زياد وارد بحثي بشم كه نتيجه نداره ولي توي يه سايت ديگه (دلفي شاپ) فعاليت كردم ولي زياد هم جالب نيست . سايتم ميتونه يه همچين مكاني واسه اينكارها باشه.(بقيش بعد روده درازي ممنوع)

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
مثل اينكه بحث داره جدي‌تر ميشه

خيلي خوشحالم كه احسان و محمدرضا نظراتشون رو كامل نوشتن. اين به روشن شدن سياست كلي سايت براي خيلي ها كمك ميكنه. (مخصوصا ايادي دشمن كه ميگن اينا پول پرستند. :) )

ehsan مثل اينكه بد برداشت كرده بود. من گفته بودم ما ها كه داريم توي سايت پرشين تولز چرخ ميزنيم داريم پول احسان اينا رو ميسوزونيم (پول هاست و دامين و وقتي كه ميزارن روي اين كار) نه اينكه ما پول خرج ميكنيم و احسان اينا پول در ميارن.

در مورد ايجاد انگيزه هم من يه راههايي به فكرم ميرسه:
به نظرم نبايد با همه يجور برخورد كرد. بياين و از كساني كه اينجا ريش سفيدن و قدمتي دارن بسان درخت چنار :) استفاده كنين به عنوان روانشناس سايت (بهتره بگم آدم شناس). اين ريش سفيدا نظر بدن كه مثلا فلان كس چي رو بيشتر مي‌پسنده. مثلا يكي رو اگه Admin يه قسمت كوچيك بكنين ديگه سر از پا نميشناسه، يكي هم اگه بهش دو مگ هاست بدين شاد ميشه. خلاصه هر كسي اينجا يه احتياجاتي داره كه ميشه با كمك از همين ريش سفيدها كه گفتم به سادگي اون احتياجها رو پيدا كرد و در حد امكان براورده كرد.
خيلي ها هم كه اصلا اگه ببينن احسان يا ممد رضا ازشون خواسته يه كاري بكنن خيلي خوشحال ميشن كه بهشون محل گذاشتين و با كله كارتون رو انجام ميدن. (نمونش خودم :) )

بعد ازشون بخواين مثلا فلان قسمت سايت رو بخونه و مطالب بدرد بخورش رو پيدا كنه و ليست كنه. اينطوري قول ميدم يك شبه سايت رو ميشه موضوعي و محتوايي مرتب كرد.

يه چيز ديگه هم به نظرم ميرسه شايد يك كم مسخره به نظر بياد ولي روش ميشه فكر كرد.
همونطور كه ميدونين خيلي از سايتها فقط با وارد شدن بهشون به ريفرر يه مبلغ ناچيزي ميدن. نمونش همين گوگل، آمازون و خيلي سايتهاي ديگه. اينطوري لازم هم نيست Banner و تبليغ بزارين بالاي سايت. اگه يه قسمتي رو توي سايت درست كنين كه ما ها كه داريم توي سايت ميگرديم هر از چند وقت يه بار بصورت دلخواه بيايم و روي يك لينكي كليك كنيم و اين لينك هم بياد يكي از صفحات آمازون رو باز كنه يا بره توي همون تبليغات گوگل، اينطوري اگه در روز 10 نفر هم كليك كنن، خودش يه مبلغي چيزي ميشه. (خيلي ها مثل حسين درخشان (Hoder) هم دارن از اين تبليغات استفاده ميكنن.
اين رو هم بگم كه من خودم با وجود داشتن تبليغ توي صفحات مخالفم. چون هم فضاي صفحه رو ميگيره و هم صفحه رو گند ميكنه.

در مورد ديكتاتوري و اين حرفها هم بايد بگم كه فكر كنم اينجا براي اين يكي از بهترين فورومهاي فارسي است كه مطالب بيخودي از توش حذف ميشه و در اصل گلچينهاش ميمونه.

مطالب بيخودي هم منظورم مطالبيه كه با روح اينجا منافات داره. مثلا به نظر خودم درست نيست كه توي يه تاپيك كه همه دارن در مورد مسايل فني بحث ميكنن يكي بياد در مورد مسايل ... و غيره بحث كنه. (بابا خودم سه نقطه گذاشتم. بازهم نگين اين رو احسان سانسور كرده ها :) )

اگه كلي تر نگاه كنيم. اينجا رو (اين فوروم رو ميگم) ميشه مثل يه تاپيك بزرگ ديد كه مطالب فني و علمي توش منتشر ميشه. درست نيست با آلوده كردنش به مطالب متفرقه اين معصوميت رو ازش گرفت.
چون اگه فرض كنيد وارد مسايل سياسي بشه كه اونوقت فردا درش رو تخته ميكنن. اگه وارد مسايل سكسي و اينجور مطالب هم بشه كه از راه خودش خارج شده.
(چون توي اينترنت اين مطالب تا دلتون بخواد يافت ميشه، فقط دريغ از يه سايت جامع مسايل فني به فارسي. به جز اينجا)

قصد نهي كردن مسايل ديگه رو ندارم ولي ميگم بهتره اينجا معصوم بمونه تا همه ازش استفاده كنن تا اينكه آلوده بشه و مترود بشه. مثالش رو خيلي ها ديدن. مثلا يه سايتي هست كه خيلي خوب و مفيده ولي به خاطر يه سري مطالب كه مينويسه يا قبلا مينوشته خيلي ها نظر سوء نسبت بهش دارن و تا ببينن يكي توي اون سايت شده ميگن مگه تو هم اينكاره هستي. (فكرتون منحرف نشه، مثلا سايت گويا كه كلي خبر و لينك بدرد بخور توش پيدا ميشه بخاطر مسايل سياسي از طرف خيلي ها و از جمله خيلي از ISP ها مترود شده و حتي بسته شده.)

در مورد مقالات هم بگم كه من خيلي وقتها اومدم يه مطلب كه نوشته بودم و به نظرم بدرد بخورد بوده رو توي يه تاپيك بزارم ولي بخاطر تداخلي كه كدهاي HTML و BBCODE ايجاد ميكنه و اينكه مشكل Bandwidth سايت رو نميشه به سادگي حل كرد، فقط به دادن لينك به مطلب توي سايت خودم بسنده كردم. اگه ميتونستم يجوري عكسها و بقيه مطالب رو ميزاشتم روي يه هاست كه لااقل از بند ويد خودم استفاده نكنه و در ضمن مثل اين هاستهاي مجاني دقه‌اي يك بار بسته نشن، تا حالا يه سري مقاله گذاشته بودم توش.

يه مشكل ديگه هم كه دوستان گفتن و به نظر من هم درسته اينه كه مثلا فرض كنيد احسان مياد يه تاپيك ميزنه كه كلي هم بدرد بخورده، همه ازش استفاده ميكنن ولي چون نميشه اين تاپيك رو هميشه بالا نگه داشت، وقتي تاپيك هاي بعدي ميان اون خود به خود پايين ميره، اگه كسي هم توش پست نده كه يك شبه به قعر تاپيكها سقوط كرده. اينطوري با اينكه ممكنه تاپيك خيلي خوب و بدرد بخوري باشه ولي چون طبقه بندي نشده سريع از بين ميره و واقعا پيدا كردنش بعدا خيلي سخت ميشه.
به عنوان يه خواهش هم اگه ميشه يه كادر براي جستجو، بالاي صفحه بزاين.

ببخشيد خيلي روده درازي كردم. ولي اينم از خصوصيات اينجاست كه واقعا به خاطر عشقي كه بهش دارم مجبورم ميكنه و يا بهتره بگم وظيفه خودم ميدونم كه مشكلات و انتقادها و بعضي وقتها پيشنهادهام رو بدون رودربايستي بهش بگم كه بهتر بشه.

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي از پرشين تولز ما محافظت بفرما.... :)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من نظرم اينه كه خصوصيت فروم ها همين است.
يعني اينكه نبايد چيزي دسته بندي شده باشه. چون فروم براي رفع اشكال است.
يعني تو مياي مي پرسي من فلان چيز رو نمي دونم من بهت مي گم اينجوري بعد فردا فلاني مياد مي نويسه من تا اينجاشو فهميدم مثلا فلان جاش يعني چي و يكي ديگه مياد جوابش رو ميده.
حسنش به اينه كه اين سوال ها حتي در صورت بي جواب موندن اينجا مي مونه و اگه يه روزي كسي كه مي دونست گذرش افتاد حتما جوابش رو ميده.
واين مي شه يك بانك. البته در آوردن مقاله از توي اونها و يا اينكه ليستي از مطالب به صورت تيتر وار با لينك درست كردن خيلي خوبه ولي به نظر من جاش توي فروم نيست. ميشه يك قسمت به اسم مقالات اضافه كرد.
بگذاريد روش فكر كنيم. اگه واقعا تعداد مقالات و راهنما ها زياد است من مي تونم يك برنامه بنويسم كه هر كسي كه مقاله اي داره با عكسهاش و متنش توي يك فايل زيپ از يك جايي اون رو آپلود كنه و ما اونو به صورت دسته بندي جايي قرار بديم. اين ديگه ابتدايي ترين كاريه كه مي شه كرد. حالا بايد روش فكر بشه.
اول ها كه سايت به صورت نيوك بود ، قسمت مقالات هم داشت ولي چون استقبالي نشد و نيوك خيلي بار روي سرور ايجاد مي كرد ما تغييرش داديم به همين فروم كه مي بينيد.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
از اينكه آقا مجيد هم اينجا اومدن و نظردادن خوشحال شدم!
سياست گزاري امر خوبيست و بهتر از آن، پياده كردن آن هست ولي يادتون باشه بفرما و بنشين هر دو يك معني مي دهد.
براي هر دو فوروم روزهاي بسيار آفتابي آرزو مي كنم و به اميد هر روز خلق يك فوروم جديد!

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
يك نمونه اين موضوع سايت در مجيد آنلاين
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?p=34305#34305

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از miladmovie :
يك نمونه اين موضوع سايت در مجيد آنلاين
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?p=34305#34305

متاسفانه مدير خيلي بي ادبي داره مجيد آن لاين !! (saman_sweden):

در بين بچه هاي پرشين تولز خودشخص احسان پسر خوبي است اما ساير مدبران آن زياد تعريفي ندارند براي نمونه ؟؟؟ يه فرد لاشي فرصت طلب است و اون سايت پرشين تولز بيشتر به تجارت خانه شبيه است تا انجمن

بر خلاف خودش كه خيلي پسره موجه و معقوليه .

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
من هم يه چرخي زدم.

با نظرات خيلي از اونا موافقم كه گفته بودن اميدواريم اين باعث بوجود اومدن يه رقابت سالم و سازنده بشه و من هم اميدوارم.

اما واقعا متاسفم كه بعضي ها هنوز معناي فكر كردن و درست قضاوت كردن رو نفهميدن و فورا بي دليل و بيهوده متعصب و خشن با مسايل برخورد ميكنن.و به جاي اينكه نقاط ضعف و قوت بقيه رو با يك نيت سازنده براشون توضيح بدن منتظر يه فرستن تا عجولانه و چشم بسته قضاوت كنن.

من هم به مجيد و همه بر و بچه هاي مجيد آنلاين به خاطر كار خوبي كه انجام دادن تبريك ميگم.
انصافا من تا حالا خيلي استفاده كردم.
همينطور احسان و همه دوستان اينجا كه انصافا همه اومدن تا اگه كمكي از دسشون مياد انجام بدن.

به نظرم اگه مساله رقابته خوب بياين ضعف هاي اينجا رو بگين يه عده هم ضعف هاي شما رو گوشزد كنن البته بايد دلها رو صاف كرد و با چشم باز اومد نه اينكه چشم بسته من برم و نديده قضاوت كنم.
از بچه هاي اينجا هم من خواهش ميكنم تا مساله به جاهاي بي ربط كشيده نشده فقط بيان و نقد كنن كه چيه اينجا بهتره و چيه اونجا.
اينجوري به نفع هر دو طرفه.
و اگه احيانا كسي اين ظرفيت رو تو خودش نميبينه بي خيال مطلب بشه و كار خودشو بكنه نه اينكه با بد و بيراه گفتن كارشو جلو ببره.

مخلصيم.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
تعصب چشم انسان رو به حقيقت مي بينده
ما هر چيزي رو بايد بدون تعصب و با عقل و منطق بررسي كنيم.

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
به نظرم بحث خيلي خوبي شده.
دوست دارم باز هم دوستان ديگه نظرشون رو بنويسن
بخصوص بزرگان اينجا بيان نظرشون رو بنويسن

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
من بعد از خوندن نظرات اونها (توي مجيد آنلاين رو ميگم) تا پنج دقيقه نميتونستم حرف بزنم. خيلي ناراحتم كرد.
براي همين عنوان تاپيك رو هم عوض كردم.

آخه چرا بايد بعضي ها اينطوري فكر كنن.

به نظرم نبايد به اونها جواب سنگين داد چون بعدا يه روزي خودشون پشيمون ميشن و ميفهمن كه اشتباه كردن.

بازهم از دوستان تقاضا ميكنم همونطور مثل هميشه دوستانه و با محبت با يكديگر و با ديگران برخورد كنن.

اين تاپيك رو در براي اين مطرح كردم تا يه نقد علمي و درست داشته باشيم كه براي هر دو فوروم مفيد باشه ولي مثل اينكه بعضي ها فكر كردن مسئله رقابت و چشم و هم چشميه.

اينجور چشم و هم چشمي ها باعث پيشرفت كه نميشه هيچ اثر عكس هم داره.

به اميد ايراني آباد.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا من هم چند وقت پيش عضو چند تا forum شدم منجمله همين مجيد....
اول از همه رنگ و شکلش اعصابم رو خورد کرد..جداً خيلی خيلی رنگ هاش کدر هست...نميدونم چرا...
بعد هم يک مطلب زدم که يک جا برای معرفی تازه وارد ها بزاريد خوبه ها...که از جواب هاشون تعجب کردم....
اما چيزی که هست به واسطه داشتن بيننده بيشتر و اعضا بيشتر در نتيجه احتمال جاب گرفتن تخصصيت خوب بيشتر هست...
و اگر هم تعداد اعضا بيشتر شود طبيعتاً انتظار جو صميمی و از اینجور چيزا رو کسی نبايد داشته باشه....
اما خوب اینجا جداً من با بعضی ها خيلی حال میکنم و خيلی حس صميمی ای باهاشون دارم....مخصوصاً مديران بازی ها که جداً برو بچ باحالی هستند و همچنين اکثر حاضران در موضوع های کامپيوتر و بحث آزاد...
در کل بسيار بسيار جای خوشايندی برای من هست....هر چند که ما خوب به اینجا عادت کرديم و بايد چنين حرفی بزنيم اما جداً اینجا خيلی برو بچ صميمی تر هستند!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اين هم پست من در مجيد آنلاين:

سلام عليكم!
هدف اصلي از بحث بين فوروم ها اگر به دعوا و اختلاف بيانجامد هيچ ارزشي ندارد ولي اگر به مودت و دوستي بيانجامد بسيار نيكو خواهد بود!
جدي بودن و خشك برخورد كردن بالنفسه بد نيست فقط يك نوع روي كرد هست كه مي تونه ناشي از سياست هاي مديريت باشه و هر كس نخواست؛ ميتونه نياد!
در پرشين تولز يه نمه برخوردها آزادتره و مثلا تاپيكي داريم كه يكي برو بچ باسابقه ايجاد كرده و اكثر اعضا هم پست زدن:
http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=2499
چگونه با اين سايت در پيت آشنا شدين و ثبت نام كردين! 77 پست هم زده شده! هيچ كس هم فكر نمي كنه كه به صاحاباش بي احترامي شده!
مجيد آنلاين يك انجمن تخصصي هست در مورد گرافيك و بسيار هم محترم و وزن خودش رو داره و جاي كسي رو تنگ نكرده و همين طور پرشين تولز! هر كس جايگاه خودشو داره!
فكر مي كنم اين تاپيك و تاپيك مشابه در پي تي بايد به وجوه اشتراك و اختلافي اشاره كنند كه باعث ارتقا هر دو فورم مي گردد...
مثلا در پي تي مديران خيلي ديده نمي شوند و فقط براي جوابهاي فني و علمي حضور قوي دارند و تذكرات آپين نامه اي يه كم نرمتره ولي در مجيد آنلاين شايد مديران سايت قدرت بيشتري دارند.
من شخصا چندين نفر از دوستانم رو كه نياز به سوالات فني در مورد نرم افزار هاي گرافيكي داشتند به انجمن راهنمايي كردم و بد خلقي برخي رو به حساب يك انجمن با هزاران عضو نميگذارم!
پايدار باشيد.....

بالا