برگزیده های پرشین تولز

پرشین تولز یا پرشین مدرسه تولز

علت اینکه فروم دیگه مثل قبل نیست ، و دوستان از فروم رفته اند، چیست؟

• رفتن مدیر بهروز ،یاشار و بقیه افراد

Votes: 10 33.3%
  • هرج و مرج

Votes: 2 6.7%
  • عمل نکردن به مفاد مرام نامه

Votes: 1 3.3%
  • برخورد های نادریست مدیران و دستورات جدید ادمین های سایت

Votes: 8 26.7%
  • به وجود امدن فروم های رقیب

Votes: 0 0.0%
  • تمام موارد بالا

Votes: 4 13.3%
  • وضع فروم خوبه و مشکلی نداره

Votes: 5 16.7%

• Total voters
    30
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
از پسر انسان بعید بود که از یک همچین عبارتی استفاده کنه.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر کنم نخاله های تحت الحمایه مدیران سایت هم می تونه یه عامل باشه

مستعمرات تحت الحمایه شنیده بودیم ، نخاله های تحت الحمایه نشنیده بودیم . چقدر فکر کردین این ترکیب به ذهنتون رسید ؟؟

Axtrom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم نخاله های تحت الحمایه مدیران سایت هم می تونه یه عامل باشه

مگه تو فکر هم داری؟!?

راج به چیزایی که نداری حرف زیاد نزن!
251.gif

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
دیگه چه فکرایی میکنی؟؟
اینجا حاش نیست
عجب ....
یه مثال بگید ... :hmm:
نخاله که شاخ دم نداره ، به احتمال زیاد در اینجا اظهار فضل کرده اند
سلام
از پسر انسان بعید بود که از یک همچین عبارتی استفاده کنه.
یک زبان دارم دو دندان لق.....می زنم تا می توانم حرف حق ( مجله گل اقا)
مستعمرات تحت الحمایه شنیده بودیم ، نخاله های تحت الحمایه نشنیده بودیم . چقدر فکر کردین این ترکیب به ذهنتون رسید ؟؟
برای این اصطلاح زیاد فکر نکردم و برای نخاله چرا
مگه تو فکر هم داری؟!?

راج به چیزایی که نداری حرف زیاد نزن!
251.gif
این هم یک نمونه از کاربران تحت الحمایه نخاله
کافر همه رو به کیش خود پندارد!

من که خدای نکرده نگفتم مدیران .....

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
به عقیده من برخی از مدیران جدید مثل alireza sh که وارد فروم شدند، هرج و مرج و بینظمی آن را کم کردند. مثلا بخشی مانند برنامه نویسی الان اصلا قابل مقایسه با سابقش نیست.

در هر حال دوستانی که رفته اند امیدوارم خوش باشند و شما نیز .... :)

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
من چند بار این موضوع رو مطرح کردم. اما همون مدیری که باعث شد بهروز و یاشار بذارن و برن منو بن کرد !! :(

پست ها و تاپیک های منم در این مورد پاک شدن. اینجا خیلی مافیایی بازی میشه. من دیگه خوشم نمیاد بیام تو پرشین تولز.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
به عقیده من برخی از مدیران جدید مثل alireza sh که وارد فروم شدند، هرج و مرج و بینظمی آن را کم کردند. مثلا بخشی مانند برنامه نویسی الان اصلا قابل مقایسه با سابقش نیست.

در هر حال دوستانی که رفته اند امیدوارم خوش باشند و شما نیز .... :)

نکته مهم همین آقا هست که میگید.

علت رفتن بهروز و سایر عزیزانی که واقعا نبودشون تو فروم احساس میشه همین آقا هست. میگید نه از چند مدیر دیگه

بپرسید.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
نکته مهم همین آقا هست که میگید.

علت رفتن بهروز و سایر عزیزانی که واقعا نبودشون تو فروم احساس میشه همین آقا هست. میگید نه از چند مدیر دیگه

بپرسید.
جدا ... پس سریعا اقدام کنید و از چند مدیر بپرسید ... دوست عزیز من ... بهروز تنها کسی بود که با ورود من به فروم از من استقبال بسیار کرد. در بخش موسیقی هر وقت تاپیکی را می زدم استقبال می کرد و اگر هم خدایی نکرده (فقط یک مورد) تاپیک تکراری در می آمد خیلی خیلی خیلی خیلی محترمانه به من تذکر می داد ...

علیرضا ( alireza sh ) هم یکی از کسانی بود که من را در برنامه نویسی جلو برد و سوالات را با روی خوب جواب می داد.

من برای صحبتم دلیل دارم ... شما هم خواهش می کنم دلیلت رو بگو تا بقیه استدلال کنند و ببینند اینجا چه خبره.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
جدا ... پس سریعا اقدام کنید و از چند مدیر بپرسید ... دوست عزیز من ... بهروز تنها کسی بود که با ورود من به فروم از من استقبال بسیار کرد. در بخش موسیقی هر وقت تاپیکی را می زدم استقبال می کرد و اگر هم خدایی نکرده (فقط یک مورد) تاپیک تکراری در می آمد خیلی خیلی خیلی خیلی محترمانه به من تذکر می داد ...

علیرضا ( alireza sh ) هم یکی از کسانی بود که من را در برنامه نویسی جلو برد و سوالات را با روی خوب جواب می داد.

من برای صحبتم دلیل دارم ... شما هم خواهش می کنم دلیلت رو بگو تا بقیه استدلال کنند و ببینند اینجا چه خبره.
در ضمن اگر من می گویم که دوستانی که رفته اند امیدوارم خوش باشند بخاطر این هست که بعد از گذشت این همه مدت خبری از بهروز عزیز نشد. حال آنکه همه افراد فروم خواستار بازگشتش شده اند.

لطفا روی صحبتهایی که می نویسید بیشتر فکر کنید آقا ...

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
در ضمن اگر من می گویم که دوستانی که رفته اند امیدوارم خوش باشند بخاطر این هست که بعد از گذشت این همه مدت خبری از بهروز عزیز نشد. حال آنکه همه افراد فروم خواستار بازگشتش شده اند.

راستی احتمالا این تاپیک را ندیده اید؟!

اگر ندیده اید یک نگاه به آن بیاندازید و ثبت کننده آن را هم ...

http://forum.persiantools.com/t89610.html

neo2

Registered User
لایک‌ها
184

اگه خواستی خصوصی یکی از مدیر ها رو بهت معرفی می کنم. ازش بپرس بهت میگه.

خیلی رک و بدون واهمه می گم. تو تاپیک مدیران هیچ کس دل خوشی از این آقا نداره. تا جایی که من میدونم قبل از

اینکه بهروز بذاره بره تو فروم مدیران همه به این شیرازی اعتراض کردن. بهروز هم گفت یا اینجا جای منه یا جای این.

یا اینو بندازید بیرون یا اینکه من میرم. حساب کنید چطور شده که بهروز همچین تصمیمی گرفته.

البته قضیه رو زیاد بزرگ نمیکنم. می سپارم به خود شما. تحقیق کنید و بعد قضاوت کنید.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
یه دلیل دیگه. یه یوزر به اسم kianu_kianu درست کردم. اودمدم تو گفتگوی آزاد یوزر قدیمی خودم رو معرفی کردم و نسبت به این موضوع اعتراض کردم.

نتیجه ؟ 2 دقیقه طول نکشید فوری بن شدم. همین آقا بن کرد. برید خودتون تو لیست بن شده ها ببینید.

واکنش خیلی عصبی و تندی هم نشون داد و تاپیک رو حذف کرد.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21

شما تازه اومدید و نمیدونید اینجا چطو بوده !!
انتظاری هم نمیره!! اما آدمهایی که اینجا بودن همشون یه کاره ای شدن تو اینترنت این مملکت!! همشون با علاقه اینجا میومدن!! حالا اون علاقه از بین رفته!! میدونم خیلی هاشون فقط واسه کارشون و یا فقط چون جای دیگه ندارن برن میان اینجا!! مثل پارک میمونه!! اگه کلی پلیس برزه توش فقط میری و از دور نیگاهش میکنی
همین!!

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2

خیلی رک و بدون واهمه می گم. تو تاپیک مدیران هیچ کس دل خوشی از این آقا نداره. تا جایی که من میدونم قبل از

اینکه بهروز بذاره بره تو فروم مدیران همه به این شیرازی اعتراض کردن. بهروز هم گفت یا اینجا جای منه یا جای این.

یا اینو بندازید بیرون یا اینکه من میرم. حساب کنید چطور شده که بهروز همچین تصمیمی گرفته.

البته قضیه رو زیاد بزرگ نمیکنم. می سپارم به خود شما. تحقیق کنید و بعد قضاوت کنید.
مسائل را قاطی هم نکنید ... علیرضا (alireza sh) را بخاطر این قبول دارم که به بخش کامپیوتر فروم بسیار کمک کرد و از آن وضع هرج و مرج سابقش نجات داد.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
در ادامه هم می گویم که بحث در اینجا چیزی جز جدالهای بیهوده و ... را در بر نخواهد داشت. بجای آنکه اینجا همگی جمع شوند و همفکری کنند تا وضعیت فروم از حالت فعلی بیرون بیاید ... بجای آنکه دیگران در اینجا جمع شوند و فکری کنند تا دوستانی که رفته اند برگردند ...

متاسفم واقعا ...

بیش تر از این هم اعتبارم را در این انجمن با بحث های بیهوده در این تاپیک هدر نمی دهم ...

به کل این تاپیک بخصوص 20 صفحه آخرش هم به نظرم یک نگاهی بیاندازید بد نیست:‌ http://forum.persiantools.com/t33276-page69.html

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

اصولا در کشور ما هر چه در مورد مساله ای کمتر میدانیم ، بیشتر صحبت میکنیم و زود قضاوت میکنیم !

رفتن عمو بهروز هیچ ارتباطی به بنده ندارد دوست گرامی. خاطرتان باشد ایشان قبل از عید هم به علت مشکلاتی تصمیم به رفتن گرفتند و رفتن فعلی ایشان هم به دلیل همان مشکلات است . من با ایشان اختلافاتی داشتم که در هر دوستی پیش می آید و الان هم بین من و ایشان و دیگر دوستان هیچ اختلافی نیست. میتوانید از خود عمو بپرسید .

شما بهتر است به جای جو سازی و زدن پست های بی مورد و بی محتوا نگاهی به عملکر خود بیندازید . از یک ادمین فروم شایسته به نظر نمیرسد عکس بانوانی با لباس زیر را در یک تاپیک قرار دهد در گفتگوی آزاد ! بعد هم آی دی جدید بسازد و اسپم کند !

من دسترسی حذف کاربر رو ندارم .

گفتم که ما هرچی کمتر در مورد چیزی میدانیم ، بیشتر در مورد آن صحبت میکنیم !!!!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
وقتی اینجوری حرف میزنی و قیافه آدم های حق به جانب رو به خودت میگیری بیشتر ازت حالم به هم می خوره.

کاملا مشخصه .... هرکسی خواست من مستند بهش ثابت میکنم و پای حرفم هستم.

درسته که شما یه بخش رو خوب ساپورت کردی، ولی پای چند تا از قدیمی ترین و بهترین یوزرها رو از اینجا بریدی.

مشکلات شخصی ایشون هم مدیر بودن شما هست. نه چیز دیگه.

برای اثبات حرفم دلیل مستند از خودشون دارم. حاضرم رو کنم.

شما بهتر است به جای جو سازی و زدن پست های بی مورد و بی محتوا نگاهی به عملکر خود بیندازید . از یک ادمین فروم شایسته به نظر نمیرسد عکس بانوانی با لباس زیر را در یک تاپیک قرار دهد در گفتگوی آزاد !

اگه شما به اون مدل لباس ها میگید بانو :p که من دیگه به بهروز حق میدم چرا گذاشته رفته.

بعد هم آی دی جدید بسازد و اسپم کند !

و اگه ظرفیت نداری که ازت انتقاد کنن، طبیعتا 1 پست اسپم حساب میشه و فوری هم بن میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا