برگزیده های پرشین تولز

پرفروش ترین کتاب تاریخ در زمینه ثروت فردی

pouria1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)، را می توان پرفروش ترین کتاب تاریخ در زمینه ثروت فردی دانست، نویسنده این اثر ارزشمند ناپلون هیل می باشد که به عنوان یکی از پیشگامان نویسندگی در سبک موفقیت فردی شناخته می شود.
این اثر ارزشمند زمانی شکل گرفت که سرمایه دار, نیکوکار و بنیانگذار شرکت فولاد ایالات متحده, اندرو کارنگی , که او نیز انسانی خودساخته بود, از ناپلون هیل خواست تا با افراد بسیار موفق مصاحبه نماید و راز موفقیت آنها را در قالب کتابی منتشر نماید. اندرو کارنگی, خود نیز در زمان ورود به ایالات متحده ( سال ۱۸۴۸) در شرایط سخت مالی قرار داشت و کل دارای اش فقط چند دلار بود ولی نیم قرن بعد ( سال ۱۹۰۱) توانست به ثروتمندترین فرد ایالات متحده تبدیل شود.

نویسنده در این کتاب با افرادی مانند: توماس ادیسون، الکساندر گراهام بل، جرج ایستمن، هنری فورد، جان دی راکفلر، تئودور روزولت مصاحبه نمود و سرانجام در سال ۱۹۳۷ نتایج تحقیقات بیست ساله خود را تحت عنوان بیندیشید و ثروتمند شوید را منتشر نمود و تا کنون این اثر بیش از پانزده میلیون بار تجدید چاپ شده است.

Napoleon-Hill-pouria-parhizkar.jpg

ناپلون هیل

ناپلون هیل در ابتدای کتاب عنوان می کند: در هر بخش این کتاب من به راز رسیدن به ثروت اشاره کرده ام که خودم به شخصه از مطالعه زندگی ۵۰۰ نفر از ثروتمند ترین افراد کره زمین کشف کرده ام. و در ادامه قوانین موفقیت را در قالب سیزده گام به شرح زیر بیان می کند :

• اشتیاق
  • ایمان
  • پیشنهاد
  • علم و تخصص
  • تصویر سازی
  • برنامه ریزی سازماندهی شده
  • تصمیم
  • پافشاری
  • قدرت ذهن برتر
  • راز میل جنسی
  • ضمیر ناخودآگاه
  • مغز
  • حس ششم

take

Registered User
لایک‌ها
100
ممنون بابت معرفی کتاب ولی من متوجه نشدم از کجا میشه تهیه کرد یا دانلود کرد؟

pouria1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز - کتاب فروشی های انقلاب دارن از طریق سایت دی جی کالا و یا شهر کتاب هم می تونید کتاب رو تهیه کنید
موفق باشید

amir mokhtarzadeh60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید سنگ فرشهای هر خیابان از طلاست -
شاید بسوی کامیابی << آنتونی رابینز<<
شاید پدر پولدار -پدر فقیر

lovebusiness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
این کتاب رو نمیشه دانلود کرد باید اون رو تهیه کنید اکثر کتاب فروشی ها هم دارند. خیلی عالیه این کتاب امیدوارم تا آخرش مطالعه کنید و به تک تک تکنیک ها گوش بدید. در ضمن پیشنهاد میکنم مقاله چجوری پولدار بشم رو مطالعه کنید. موفق باشید

بالا