برگزیده های پرشین تولز

پريدن تمامي Entryها

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
فكر مي كنم اين عكس گوياي تمام مسائل باشه: (به تعداد Entryها دقت كنيد!)
MT.gif

البته خدا را شكر كه كامنت ها هنوز سر جايشان هستند. (البته معلوم نيست براي كدام پست؟) در ضمن هيچ جور امكان پست كردن، نه به صورت Draft و نه به صورت Publish هم ندارم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
Table مربوط به mt_entry مشکل پیدا کرده. توی دیتابیس بررسی کن (البته اگه از MySQL استفاده میکنی) اگر هم با db فایلها کار میکنی که خب اون فایل مربوط به نوشته ها (ظاهرا اسمش mt_entry.MYI است) یه ایرادی داره یا سر جاش نیست. اینم باید چک کنی.

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
Table مربوط به mt_entry مشکل پیدا کرده. توی دیتابیس بررسی کن (البته اگه از MySQL استفاده میکنی) اگر هم با db فایلها کار میکنی که خب اون فایل مربوط به نوشته ها (ظاهرا اسمش mt_entry.MYI است) یه ایرادی داره یا سر جاش نیست. اینم باید چک کنی.
بابا db_file كدومه؟
اين MT روي سروره. منم دست به چيزي نزده ام كه بخواد قاط بزنه. اين MySQL هميشه خود به خود قاط مي زنه يا فقط بعضي وقت ها خود به خود قاط مي زنه!؟

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
من الان با PhpMyAdmin هم ديتابيس رو چك كردم. اونجا هم به جدول "mt_entry" دسترسي نيست و باز هم Error مي ده:
کد:
Can't open file mt_entry.MYI
تا جايي كه من يادم مياد خود MT فايلي به اين اسم نداره و احتمالا بايد از فايل هاي MySQL باشه كه من بهشون دسترسي ندارم. احسان جان ممكنه يه فكري به حالم بكني!؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من فکر کردم روی کامپیوتر خودت بوده. منظور از سرور روی سرورهای اینجاست؟ اگه آره هر چه زودتر یه درخواست بزن:
http://support.persiantools.com

بالا