برگزیده های پرشین تولز

پرینتر و اسکنر

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
در اين قسمت هر گونه سوالي در مورد خريد اين دو قطعه (پرينتر و اسكنر ) داريد مطرح كنيد.
با تشكر :)

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوستان اسكنري سراغ داريد كه بتونه نگاتيو راديولوژي اسكن كنه ؟ ( نگاتيو راديولوژي از نگاتيو فيلم عكاسي خيلي ضخيم تر و قطور تره ، يعني جلوي نور مي گيره ، نور كمي ازش رد ميشه )

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
پرينتري جوهرافشان رنگي خوب تا 300 هزار تومان چه پيشنهاد مي كنين؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من پرينترهاي جوهر افشان Canon رو ترجيح مي دم . و تا اون قيمتي كه شما گفتي Canon i830 حدود 215 هزار تومانه كه 6 تا كارتريج رنگي و يك كارتريج مشكي داره . و Canon i560 حدود 100 هزار تومان كه 3 كارتريج رنگي و يك كارتريج مشكي داره . ( از اين مدل تا حالا 4 تا خريدم و همه هم خيلي راضي بودن . كلي عكس تا حالا باهاشون پرينت گرفته شده ) در ضمن اگر به نمايندگي هاي فروش Canon مراجعه كني نمونه عكس پرينتر رو نشونت مي دن .

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
پس تا 300 تومان Canon انتخاب خوبيه...
پرينترهاي HP چه طوره؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
پرينترهاي HP بسيار خوبيه و بنظرم نميشه گفت اين يكي از اون بهتره و يا بالعكس . فقط مساله اي كه هست قيمت HP خيلي گرون تره وقيمت كارتريج ها نيز گرون تره . ( چون در هر دفعه جوهر و هد پرينتر با هم عوض مي شن و به همين خاطر قيمتش خيلي گرون ميشه ) البته در كل اين مشكل همه پرينترهاي جوهر افشان كه موقع خريد شما پول جوهر و هد رو فقط مي دين ، در واقع خود پرينتر مجانيه . پرينترهاي Canon هم كه هدشون از جوهر جداست ، اگر هد دچار مشكلي بشه بايد هم قيمت پرينتر پول هد رو بدين تازه اگه پيدا بشه ( هد جز گارانتي پرينتر نيست )
خلاصه روي اين پايه قيمت پرينترهاي HP با Canon نمي تونن رقابت بكنن و فكر نمي كنم حق انتخاب بهتري وجود داشته باشه

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
پس توي اين قيمت Canon بهتره و به صرفه تره.
در قيمتهاي بالاتر چه طور؟
خلاصه روي اين پايه قيمت پرينترهاي HP با Canon نمي تونن رقابت بكنن
در قيمتهاي بالاتر چنين مشكلي زياد به چشم نمي خوره؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
البته كيفيت Canon و Hp هر دو بسيار خوبه و من نمي تونم يكي رو انتخاب كنم براي همين بهتر با توجه به هزينه نگه داري و لوازم جانبي انتخاب كنيم . بالاتر از 300 هزار تومان فكر نمي كنم خريد جوهر افشان صرف كنه . رنگي ليزري 500 هزار تومان هم ميشه خريد .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
پرینتر رنگی لیزری قیمت مناسب(ارزون) و با کیفیت چی خوبه؟؟
قیمت خودش چند و قیمت مواد مصرفی (تونر هاش ) چند
هر چاپ رنگی و سیاه و سفید تقریبا چند درمیاد؟؟؟

محمد جان باور کن 10 صفحه تاپیک های سخت افزار گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!! دوباره مثل اون دفعه نزنی پاک کنی(ارتقا سیستم! که رشته کار از دستم در اومد و نفهمیدم کجا رفت این پستهام و مجبور شدم بی خیال مشورت دوستان بشم!! هرچی اونبار تو پاچه ما رفت گردن تو هست) ;) ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
عزیز دلم من رنگی لیزری می خوام !!نه جوهر افشان(من خودم یه C70 دارم) حالا می خوام یه لیزری بگیرم!!

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
داش مهرداد ، فكر كنم اگه اين بحث رو در بخش مشاوره مطرح مي كردي خيلي بهتر بود ، چون بعدا بقيه هم مي تونستن پيداش كنن . ( شايد بد نباشه مدير زحمت اين كار رو بكشه )
در هر حال پرينتر رنگي ليزري بنظرم زير 500 هزار تومان نداريم . HP و فقط A4 هم مي زنه . اگه A3 بخواي ، مي ره حدود 750 تا 800 هزار تومان . در ضمن بنظرم بهتره ، روي ماركهايي بيشتر حساب كني كه تهيه قطعات و لوازم جانبي راحت تري داشته باشه .
راستي از پرينتر خودت C70 راضي هستي ؟ من با C43 كار كردم بنظرم افتضاح بود و حيف پول ،‌اومد . فكر مي كنم قيمت هاي پايين اپسون به لعنت خدا هم نمي ارزه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Jacky :
داش مهرداد ، فكر كنم اگه اين بحث رو در بخش مشاوره مطرح مي كردي خيلي بهتر بود ، چون بعدا بقيه هم مي تونستن پيداش كنن . ( شايد بد نباشه مدير زحمت اين كار رو بكشه )
در هر حال پرينتر رنگي ليزري بنظرم زير 500 هزار تومان نداريم . HP و فقط A4 هم مي زنه . اگه A3 بخواي ، مي ره حدود 750 تا 800 هزار تومان . در ضمن بنظرم بهتره ، روي ماركهايي بيشتر حساب كني كه تهيه قطعات و لوازم جانبي راحت تري داشته باشه .
راستي از پرينتر خودت C70 راضي هستي ؟ من با C43 كار كردم بنظرم افتضاح بود و حيف پول ،‌اومد . فكر مي كنم قيمت هاي پايين اپسون به لعنت خدا هم نمي ارزه
فکر می کنی براچی می خوام لیزری بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من A4 برام کافیه!! من هم مارک و مدل خوب و به درد بخور می خوام که هزینه موادش هم پایین باشه!!!!!
شما چی پیشنهاد میکنی و هزینه ها و مشخصاتش چیه؟؟
ممد جان هر کی دوست داری این تاپیک رو ناکام نکن!!!!!!! اون سری که گم و گورش کردی (ارتقا سیستم) کافیه!! بزار تو همینجا جلو بریم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ممد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باز اینم ناکار داری می کنی
اخه من پرینتر لیزری رنگی می خوام!! از اینجا کجا طرف می فهمه من چی می خوام!!! لاقل لیزری و رنگی رو جدا می کردی!!!!!!
کسی نبود یه توضیح و مشخصات دقیقتر درمورد پرینتر رنگی لیزریَ A4 و مواد مصرفی و هزینه چاپش بده؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
یادم باشه اینبار تمام تاپیکام رو ببرم بخش ازاد که دستت به اونجا فعلا نمی رسه :D :D :( :(

meli

Registered User
لایک‌ها
23
پس اگه كسي مشخصات پرينتر مي ده A3رو هم بده.
ولي من فكر نمي كنم با اين قيمت ها باشه كه شما داريد ميگيد.
خيلي بالا مي پريد بابا.
hpفقط.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوستان اين قيمتها رو همين الان از خود كامپيوتر ريز ( نمايندگي و توزيع كننده canon , hp ) گرفتم .
HP 2550 L قيمتش 560 هزار تومان و قيمت چهر تونرش رو با هم گفت 100 هزار تومان . اين A4 است . و A3 مي گفت فقط اين مدل هست HP 5500 كه 2 ميليون و هفتصد هزار تومانه .
اين هم شماره هاي ريز ، هر مدلي رو كه مد نظرتون باشه مي تونين بپرسين كه اصلا در بازار ايران موجوده يا نه :
8772858
8788656
8788657
8811385

ehsaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
در مورد كيفيت يك مدل از فاكسهاي پاناسونيك كه داراي اسكنر و پرينتر هم هستند ( اسم مدلشو الان نميدونم) كسي چيزي ميونه يا نه؟ با توجه به قيمت خوبي كه داره توصيه ميشه يا نه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ولی من این 2550l با گارانتی شرکت اچ پی رو از تو بازار رضا 590 قیمت گرفتم و می گفت تونر رنگی 3*88+85 و درامشو 160 تومن
کدوم شرکت گارانتی و خدمات بهتری داره؟؟ این مدل کارایش وچطوره؟؟ به درد می خوره؟؟قطعه و ایناش گیر میاد؟؟
hp یک سال گارانتی از تاریخ ساخت هست؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی عملا 9-10 ماه گارانتی؟؟؟؟
تونر اولیه اون چقدر کار میکنه!!!!!
اپسون یه مدل رنگی لیزری داره اون که به درد نمی خوره؟؟؟؟
راستی این عکسها که با لیزری زده میشه کیفیتشون چطوره؟؟؟ به درد بخور هست و با کیفیت مناسب؟؟؟

بالا