برگزیده های پرشین تولز

پرینتر ۳ بعدی

Imaginer

Registered User
لایک‌ها
74
با سلام خدمت دوستان اهل تجارت و بیزینس

سوالی پیش اومده .. میخواستم بدونم از دوستان کسی با پرینتر های ۳ بعدی کار کرده تا حالا؟؟؟

و سوال مهم تر اینه که میخواستم بدونم با همچین دستگاهی ... توچه زمینه ای میشه کار و کاسبی راه انداخت...
تو چه زمینه هایی میشه ازش استفاده کرد...
ایا میشه واسه شروع یه کار ازین دستگاه استفاده کرد تو این اوضاع اقتصادی؟؟؟؟

ایا میشه ازین دستگاه برای کارای تزیینی و مجسمه های دکوری هم استفاده کرد و ... ؟؟؟

بنده کار با برنامه های گرافیکی و اینچیزا اشناییت دارم ...

ممنون میشم اطلاعاتتون رو در این زمینه در اختیار بذارید :):):) ... خیلی تو فکر ایجاد یه کسب و کار هستم :general105: .. این مورد به ذهنم رسیده...

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
با سلام خدمت دوستان اهل تجارت و بیزینس

سوالی پیش اومده .. میخواستم بدونم از دوستان کسی با پرینتر های ۳ بعدی کار کرده تا حالا؟؟؟

و سوال مهم تر اینه که میخواستم بدونم با همچین دستگاهی ... توچه زمینه ای میشه کار و کاسبی راه انداخت...
تو چه زمینه هایی میشه ازش استفاده کرد...
ایا میشه واسه شروع یه کار ازین دستگاه استفاده کرد تو این اوضاع اقتصادی؟؟؟؟

ایا میشه ازین دستگاه برای کارای تزیینی و مجسمه های دکوری هم استفاده کرد و ... ؟؟؟

بنده کار با برنامه های گرافیکی و اینچیزا اشناییت دارم ...

ممنون میشم اطلاعاتتون رو در این زمینه در اختیار بذارید :):):) ... خیلی تو فکر ایجاد یه کسب و کار هستم :general105: .. این مورد به ذهنم رسیده...
سلام
من تا حالا باهاش کار نکردم اما این اطلاعات را دارم.
تو هر کاری که مدلسازی سه بعدی یه قطعه یا جسم و امثال اینها نیاز داشته باشه کاربرد داره
مثلا مهندسهای مکانیک یا طراح صنعت یا هوا فضا یا معمار باهاش قطعه مدلسازی می کنند
مجسمه و کارهای تزئینی هم میشه باهاش درست کرد .حتی دیده باشید یک سری آتلیه راه افتاده از شما اسکن سه بعدی می گیرند و بعد مجسمه خودتون را بهتون تحویل می دهند .البته بعد تولید مدل سه بعدی باید رنگ آمیزی بشه
نکته اصلی اینه که مثلا شما گلدانی که با پرینتر ساختید بعد می تونید بفروشید یا نه ؟؟؟؟؟هزینه های تولید مدل این پرینترها بالا است زمان تولیدشون هم زیاده برای یک قطعه کوچیک شاید 3-4ساعت زمان می بره
یک سری افراد هم سفارش مدل ازتون می گیرند و براتون میسازند شما هم می تونید همین کار را انجام بدید یعنی 2تا دستگاه بخرید بعد شروع کنید به سفارش گیری از مشتری .البته بازار بزرگی نیست و باید تبلیغات کنید و پلن کسب درآمد داشته باشید صرفا با خرید 2تا دستگاه نمی تونید کسب درآمد کنید.همین الان کلی سایت و دفتر هستند که سفارش پرینت سه بعدی می گیرند
مدل رزینی این پرینترها تو طلا سازی جا افتاده می تونید در این زمینه هم کار کنید اما ورود به این بازارها به این راحتی نیست باید کلی اطلاعات و مهارت به دست بیارید.

شما که دوست دارید در زمینه مجسمه و دکوری کار کنید بهتره دنبال یادگیری کار با رزین و پلی استر و یا سرامیک باشید .محصول نهایی صرفه اقتصادی داره و زیباتر از مدلهای پرینتر سه بعدی میشه درآورد .

بالا