برگزیده های پرشین تولز

پزیرش سفارشات دانلود با حجم بالا(کیفیت اتفاقی نیست)

no country

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انجام دانلودهای شما

با سرعت 8mBps

هر گیگا بایت:650 تومان

dvdخام:T-gate250 /

هزینه رایت:200

هزینه پست سفارش های زیر 10 dvd برای هر نقطه از ايران 1600 تومان و سفارش های بين 10 تا 25 dvd برای هر نقطه از ايران 2000 تومان و سفارش های بين 25 تا 35 dvd برای هر نقطه از ايران 2200 تومان و بین 35 تا 50 dvd برای هر نقطه از ایران 2800 تومان و سفارش های بیش از آن رایگان است

دانلود از rapishare و لینکهای مستقیم

توجه:دوستانی که سفارش از مگا آپلود دارند لطفا اکنت آن را نیز بفرستند
مهم:دوستان اگر قبل از فرستادن درخواست های رپیدشیر خود آنها را اینجا چک کنید ممنون می شوم

http://rapidshare.com/checkfiles.html

دانلود با برنامه های torrent و emule با قیمت توافقی

قابل توجه :دوستانی که می خواهند از torrent و غیره دانلود کنند می توانند ایمیل بدهند و یا pm

توضیحات بیشتر درباره نحوه درخواست

1-اولین نکته اینکه تمام سفارش ها بوسیله پست پیشتاز تحویل داده می شود.
2-مدت زمان تحویل درخواست های شما به مقدار دانلود شما و چگونگی دانلود بستگی دارد ولی چون من از نظر حجم دانلود محدودیت زیادی ندارم می توانم در اسرع وقت سفارشات را تحویل پست دهم.
3-برای درخواست میتوانید آنها را به ایمیل و یا به gmail من بفرستید که در اولین فرصت هم زمان تحویل به پست وهم هزینه به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.
4-نحوه پرداخت نیز به صورت واریز به حساب سیبا میباشد که در صورت توافق آنها نیز به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

قابل توجه:دوستانی که بیش از 10 عدد DVD حدود 45 گیگ سفارش داشته باشند از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد

توجه:تمام دوستانی که سفارش دادند ویا قصد این کارو دارند می تونند در سفارش اول بعد از در یافت سفارش هزینه رو پرداخت کنند و بعد از پرداخت, رمز دی وی دی رو دریافت کنند

تخفیف ویژه:قابل توجه تمام دوستانی که لینک های آنها فیلم می باشد,با توجه به اینکه من خودم 1500 فیلم divx و 500 فیلم به صورت dvd دارم اگر فیلم های درخواستی شما در کلکسیون خودم موجود باشد و یا اگر فیلم شما را نیاز داشته باشم قطعا از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد(بسته به تعداد فیلم ها)

درخواست:دوستان اگر لطف کنند و کدپستی خود را(درصورت موجود بودن) در موقع فرستادن آدرس ذکر کنند ممنون می شویم

[email protected]
[email protected]

SHABAHPASHA

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دانلود از ایموله و تورنت بسته به چه شرایطیه؟
من چند تا دانلود از ایموله وتورنت دارم البته چون باید جستجو کنم یه کم طول میکشه خبرت کنم در ضمن چن تا فایل راپید هم هست که خواستم با اونا بفرستم (هفته بعد) خواستم ازت قیمت بگیرم تا ببینم چه جوریاس...
با تشکر

Mzi20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش قیمتتو پایین بیاری،شاید مشتری شدم

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بالا