برگزیده های پرشین تولز

پستهاي مهم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
به خاطر فروم جالبي كه دارين ممنونم.پستهاي اون رو خوندم،بعضي جاها بعضي كاربرها مديران رو به كم حوصلگي و برخورد تند متهم كرده بودن!‌راستش وضع بعضي پستها و برخوردي كه مدير باهاش رو داشت كه ديدم! احساس كردم اينجا بهشته!!‌
اين سومين پست هم توو اين انجمن هستش،يه جا چون تازه وارد بودم و توو قسمت پيشنهادات پستي زده بودم كلي مورد لطف قرار گرفتم و به من گفته شد تازه اومده حق نداري براي بهبود نظر بدي!!‌اميدوارم اينجا اجازه داشته باشم با وجود تازه واردي،موردي كه به نظرم رسيده رو عنوان كنم :)

موضوع اول كه كمي باعث اذيت ميشه اينه كه قالب فروم كامل فارسي نشده! به فرض وقتي مي خوام جواب تاپيكي رو بدم، توو قسمت پايين كه تاپيكهاي قبلي رو مي نويسه مشكل چيده شدن جملات و به هم خوردن اونها مخصوصا وقتي بين جمله كلمه اي انگليسي هست رو دارم. احتمال داره من جايي اشتباهي كردم و تنظيمي رو انجام ندادم،بيشتر مي خواستم بپرسم چيكار بايد بكنم

اما پيشنهاد اصليم كه عنوان تاپيك رو شامل ميشه اينه كه به نظر شخصيم اينكه تاپيكهاي مهم بالاي همه صفحه هاي داخلي نوشته مي شه كمي ممكنه بعدها كه تعداد تاپيكهاي مهم زياد شدن دردسر ساز بشه، و همين موضوع باعث بشه كه روو مهم كردن پستي خيلي حساسيت نشون داده بشه. البته اين فقط يك نظر شخصيم هست و به عنوان يك كاربر خواستم نظرم رو گفته باشم.

باز هم به خاطر سايتتون ممنونم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

در مورد قالب فارسی فروم ، خوب اگه یه چرخی تو فروم بزنید می بینید که قبلا هم بحث شده و خوب فعلا نتیجه این شده که این قالب مناسب است.

در مورد تاپیکهای مهم. بله ، من هم فکر می کنم اگه تعدادشون زیاد بشه اذیت کننده می شه ولی خوب سیاست بر این بوده که فقط قوانین و یا تک و توک تاپیک واقعا مهم sticky شوند. و در صورتیکه از اهمیت تاپیکی کم شد از حالت مهم در بیاد.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ممنون به خاطر جوابتون و از اينكه نرسيدم كامل بگردم و پست رو دوباره زدم، مجددا معذرت مي خوام، راستش اونقدر بحثهاي علمي كامل و جالبي توو سايتتون هست كه من غرق اونها شدم و براي اين قسمت نتونستم وقت زيادي بزارم

اما راستش، هدفم مهمي تاپيك ها و نوع انتخاب اونها نبود،فكر كنم نتونستم منظورم رو درست بيان كنم. معمولا توي فروم ها كه ميريم، وقتي زير مجموعه اي از انجمن رو نگاه ميكنيم، اكثرا پستهاي مهم فقط توو صفحه اول ديده ميشه، اما اينجا توو همه صفحات ديده ميشه، اين باعث ميشه كه تعداد پستهايي كه به عنوان مهم مي تونن انتخاب بشن كمتر بشه،‌شايد با عكسهايي كه ضميمه مي كنم بتونم منظورم رو بگم،البته اين موضوع فقط يك پيشنهاده،هدفمم اينه كه به عنوان يك عضو 88000/1 اين انجمن :) سعي كنم كمكي كنم براي بهتر بودن اون.

73csg03.jpg

6lj5caa.jpg

Never

Registered User
لایک‌ها
10
منم با عرایض این دوست عزیزمون موافقم که فقط در صفحه اول تاپیک های مهم (Sticky) دیده بشن
بقیشو مدیران اختیارمند هستند

بالا