برگزیده های پرشین تولز

پست من در قسمت درامد اینترنتی پاک شده.این چه وضع مدیریته؟!!!!!!!!!!.

ایا از مدیریت وحید بیگدلی(vbigdeli) در قسمت درامد اینترنتی راضی هستید؟

• بله

Votes: 0 0.0%
  • خیر

Votes: 2 100.0%

• Total voters
    2
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
پست من در این تاپیک بود

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1449914&posted=1#post1449914

که بدلیل کم اوردن مدیر این بخش که هنوز فرق مدیرو کاربر را نمیداند پاک شد!
این هم پستم که چون میدونستم نمیتونن! جواب بدن یک کپی نگه داشتم!

به نقل از MMaker :
اینجا قراره کاربرانی که اشراف به فروم دارن،نظر بدن..نه اینکه یکی بیاد بگه آره یا نه،بنده لنگه آره یا نه نبودم و نظر می خوام،کاربری که بیاد مخالفت کنه و بره،ارزشی نداره...در مورد این مسایل(مدیریت) دقت کنید و نظر ندید.

تا موقعی که این رویه و این اخلاقت باشه در جواب دادن و برخورد با کاربر به هیچ جا نمیرسی! :hmm::hmm::eek:

]اینجا قراره کاربرانی که اشراف به فروم دارن،نظر بدن.
کسی همچین چیزی نگفته! هر کسی میتونه نظر خودشو اعلام کنه!
نگاه به تاریخ عضویتت نکن ;).هر کسی رو هم با تاریخ عضویت نسنج! من...ولش کن.به کی بگم!

نه اینکه یکی بیاد بگه آره یا نه،بنده لنگه آره یا نه نبودم و نظر می خوام
منم اره و نه در پستم هیچ جا ندیدم!!! خواهشا اگر دوستان میبیندند راهنمایی کنند :blink::blink::blink::wacko::blink:

کاربری که بیاد مخالفت کنه و بره،ارزشی نداره...

بفرمایید کجا مخالفت کردم من؟ :hmm::blink: من فعلا نظر اولیمو گفتم و ضمنا راهکار ارائه دادم .شما یکم چشتونو به مسائل فروم باز کنید ;)

در مورد این مسایل(مدیریت) دقت کنید و نظر ندید.
اونش به خودم مربوطه دوست عزیز ;)
ضمنا اگر این مربوط مدیریته یه بخشی داریم بنام بخش مدیران که کاربرای دیگه نمیتونن ببینن! اونجا مطرح کنید .
حالا این جمله شده حکایت شما!

پ.ن2: شاهد خیلی قشنگ تو اینو این تاپیک جوابتو بصورت یک فروم باز حرفه ای وکسی که تجربه اینکارو داره داد .تجربس دیگه!ولی قران گوش...

سوال من این است چرا همچین کسانی که هنوز 20 سالشان نشده! و لحن برخوردشان با کاربر بچه گانه است باید مدیر شوند؟
جناب محسن شهبازی که بسیار با تجربه تر از این اقا هستند این کارو نکردند چرا؟چون این بخش مسئولیت زیادی دارد و بچه بازی نیست که هر کی خواست بیاد هر کاری دلش خواست بکنه! با اینکه واقعا از لحاظ اخلاقی در درجه ی بالای هستند!
منو خیلیا میشناسن اهل شکایت و ریپورتو اینا نیستم ولی این که نشد وضعش!
این اقا همرو تهدید میکنه و تحریک!
اولین روز مدیریتش اینجا منو تهدید میکنه میگه یک کارت طلبت:blink:برا چی؟برا یه جابجایی تاپیک!!!!:hmm::hmm:
گوشه ای از مدارک این کار این اقا رو در پ.ن2 پستم ادرس دادم.دو تا تاپیک رو!(پست کوت شده ی بالا!)
نیاز به مدارک بیشتر دارید؟روی گزینه ی Find more postدر پروفایل این اقا کلیک کنید تا لحن پست زدنشو ببینید! به کسی درجه ی مدیریت میدن که به حدش رسیده باشه و جنبشو داشته باشه!
خواهشا ادمین سایت رسیدگی کند و همچنین نظر خود را در نظر سنجی اعلام کنید!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببین مثل اینکه باید برخورد جدی باهات بشه....تو که هنوز دو روزه اومدی اینجا،اومدی در مورد وضع قوانین یک بخش نظر می دی :lol:

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
اقا وحید همین الان( 9:34) به من اخطار دادند

فکنم خیلی بهشون فشار اومد این پست رو دیدند!الان اخطار دادند و ببینید چقدر مودبانه دلیل رو ذکر کردند!
اینم پی امش

به نقل از vbigdeli :
Dear MMaker,

You have received an infraction at PersianTools Forums.

Reason: توهین و بی احترامی
-------
فضولی تو کاره دیگران....
-------

This infraction is worth 4 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
[post]1450262[/post]
پست من در این تاپیک بود

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1449914&posted=1#post1449914

که بدلیل کم اوردن مدیر این بخش که هنوز فرق مدیرو کاربر را نمیداند پاک شد!
این هم پستم که چون میدونستم نمیتونن! جواب بدن یک کپی نگه داشتم!

به نقل از MMaker :
اینجا قراره کاربرانی که اشراف به فروم دارن،نظر بدن..نه اینکه یکی بیاد بگه آره یا نه،بنده لنگه آره یا نه نبودم و نظر می خوام،کاربری که بیاد مخالفت کنه و بره،ارزشی نداره...در مورد این مسایل(مدیریت) دقت کنید و نظر ندید.

تا موقعی که این رویه و این اخلاقت باشه در جواب دادن و برخورد با کاربر به هیچ جا نمیرسی! :hmm::hmm::eek:

]اینجا قراره کاربرانی که اشراف به فروم دارن،نظر بدن.
کسی همچین چیزی نگفته! هر کسی میتونه نظر خودشو اعلام کنه!
نگاه به تاریخ عضویتت نکن ;).هر کسی رو هم با تاریخ عضویت نسنج! من...ولش کن.به کی بگم!

نه اینکه یکی بیاد بگه آره یا نه،بنده لنگه آره یا نه نبودم و نظر می خوام
منم اره و نه در پستم هیچ جا ندیدم!!! خواهشا اگر دوستان میبیندند راهنمایی کنند :blink::blink::blink::wacko::blink:

کاربری که بیاد مخالفت کنه و بره،ارزشی نداره...

بفرمایید کجا مخالفت کردم من؟ :hmm::blink: من فعلا نظر اولیمو گفتم و ضمنا راهکار ارائه دادم .شما یکم چشتونو به مسائل فروم باز کنید ;)

در مورد این مسایل(مدیریت) دقت کنید و نظر ندید.
اونش به خودم مربوطه دوست عزیز ;)
ضمنا اگر این مربوط مدیریته یه بخشی داریم بنام بخش مدیران که کاربرای دیگه نمیتونن ببینن! اونجا مطرح کنید .
حالا این جمله شده حکایت شما!

پ.ن2: شاهد خیلی قشنگ تو اینو این تاپیک جوابتو بصورت یک فروم باز حرفه ای وکسی که تجربه اینکارو داره داد .تجربس دیگه!ولی قران گوش...

سوال من این است چرا همچین کسانی که هنوز 20 سالشان نشده! و لحن برخوردشان با کاربر بچه گانه است باید مدیر شوند؟
جناب محسن شهبازی که بسیار با تجربه تر از این اقا هستند این کارو نکردند چرا؟چون این بخش مسئولیت زیادی دارد و بچه بازی نیست که هر کی خواست بیاد هر کاری دلش خواست بکنه! با اینکه واقعا از لحاظ اخلاقی در درجه ی بالای هستند!
منو خیلیا میشناسن اهل شکایت و ریپورتو اینا نیستم ولی این که نشد وضعش!
این اقا همرو تهدید میکنه و تحریک!
اولین روز مدیریتش اینجا منو تهدید میکنه میگه یک کارت طلبت:blink:برا چی؟برا یه جابجایی تاپیک!!!!:hmm::hmm:
گوشه ای از مدارک این کار این اقا رو در پ.ن2 پستم ادرس دادم.دو تا تاپیک رو!(پست کوت شده ی بالا!)
نیاز به مدارک بیشتر دارید؟روی گزینه ی Find more postدر پروفایل این اقا کلیک کنید تا لحن پست زدنشو ببینید! به کسی درجه ی مدیریت میدن که به حدش رسیده باشه و جنبشو داشته باشه!
خواهشا ادمین سایت رسیدگی کند و همچنین نظر خود را در نظر سنجی اعلام کنید!

All the best,
PersianTools Forums

بفرمایید این چه فضولی بود؟
ادب رو دارید واقعا!
ادب تهه کوچه بازاره!

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
ببین مثل اینکه باید برخورد جدی باهات بشه....تو که هنوز دو روزه اومدی اینجا،اومدی در مورد وضع قوانین یک بخش نظر می دی :lol:
میگم بچه ای برای همینه!
4lnjia.jpg

طرز فکر رو دارید؟
این تفکر این اقاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببین اگه بنت کنیم،دوباره می خوای ID بسازی،اگه نکنیم حالیت نمی خواد بشه که تو رو اصلان کسی یوزر اونجا نمیدونه و هیچ ربطی بهت نداره..

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
میگم بچه ای برای همینه!
4lnjia.jpg

طرز فکر رو دارید؟
این تفکر این اقاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جالب اینکه به پست اول من تو این تاپیک که در واقع گلایه ازین اقاست توسط خودش اخطار داده شده!!!!
جالبه ! :happy:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
MMAKER ز...من به شما قول میدم که این چند روزی که تا اخر حضورم باقیه، این مساله رو پیگیری کنم...
لطفا تاپیک جدید باز نکنین...

درضمن، مدیر محترم..وقتی کسی انتقاد میکنه، میتونی بهش بگی که تو پی ام مطرح کن یا اینکه محترمانه جوابش رو بدی...نه اینکه مسخرش کنی و یا تهدید به بن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا