برگزیده های پرشین تولز

پست پروسس در عکاسی

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
از اونجاییکه پست پروسس در عکاسی دیجیتال تقریبا جزئی از فرآیند عکاسی است و انجام آن ضروری، گفتم این تاپیک را ایجاد کنم تا در آن از تجربیات همدیگر بیاموزیم.

بنظرم اینجا میتونیم:
عکسهای خودمون رو که در پست پروسس باهاشون مشکل داریم بگذاریم و از راهنماییهای دیگران استفاده کنیم.

یا اگر در تاپیک آخرین عکس، پست پروسس عکسی توجهمون رو جلب کرد، بیاییم اینجا و در موردش صحبت کنیم و از عکاسش بخواهیم که در مورش توضیح بده.

تکنیکهای مختلفی رو که در پست پروسس استفاده میشه، برای هم توضح بدیم.

سوالات فتوشاپی خودمون رو بپرسیم. البته در این مورد اگر دیدیم که سوالات فتوشاپی خیلی از تاپیک رو در بر میگیره، میتونیم یک تاپیک جدا براش باز کنیم و اون پستهای فتوشاپی رو منتقل کنیم اونجا.

اینها به فکر من میرسه، دوستان اگر نظر دیگری در مورد این تاپیک دارند، همینجا و در چند پست اولیه بفرمایند که من سوالهای فتوشاپی خودم رو شروع کنم:p

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عالیه. جای خالی چنین تاپیکی رو شخصا جدیدا شدیدا حس می‌کردم. اگر بشه چی می‌شه!
همانطور که اشاره فرمودید، پردازش و ویرایش تصویر بعد از عکاسی، اهمیت بسیاری دارد و به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته به این نکته هم اشاره کنم که بسیاری از ویرایش‌هایی که الآن به آسانی روی عکس‌های دیجیتال انجام می‌دهیم، در گذاشته، البته با سختی، روی عکس‌های نگاتیوی هم انجام می‌شده و چیز عجیب و غریبی نیست.

امیدوارم تاپیک موفقی باشه.
موفق باشید.

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا