برگزیده های پرشین تولز

پسرهای ترشیده که دنبال زن می گردن

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
عجیبه چقدر رفتار بعضی پسرها با مهندسها عجیب غریبه!!
هی میگین "مهندس!"

مهندس ندیدین ؟

به خاطر همین شماها من 3ماه پیش از کارم اخراج شدم! چرا ؟ چون پسر نبودم!!!

خاک توی سر مردم بی فرهنگ ایران که جنسیت مرد را در کار بیرون به مونث ترجیح میدن!! یا حقوق زن رو اندازه ی مرد نمیدن!

البته خواهران گرامی نیز با این مدهای عجیب غریب کاسه ی داغتر از آش شده اند

چی؟! دیگه اینو که همه میدونن که دخترا راحتتر کار گیرشون میاد;) مثلا وقتی یک پسر درخواست حقوق 500 میده دختره همون کار رو حاضره با 100 هم انجام بده! :f34r: خب معلومه که دختره رو میگیرن!:blink: هم پول کمتر بهش میدن (چون خودش راضی هست!:wacko: ) و هم اینکه سر و کله زدن با یه دختر براشون بهتره تا با یه پسر! تازه اگرم جایی تو کار گند زد زیاد هم نمیتونن بهش گیر بدن. چون اولا دختره! دوما اینکه با این حقوق زیاد هم انتظار ندارن ازش.
یعنی واقعا تو بعضی رشته ها که دخترا هم دخیل هستن اینو دارم با چشم! میبینم:wacko:

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
آره بنده خدا از بسگی کسی نیومده سراغش اومده تو پی تی در عقدشو خالی میکنه

نمیدونم چه حکایتی هست، تا 22-23 سالوتون میشه زیاد کلاس میزارید که مرد رویاهامون رو هنوز پیدا نکریدیم اما وقتی 27- 28 سالتون میشه و هر جا میرید بو میدید، حالا اگه یه آدم 40 ساله بیاد بگیردتون، راضی هستید البته مگر اینکه اون مرد 40 ساله عقل نداشته باشه ، چون تا 35 سالگی بیشتر اعتبار ندارید :lol: :lol: :lol: :lol:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
توصیه های کاربردی،مخصوصه پسر هایی که زن گیرشون نمییاد:
نکته :این مورد را همه پسر ها بخونند چون شاملِ همه میشه.
1.اولین دختری که به تورتون خورد ازش شماره بگیرند (ولی چون در این کار استعداد ندارید بهتره دور اینکار را خط ِ قرمز بکشید)
2.اگه خواستید دختری را زیره نظر بگیرید (که بیخود کردی) باید زیر چشمی طوری که متوجه شما نشه زیره نظرش بگیری...
نکته:چون در این کار هم مثل مورد (1) ..... ندارید ، بهتره عینک بزنید.
3.اگه دختری را دیدید که تنها نشسته سر صحبت را باهاش باز کنید
و به مورد (1) مراجعه کنید .
نکته: قبلش دورو بر تان را یه نگاهی بندازید چون ممکنه یه دفعه ای یه دست از عقب اون گردنِ نسبتاَ نحیفتان را بچلاند.
4.به هر دختری که رسیدید سلام کنید و خود را بچه مثبت نشون بدید
ولی مواظب بعضی لنگه کفش ها باشید.
5.اگه خواستگاری هر دختری رفتید و جواب رد شنیدید نااُمید نشوید خواستگاری یکی دیگه بروید گرچه بازم جوابِ رد می شنوید.( پسر بايد پورو باشه)
6.اگه یه دختری را خیلی دوست دارید ولی به شما محل نمی ده، با یه دختره دیگه بیرون برید طوری که اون شما را ببینه .
نکته:که در این صورت نه تنها به شما دیگه محل نمی ده ،تا کفش هم نثارتان می کنه.
7.تا می توانید سن ازدواج را ببرید بالا چون دخترها،دختر ِنارنج و ترنج اند که ازآفتاب و سایه می رنجند.
اگرچه ریسکش خیلی بالا است, ممکن دیگه کسی بهتون دختر نده،
چون ترشی هم تاریخ انقضا داره,تا یه حدی می توان تحملش کرد.
نکته:در صورت موفق نشدن در این مورد یه ظرف حتماً آماده کنید.
حتماً میپرسی برای چی؟ خوب دیگه، برای ترشی.(ادم كه انقد خرفت نميشه)
8.اینقدر سرِ کوچه و خیابون ها کیشیک نکشید,که شاید شتر بخت رد بشه و شما بهش التماس کنید که شاید در خونه شما هم بخوابه .
نکته:ممکنه شتر بخت را با شتر ؟ اشتباه بگیرید واونم بخوابه و دیگه بلند نشه.که در این صورت(فاتحه مع صلوات)...
9.اگه دانشجو(یا سرباز) هستید,از خوردن غذاهای اونجا جداً خود داری کنید چون همون یه ذره همت را هم اَزِتون میگیره.به جاش موز معجون بخوريد
اين مورد مخصوص امير حجواني
10.اگه قیافه نداری،اشکال نداره عوضش ماشین داری ...
چی؟!!ماشین نداری... اشکال نداره عوضش خونه داری...
بازم چی؟!! خونه هم نداری...خوب مشکلی نیست چون کار ،را که داری بعداً هم؛میشه خونه و ماشین خرید.
وای نگو که کار هم نداری!!! ترشی هم که اُفتادی، پس بهتره بری یه جایی خودت را گمو گور کُنی.
11.یه توصیه : اگه قیافه نداری؛ نری... ابروهات را برداری،صورتت را تیغ بزنی، یکمی از لوازم آرایشی مامان جونت کش بری، همین جوری خوبی (فقط یکمی سرو وعظت را درست کن).
12.اگه از دوست دختر و هم دانشجویی به جایی نرسیدی چاره ای نداری جزء این که، بری سراغ همون دخترها فامیل...
13.اگه از قبل سابقه ات خراب نباشد کارت زیاد هم مشکل نیست، ولی... شما که تو 7 آسمون یه ستاره هم ندارید کارتون خیلی مشکله اما من کُمکتان میکنم :
تنها لطفی که میتونم بکنم اینه که هُلتون بدم، که در این صورت هم ممکنه از چاه در بیاند و بی یُفتید تو دره (خوب عوضش از دست یکی از سیریش ها راحت می شیم).
14.اگه از هیچ کدوم از این ها به نتیجه نرسیدی حتماً مشکل از خودت است بهتره بری پیشه یه روانپزشک اگه اون گفت مشکلی نداری!!! آخه... پس بد شانس هستی، برو خودت را دخیل کن به یکی از این امازاده ها شاید حاجت بگیری(دیگه باقیش با خداست و ما هم دیگه دخالت نمی کنیم).

پسرا که نمی ترشن ...

مگه خود دخترا این رو درست کرده باشن...:lol: :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
عجیبه چقدر رفتار بعضی پسرها با مهندسها عجیب غریبه!!
هی میگین "مهندس!"

مهندس ندیدین ؟

به خاطر همین شماها من 3ماه پیش از کارم اخراج شدم! چرا ؟ چون پسر نبودم!!!

خاک توی سر مردم بی فرهنگ ایران که جنسیت مرد را در کار بیرون به مونث ترجیح میدن!! یا حقوق زن رو اندازه ی مرد نمیدن!

البته خواهران گرامی نیز با این مدهای عجیب غریب کاسه ی داغتر از آش شده اند

البته قبول دارم این جو تو بسیاری از ادارات و سازمان ها (تقریبا هر جا که من برخورد داشتم)وجود داره!!!!!!!!!!!!
ولی تو سازمان ما بر عکسه تقریبا!!!!!!!!!!!!!!دیپلم و لیسانس زن هم اندازه من فوق لیسانس از دانشگاه دولتی که رشته ام مرتبطه با کارم برخلاف اونا! حقوق می گیرن که هیچ!!!!!!!! تازه بدون اینکه تعطیل کاری تشریف بیارن یا اضافه کار بایستند !! کامل تعطیلات و اضافه کار رو هم می گیرند:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: گند بزنن به شانس من:f34r:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
میگن حضرت علی گفته که مرد باید از نظر علم و پول و قد و... نسبت به زن برتری داشته باشه. اونوقت شما افتخار میکنید که پسر دیپلم با دختر لیسانس ازدواج کنه؟

جناب روانی!!

این حرف از ملاصدرا هست نه حضرت علی! ملاک اسلام برای ازدواج چیز های دیگه ای هست...

ملا صدرا گفته مرد توی 4 چیز باید برتری داشته باشه: سن علم پول قد !

(حالا درست غلط بودنش حرف ملاصدرا رو کاری ندارم...)

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب روانی!!

این حرف از ملاصدرا هست نه حضرت علی! ملاک اسلام برای ازدواج چیز های دیگه ای هست...

ملا صدرا گفته مرد توی 4 چیز باید برتری داشته باشه: سن علم پول قد !

(حالا درست غلط بودنش حرف ملاصدرا رو کاری ندارم...)
ما هم به حضرت علی توهین نکردیم.
من حرف تلویزیون رو برگشت دادم به شما!!
حالا راست بود یا نبود به خود تلویزیون مربوطه!

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره بنده خدا از بسگی کسی نیومده سراغش اومده تو پی تی در عقدشو خالی میکنه

نمیدونم چه حکایتی هست، تا 22-23 سالوتون میشه زیاد کلاس میزارید که مرد رویاهامون رو هنوز پیدا نکریدیم اما وقتی 27- 28 سالتون میشه و هر جا میرید بو میدید، حالا اگه یه آدم 40 ساله بیاد بگیردتون، راضی هستید البته مگر اینکه اون مرد 40 ساله عقل نداشته باشه ، چون تا 35 سالگی بیشتر اعتبار ندارید :lol: :lol: :lol: :lol:
همین خود شما اواتار مونث گذاشتی.

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چی؟! دیگه اینو که همه میدونن که دخترا راحتتر کار گیرشون میاد;) مثلا وقتی یک پسر درخواست حقوق 500 میده دختره همون کار رو حاضره با 100 هم انجام بده! :f34r: خب معلومه که دختره رو میگیرن!:blink: هم پول کمتر بهش میدن (چون خودش راضی هست!:wacko: ) و هم اینکه سر و کله زدن با یه دختر براشون بهتره تا با یه پسر! تازه اگرم جایی تو کار گند زد زیاد هم نمیتونن بهش گیر بدن. چون اولا دختره! دوما اینکه با این حقوق زیاد هم انتظار ندارن ازش.
یعنی واقعا تو بعضی رشته ها که دخترا هم دخیل هستن اینو دارم با چشم! میبینم:wacko:
اینم مشکل ماست که حقوق مارو کمتر میدن!

حالا اونا که مشکلی ندارن!
به من میگن "برق مال پسراست! تو از برق هیچی نمیفهمی " !

پسر فوق دیپلم برق رو به من ترجیح میدن!

ARTA_ADOBE CO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مینا خانم من از طرز رفتار پسر ها هم از شما معذرت میخوام لطفا همه رو به یم چشم نبینید !

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم مشکل ماست که حقوق مارو کمتر میدن!

حالا اونا که مشکلی ندارن!
به من میگن "برق مال پسراست! تو از برق هیچی نمیفهمی " !

پسر فوق دیپلم برق رو به من ترجیح میدن
!

اگر خودتو ثابت کنی کسی دیگه نمیتونه این حرفو بزنه .

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
بلی
پست جالبی بود.

این پسرهای احمق(و بیشعور) همش فکر میکنن که فقط دخترا می ترشن.
من که عمرا حاضر نمیشم خدمات به شوهرم بدم! و با اینکار مانع پیشرفت خودم بشم.

:lol: :lol:
با این پستایی که می دی برای همه معلوم شد چرا اسمت اینه
فکر می کنم ایشون خواهر جناب تنگنا باشن

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
میگن حضرت علی گفته که مرد باید از نظر علم و پول و قد و... نسبت به زن برتری داشته باشه. اونوقت شما افتخار میکنید که پسر دیپلم با دختر لیسانس ازدواج کنه؟

من به حرف هايي كه زدي كارندارم هركي يه نظري داره ونظرش محترم است

اين گفته حضرت علي كجا گفته ؟نشان بديد!!

وفكنم تاپيك به زودي پاك خواهد شد

HELLIX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا به نظر شما چرا اینقدر سن ازدواج رفته بالا و به قول دوستمون که این تاپیکو درست کرده، پسرا می ترشن؟
راستی تا حالا به این موضوع فکر کردید خانم ایده آلیست که این همه ناله و نفرین روونه پسرا می کنین؟
توی این جو اقتصادی بدی که هست، یه پسر با تحصیلات دانشگاهی ( مخصوصا در مورد افراد با تحصیلات عالیه صحبت می کنم که باب طبع شما هم هست خانم فوق لیسانس) باید بعد از تموم کردن درسش ، دو سال بره سربازی ( که شما این مشکلو ندارین) بعد از اون باید از صفر شروع کنه ، یعنی تو سن 24-25 سالگی تازه باید دنبال کار بگرده ( اگه بتونه کار پیدا کنه.چون همون طور که دوستان اشاره کردن، برای خانمها کار خیلی راحتتر پیدا میشه.چون حقوق کمتری می خوان و دردسر کمتری هم دارن.ولی یه پسر تحصیل کرده حاضر نیست به خاطر یه حقوق بخور و نمیر جایی کار کنه). بعد بایدشروع کنه به پس انداز کردن( اگر بتونه. یعنی مستاجر نباشه ، پول آب و برق و گاز و تلفن نده و خیلی چیزهای دیگه) حالا تازه بعد از 3-4 سال رسیده به یه وضعیت مالی تقریبا ثابت که میتونه روی پای خودش واسته...
بعد میره خواستگاری یه دختر خانم. با این چشم و هم چشمی که شما دختر خانمها دنبالش هستید و خرجهای نجومی بی خودی که برای ازدواج می تراشین و همه تون خونه مستقل و مراسم عروسی مجلل و ... می خواین، از خیر ازدواج کردن می گذره....
در مورد این فرمایشتون که:
"این مهم نیست که ما مجبور بشیم با پسر دیپلمه ازدواج کنیم .
مهم اینه که مرد غیرت داشته باشه و زنی نگیره که 4کلاس بیشتر از خودش سواد داره!"
باید خدمتتون عرض بکنم که ما گوشمون از این حرفا پره!!! الان 90% دخترها معیار اولشون برای ازدواج شرایط مالی طرف مقابل هستش نه تحصیلات. من نمونه های خیلی زیادی از دخترهای تحصیل کرده می شناسم که با پسرهای زیر دیپلم ازدواج کردن.مثلا یه دختر که لیسانس زبان انگلیسی داشت با یه پسر زیر دیپلم (ولی مایه دار)ازدواج کرده و برادر همین دختر که حتی سیکل هم نداره( ولی عوضش پول داره!!!) با یه دختر لیسانسه ازدواج کرده!!!!!
از همه این حرفها هم که بگذریم ، شما و همجنسهای شما ، چه بخواهید و چه نخواهید باید این واقعیت رو قبول کنید که مجبورید با افرادی با سطح تحصیلات پایین تر از خودتون ازدواج کنید. شما که دانشگاه رفتین می دونین که بالای 70% ورودی دانشگاهها دختر هستن و این رقم داره روز به روز افزایش پیدا می کنه. به عبارت دیگه از هر 10 خواستگاری که برای شما میاد ، فقط 3 تاشون تحصیلات دانشگاهی دارن!!!!!!!!!
حرف آخر؛ هیچ وقت توی زندگی پول و تحصیلات معیار سنجش آدم بودن یک فرد نیست. متاسفانه این حقیقت رو ما خیلی وقته که فراموش کرده ایم.....

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
چند نکته رو به طور کلی بگم:

1.اینکه تاپیک بوی تنگنا میده
2.یک نکته جالبی مطرح شد اینجا....باید بگم که شاید قبلا ها اینجوری بوده که هر کس علمش بالاتر باشه فهم و شعور و فرهنگ و شخصیتش بالاتر بوده ولی توی این دوره زمونه دیگه آدمی که علمش زیاده لزوما دارای شخصیت برتر و فرهنگ بالاتر نسبت به افراد دیگر نه تنها نیست بلکه نه ممکن هست کمتر باشه این روزها دیگه علم معیار درستی برای جدا سازی افراد از لحاظ فرهنگی نیست چه بسیارند دکترهایی که حتی کمی بویی از انسانیت نبردند....البته من تمام این نکته ها رو به صورت کلی گفتم خدای نکرده منظوره شخص خاصی اینجا نیست و صد البته اینها نظرات شخصی منه...

3.ممکنه امام علی اون حرف رو گفته باشه ولی علمی که امام منظورش بوده به هیچ وجه با واژه ای که ما به عنوان علم میشناسیم سنخیتی نداره( دیگه 4 تا واحد رو این روزها همه پاس میکنن چه توی دانشگاه آزاد چه در دانشگاه صنعتی شریف همه چیز فرمالیتست چند تا صفحه رو حالا چه توی طول ترم چه شب امتحان میخونی میری واحد پاس میکنی بدون اینکه آن علم رو تجربه کنیم)

4.اینکه تاپیک بوی تنگنا میده

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
تاپیک بی محتوا با بحثهای صد درصد خاله زنکی. بازم همون خزعبلاتی که از نیمهء دههء 70 شمسی تو این مملکت باب شد...

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426

این چیزی که شما به حضرت علی(ع) نسبت میدین رو من چند ساله پیش توی یک کتاب که یکی از همین متاخرین نوشته خوندم (فکر کنم علامه مجلسی بود)

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا به نظر شما چرا اینقدر سن ازدواج رفته بالا و به قول دوستمون که این تاپیکو درست کرده، پسرا می ترشن؟
راستی تا حالا به این موضوع فکر کردید خانم ایده آلیست که این همه ناله و نفرین روونه پسرا می کنین؟
توی این جو اقتصادی بدی که هست، یه پسر با تحصیلات دانشگاهی ( مخصوصا در مورد افراد با تحصیلات عالیه صحبت می کنم که باب طبع شما هم هست خانم فوق لیسانس) باید بعد از تموم کردن درسش ، دو سال بره سربازی ( که شما این مشکلو ندارین) بعد از اون باید از صفر شروع کنه ، یعنی تو سن 24-25 سالگی تازه باید دنبال کار بگرده ( اگه بتونه کار پیدا کنه.چون همون طور که دوستان اشاره کردن، برای خانمها کار خیلی راحتتر پیدا میشه.چون حقوق کمتری می خوان و دردسر کمتری هم دارن.ولی یه پسر تحصیل کرده حاضر نیست به خاطر یه حقوق بخور و نمیر جایی کار کنه). بعد بایدشروع کنه به پس انداز کردن( اگر بتونه. یعنی مستاجر نباشه ، پول آب و برق و گاز و تلفن نده و خیلی چیزهای دیگه) حالا تازه بعد از 3-4 سال رسیده به یه وضعیت مالی تقریبا ثابت که میتونه روی پای خودش واسته...
بعد میره خواستگاری یه دختر خانم. با این چشم و هم چشمی که شما دختر خانمها دنبالش هستید و خرجهای نجومی بی خودی که برای ازدواج می تراشین و همه تون خونه مستقل و مراسم عروسی مجلل و ... می خواین، از خیر ازدواج کردن می گذره....
در مورد این فرمایشتون که:
"این مهم نیست که ما مجبور بشیم با پسر دیپلمه ازدواج کنیم .
مهم اینه که مرد غیرت داشته باشه و زنی نگیره که 4کلاس بیشتر از خودش سواد داره!"
باید خدمتتون عرض بکنم که ما گوشمون از این حرفا پره!!! الان 90% دخترها معیار اولشون برای ازدواج شرایط مالی طرف مقابل هستش نه تحصیلات. من نمونه های خیلی زیادی از دخترهای تحصیل کرده می شناسم که با پسرهای زیر دیپلم ازدواج کردن.مثلا یه دختر که لیسانس زبان انگلیسی داشت با یه پسر زیر دیپلم (ولی مایه دار)ازدواج کرده و برادر همین دختر که حتی سیکل هم نداره( ولی عوضش پول داره!!!) با یه دختر لیسانسه ازدواج کرده!!!!!
از همه این حرفها هم که بگذریم ، شما و همجنسهای شما ، چه بخواهید و چه نخواهید باید این واقعیت رو قبول کنید که مجبورید با افرادی با سطح تحصیلات پایین تر از خودتون ازدواج کنید. شما که دانشگاه رفتین می دونین که بالای 70% ورودی دانشگاهها دختر هستن و این رقم داره روز به روز افزایش پیدا می کنه. به عبارت دیگه از هر 10 خواستگاری که برای شما میاد ، فقط 3 تاشون تحصیلات دانشگاهی دارن!!!!!!!!!
حرف آخر؛ هیچ وقت توی زندگی پول و تحصیلات معیار سنجش آدم بودن یک فرد نیست. متاسفانه این حقیقت رو ما خیلی وقته که فراموش کرده ایم.....

حرفهای مهم اینها و امثال اینها هستند . دمت قیژژژژژژژ :cool:

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
بلی
پست جالبی بود.

این پسرهای احمق(و بیشعور) همش فکر میکنن که فقط دخترا می ترشن.
من که عمرا حاضر نمیشم خدمات به شوهرم بدم! و با اینکار مانع پیشرفت خودم بشم.

میگم شما واقعاً مهندسی؟
ولی از لحن صحبت کردنتون چیز دیگه ای برداشت میشه!
ارزش جواب دادن نداشت که بخوام کلیدهای کیبورد بیچاررو فشار بدم. :happy:
از دوستان پوزش میطلبم!

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم اگه توی اسم کاربری من کلمه ی "روانی" رو میبینید این برای خنده نیست. من مدتی خیلی عصبانی و پرخاشگر بودم و 2ماه توی تیمارستان بودم! . به شکر خدا پرونده برام تشککیل ندادن و فقط یه مدت کوتاهی بستری بودم که زود خوب شدم!
من از اون زمان سیگاری هم شدم :( :( البته فقط روزی 3تا نخ سیگار :(
اگه کسی من رو ببینه فکر میکنه 40 سال دارم! در صورتی که 28 سال دارم :(

بالا