برگزیده های پرشین تولز

پسرهای ترشیده که دنبال زن می گردن

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
میگم اگه توی اسم کاربری من کلمه ی "روانی" رو میبینید این برای خنده نیست. من مدتی خیلی عصبانی و پرخاشگر بودم و 2ماه توی تیمارستان بودم! . به شکر خدا پرونده برام تشککیل ندادن و فقط یه مدت کوتاهی بستری بودم که زود خوب شدم!
من از اون زمان سیگاری هم شدم البته فقط روزی 3تا نخ سیگار
اگه کسی من رو ببینه فکر میکنه 40 سال دارم! در صورتی که 28 سال دارم
هیچکدوم این چیزایی که گفتید توجیه مناسبی برای پرخاشگری و بی ادبی نیست.

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا به نظر شما چرا اینقدر سن ازدواج رفته بالا و به قول دوستمون که این تاپیکو درست کرده، پسرا می ترشن؟
راستی تا حالا به این موضوع فکر کردید خانم ایده آلیست که این همه ناله و نفرین روونه پسرا می کنین؟
توی این جو اقتصادی بدی که هست، یه پسر با تحصیلات دانشگاهی ( مخصوصا در مورد افراد با تحصیلات عالیه صحبت می کنم که باب طبع شما هم هست خانم فوق لیسانس) باید بعد از تموم کردن درسش ، دو سال بره سربازی ( که شما این مشکلو ندارین) بعد از اون باید از صفر شروع کنه ، یعنی تو سن 24-25 سالگی تازه باید دنبال کار بگرده ( اگه بتونه کار پیدا کنه.چون همون طور که دوستان اشاره کردن، برای خانمها کار خیلی راحتتر پیدا میشه.چون حقوق کمتری می خوان و دردسر کمتری هم دارن.ولی یه پسر تحصیل کرده حاضر نیست به خاطر یه حقوق بخور و نمیر جایی کار کنه). بعد بایدشروع کنه به پس انداز کردن( اگر بتونه. یعنی مستاجر نباشه ، پول آب و برق و گاز و تلفن نده و خیلی چیزهای دیگه) حالا تازه بعد از 3-4 سال رسیده به یه وضعیت مالی تقریبا ثابت که میتونه روی پای خودش واسته...
بعد میره خواستگاری یه دختر خانم. با این چشم و هم چشمی که شما دختر خانمها دنبالش هستید و خرجهای نجومی بی خودی که برای ازدواج می تراشین و همه تون خونه مستقل و مراسم عروسی مجلل و ... می خواین، از خیر ازدواج کردن می گذره....
در مورد این فرمایشتون که:
"این مهم نیست که ما مجبور بشیم با پسر دیپلمه ازدواج کنیم .
مهم اینه که مرد غیرت داشته باشه و زنی نگیره که 4کلاس بیشتر از خودش سواد داره!"
باید خدمتتون عرض بکنم که ما گوشمون از این حرفا پره!!! الان 90% دخترها معیار اولشون برای ازدواج شرایط مالی طرف مقابل هستش نه تحصیلات. من نمونه های خیلی زیادی از دخترهای تحصیل کرده می شناسم که با پسرهای زیر دیپلم ازدواج کردن.مثلا یه دختر که لیسانس زبان انگلیسی داشت با یه پسر زیر دیپلم (ولی مایه دار)ازدواج کرده و برادر همین دختر که حتی سیکل هم نداره( ولی عوضش پول داره!!!) با یه دختر لیسانسه ازدواج کرده!!!!!
از همه این حرفها هم که بگذریم ، شما و همجنسهای شما ، چه بخواهید و چه نخواهید باید این واقعیت رو قبول کنید که مجبورید با افرادی با سطح تحصیلات پایین تر از خودتون ازدواج کنید. شما که دانشگاه رفتین می دونین که بالای 70% ورودی دانشگاهها دختر هستن و این رقم داره روز به روز افزایش پیدا می کنه. به عبارت دیگه از هر 10 خواستگاری که برای شما میاد ، فقط 3 تاشون تحصیلات دانشگاهی دارن!!!!!!!!!
حرف آخر؛ هیچ وقت توی زندگی پول و تحصیلات معیار سنجش آدم بودن یک فرد نیست. متاسفانه این حقیقت رو ما خیلی وقته که فراموش کرده ایم.....
باشه بابا!
هر گردی که گردو نمیشه

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم شما واقعاً مهندسی؟
ولی از لحن صحبت کردنتون چیز دیگه ای برداشت میشه!
ارزش جواب دادن نداشت که بخوام کلیدهای کیبورد بیچاررو فشار بدم. :happy:
از دوستان پوزش میطلبم!
بلی مهندس هستم.
فکر نمیکنم چیز مهمی باشه! فقط 6 سال بیشتر درس خوندم

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
مینا خانم بهترین لطفی که می تونی در حق خودت بکنی اینه که اول اون پسوند روانی رو برش داری، اینجوری دائم داری به خودت و بقیه یادآوری می کنی که راونی هستی. تلقین نکن لطفا. یه توصیه دوستانه دیگه:کمی مثبت نگر باش. موفق باشی

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
مینا خانم بهترین لطفی که می تونی در حق خودت بکنی اینه که اول اون پسوند روانی رو برش داری، اینجوری دائم داری به خودت و بقیه یادآوری می کنی که راونی هستی. تلقین نکن لطفا.
post_thanks.gif

hezarpa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به عنوان يه دختر صحبت ميكنم و بايد بگم از طرز تفكر اين خانم - مينا - متاسفم
چرا ؟ چون ايشون با اين پستهايي كه ميزنه فقط داره به خانمهاي اين فروم توهين ميكنه و بس .
شرايط مملكت ما باعث شده كه اينطور وانمود بشه كه بين دخترها و پسرها تفاوت وجود داره كه باعث اختلاف شده و گرنه من به شخصه در هر جا كه جمع پسرونه بوده حاضر شدم چيزي جز احترام نديدم و حتي خيلي وقتها هم اگر نوعي انتخاب لازم بوده آقايون حقشون رو به من دادن كه بينهايت ازشون تشكر ميكنم .
بنابر اين به خودم واجب ميدونم كه اعلام كنم اگر نوعي توهين در حرف زدنه اين خانم نسبت به آقايون شده من از همگي معذرت ميخام .
دختر و پسر فرقي نميكنه بلكه انسان بودن و انسانيت داشتن مهمه

z.meshk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میگم اگه توی اسم کاربری من کلمه ی "روانی" رو میبینید این برای خنده نیست. من مدتی خیلی عصبانی و پرخاشگر بودم و 2ماه توی تیمارستان بودم! . به شکر خدا پرونده برام تشککیل ندادن و فقط یه مدت کوتاهی بستری بودم که زود خوب شدم!
من از اون زمان سیگاری هم شدم :( :( البته فقط روزی 3تا نخ سیگار :(
اگه کسی من رو ببینه فکر میکنه 40 سال دارم! در صورتی که 28 سال دارم :(

2 ماه تو بیمارستان بودی و پرونده برات تشکیل ندادن ؟؟؟؟ والا من پزشکم و تا حالا همچین شر و وری نشنیده بودم . پس هر روز کی رو راند می کردن ؟؟؟ کی بستری شدی ؟؟ کی مرخص شدی ؟؟ پول بیمارستان چی شد ؟ بی پرونده !!

دست بردار بابا ضایع کردی ! چرا اینقدر اصرار داری غلو کنی ؟می گی سیگاری شدم بعد میگی 3 تا نخ !!! می گی 2 ماه بستری بودم بعد میگی پرونده ندارم !!! می گی 28 سالمه بعد میگه عین 40 ساله ها شدم . حالت خوبه ؟؟

سر هرچی بخوای شرط می بندم تو دختر نیستی اونم غلو می کنی ! فوق لیسانس نیستی اونم غلو می کنی ! .
بالاخره ما هم سنی ازمون گذشته ! درسته ترشیدیم اما یه چیز هایی سرمون می شه . LooooooooooooooL

Borat

Registered User
لایک‌ها
31
دارم ياد يه سريال تلويزيوني چند وقت پيش فخيم زاده مي افتم !:eek:

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
2 ماه تو بیمارستان بودی و پرونده برات تشکیل ندادن ؟؟؟؟ والا من پزشکم و تا حالا همچین شر و وری نشنیده بودم . پس هر روز کی رو راند می کردن ؟؟؟ کی بستری شدی ؟؟ کی مرخص شدی ؟؟ پول بیمارستان چی شد ؟ بی پرونده !!

دست بردار بابا ضایع کردی ! چرا اینقدر اصرار داری غلو کنی ؟می گی سیگاری شدم بعد میگی 3 تا نخ !!! می گی 2 ماه بستری بودم بعد میگی پرونده ندارم !!! می گی 28 سالمه بعد میگه عین 40 ساله ها شدم . حالت خوبه ؟؟

سر هرچی بخوای شرط می بندم تو دختر نیستی اونم غلو می کنی ! فوق لیسانس نیستی اونم غلو می کنی ! .
بالاخره ما هم سنی ازمون گذشته ! درسته ترشیدیم اما یه چیز هایی سرمون می شه . LooooooooooooooL

کیست صدا زد تنگنا؟کفشهایش کو:lol: :lol: :lol: :lol:
بابا اینهمه جنگ و جدل برای چیه؟بیخیال
یه چیز کلی بگم.اولا علم مورد نظر که توسط پیامبر و حضرت علی بهش اشاره شده درجه فهم و شعور افراده نه درجه مدرکشون.(تو مملکتی که خیلی از مدارک را میشه با سهمیه ها و .... بدست اورد و خرید دم از مدرک زدن از اون حرفاست)
دوما:این بلای دیر ازدواج کردن هم گریبانگیر پسرهاست و هم دخترها.پس خواهشا اینقدر بهم گیر ندین چون توی این قضیه هیچکدوم رجحان و برتری بر دیگری نداریم.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کاربرای هنر چرا حمله کردن اینجا ؟ مگه کار و زندگی ندارین؟

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
این کاربرای هنر چرا حمله کردن اینجا ؟ مگه کار و زندگی ندارین؟
یه سوال دارم از شما خانم یا آقای مینا روان پریش!! (موادبانه)
231.gif
می تونم بپرسم شما قبلا توی استرالیا سرزمین رویایی با دختران چشم آبی نبودین! نبودین یا با وزیر دفاع اونجا و دخترش بگو مگویی چیزی نداشتین!! شایدم من اشتباه می کنم ولی اگه تنگنا تغییر جنسیت بده یه چیزی مثل شما میشه
256.gif

اول از همه برای خودش مدرک و سابقه علمی میزنه بعدش از خاطرات زندگیش صحبت میکنه!
277.gif

معمولا هم بیشتر از 10 تا پست ننوشته ! چون قبلش بن شده!
283.gif

به نظرم بچه ها این یوزر رو به ساواپ گزارش بدیم خیلی داره تنگی میزنه!!
301.gif

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
البته تنگنا هم حسابی روانه:D
این آیدی جدیدش هم احتمالا کنایه ای از وضعیت مغزی خرابشه;)
ما رو بگو چه راحت رفتیم سر کار::D

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته تنگنا هم حسابی روانه:D
این آیدی جدیدش هم احتمالا کنایه ای از وضعیت مغزی خرابشه;)
ما رو بگو چه راحت رفتیم سر کار::D
امیدوارم سکوت بنده در مورد این پستهای کذب شما دلیلی بر ان نباشد که فکر کنید من واقعا تنگنا هستم.

mina,
wise girl

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
من مدیر اینجا بودم این تاپیکو میبستم.
دعوا نکنید دوستان بگذارید هر کی هر جوری راحت تره نسبت به خودش فکر کنه.
میخواد حالا مهندس باشه یا بی سواد روانی باشه یا سالم بی ادب باشه یا با ادب
20.gif

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدیر اینجا بودم این تاپیکو میبستم.
دعوا نکنید دوستان بگذارید هر کی هر جوری راحت تره نسبت به خودش فکر کنه.
میخواد حالا مهندس باشه یا بی سواد روانی باشه یا سالم بی ادب باشه یا با ادب
20.gif
تایید میشه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
امیدوارم سکوت بنده در مورد این پستهای کذب شما دلیلی بر ان نباشد که فکر کنید من واقعا تنگنا هستم.

mina,
wise girl

به هر حال لحن شما خیلی به اون شبیه
راستی شما تنگنا رو از کجا میشناسین:blink:

بالا