برگزیده های پرشین تولز

پسرها از چه جور دخترایی و دخترها از چه جور پسرایی خوششون میاد؟از نظر تیپ و قیافه و ..

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
اگر منظور از انتخاب،انتخاب اصلی 1 دختر برای هميشه باشه يکی از اصلی ترين ارکان ،وضع مالی طرف هستش و اين غير قابل کتمان هست
گيريم که دختری دست در جيپ پدر بهترين زندگی ممکن رو داشته ،اما مطمئناً بعد از انتخاب، جيب پدر در کار نيست.
کمتر دختری تو ايران هستش که از نظر مالی بسيار غنی باشه و مستقل.
پس اگر پسر مورد نظر هر چه قدر هم برد پيت باشد،اما پول نداشته باشد،دوای درد نخواهد بود
ممکنه در برهه اي از زمان مقبول دختران بسياری قرار گيرد ،اما در نهايت اونی که پول داره برندست.

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
یه دختره ای علنا به من گفت اگه دختری خونه و ماشین از خودش داشته باشه ازدواج نمیکنه...

خوب دلیل این حرفش چیه؟

بعدشم اون دختر اگه استقلال مالی نداشته باشه به هر حال تو خونه خودشون که راحته حالا برای چی نیاد سوال کنه که تو چقد مایه داری که خودش رو تو زحمت بندازه تو زندگی

پ.ن:دخترا واسه پسرای خوشگل میمیرن حتی بدون هیچی..
اینو شک دیگه ندارم توش..
منظورم از خوشگل قیافه کمی دخترونس نه زیر ابرو و این حرفا........

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
یه دختره ای علنا به من گفت اگه دختری خونه و ماشین از خودش داشته باشه ازدواج نمیکنه...

خوب دلیل این حرفش چیه؟

بعدشم اون دختر اگه استقلال مالی نداشته باشه به هر حال تو خونه خودشون که راحته حالا برای چی نیاد سوال کنه که تو چقد مایه داری که خودش رو تو زحمت بندازه تو زندگی

پ.ن:دخترا واسه پسرای خوشگل میمیرن حتی بدون هیچی..
اینو شک دیگه ندارم توش..
منظورم از خوشگل قیافه کمی دخترونس نه زیر ابرو و این حرفا........

ببين تجربه من تقريبا 180 درجه با تو متفاوت بوده . :D نتيجه اينكه نميشه يه برچسب به همه زد :eek:

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
من فقط یه موضوعی رو بگم که عقده ای نشم ..

تابستون یکی از دوستان که از آلمان اومده بود (یه دختر 18-19 ساله که از 10 سالگی اونجا بوده و یه سال بود برگشته بود ) یه سوال از من پرسید ...سوالش درباره ی شرایط ازدواج و سنن و اینها در ایران بود ..در هر حال بحث خوبی شد ...بعد یکی از دوستان حرف جالبی زد .. گفت که ببینید در خارج بر فرض مثال امریکا ، یک دختر یا پسر تا 18 سالگی خونه ی پدر یا مادرش و زیر سایه ی اونها زندگی میکنه ..این پدر و مادر کسی هستن که 20 سال زحمت کشیدن ،پول جمع کرده از نظر مالی پیشرفت کردند تا سطح رفاهی X حالا این X هر چقدر که هست رو برای فرزندشون فراهم کردند این فرزند هم توی این پیشرفت سطح زندگی بوده و وقتی به کالج وارد میشه کسی هست که توی اون سطح X زندگی کرده بوده ...حالا در طول کالج و بعد از اون یاد میگیره که باید حالا روی پای خودش وایسه و خودش سبک زندگی جدیدی رو بسازه (برای دختر و پسر هم فرقی ندره ) خب این فرد در 90 % مواقع بدون کمک و از سطح زندگی و اقتصادی نزدیک به صفر (بهش بگیم Y ) شروع به ساختن زندگیش میکنه ..بعد به فرض در طی 2 سال یا 10 سال یه ... به سطحی از رفاه اقتصادی میرسه که به طور معمول هنوز از اون X کمتره (به این سطح بگیم W) اما از Y بیشتره و تصمیم میگیره با دختریی (یا پسری) ازدواج کنه که اون هم توی همون سطح قرار داره (حالا یکم کمتر یا بیشتر ) و وقتی باهم شریک میشن سطح زندگیشون به سطح Z که تلفیقی از دوتا W ه ارتقا پیدا میکنه که ممکنه هنوز از X کمتر باشه اما از W یه پیشرفت چشمگیره ...

حالا فرض کنید ما در اینجا می ریم خواستگاری یک دختر و ما شرایط نسبتا خوبی دارییم (در حد W ) اما چون اون فرد می بینه که باید یک دفعه از سطح X این حد پایین بیاد و به W براش سخته ...چون هنوز به استقلال مالی نرسیده

واسه همین گفتم دختری که استقلال مالی داشته باشه پولکی نیست ...

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .
:blink::blink::blink:
من سه بار انتگرال گرفتم رفتم تو اعداد مختلط.می شه یه بار دیگه توضیحات مکفی بدی؟:blink:

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
یه سوال:
چرا ما پسرا انقدر بدبخت شدیم که دخترا باید ازمون خوششون بیاد.
باید آرایش کنیم.جل بزنیم.لباس مارکدار بپوشیم.مو فشن کنیم.ورزش کنیم و هزار تا ..نده بازی دیگه که دخترا ازمون خوششون بیاد.
قبلنا فک کنم بر عکس بوداااااا.:wacko:

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
من فقط یه موضوعی رو بگم که عقده ای نشم ..

تابستون یکی از دوستان که از آلمان اومده بود (یه دختر 18-19 ساله که از 10 سالگی اونجا بوده و یه سال بود برگشته بود ) یه سوال از من پرسید ...سوالش درباره ی شرایط ازدواج و سنن و اینها در ایران بود ..در هر حال بحث خوبی شد ...بعد یکی از دوستان حرف جالبی زد .. گفت که ببینید در خارج بر فرض مثال امریکا ، یک دختر یا پسر تا 18 سالگی خونه ی پدر یا مادرش و زیر سایه ی اونها زندگی میکنه ..این پدر و مادر کسی هستن که 20 سال زحمت کشیدن ،پول جمع کرده از نظر مالی پیشرفت کردند تا سطح رفاهی X حالا این X هر چقدر که هست رو برای فرزندشون فراهم کردند این فرزند هم توی این پیشرفت سطح زندگی بوده و وقتی به کالج وارد میشه کسی هست که توی اون سطح X زندگی کرده بوده ...حالا در طول کالج و بعد از اون یاد میگیره که باید حالا روی پای خودش وایسه و خودش سبک زندگی جدیدی رو بسازه (برای دختر و پسر هم فرقی ندره ) خب این فرد در 90 % مواقع بدون کمک و از سطح زندگی و اقتصادی نزدیک به صفر (بهش بگیم Y ) شروع به ساختن زندگیش میکنه ..بعد به فرض در طی 2 سال یا 10 سال یه ... به سطحی از رفاه اقتصادی میرسه که به طور معمول هنوز از اون X کمتره (به این سطح بگیم W) اما از Y بیشتره و تصمیم میگیره با دختریی (یا پسری) ازدواج کنه که اون هم توی همون سطح قرار داره (حالا یکم کمتر یا بیشتر ) و وقتی باهم شریک میشن سطح زندگیشون به سطح Z که تلفیقی از دوتا W ه ارتقا پیدا میکنه که ممکنه هنوز از X کمتر باشه اما از W یه پیشرفت چشمگیره ...

حالا فرض کنید ما در اینجا می ریم خواستگاری یک دختر و ما شرایط نسبتا خوبی دارییم (در حد W ) اما چون اون فرد می بینه که باید یک دفعه از سطح X این حد پایین بیاد و به W براش سخته ...چون هنوز به استقلال مالی نرسیده

واسه همین گفتم دختری که استقلال مالی داشته باشه پولکی نیست ...

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .

نه نخوندم .... ولي آواتارت خوشگله !

از چه مدل پسري خوشتون مياد : تارزان ! خشن ! بي احساس ! اگه كسي داره بذاره تو بازارچه ! برم بخرم !

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
یه سوال:
چرا ما پسرا انقدر بدبخت شدیم که دخترا باید ازمون خوششون بیاد.
باید آرایش کنیم.جل بزنیم.لباس مارکدار بپوشیم.مو فشن کنیم.ورزش کنیم و هزار تا ..نده بازی دیگه که دخترا ازمون خوششون بیاد.
قبلنا فک کنم بر عکس بوداااااا.:wacko:
بدبخت نشدیم عمو جون توهین نکن میام فیتیله پیچت می کنما :hmm:
دلیل اینه که در پستان دارن ، جنس نر وظیفه پیدا کردن جفت مناسب رو به عهده داره و بلاخره با انواع روش ها و تکنیک ها و ... که بحث این تاپیک هست می خواد جنس مخالف رو به تملک خودش در بیاره و انسان هم ازش مستثنا نیست . حالا چون زندگی مدرن شده و انسانها بصورت شهر نشین شدن و زندگی انسان از حالت حیوانی و جنگلی خودش خارج شده ، متاسفانه یا خوشبختانه قواعد جفت یابی هم متاثر از اون تغییر پیدا کرده :)

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
نه نخوندم .... ولي آواتارت خوشگله !

از چه مدل پسري خوشتون مياد : تارزان ! خشن ! بي احساس ! اگه كسي داره بذاره تو بازارچه ! برم بخرم !

همینه دیگه میاید اینجوری تاپیک می زنید پررو می شن.:eek:
یهو می بینی قاچاقمون کردن دبی. بریم اونجا عرق جبین بریزیم پول در بیاریم.:(
دلیل اینه که در پستان دارن ، جنس نر وظیفه پیدا کردن جفت مناسب رو به عهده داره
بوخودا من پستان ندارم
eh-smiley.gif

Last edited:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
حالا بیاید در مورد این بحث کنیم پسرا از چه دخترایی خوششون میاد....

چون پی تی جنس نر توش فت و فراوونه بحثش عقلایی تر میشه..:lol:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
حالا بیاید در مورد این بحث کنیم پسرا از چه دخترایی خوششون میاد....

چون پی تی جنس نر توش فت و فراوونه بحثش عقلایی تر میشه..:lol:

راست ميگي :eek:

من از دختري خوشم مياد كه تا حد زيادي به عقايدم نزديك باشه . :)

از اين دخترا نباشه كه خيلي تاثير پذيرن ، هر لحظه يه چيزي ميزنه به سرشون و تو علايقشون ، رفتارشون و عقايدشون هيچ ثباتي ديده نميشه ، با هركي بشينن و هم صحبت بشن رنگ همون ميشن

آدمه منطقي باشه . ;)

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز

از اين دخترا نباشه كه خيلي تاثير پذيرن ، هر لحظه يه چيزي ميزنه به سرشون و تو علايقشون ، رفتارشون و عقايدشون هيچ ثباتي ديده نميشه ، با هركي بشينن و هم صحبت بشن رنگ همون ميشن

آدمه منطقي باشه . ;)
تعارف نکن چیز دیگه ای هم می خوای بگو :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
تعارف نکن چیز دیگه ای هم می خوای بگو :D

يعني واقعا همچين دختري گير نمياد :eek:

كاري نداريد ؟ ميخوام برم خودكشي كنم :eek:

ولي نزديك به اين خلقيات كه گفتم قبلا خودم ديدم ..... چشم بصيرت ميخواد ;)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

آدمه منطقي باشه . ;)

....حرفهای قشنگی زدی تایید میشه!!!!:cool:....مخصوصا ثبات و منطق رو خوب اومدی....البته اینا در حد حرفه خیلی کم پیدا میشه!!!!:cool:

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
من کلا عقیدم اینه که دخترا خوششون نیومد هم نیاد کی اهمیت میده .
اصلا دخترا اگه کیس هولو براشون پیدا نشد ازدواج نکنن مگه چی میشه؟

فرض کنید سر 30 سالگی میخوان ازدواج کنن خوب نکنن 30 سال که موندن 30 سال دیگه هم بمونن بشه 60 سال بمیرن !:p

خطاب به پسرای پی تی : هر کی بهتون گفت دماغت بزرگه - قدت کوتاه - خیلی بلندی - سوسولی - خیلی مردونه ای - موهاتو زل میزنی - نمیزنی - دمه خطت بلنده کوتاه بگین خوشت میاد بیاد نمیاد هرییییییییییی !

خطاب به دخترای پی تی : حرفای بالامو جدی نگیرین

من تیپم خیلی درسته.داف من میشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:f34r:

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
من کلا عقیدم اینه که دخترا خوششون نیومد هم نیاد کی اهمیت میده .
اصلا دخترا اگه کیس هولو براشون پیدا نشد ازدواج نکنن مگه چی میشه؟

فرض کنید سر 30 سالگی میخوان ازدواج کنن خوب نکنن 30 سال که موندن 30 سال دیگه هم بمونن بشه 60 سال بمیرن !:p

خطاب به پسرای پی تی : هر کی بهتون گفت دماغت بزرگه - قدت کوتاه - خیلی بلندی - سوسولی - خیلی مردونه ای - موهاتو زل میزنی - نمیزنی - دمه خطت بلنده کوتاه بگین خوشت میاد بیاد نمیاد هرییییییییییی !

خطاب به دخترای پی تی : حرفای بالامو جدی نگیرین

من تیپم خیلی درسته.داف من میشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:f34r:

حرفای خوبی زدی ولی دو خط آخر خرابش کردی.

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ببینید همین که مرد یا جنس نر قیافه و ظاهر نرمال و قابل تحملی داشته باشه کفایت می کنه و البته اگه خیلی خوش قیافه باش کمک بیشتری بهش می کنه ولی چیزی که مهمتر از همه این چیزها هست شخصیت فردی هر کسی هست که از دیگران متمایز هست و اون شخصیت هست که باعث می شه زن بهش گرایش پیدا کنه یا ردش کنه و به اصطلاح ریجکتش کنه ...

بالا