برگزیده های پرشین تولز

پسورد گوشیم رو فراموش کردم...

gratis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام بنده یک گوشی از طری گوشیهای تی وی دار که جدیدا زیاد هم وارد بازار شده گرفتم مدلش هم ZT6618 هستش اسمش هم والا نمیدونم یا Bluetooth هست یا TV Phone اما متاسفانه پسوردش رو تغییر دادم و الان فراموش کردم برای فلش هم اکثرا میگن کابلش رو نداریم میخواستم ببینم راهی برای ورود به گوشی هست البته پسورد پیش فرضش 1234 بوده که تغییر کرده و دیگه جواب نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنین.:(

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
باید گوشی شما Unlock بشه... این سری گوشیها هم فکر نکنم کد مادر داشته باشه فلش هم نکن شاید گوشیت خاموش بشه دیگه روشن نشه برو ببین کی Unlock میکنه اگه گفت 100% درست میشه بده بهش .

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام بنده یک گوشی از طری گوشیهای تی وی دار که جدیدا زیاد هم وارد بازار شده گرفتم مدلش هم ZT6618 هستش اسمش هم والا نمیدونم یا Bluetooth هست یا TV Phone اما متاسفانه پسوردش رو تغییر دادم و الان فراموش کردم برای فلش هم اکثرا میگن کابلش رو نداریم میخواستم ببینم راهی برای ورود به گوشی هست البته پسورد پیش فرضش 1234 بوده که تغییر کرده و دیگه جواب نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنین.:(

اگر پسورد شما فقط عدد هست و از لحاظ تعداد مرتبۀ وارد کردن پسورد هم محدودیّت ندارید، می تونید اینقدر اعداد رو به ترتیب انتخاب کنید تا پسوردتون رو پیدا کنید، یا اینکه بشینید فکر کنید و همۀ گزینه هایی که احتمال میدید رو بنویسید و بعدش امتحان کنید.​

بالا