برگزیده های پرشین تولز

پسورد Yahoo كار نميكنه

ace_boy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من يه روزه كه هر چي در yahoo Sign In مي كنم مينويسه غلطه
ولي من مسنجر و هم ياهو ميلم sign In هست يعني Remember شده خلاصه تا اين Remember هستش من بايد يه جوري پس رو عوض كنم . حالا چه طوري ميشه اين كارو كرد يا پسوردمو دوياره پيدا كنم؟؟؟/

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام
من يه روزه كه هر چي در yahoo Sign In مي كنم مينويسه غلطه
ولي من مسنجر و هم ياهو ميلم sign In هست يعني Remember شده خلاصه تا اين Remember هستش من بايد يه جوري پس رو عوض كنم . حالا چه طوري ميشه اين كارو كرد يا پسوردمو دوياره پيدا كنم؟؟؟/

شما برای عوض کردن پسورد حتماً بايد پسوردتون رو به خاطر داشته باشيد چون موقع
عوض کردن پسورد ، پسورد قديمرو ابتدا ازتون سؤال میکنه و در صورت درست بودن , پسورد جديد شمارو
make میکنه

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
شما برای عوض کردن پسورد حتماً بايد پسوردتون رو به خاطر داشته باشيد چون موقع
عوض کردن پسورد ، پسورد قديمرو ابتدا ازتون سؤال میکنه و در صورت درست بودن , پسورد جديد شمارو
make میکنه

البته اگه سکرت کوسشنهای موقع ثبت آیدی را به یاد داشته باشید بدون داشتن پسورد هم می توانید لوگین کنید .:rolleyes:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
البته اگه سکرت کوسشنهای موقع ثبت آیدی را به یاد داشته باشید بدون داشتن پسورد هم می توانید لوگین کنید .:rolleyes:

اون که قضيش جداست...
من سؤاليرو که دوستمون کردو پاسخ دادم.....
اين چيزيم که شما میگی کاملاً درسته..يعنی در صورت داشتن سؤال و جواب امنيتی ، کشور ، Zip Postal Code , و تاريخ تولد خود ( در موقع ثبت id اگر يادتون باشه که چی زديد )
میتونيد با در دست داشتن اين چيز ها به راحتی يک پسورد از ياهو دريافت کنيد...يعنی پسورد قبلی شما از بين میره و يک پسورد
که کاملاً random هست از طرف ياهو به شما داده میشه

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببين دوست من
احتمالا شما حتي اگه يه pass رو 5 بار گه درست گفته باشم غلط بزني ياهوي شما تا 12 ساعت قفل ميشه...

بالا