برگزیده های پرشین تولز

پس بگو ماه پري هاي پي تي كجان! : اوركات ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بنده پستي بي ادبانه زدم در همين بخش كه علي رغم پاك شدنش بدست مبارك امير داداش هنوزم نارحتم و از همگي دوستاني كه خوندنش معذرت ميخوام !‌
داش امير شما آقايي ! كيه كه حرف بزنه رو حرف شوما !!؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا من چند تا رو تو orkut ديدم و انتخاب کردم....
ميری يک صحبتکی کنی باهاشون پس؟
من خودم کمرو هستم آخه!

خودت هيچ recommemdationی نداری؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
واقعن عجب ×س خلي هستي مهرداد. بابا حداقل نميگفتي شاعري.(اينو از زبون نسناس گفتي البت!)
تو شعر گفتي ؟؟؟؟؟؟!؟!؟ ميشه يه بيتشو بگي ؟؟؟!؟؟!؟؟!؟!؟!؟

بابا شاعر ! :happy:
تو که تو سایت من رفتی اونو ندیدی(بخش ادبیات و درباره معلم هم هست- نگو که اون بخشو ندیدی http://www.fattahi.net/new_page_7.htm البته من ادعایی واسه این کار ندارم و واسه اینکه فکر نکنی این بخشو تازه اضافه کردم http://66.102.9.104/search?q=cache:opMjietVKTEJ:fattahi.net/+&hl=fa که این بخش ادبیات از قدیم هم بوده )!! اینقدر همه رو با خودت قیاس نکن
اینترنت نامحدود مفتی مارو آجر کردین کافی نیست!! حلا باید کلی پول اینترنت بدم :( :( :( برو سر به سر یکی دیگه بزار به اندازه کافی همه اون چیزایی رو که درمورد اخلاق شما نمی دونستن از این پستهایه آخرتون فهمیدن

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اي دوست تو به چه مي انديشي
روزگار مي گذرد
از تو و من كاري نيست
زندگي پيچ و خم دارد

عشق آتش دارد :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
اي دوست تو به چه مي انديشي
روزگار مي گذرد
از تو و من كاري نيست
زندگي پيچ و خم دارد

عشق آتش دارد :lol:
روزگار می گذرد
از کاکو هم کاری ساخته نیست!!!!!!1
زندگی کاکو نیز پیچ و خم دارد و عقده گشایی نیست !!!!!!!!
کشک خود می سابد و زحمت دیگران می دارد :D :D :D :D :D :D :D :D :D
کجایی مهرداد که با افشاگری تو دمی بیاسایم!!!!!!!!!!!!!!!!!
ساقی بده آی دی تا نقاب از چهره مهرداد بردارم!!!!!!!!!!!!!!
..................................
کاکوا این ره که تو می روی به ترکستان است!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
---------------------------------تا مهرداد هست باید افشاگری کرد----------------------
شاعر:کوکو سیب زمینی :D :D :D :D :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mehrdad1355 :
روزگار می گذرد
از کاکو هم کاری ساخته نیست!!!!!!1
زندگی کاکو نیز پیچ و خم دارد و عقده گشایی نیست !!!!!!!!
کشک خود می سابد و زحمت دیگران می دارد :D :D :D :D :D :D :D :D :D
کجایی مهرداد که با افشاگری تو دمی بیاسایم!!!!!!!!!!!!!!!!!
ساقی بده آی دی تا نقاب از چهره مهرداد بردارم!!!!!!!!!!!!!!
..................................
کاکوا این ره که تو می روی به ترکستان است!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
---------------------------------تا مهرداد هست باید افشاگری کرد----------------------
شاعر:کوکو سیب زمینی :D :D :D :D :D
×س شعر گو :
مهرداد 1404 !
میگه من هویتمون پنهان نکردم . عمو.........تو مگه اسمت شهرام نیست ؟ چیه اسمت جواتیه رفتی کردی مهرداد؟ اینم حکما جزو عقده های منه ؟ ؟ ؟
جدا خنده داری مهرداد. موجود جالبی هستی ! نسناس ! :D
جدا چه فکری میکردی پیش خودت با اون آی دی پست میزدی ؟ فکر میکردی آها الان حال خوبی کن و کاکو رو میگیرم ! بزار بیان پست منو ببینن و بفهمن یکی دیگه غیر از مهرداد هم هست که میخواد تاپیکهای اشکان رو خراب کنه !

جدا کارات خنده داره. بعدشم که محترمانه از نسناس دعوت رسمی کردی بره بیرون و دیگه هم نیاد.....:D.....بعدم حکما باهاش قطع رابطه کردی چون کارتورو تکرار کرده و کارای تو هم کپی رایت آماری خودتو دارن نه ؟ :lol:

میگم مهرداد چقدر تو فکر میکنی. یکم تو اون تاپیک یه مرغ دارم فعالیت کن بزار این نخوده باد بخوره بلکه یکم بزرگ شد.....

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
Attention Plz

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

آقا اين قضيه پي تي چيه...؟

يكي هم ما رو دريابه اين پيتي رو ما نفهميديم آخرش چيه ؟

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ايول بس اون نسناس هم خودت بودي ديدي آخه خيلي تابلو ميزد ( ...................دمت گرم تو ايكه هيچ وقت نمي خواي هويتتو عوض كني تو بودي شهرام جان عقده اسم مهرداد :lol: :lol: :lol:

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
من از اول ميخواستم اين عقابه رو بدم به پلنگم بوخولتش! نذاشتين. :p
كاكو جون شما الان يه ندا بده بزنم با توپم لهش كنم!! ;) :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
×س شعر گو :
مهرداد 1404 !
میگه من هویتمون پنهان نکردم . عمو.........تو مگه اسمت شهرام نیست ؟ چیه اسمت جواتیه رفتی کردی مهرداد؟ اینم حکما جزو عقده های منه ؟ ؟ ؟
جدا خنده داری مهرداد. موجود جالبی هستی ! نسناس ! :D
جدا چه فکری میکردی پیش خودت با اون آی دی پست میزدی ؟ فکر میکردی آها الان حال خوبی کن و کاکو رو میگیرم ! بزار بیان پست منو ببینن و بفهمن یکی دیگه غیر از مهرداد هم هست که میخواد تاپیکهای اشکان رو خراب کنه !

جدا کارات خنده داره. بعدشم که محترمانه از نسناس دعوت رسمی کردی بره بیرون و دیگه هم نیاد.....:D.....بعدم حکما باهاش قطع رابطه کردی چون کارتورو تکرار کرده و کارای تو هم کپی رایت آماری خودتو دارن نه ؟ :lol:

میگم مهرداد چقدر تو فکر میکنی. یکم تو اون تاپیک یه مرغ دارم فعالیت کن بزار این نخوده باد بخوره بلکه یکم بزرگ شد.....
همونطور که خودت هم می دونی من نتنها تو اینجا بلکه تو انجمنهایه دیگه هم که عضوم همین آیدی مهردادو دارم چون خودم هم متولد مهر هستم تا فرقی بین این جور انجمن ها و انجمن هایه تخصصی که توش عضوم باشه باشه!مثلا یاسی شما کوکو سبزی ای دیتو گرفتی از یاسی بدت میومد؟؟؟؟؟چرا با همون ای دی یاسی نمیای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!-- دراون مورد هم رفت یا اومدش به من مربوط نیست و خودش هم حرفی از این موضوع نزده جناب سرمایه دات کام !!!!!و تازه ما با هم دوستیم و هیچ قطع رابطه ای هم در کار نیست!!!!!!!! خرهم خودتی که رو اون موضوع مانور می دی !!!!!!
!من از کسی نمی ترسم تو جواب دادن به کسی مگه کم اوردم که برم یه ای دی دیگه بسازم !مثلا با اون ای دی که فکر می کنی من ساختم حرف بدتراز اینکه من گفتم یا می گم گفته شده - که حالاا داری مانور می دی که من اونو ساختم؟! اون یه شوخی محترمانه با خوبی کن کرد و چندتا شکلک تو تاپیک شعر گذاشت که شما کاملا ادب خوتونو نشون دادی !! این کاری بود که من از انجامش بترسم؟؟؟ من با خود همین خوبی کن تو همین تاپیک خوبی کن ده تا حرف و شوخی خیلی از این چیز تر به هم زدیم که اثارش هست اونوقت میشه بفرماید اگه قرار بود ای دی سازی کنم باید چیزهایه رو می گفتم که با این ای دی نمی تونستم بگم !!!یعنی من نمی تونستم دوتا شکلک اونجا بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون طور که گفتم خودتی چون یه حرفی زدی که توش موندی و داری هی بلغور می کنی:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
جناب کوکو سبزی هر جور راحت تری فکر کن همون درسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوبه والا تو اون تاپیک هومن چند فکر می کنند اون ساخته دست احسان اینجا این میگه ساخته منه خوب دیگه کسی نبودا :D :D :D :D :D :D :D
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=7741&highlight=هومن
بلاخره تصمیمتونو بگیرین چون هومن و ایران ویج فکر می کنند کار احسانه -کاکو فکر می کنه منم فعلا دو به یک کار احسانه :D :D :D :D :D :D :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
همينكه ملت پي تي بفهمن كي داره غوغا سالاري ميكنه و ميخواد با اينكارا ××× هاش رو پاك كنه برام بسه. ميدونم كه به اندازه كافي درس عبرت شدي براي بقيه. كه از اين به بعد اشكان رو اذيت نكنن و بي خود و بي جهت هم به من يا كس ديگه اي گير ندي برام بسه.
فقط يك دور ديگه كارهايي رو كه كردي ميگم كه اگر كسي نميدونه بدونه . نيازي هم به رفرنس دادن نيست و همه هر كدوم پستاتو بخونن تابلوان :
1 - با آِي دي مهرداد تو تاپيك هاي اشكان خرابكاري كردي كه اشكان گذاشت رفت و بالاخره با خواهش و تمنا برگشت.
2 - ازت خواستم با من و خوبي كن كاري نداشته باشي پي ام ندي پستمونو نقل قول نكني جواب ندي .....ولي شما دوباره شروع كردي.
3 - مثل آدم ازت خواستم دور من خط بكشي منتها نميدونم چرا ميخواي منم اذيت كني.
4 - بعد كه ديدي مهرداد به اندازه كافي به گند كشيده شده رفتي و آي دي "نسناس"‌رو ساختي و عين همون كاراتو كردي يعني تو تاپيك هاي اشكان پست زدي به من و سيبيلو ها دري وري گفتي و عكس اديت كردي :D و ..........
5- الانم كه گند كارت دوباره در آوردم اومدي گير دادي به سرمايه دات كام و كوكو و شعر و اينكه من از آمار چيزي نميدونم و مسائل شخصي من كه از اوركات در آوردي و .....

آقاي شهرام فتاحي . آدم بايد توي بحث كمي اخلاق داشته باشه.منظورم اينه كه اخلاقيات رو رعايت كنه. شما متاسفانه اينطور نيستي و ميخواي همه جا رو به ×ه بكشي. نميدونم كه منظورت از اين كار هم چيه؟ در هر صورت اين چند روز اين وقت رو صرف كردم كه به مابقي بفهمونم كسي كه بخواد بي ادب باشه جوابش چيه. من 25 سالم نشده. نه ! آمار هم از نوع قدم زدن روي اعداد و ....ش بلد نيستم. سرمايه دات كام هم كار ميكنم و ربطي هم به كاراي اينجا و ... نداره. همينقدر بگم تابحال كسي ربطي نديده بود جز شما كه براي پوشوندن كارت دست به هر چيزي انداختي.

خوب ديگه داش مهرداد(شهرام نسناس هرچي :lol: )‌ بيشتر از اين بحث با تو رو ادامه نميدم. به پنالتي زدن به خودت ادامه بده. (البته ميتوني به نسناس بگي وايسه تو دروازه خودت بگيري يا برعكس :p )

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
همينكه ملت پي تي بفهمن كي داره غوغا سالاري ميكنه و ميخواد با اينكارا ××× هاش رو پاك كنه برام بسه. ميدونم كه به اندازه كافي درس عبرت شدي براي بقيه. كه از اين به بعد اشكان رو اذيت نكنن و بي خود و بي جهت هم به من يا كس ديگه اي گير ندي برام بسه.
فقط يك دور ديگه كارهايي رو كه كردي ميگم كه اگر كسي نميدونه بدونه . نيازي هم به رفرنس دادن نيست و همه هر كدوم پستاتو بخونن تابلوان :
1 - با آِي دي مهرداد تو تاپيك هاي اشكان خرابكاري كردي كه اشكان گذاشت رفت و بالاخره با خواهش و تمنا برگشت.
2 - ازت خواستم با من و خوبي كن كاري نداشته باشي پي ام ندي پستمونو نقل قول نكني جواب ندي .....ولي شما دوباره شروع كردي.
3 - مثل آدم ازت خواستم دور من خط بكشي منتها نميدونم چرا ميخواي منم اذيت كني.
4 - بعد كه ديدي مهرداد به اندازه كافي به گند كشيده شده رفتي و آي دي "نسناس"‌رو ساختي و عين همون كاراتو كردي يعني تو تاپيك هاي اشكان پست زدي به من و سيبيلو ها دري وري گفتي و عكس اديت كردي :D و ..........
5- الانم كه گند كارت دوباره در آوردم اومدي گير دادي به سرمايه دات كام و كوكو و شعر و اينكه من از آمار چيزي نميدونم و مسائل شخصي من كه از اوركات در آوردي و .....

آقاي شهرام فتاحي . آدم بايد توي بحث كمي اخلاق داشته باشه.منظورم اينه كه اخلاقيات رو رعايت كنه. شما متاسفانه اينطور نيستي و ميخواي همه جا رو به ×ه بكشي. نميدونم كه منظورت از اين كار هم چيه؟ در هر صورت اين چند روز اين وقت رو صرف كردم كه به مابقي بفهمونم كسي كه بخواد بي ادب باشه جوابش چيه. من 25 سالم نشده. نه ! آمار هم از نوع قدم زدن روي اعداد و ....ش بلد نيستم. سرمايه دات كام هم كار ميكنم و ربطي هم به كاراي اينجا و ... نداره. همينقدر بگم تابحال كسي ربطي نديده بود جز شما كه براي پوشوندن كارت دست به هر چيزي انداختي.

خوب ديگه داش مهرداد(شهرام نسناس هرچي :lol: )‌ بيشتر از اين بحث با تو رو ادامه نميدم. به پنالتي زدن به خودت ادامه بده. (البته ميتوني به نسناس بگي وايسه تو دروازه خودت بگيري يا برعكس :p )
توضیح کامل درمورد صحبتاها و در افشانی هایه شمارو تو http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=98481#post98481
دادم بهتره وقتی خیط کردی و کم اوردی بکشی کنار مخصوصا که تاب مقابله به مثلو نداری ;)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از Kako :
براي ديدن يكسري رد پاي مثلا پاك شده ( خدا رو شكر نميشه پستو پاك كرد! ) به اينجا مراجعه كنيد :

http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?p=98128#post98128

همه ميدونن كه كسي مثل مهرداد فقط ميتونه بره تاپيك هاي خوب خوبي كن رو خراب كنه .

بابا حداقل عكس اديت نميكردي با اين آي دي نسناس آخه 404 !!!
چي بگم والاه !
كاكو ديگه پسه حالا به قول من اين كارا بچه بازي
الان نگيد اين اي دي مال مهرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا