برگزیده های پرشین تولز

پشتیبانی وردپرس

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
به نام او که هر چه داریم از اوست

چــرا به پشتیبـان سایت نیاز دارید ؟

زمانیکه وب سایت طراحی گردید، تازه کار شروع شده و باید با محتوای با کیفیت بروز شود تا بهترین نتیجه را در موتورهای جستجـو دریافت نمایید و در نهایت باعث بازدید بیشتر و افزایش فروش گردد.

در زمانی که فکر می کنید همه شرایط خوب است و کاربران فراوانی روی سایت می آیند و خرید یا بازدید می‌کنند ناگهان سایت با مشکلات فنی مواجه شده و ممکن است فروش شما یا بازدید کاربران شما با اختلالاتی روبرو شده و ضررهای مالی آغاز شود.

در این زمان پشتیبان سایت می تواند از نظر فنــی کسب و کار آنلاین شما را بررسی و رفع اشکال کرده و باعث شود سایت به صورت طبیعی به فعالیت خود ادامه دهد.

خبر خوبی که برای شما داریم این است که، پشتیبان وردپرس بر همین اساس و برای رفع مشکلات فنی وب سایتهای وردپرسی پیاده سازی شده و هم اکنون با داشتن بیش از ۵۰۰ مشتری فعال، افتخار خدمت رسانی را به کاربران دارد.

مواردی که تیم پشتیبان وردپرس پوشش می دهد به قرار زیر می باشد :

1. فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرسی بصورت کاملا استاندارد و با ترجمه اختصاصی
2. بروزرسانی افزونه ها و قالب سایت بدون ایجاد هیچ مشکلی در آینده
3. بهبود و افزایش سرعت وب سایت با ارایه گزارش در انتهای پروژه
4. بررسی دوره ای و منظم وضعیت امنیت وب سایت
5. رفع مشکلات افزونه ها و قالب وب سایت
6. رفع مشکلات و خرابی های فنی وب سایت
7. مشاوره و ارایه پیشنهادات افزایش فروش و بهبود کسب و کار

با در نظر گرفتـن جوامـع رو به رشـد در ایران و اینکه افراد برای خرید و استفاده از خدمات از وب‌سایتهـا استفاده میکنند، این مسئله روز به روز مهمتر خواهد شد که کسب و کارهای اینترنتی همیشه در دسترس بوده و بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

(( پلن های پشتیبانی در صفحه بعدی قرار داده شد، لطفا ملاحظه نمایید. ))

wphelper.png

پشتیبان وردپرس، نیروی متخصص در کنار شما
برای داشتن کسب و کاری همیشه فعال با ما در تماس باشید
br.png
021-88525404
www.wphelper.ir
09190282951

Last edited:

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
یک پلن ماهیانه خریداری شده.

منتظر انجام موارد هستیم.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,229
با سلام..
بنده در حال یادگیری وردپرس هستم..
اکثر کارهای مربوط در محیط گرافیکیش رو میتونم انجام بدم ولی جاهایی که نیاز به تغییر در کد های سیستمی هست نیاز به یک مشاور و راهنمای کمکی دارم..(دیگه مثل گذشته مقدرو نیست با کنجکاوی و آزمون و خطا و جست و جو در نت رفع مشکل کنم. )..
در موارد معدودی شاید پیش بیاد بگم لطفا فلان بخش کار رو که وقت گیره و نمیارزه یادش بگیرم رو خودتون زحمتش رو بکشید..
میخواستم بدونم هزینه پشتیبانی و کمک در چنین شرایطی به چه شکله...
تشکر..

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
با سلام..
بنده در حال یادگیری وردپرس هستم..
اکثر کارهای مربوط در محیط گرافیکیش رو میتونم انجام بدم ولی جاهایی که نیاز به تغییر در کد های سیستمی هست نیاز به یک مشاور و راهنمای کمکی دارم..(دیگه مثل گذشته مقدرو نیست با کنجکاوی و آزمون و خطا و جست و جو در نت رفع مشکل کنم. )..
در موارد معدودی شاید پیش بیاد بگم لطفا فلان بخش کار رو که وقت گیره و نمیارزه یادش بگیرم رو خودتون زحمتش رو بکشید..
میخواستم بدونم هزینه پشتیبانی و کمک در چنین شرایطی به چه شکله...
تشکر..
با سلام وقت بخیر.
عذرخواهی می کنم بابت تاخیر در پاسخگویی.شما با خرید این پکیج بخش عمده ای از مسائل فنی سایت را به ما خواهید سپرد و دیگه نگرانی و اتلاف وقت و انرژی بابت این مسائل نخواهید داشت و می تونید با تمرکز کافی روی مطالب و محتوای سایت فعالیت کنید.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
سلام . بنده یک قالب از ... خریدم ولی قالب مشکلاتی داره اعم از اینکه ستون کناری سایت به نمایش در نمیاد ، زمینه دلخواه بعضی هاش با وجود اینکه وارد می شه ولی در سایت نمایش داده نمی شه و ظاهرا صفحه بندی ش هم مشکل داره و فقط دو تا صفحه را نشون می ده . آیا می تونید این موارد را رفع کنید چقدر هزینه ش می شه ؟

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
سلام . بنده یک قالب از ... خریدم ولی قالب مشکلاتی داره اعم از اینکه ستون کناری سایت به نمایش در نمیاد ، زمینه دلخواه بعضی هاش با وجود اینکه وارد می شه ولی در سایت نمایش داده نمی شه و ظاهرا صفحه بندی ش هم مشکل داره و فقط دو تا صفحه را نشون می ده . آیا می تونید این موارد را رفع کنید چقدر هزینه ش می شه ؟
بله قطعا. لطفا پکیج خریداری و موضوع را تیکت کنید

بالا