برگزیده های پرشین تولز

پـیـشنهاد ویژه سرور مجازی لینوکس و ویندزو از فرانسه با پورت 1 گیگابیت فقط 11 تومان

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
همانطور که در پست قبل گفتیم ، این پلان محدود بود و 2 سرور مجازی دیگر هم واگذار شد. و ظرفیت سرور تکمیل شد

آقاي رحمانيان نه ايميل جواب ميديدن نه پيام خصوصي و نه تلفن ...

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من که از سرویسشون گرفتم اصلا راضی نیستم

پشتیبانی بسیار ضعیف :

الان ۴ روزه یک تیکت ایجاد کردم هنوز یک جواب خشک و خالی ازشون نگرفتم

سرعتش هم تغریف نداره میانگین سرعت دانلود بین ۴ و ۵ مگ هست تازه با Download Accelerator باز به نسبت سرعت آپلود بهتری داره.

حتی به من پنل برای ریست و نصب os هم ندادند..

masoud376

Registered User
لایک‌ها
15
همانطور که در پست قبل گفتیم ، این پلان محدود بود و 2 سرور مجازی دیگر هم واگذار شد. و ظرفیت سرور تکمیل شد
خواهشا كم كاري و كوتاهي خودتون را با چيز ديگري توجيه نكنيد !:wacko:
ايميل رو 5 شنبه براي شما فرستادم همان وقتي كه تاپيك رو آورديد بالا ، اگر سرور تمكيل هست چرا دوباره گفتيد داريد ميفروشيد ؟! ضمن اينكه شما اصلا ايميل من رو نميدونستيد چي هست و از من سوال پرسيديد چيه !
شما براي فروش قبل از گرفتن پول اين شكلي برخورد ميكنيد واي به حال پشتيباني و بعد از گرفتن پول ! همانطور كه ميبينيد همه اين مشكل رو با شما دارند نه فقط من !
اگرم سرور پر هست هي اقدام به بالا اوردن تاپيك و گفتن اينكه فقط چند سرويس ديگه مانده هست نكنيد !!

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
از كاربران عزيز ميخواهم يه موقع خر نشين برين از سرور مجازي هاي ايشون بخرين !!
من خودم مشتري ايشون براي 3 ماه هستم !
سرور قبليشون ديتاسنتر Giga-International بود (دوماه من باهاش كار ميكردم) و كيفيت VPSهاشون فوق العاده بود ولي نميدونم بنا به چه دليلي سرور را منتقل كردن OVH و اين مصيبت را به جان كاربرهاشون انداختن !!

ماشالله پشتيباني هم كه دارن در حد تيم ملي قمر !!نه ايميل جواب ميدن ! نه تماس تلفني و نه پيام خصوصي و نه Ticket !!

اقاي رحمانيان بنا به پشتيباني ضعيف و كيفيت پايين سرويس هاتون مجبور شدم اينكار را بكنم تا خداي نكرده شخص ديگري فريب شما را نخوره ...

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
سلام

من واقعا برای خودم متاسف هستم که به شما اعتماد کردم و ازتون سرور مجازی گرفتم

متاسفانه شما یک کلاه بردار هستید

اینکه سرورتون سرعت پایینی داشت هیچ
اینکه روزی چند بار دیسکانکتی و ریست داشتید هم به کنار ( میگیم اظافه بر سازمان دادید و سرور نکشید )

اینکه هیچ جور نه ایمیل جواب میدید نه تلفن و ... هم به کنار

اما اینکه یه پلن یک ماهه فروختید و وسط کار گفتید مدتش تموم شده و بقیه پولتونو حساب میکنم و میریزم به حسابتون و پول هم به حساب نریختید این دقیقا کلاه برداریه

من واقعا متاسفم براتون که اینطوری پول در میارید مگه این چند هزار تومن کجای شما رو میگیره که حاظر هستید اینطور دروغ بگید و سر مردم رو کلاه بزارید

--------------

دوستان عزیز لطفا مثل من گول این قیمت پایین و امکانات مناسب رو نخورید همش دقل بازیه

اگه مدرک هم خواستید فیش واریزی و ... هم هست میتونم بزارم براتون

---------------------------
ایشون از شرکت های ارائه اینترنت یاد رفتن گرفتن که مثلا زنگ میزنن میگن ما اینترنت میدیم با قیمت پایین

بعد اینترنتشون نصف اون چیزی هم که گفتن کار نمیکنه و شما نه ادرسی ازشون دارید نه شماره تماسی و چون مبلغ پایین بوده نمیرید شکایت کنید

---------------------------------

نکن این کارا رو اخر عاقبت نداره و پول حرام و پولی که صاحبش راضی نیست خوردن نداره

با احترام / حجت

blacktiger

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
متاسفانه من هم از ایشون خرید کرده بودم و واقعا اشتباه کردم
ساپورت تلفنیشون هم کاملا دروغه حتی جواب اس ام اس هم نمیدن
من الان 2 تا سرویس از یه فروشنده دیگه از همین فروم دارم با اختلاف قیمت ناچیز ولی اونها واقعا تفاوت دارن و جواب هر تیکت رو خیلی سریع و گاها بعد از چند دقیقه میدن اینکه در عالم کامپیوتر مشکلات ممکنه بوجود بیاد یه چیزه ولی عدم پاسخگویی یه چیزه دیگس

hamid.xsky

Registered User
لایک‌ها
0
WHT.ir بس نبود اومدی اینجا را هم به گ* بکشی؟
ابن آقا خیلی شاکی داره !

بالا