برگزیده های پرشین تولز

پلاکارد "چگونه میتوان یک ...... دوست داشت ؟" یعنی چی

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
فکر کنم این تبلیغ گشت ارشاد هست!!!

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
نمیدونم چطور شد امروز همه ی تاپیک گشتم عکسی ندیدم ولی الان گشتم دیدم من چم شده
عیب نداره شما هم بگین نبوده
CHEGUNE%20MITAVAN%20....jpg

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
wOooooooooow
چه عکس خوشکلی گزاشتن
یکی بره آمار gf این وریز فرهنگ ارشاد رو بگیره : دی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
کمی هم مثبت بیاندیشیم !!

این خانومی که تو عکس هست بیشتر به یه زن میانسال میخوره تا یه دختر جوون ...زیاد هم بی حجاب نیست !!

پس به نظر من نمیتونه به موضوع حجاب اشاره کنه ..چون اگه میخواستن به این مورد اشاره کنن عکس یه دختر جوون تر و بی حجاب تر رو میذاشتن .

روز مادر هم زیاد دور نیست یعنی میشه به جای .......اینو نوشت:

چگونه میتوان یک مادر را دوست داشت؟!

البته این نظر من بود ...... میتونه درست باشه میتونه غلط باشه .

من جوونم اعدامم نکنید :دی

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
کمی هم مثبت بیاندیشیم !!

این خانومی که تو عکس هست بیشتر به یه زن میانسال میخوره تا یه دختر جوون ...زیاد هم بی حجاب نیست !!

پس به نظر من نمیتونه به موضوع حجاب اشاره کنه ..چون اگه میخواستن به این مورد اشاره کنن عکس یه دختر جوون تر و بی حجاب تر رو میذاشتن .

بابا مثبت اندیش.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
کمی هم مثبت بیاندیشیم !!

آخه يه خورده حالت اشفه ( Eshfe ) مانند داره ... طرز نگاهشو ببين ... نمياد بهشون براي روز مادر چنين چيزي بزنن :D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اگه روز مادر بود یه زن چادری میذاشتن

یه مثلا چهره نورانی میذاشتن. (به عنوان حضرت فاطمه)

بعید میدونم به روز مادر مربوط باشه. کلا وقتی تصویری شطرنجی میشه میره تو مود موج منفی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
شاید....نمیدونم....ممکنه.......

من گفتم نظر خودم رو میگم مممکنه درست باشه ممکنه غلط....

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
نمونه جدید :

http://************/files/i68zow6zbq2q10homlmq_thumb.jpg

http://************/files/3nbojq9kjgfdvrostq93_thumb.jpg

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
به به ممنون آپديت ميكنين
glasses.gif

دوستان من زنگ زدم بروبچ گروه سه مثلث خشم ته توهشو در آوردن
flood2.gif

ميگن تبليغ ايرانسله
byebye.gif

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به به ممنون آپديت ميكنين
glasses.gif

دوستان من زنگ زدم بروبچ گروه سه مثلث خشم ته توهشو در آوردن
flood2.gif

ميگن تبليغ ايرانسله
byebye.gif

آقا دستتون درد نکنه !!

خیال یک ملت جوون رو راحت کردید ! :D

چگونه میتوان یک ایرانسل را دوست داشت!؟:blink:

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا دستتون درد نکنه !!

خیال یک ملت جوون رو راحت کردید ! :D

چگونه میتوان یک ایرانسل را دوست داشت!؟:blink:

این که بدتر شد
یارو اینو میبینه همش یاد زیدش میافته : دی

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ولی راست میگن ها قیافه فاسد نمیخوره ! هم سنی ازش گزشته هم روسریش معمولیه ! چگونه میتوان یک آدم معمولی شطرنجی را دوست داشت ؟

هیچ گونه چون دوست داشتن یک آدم شطرنجی به هر نوع و طریقی موجب پریشانی افکار عمومی و اختلال در نظم هنجاری جامعه میشه و محکومه ! واقعا نمیشه آدم شطرنجی را دوست داشت ! ولی من به شخصه کم کم داره ازش خوشم میاد یارو شطرنجیه رو میگم ! احساس میکنم که کم کم دارم بهش علاقه مند میشم ! دلم میخواد از نزدیک ببنیمش و ازش چند تا سوال کنم ! کی میدونه شاید .... ، .... نبود بلکه اصلا .... بود که خیلی هم خوبه !

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حالا بیا و درستش کن
یکی نقطه چین های H-R رو واسه ما ترجمه کنه : دی

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا اصلاح میکنیم

ملت به خواهراتون توهین نکردن!! به زناتون توهین کردن!! میگن که یه مرد چطوری میتونه زن بدحجابش که از نظر اونا (ج**ه) هست رو دوست داشته باشه؟؟؟

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا اصلاح میکنیم

ملت به خواهراتون توهین نکردن!! به زناتون توهین کردن!! میگن که یه مرد چطوری میتونه زن بدحجابش که از نظر اونا (ج**ه) هست رو دوست داشته باشه؟؟؟

ایوای
ملت اهای ملت کجائین بیائین که آبروتونو بردن اینا : دی
عجب نامردایی هستن دیگه گندشو دراوردن
کو این شاتگان من؟
بچه ها برین امار بگیرین من کیو باید یتیم کنم ؟: دی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شاید اسم یه فیلم باشه !!

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
برادر مون تبلیغات چی بیاد جواب بده
نقد کنه تابلو رو ودوست من سلام رو
ولی همین که شما هنوز نفهمیدین و هنوز درگیرین نشانه موفقیت بهروزه ها!!

تجزیه و تحلیل دوستان جالب بود، منم نظرم رو میگم. هر چند ممکنه اشتباه باشه

به نظر من تبلیغ یه موسسه یا شرکتی هست که زمینه ی کارش مربوط میشه به مشاوره خانواده و مسائل از این دست. حدس می زنم به زودی (بین یکی دو ماه آینده) نقطه چین پر بشه. بعید می دونم حرف انسانه خوب و بحث توهین صحت داشته باشه. چون در ذهن اکثر بینندگان در نگاه اول یه سئوال به وجود میاد. سئوالی که تبلیغ دهنده باید به زودی بهش جواب بده. ارتباط بین آگهی اول و دوم هم به احتمال زیاد به وسیله ی همین عکس شطرنجی برقرار میشه. یعنی ممکنه در ماه های آینده یک آگهی رو ببینید با همین عکس (یا عکسی شبیه این) که به سئوالی که در ذهنتون ایجاد شده جواب بده.
فکر نمی کنم تا قبل از اینکه انسانه خوب نظرش رو بگه کسی از این آگهی برداشت توهین آمیزی داشت.

در مورد بهروز و دوست من سلام...
شرکت بهروز سعی می کنه از باب مسائل عاطفی با مخاطبش ارتباط برقرار کنه و از این راه به محبوبیت برسه. اگر توجه کرده باشید در روز مادر و مناسبت های اینچنینی هم بهروز تبریک میگه.
از طرفی سلام ، آغاز آشنایی هست. دوست من سلام یعنی بهروز شما رو دوست خودش می دونه. وقتی از نظر شما بهروز محبوب باشه و در واقع شما هم بهروز رو دوست خودتون بدونید بیشتر بهش جذب می شید و محصولاتش رو هم بیشتر قبول دارید. در کل این محبوبیت و اعتماد که به واسطه شعار های دوستانه به وجود میاد به طور غیر مستقیم باعث افزایش فروش میشه
فرضیه دیگری که مطرح هست اینه که در فرهنگ ایرانیان سلام سلامتی میاره. پس بهروز که سلام رو در شعارش داره محصولات سالمی رو عرضه می کنه و به سلامتی شما فکر می کنه

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
تجزیه و تحلیل دوستان جالب بود، منم نظرم رو میگم. هر چند ممکنه اشتباه باشه

به نظر من تبلیغ یه موسسه یا شرکتی هست که زمینه ی کارش مربوط میشه به مشاوره خانواده و مسائل از این دست. حدس می زنم به زودی (بین یکی دو ماه آینده) نقطه چین پر بشه. بعید می دونم حرف انسانه خوب و بحث توهین صحت داشته باشه. چون در ذهن اکثر بینندگان در نگاه اول یه سئوال به وجود میاد. سئوالی که تبلیغ دهنده باید به زودی بهش جواب بده. ارتباط بین آگهی اول و دوم هم به احتمال زیاد به وسیله ی همین عکس شطرنجی برقرار میشه. یعنی ممکنه در ماه های آینده یک آگهی رو ببینید با همین عکس (یا عکسی شبیه این) که به سئوالی که در ذهنتون ایجاد شده جواب بده.
فکر نمی کنم تا قبل از اینکه انسانه خوب نظرش رو بگه کسی از این آگهی برداشت توهین آمیزی داشت.

شرکت بهروز سعی می کنه از باب مسائل عاطفی با مخاطبش ارتباط برقرار کنه و از این راه به محبوبیت برسه. اگر توجه کرده باشید در روز مادر و مناسبت های اینچنینی هم بهروز تبریک میگه.
از طرفی سلام ، آغاز آشنایی هست. دوست من سلام یعنی بهروز شما رو دوست خودش می دونه. وقتی از نظر شما بهروز محبوب باشه و در واقع شما هم بهروز رو دوست خودتون بدونید بیشتر بهش جذب می شید و محصولاتش رو هم بیشتر قبول دارید. در کل این محبوبیت و اعتماد که به واسطه شعار های دوستانه به وجود میاد به طور غیر مستقیم باعث افزایش فروش میشه
فرضیه دیگری که مطرح هست اینه که در فرهنگ ایرانیان سلام سلامتی میاره. پس بهروز که سلام رو در شعارش داره محصولات سالمی رو عرضه می کنه و به سلامتی شما فکر می کنه
چه خوشبین !

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

:blink::blink::blink::wacko:

آقا من اینو خوندم یاد خودم افتادم ! آخه طراحی که میکردم قبلا این دوستای من که میخواستن با طرح مخالفت کنن!! میگفتن این یعنی چی ؟ خلاصه بنده هم برای حل کردن مشکل از این داستان سرایی ها میکردم!! که اونها هم میگفتن همراه طرحت هر جا میره باید خودتم بری توضیح بدی !!

از نظر من اینجور تبلیغات توی دنیای امروز جواب نمیده ! توی عصر سرعت که کسی دیگه شماره تلفن حفظ نمیکنه! نمیاد به این فکر کنه که در ایرانیان قدیم سلام ، سلامتی میاره ! بعد حالا سس مایونز هم سلامتی میاره!!

جامعه الان این شعار رو بیشتر میپسنده :

این روز ها همه طپش نگاه میکنند !! شما چطور ؟!!! :happy::D

بالا