برگزیده های پرشین تولز

پلیس ایران با فراریان از سربازی برخورد می کند

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی کسی که سربازی نرفته اجازه ازدواج نداره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

این حکومت که همش داره ترویج ازدواج رو میکنه صبح تا شب!!!!...میشه آگاهانه توضیح بدید

من نشنیدم تا حالا کسی که میره محضر برای ازدواج کارت پایان خدمت با خودش ببره

کسی که سربازی نره نه میشه چیزی تو محضر بنامش بزنند و نه میتونه ازدواج کنه و نه میتونه از کشور خارج شه یکی از ملزومات ازدواج کارت پایان خدمته به نظر من عاقل کسیه که بره خدمت رو انجام بده هرچه زودتر بهتر.. و خیالش هم راحته معلوم نیست فردا چه تصمیمی گرفتند

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگر یک سال سربازی تحریم بشه ، جمعش میکنن . اما افسوس که مردم ایران .............

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کسی که سربازی نره نه میشه چیزی تو محضر بنامش بزنند و نه میتونه ازدواج کنه و نه میتونه از کشور خارج شه یکی از ملزومات ازدواج کارت پایان خدمته به نظر من عاقل کسیه که بره خدمت رو انجام بده هرچه زودتر بهتر.. و خیالش هم راحته معلوم نیست فردا چه تصمیمی گرفتند

دوستان لطفا از خودشون نگن.... محضر به هیچ عنوان مدرک پایان خدمت نمی خواد و پس دایی من همین یک هفته پیش عقد کرد.... کارت هم نداره و البته بره دنبالش میتونه بگیره... برای محضر هم من آشنا زیاد دارم.. فقط این گذرنامه هست که دردسر شده.

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2

سلام
چرا نمیشه ازدواج کرد؟من خودم خدمت نرفته بودم عقد کردم.فقط نمیتونی تو نهادها و ارگانهای دولتی استخدام شی.اگر بفهمن شرکت خصوصی هم شما رو استخدام کرده باهاش برخورد میکنن.پاسپورت هم تعطیله.
اما از طرفی واقعا 20 ماه از زندگیمونو از ما میگیره.20 ماهی که باید با یه مشت آدم ابله سر و کله بزنی.20 ماهی که مافوقت هرچی بخاد بهت میگه و تو هم باید لال باشی.20 ماهی که هر چی بیشتر کار کنی ، بیشتر میره تو پاچت.
من از همینجا به تمامی عزیزان فراری و در شرف خدمت پیشنهاد میکنم که اگر به خدمت مقدس سربازی
243.gif
مشرف شدید،خودتونو بزنید به خنگی!چون هرچی بیشتر بدونید،بیشتر مسئولیت بهتون میدن.هرچی بیشتر مسئولیت داشته باشید ، بیشتر باید تو پادگان یا سازمان بمونید.هر چی بیشتر تو پادگان یا سازمان بمونید،کمتر به کاراتون میرسید.هر چی کمتر به کاراتون برسید....فکر کنم دیگه بس باشه.

نکات پیشنهادی :

عزیزان دیپلم ،پیش دانشگاهی و زیر دیپلم :
پیشنهاد من اینه که اصلا با مدرک پایین تر از فوق دیپلم خدمت نرید تا اینکه یه مدرک دانشگاهی بگیرید.اما اگر نشد :

حتی اگر 100 ساله که گواهینامه دارید ، رو نکنید.چی؟عشق ماشینی؟خیلی خوب !برو بگو گواهینامه داری.یه پیکان ، یا اگه خیلی خوش شانس باشی یه آردی میذارن زیر پات.تا اینجا که خوبه نه؟ماشین داری..قام قام .. بوق بوق... .
داشته باش : "ساعت 3 نصف شب ":راننده ! پاشو برو دنبال سرهنگ فلانی که از دارقوزآباد با هواپیما اومده.واستا تا بیاد..... تو : چشم.
"راننده پاشو برو این چک رو نقد کن سریع بیا" تو:چشم! "
"راننده پاشو این 50 نفری که بیرون واستادن باید برن همایش .برو نوبتی همه رو وردار ببر." تو :چشم!
(ماه 6م به بعد که مثلا باهات رفیق شده) "فلانی بی زحمت امروز برو دنبال پسر من .از مدرسه تعطیل میشه بیارش خونه. " تو : چشم!
حالا بازم بگو گواهینامه داری!

عزیزان فوق دیپلم،لیسانس،فوق لیسانس :

اگر میخاین پوست سرتونو بکنن(مخصوصا تو سازمانها و پادگانهای بزرگ )بگید کامپیوتر بلدید و بدتر اینکه بندازنتون تو دبیرخونه.واویلا
283.gif
.اما اگه دیدید میتونید یه جایی بیفتید که مثلا فقط داده وارد کامپیوتر بکنید ، بگید کامپیوتر بلدید اما فقط تا همین حدی که بتونین داده وارد کنید.(البته این اطلاعات نسبت به موقعیت خدمتی متغیره)

کجا خدمت کنیم :
1 - بسیج
2 - ****
3 - ارتش

پیشنهاد :

اگر تازه 15 ، 16 ساله شدید ، همین حالا برید مسجد محل و بسیجی شید.بسیجی فعال بودن تو گزینش و کسری خدمت به دادتون میرسه.اگر هم که بسیجی فعال هستید که دیگه هیچی.

در هر حال راه رفتنی رو باید رفت.چه بسا خیلیهاتون از اینور و اونور میشنوین که "کارت پایان خدمت ، فقط ...میلیون،با استعلام رسمی !!"
بر فرض محال اگر هم درست باشه،اگر اون شخصو بعد از 5،6 سال بگیرن،اونم شمایی که یه کار آبرومند و خوب پیدا کردید رو لو بده،مثل تمام اونایی که تا حالا براشون این کارو کرده،بعد بیان بگیرنتون،از کار بیکار شین،زوری ببرنتون خدمت و ... اونوقت چی؟ (این مسئله برای یکی از دوستان بدبخت من اتفاق افتاده).

امضاء : فردی که 20 ماه تمام (بدون کسری)خدمت کرده:(

پ ن :راستی یادم رفت بگم : تا وقتی سربازی ، آرزوت اینه که کارت پایان خدمتو بدن دستت.اما تا سربازیت تموم میشه و کارتو میدن دستت،انگار نه انگار که 20 ماه زندگیتو صرفش کردی.تازه باهاش حتی نمیتونی یه چک نقد کنی;) .​

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ی بنده خدایی که باسواد بود رفته بود خدمت و با ادعا پر هم رفته بود،خلاصه چپ و راست بهش گیر میدادن که فلان کارو بکن و آخر سر هم بزور می خواستن استخدام سپاهش کنن :lol: اینو واقعا راست میگه کافیه 1 دقیقه غرور ورت داره که خودتو 2 سال خراب کردی.... خدمت واسه خیلی ها محل عشق و حال هست،اگه بگی چیزی بلدم،دیگه به هیچ چیزی نمیرسید :D

راستی آقا سعید سبا ! میگم 4 ماه خدمت را واقعا کسر کردن برات؟

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها یه سوال دیگه.....لطفا تحقیقا جواب بدین:

اگه کسی لیسانس داشته باشه....زن هم داشته باشه.....معاف از رزم هم باشه....اونوقت میشه پیش بینی کرد که تو خدمت چه اتفاقی براش میفته(از لحاظ حقوق...ساعت...مزخصی...سختی و آسونی)

ممنون:happy:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

اگه کسی لیسانس داشته باشه....زن هم داشته باشه.....معاف از رزم هم باشه....اونوقت میشه پیش بینی کرد که تو خدمت چه اتفاقی براش میفته(از لحاظ حقوق...ساعت...مزخصی...سختی و آسونی)

ببین حکایت امضای خودت هست،اگه بخوای اونجا ادعا منم منم کنی و گولشون را بخوری،کارت تمومه ... ولی تا ساعت 2 بیشتر نیستید و بعد از ظهر حال می کنی.. دایی من که از 2 سال خدمت فقط 1 سالش را رفت و اینطور که حساب کردیم،50% مرخصی گرفته بود :lol:

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اخه اگر دخترا برن سربازی پس کی انتظار شماها رو بکشه:happy:

اگه واقعا بحث انتظار کشیدن باشه؛
خوب شما برین ما انظار شماها رو بکشیم !!!

عمرا ! :دی

من اگه بشم رییس جمهور یا کلا سربازی رو حذف میکنم یا میگم دخترا هم برن :دی

البته باید دقت داشته باشی، یکی از شرایطش داشتن کارت پایان خدمت هستش !!! :f34r:;)

خداییش هروقت اون کیلیپه پلیسای زنه ایرانیو میبینم خندم میگیره :D
همون بهتر نرن سربازی
اونوقت یکی فیلم میگیره دوباره دیگه اونوقت ابروی ایران کمپلت میره
:D:D:D:D

در این مورد که واقعا جای شکرش باقیه !!! :lol:

به پسر من توهین نکن:hmm:

میگم که شما خاله یی یا مامان ؟

خدایا شکرت لاقل یه بار عدالت داره اجرا میشه ما که 2 سال تموم خدمت کردیم وباید عدالت برای همه یکسان باشه
به امید اعزام تمامی فراری ها به خدمت:D:D:D:D:D:D
در آینده نه چندان دور دعوت نامه میاد جلوی در خونتون :D:D:D:D

این بوی تنگنا میده...

اینا چیه ؟

و همینطور اینا !؟

احتمالا شما سال هزار و سیصد و درشکه قوانین رو مطالعه فرمودین . من خودم، داداشم و چند تایی از دوستام بدون داشتن مدرک اتمام یا معافیت خدمت سربازی ازدواج کردیم.
بابت خروج از کشور هم سال گذشته من رفتم ترکیه، یکی از پسرخاله ها مکه ؛ وثیقه میزاری میری خوشت رو میگذرونی میای.
بابت انجام خدمت حرفتون رو قبول دارم اما باقی رو عرض کردم به حضورتون .

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
ی بنده خدایی که باسواد بود رفته بود خدمت و با ادعا پر هم رفته بود،خلاصه چپ و راست بهش گیر میدادن که فلان کارو بکن و آخر سر هم بزور می خواستن استخدام سپاهش کنن :lol: اینو واقعا راست میگه کافیه 1 دقیقه غرور ورت داره که خودتو 2 سال خراب کردی.... خدمت واسه خیلی ها محل عشق و حال هست،اگه بگی چیزی بلدم،دیگه به هیچ چیزی نمیرسید :D

راستی آقا سعید سبا ! میگم 4 ماه خدمت را واقعا کسر کردن برات؟

سلام vbigdeli عزیز

خوب بابا اطلاعاتتو Update کن.خیلی وقته که خدمت سربازی 20 ماه شده.البته تو مناطق بد آب و هوا و مناطق جنگی(مثل لب مرزها که احتمال درگیری میره.مثلا با کموله دموکراتها)از این 20 ماه ، یه چند ماهی هم کم میشه.:happy:​

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام vbigdeli عزیز

خوب بابا اطلاعاتتو Update کن.خیلی وقته که خدمت سربازی 20 ماه شده.البته تو مناطق بد آب و هوا و مناطق جنگی(مثل لب مرزها که احتمال درگیری میره.مثلا با کموله دموکراتها)از این 20 ماه ، یه چند ماهی هم کم میشه.:happy:​

به جان بچم هر وقت وصل میشم به سرور که آپدیت بشم،ی چیزی تو مایه ها no respone to pagin میده :lol: :lol: آخه میگن برای متاهل ها 4 ماه کم می کنن که قراره 2 تا زن بگیرم بشه 8 ماه :lol: :lol:

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
ببینم VBIGDELI جان شما احیانا سرباز فراری نیستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grin.gif
1

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببینم VBIGDELI جان شما احیانا سرباز فراری نیستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grin.gif
1

احیانا نه :wacko: زدی نقطه 100 دارتز :happy: جریان من ی سری جریانات پیچیده ای هست وگرنه از خدمت نمی ترسم :rolleyes: خدمتو می خواهید چکار؟ محضر(واسه سند بنام زدن) که آشنا دارم و گواهینامه هم دارم،الباقی موارد را هم بیخیال که فقط گذرنامه هست که چند سال دیگه معافیت ***** می خوره.. :happy: استخدام که نمی خوام بشم بگم پاشم برم خدمت :lol:

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2

سلام

1 - لیسانس : میتونی انتظار داشته باشی که فقط کارهای دفتری بهت بدن.

2 - تاهل (مثل من) : حقوقت اندکی زیاد میشه (میشه حول و حوش 29000 تومن).هیچ مزیت دیگری هم نداره.مگه اینکه مسئول مستقیمت بهت حال بده که در اغلب موارد حال میده.

3 - معاف از رزم : این قسمت فقط به درد پادگان آموزشی (2 ماه) میخوره.شما از صف جمع ، رژه و خیلی کارای سخت دیگه معافید.اما بعد از آموزشی ، هیچ فرقی با بقیه ندارید.

میرسیم به سوالات اصلیتون :

1 - حقوق رو که گفتم.(تقریبا 29000 تومان)

2 - مرخصی: هر سرباز(اعم از افسر و عادی) در طول کل خدمت سربازی،45 روز مرخصی استحقاقی،45 روز استعلاجی و 30 روز تشویقی داره.اگر بچه شهرستان باشه (یعنی بومی اونجا نباشه)یه سری مزایای دیگه هم براش در نظر میگیرن(مثل هزینه سفر،مرخصی بیشتر و ...)مرخصی ساعتی هم 6 ساعت در ماه میتونی استفاده کنی.اما چون متاهلی ، با درخواست مرخصیهات بیشتر موافقت میشه.(تمام شرایط بالا بستگی به محل خدمت داره)

3 -ساعت کاری : 99% تا ساعت 2 بعدازظهر(چون افسری).اما بعضی از این ارگانها و پادگانها،افسر و عادی رو با هم تا 4 نگه میدارن.(شما رو 2 حساب کن)

4 - سختی و آسونی : 100% بستگی به محل خدمتت داره.اما همونطور که قبلا گفتم،به ترتیب بسیج،**** و در آخر ارتش جای مناسبی برای خدمت هستند.(چون افسر هستی بهت کارای یدی نمیدن.بیشتر مسئولیت کنترل سربازا یا کارای فکری)

فعلا;)

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
احیانا نه :wacko: زدی نقطه 100 دارتز :happy: جریان من ی سری جریانات پیچیده ای هست وگرنه از خدمت نمی ترسم :rolleyes: خدمتو می خواهید چکار؟ محضر(واسه سند بنام زدن) که آشنا دارم و گواهینامه هم دارم،الباقی موارد را هم بیخیال که فقط گذرنامه هست که چند سال دیگه معافیت ***** می خوره.. :happy: استخدام که نمی خوام بشم بگم پاشم برم خدمت :lol:

اهان !ببخشید چرا میزنید خوب من حالا که نرفتم جایی بگم نا تو پی تی رباز فراری داریم ؟!رفتم؟!:D:D:D

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
به جان بچم هر وقت وصل میشم به سرور که آپدیت بشم،ی چیزی تو مایه ها no respone to pagin میده :lol: :lol: آخه میگن برای متاهل ها 4 ماه کم می کنن که قراره 2 تا زن بگیرم بشه 8 ماه :lol: :lol:

اگه اینجوری بود که تا حالا هیچ دختری بی شوهر نمونده بود
193.gif

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
سعید خان حالا که این طوره امیدوارم 4 سال اضافه خدمت بلخورید اگه سربازی نرفتید هنوز!

بالا