برگزیده های پرشین تولز

پلیس ایران با فراریان از سربازی برخورد می کند

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سعید خان حالا که این طوره امیدوارم 4 سال اضافه خدمت بلخورید اگه سربازی نرفتید هنوز!

خدایی چه حالی می کنید که پسرها میرن خدمت :( :( گناه نداریم ؟
54.gif

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سعید خان حالا که این طوره امیدوارم 4 سال اضافه خدمت بلخورید اگه سربازی نرفتید هنوز!

Evan Star عزیز

اگه به چند تا پست قبلی من نگاه کنید ، درمیابید که بنده خدمتم تموم شده(البته هنوز مهرش خشک نشده);)
در ضمن ، ما مردا کتک هم بخوریم ، باز هم آدمای پلید و خونخوار و حق ضایع کن و ...هستیم؟
293.gif

(تاپیک رفت تو حال و هوای همجنس دوستی)​

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
Evan Star عزیز

اگه به چند تا پست قبلی من نگاه کنید ، درمیابید که بنده خدمتم تموم شده(البته هنوز مهرش خشک نشده);)
در ضمن ، ما مردا کتک هم بخوریم ، باز هم آدمای پلید و خونخوار و حق ضایع کن و ...هستیم؟
293.gif

(تاپیک رفت تو حال و هوای همجنس دوستی)​

خطری شدیا ... :eek:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
....
احتمالا شما سال هزار و سیصد و درشکه قوانین رو مطالعه فرمودین . من خودم، داداشم و چند تایی از دوستام بدون داشتن مدرک اتمام یا معافیت خدمت سربازی ازدواج کردیم.
بابت خروج از کشور هم سال گذشته من رفتم ترکیه، یکی از پسرخاله ها مکه ؛ وثیقه میزاری میری خوشت رو میگذرونی میای.
.

آدم عاقل ميره و نمياد !!! ( بر نميگرده )

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

1 - لیسانس : میتونی انتظار داشته باشی که فقط کارهای دفتری بهت بدن.

2 - تاهل (مثل من) : حقوقت اندکی زیاد میشه (میشه حول و حوش 29000 تومن).هیچ مزیت دیگری هم نداره.مگه اینکه مسئول مستقیمت بهت حال بده که در اغلب موارد حال میده.

3 - معاف از رزم : این قسمت فقط به درد پادگان آموزشی (2 ماه) میخوره.شما از صف جمع ، رژه و خیلی کارای سخت دیگه معافید.اما بعد از آموزشی ، هیچ فرقی با بقیه ندارید.

میرسیم به سوالات اصلیتون :

1 - حقوق رو که گفتم.(تقریبا 29000 تومان)

2 - مرخصی: هر سرباز(اعم از افسر و عادی) در طول کل خدمت سربازی،45 روز مرخصی استحقاقی،45 روز استعلاجی و 30 روز تشویقی داره.اگر بچه شهرستان باشه (یعنی بومی اونجا نباشه)یه سری مزایای دیگه هم براش در نظر میگیرن(مثل هزینه سفر،مرخصی بیشتر و ...)مرخصی ساعتی هم 6 ساعت در ماه میتونی استفاده کنی.اما چون متاهلی ، با درخواست مرخصیهات بیشتر موافقت میشه.(تمام شرایط بالا بستگی به محل خدمت داره)

3 -ساعت کاری : 99% تا ساعت 2 بعدازظهر(چون افسری).اما بعضی از این ارگانها و پادگانها،افسر و عادی رو با هم تا 4 نگه میدارن.(شما رو 2 حساب کن)

4 - سختی و آسونی : 100% بستگی به محل خدمتت داره.اما همونطور که قبلا گفتم،به ترتیب بسیج،**** و در آخر ارتش جای مناسبی برای خدمت هستند.(چون افسر هستی بهت کارای یدی نمیدن.بیشتر مسئولیت کنترل سربازا یا کارای فکری)

فعلا;)

مرسی از راهنمایی کاملتون:rolleyes:

فقط این 20 ماه که میگید با آموزشیه ؟...یا با آموزشی میشه 22 ماه؟

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آدم عاقل ميره و نمياد !!! ( بر نميگرده )

یعنی اگه کسی غیبت هم داشته باشه میتونه با وثیغه خارج بشه از کشور؟؟؟!!!! عمرناش!!:blink:

من تو دوره کارشناسیم میخواستم برم آلمان ...بهم گفتن جدیدا دانشجوهای کارشناسی فقط به سفرهای زیارتی میتونن برن.....چه برسه به مشمولین غیبت خورده

اگه اینطوری بود همه اون بدبختایی که پذیرش گرفتن عزای سربازی نمی گرفتن:happy:

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان لطفا از خودشون نگن.... محضر به هیچ عنوان مدرک پایان خدمت نمی خواد و پس دایی من همین یک هفته پیش عقد کرد.... کارت هم نداره و البته بره دنبالش میتونه بگیره... برای محضر هم من آشنا زیاد دارم.. فقط این گذرنامه هست که دردسر شده.

شما هم اگه نمیدونی برو بپرس.......در ضمن عقد رو محضر ازدواج و طلاق ثبت میکنه..منظور من هم خرید ملک و املاک هست ...در ضمن از نظر قانونی هم عقد بدون کارت غیر قانونیه دقت کن گفتم غیر قانونی نه نشدنی برای محضر هم آشنا میخواد ..(خودت جواب خودت رو داری میدی)....

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
اگه واقعا بحث انتظار کشیدن باشه؛
خوب

این بوی تنگنا میده...

احتمالا شما سال هزار و سیصد و درشکه قوانین رو مطالعه فرمودین . من خودم، داداشم و چند تایی از دوستام بدون داشتن مدرک اتمام یا معافیت خدمت سربازی ازدواج کردیم.
بابت خروج از کشور هم سال گذشته من رفتم ترکیه، یکی از پسرخاله ها مکه ؛ وثیقه میزاری میری خوشت رو میگذرونی میای.
بابت انجام خدمت حرفتون رو قبول دارم اما باقی رو عرض کردم به حضورتون .

دوست عزیز و گرامی در مورد خروج از کشور شما کاملا قانونی رفتید .. یعنی طبق قانون با گذاشتن وثیقه تشریف بردید..ولی اگه کارت پایان خدمت داشتی لزومی نداشت که وثیقه بگذاری ....هرجا که میخواستی میرفتی و احیانا هم اگه میخواستی بر نمیگشتی

در مورد تنگنا هم جوابت رو نمیدم و از اینکه دوستان خودت رو در پی تی به یک شخص خاص ((تنگنا)) نسبت میدهی متشکرم

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام

3 - معاف از رزم : این قسمت فقط به درد پادگان آموزشی (2 ماه) میخوره.شما از صف جمع ، رژه و خیلی کارای سخت دیگه معافید.اما بعد از آموزشی ، هیچ فرقی با بقیه ندارید.

سلام

آقا در مورد معاف از رزم ؛
میخواستم بپرسم توی آموزشی معاف از رزمها با هم فرق دارن یا با همشون به یک شکل رفتار میشه ؟

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

آقا در مورد معاف از رزم ؛
میخواستم بپرسم توی آموزشی معاف از رزمها با هم فرق دارن یا با همشون به یک شکل رفتار میشه ؟

:blink: دوست عزیز میشه یه کم منظورتو واضح تر بگی؟معاف از رزمها کلا دسته ای از افراد هستند که بخاطر مشکلات جسمی ، توانایی انجام کارهای سنگین رو ندارن.به همشون هم با یه چشم نگاه میکنن;) .​

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مثلا کسی که به خاطر کمرش معاف از رزم شده در آموزشی شرایطش با کسی که به خاطر چشمش معاف از رزم شده فرق داره یا هر دو شرایطشون یکیه ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این پلیس ایران هم دیگه تازیگیها ماشالا داره با همه چی برخورد میکنه .

آره دیگه زن و مرد و پیر و جوون و نوجوان،همه ی ایرادی دارن که احمدی نژاد می خواد اصلاح کننه مملکتو :lol: :lol: نیروی انتظامی هم کارمنداش بالاخره آدمن و اگه کمتر گیر بدن،احیانا وجدانشون بیدار میشه دیگه... :D

پس فردا از بیکاری به دختر بچه 5 ساله به جرم نداشتن روسری گیر میدن :lol: :lol:

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
مثلا کسی که به خاطر کمرش معاف از رزم شده در آموزشی شرایطش با کسی که به خاطر چشمش معاف از رزم شده فرق داره یا هر دو شرایطشون یکیه ؟

در کل قانون جداگانه ای براشون وضع نشده.اما فکر کنم مسئولان پادگان آموزشی اینقدر شعور داشته باشن که به بنده خدایی که کمرش مشکل داره ، کاری بدن که بهش ضرر نزنه.نگران نباش.;)

بالا