برگزیده های پرشین تولز

.:: پلیس 10+::.

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
اگر در شهری مثل شیراز بتوانم امتیاز پلیس 10+ بگیرم و جای نسبتا خوبی هم بتوانم واسه دفتر پیدا کنم(البته در ان منطقه که مجوز اجازه دهد)،میتونم این امید داشته باشم که این کار بعد از مدتی سود خوبی (حقوق ) به من بدهد؟
و اینکه نحوه ثبت نام و اخذ مجوز به چه شکلی است؟

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
سلام
هر سال خود نیرو انتظامی فراخوان میده و با 20 هزار ثبت نانم میکنید

ک سابق مدیریتی - سابقه کار - بسیج فعال و خانواده شهدا و ایثار گر امتیاز محسوب میشه البته نباید جایی مشغول ب کار باشید ب صورت دولتی
و بخوام خیال شما را راحت کنم - باید جزء بازنشته سپاهی یا ..... باشید
سود خوبی داره

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
خیلی پارتیه کلفتی میخواد واسه گرفتنش
من خیلی تحقیق کردم، به منو شما عمرا نمیدن
فراخوانشم اخرایه ساله که فقط واسه اینه که از 20هزار نفر پول بگیرن واسه ثبت نام وگرنه به همون چند نفر پارتی کلفتا میدن

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
دوستان کسایی که میخوان یارانه جدا کنن چرا باید برن پلیس10+ ؟ اونجا چی رو استعلام میکنن؟

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان واسه سهمیه امتحان برگزار میشه؟
واینکه دفتر پیشخوان دولت چه فرقی با این داره؟میشه همزمان امتیاز جفتش رو داشت؟

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
دوستان واسه سهمیه امتحان برگزار میشه؟
واینکه دفتر پیشخوان دولت چه فرقی با این داره؟میشه همزمان امتیاز جفتش رو داشت؟
شما اگه یکیشو گرفتی باید کلاهتو بندازی هوا
به همین راحتی ها نمیدن
مثلا مقامایی مثل استاندار و و... میتونن بگیرن
یکی میگفت تو شهر ما فرماندار دنبالشه هنوز بعد از 1 سال بهش ندادنش

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
اگر پارتی خیلی گردن کلفت دارید می تونید یکساله بگیرید. اما اگر ندارید و اون امتیازهایی که توی سایتش گفته شده رو دارید باید چندین سال پیگیر باشید. و اگر اون امتیازها رو ندارید وقتتون رو تلف نکنید.
در مورد کارش هم هیچ نگرانی نیست؛ طوری هست که علاوه بر خودتون دست چندین خانواده رو هم بتونید بگیرید و به سر و سامون برسونید!

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن یه راهنمایی خوب بکنن که از کجا و چطور باید پیگیر این ماجرا شد ؟
من جای عالی دارم ، اگه این کار رو بتونم انجام بدم خیلی خوب میشه

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
امتیازات رو چه شکلی میشه بدست اورد؟
و اینکه من با یکی از اقوام شریکی میخوام این کار رو(اگه راه افتاد) شروع کنم.این بنده خدا میگفت دو نفری نمی صرفه.چیزی تهش برامون نمیمونه.
ثبت نام از طریق سایت هست یا راه های دیگری هم دارد؟واینکه به نظر شما پلیس +10 بهتره یا دفتر پیشخوان ؟
اگر پارتی خیلی گردن کلفت دارید می تونید یکساله بگیرید. اما اگر ندارید و اون امتیازهایی که توی سایتش گفته شده رو دارید باید چندین سال پیگیر باشید. و اگر اون امتیازها رو ندارید وقتتون رو تلف نکنید.
در مورد کارش هم هیچ نگرانی نیست؛ طوری هست که علاوه بر خودتون دست چندین خانواده رو هم بتونید بگیرید و به سر و سامون برسونید!

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
امتیازات رو چه شکلی میشه بدست اورد؟
و اینکه من با یکی از اقوام شریکی میخوام این کار رو(اگه راه افتاد) شروع کنم.این بنده خدا میگفت دو نفری نمی صرفه.چیزی تهش برامون نمیمونه.
ثبت نام از طریق سایت هست یا راه های دیگری هم دارد؟واینکه به نظر شما پلیس +10 بهتره یا دفتر پیشخوان ؟
امتیازات شامل بازنشسته نیروی انتظامی بودن، خانواده شهید، داشتن جایگاه در بسیج میشه و خلاصه همه اون چیزهایی که توی شرایط عمومی و اختصاصی سایت پلیس +10 نوشته. شما اول اقدام بکنید برای مجوزش ببینید اصلا می تونید بگیرید، بعد می تونید سر سودآور بودن یا نبودنش مذاکره بکنیم! در لفافه بگم شما درآمد رو بالای 10 میلیون در ماه در نظر بگیر. سمت دفتر پیشخوان هم اصلا نرو که سود نداره، مگر اینکه مکانش، مکان باشه!

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
امتیازات شامل بازنشسته نیروی انتظامی بودن، خانواده شهید، داشتن جایگاه در بسیج میشه و خلاصه همه اون چیزهایی که توی شرایط عمومی و اختصاصی سایت پلیس +10 نوشته. شما اول اقدام بکنید برای مجوزش ببینید اصلا می تونید بگیرید، بعد می تونید سر سودآور بودن یا نبودنش مذاکره بکنیم! در لفافه بگم شما درآمد رو بالای 10 میلیون در ماه در نظر بگیر. سمت دفتر پیشخوان هم اصلا نرو که سود نداره، مگر اینکه مکانش، مکان باشه!
دوست عزیز میشه منو تو این قضیه کمک کنید.واسه مجوز باید از کجا اقدام کنم.
پدرم بازنشسته ارتش هست.جانبازی هم داره.پارتی هم شاید بتونم گیر بیارم.به نام خودم اقدام کنم یا به نام پدرم؟
تو سایت خودش که چیزی پیدا نمیکنم.
متشکر

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
پدرم بازنشسته ارتش هست.جانبازی هم داره.پارتی هم شاید بتونم گیر بیارم.به نام خودم اقدام کنم یا به نام پدرم؟
متشکر
من اطلاعات چندانی از اینکه چطور باید جواز رو گرفت ندارم. چون یک مدت که پیگیری کردم دیدم که پارتی میخواد. چیزی که فهمیدم اینه که توی نیروی انتظامی اگر کسی رو داشته باشید همه مسایل مربوط به این جواز رو می تونه دربیاره و راهنمایی تون بکنه. پس شما کسی که توی نیروی انتظامی باشه رو پیدا بکنید اون بقیه مسایل مربوطه رو بهتون میگه.
به نام پدرتون اقدام بکنید.

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
متشکر
پدر چند سالشون هست؟

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
میگم که اون پارتی رو پیدا بکنید راهنماییتون میکنه و نیازی به سایت و این چیزای تشریفاتی نیست.

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
رفیق منم یه مدت دنبالش بودم
شما فقط دنبال پارتی باش از نوع کت کلفتش .. سودشم 100 % و واقعن مقرون به صرفه هست .. چون همه هزینه ایی که بابت گرفتن امتیاز .. سیستم .. اتصال سرور به ناجا و میزو صندلی و حتی رهن مکان مناسب بخاین بکنید تضمینی تو همون 3 ماه اول همش در میاد .. علاوه بر اون اجازه فعالیت تجاری در مسکونی هم شامل حالتون میشه .. مالیات مشاغل نداره .. مالیات ارزش افزوده نداره .. وام برای راه اندازی بگیرید با مجوزتون بدون بهره هستش و خیلی چیزای دیگه .....
من که تو تهران موفق نشدم بگیرم .. یعنی آخرین حرکتی که کردم یه بنده خدایی بود دفتر و امتیازشو تو اطراف تهران 200 میلون پیشنهاد داد که به توافق نرسیدیم
شما ایشالا موفق باشی .. پیگیرش باش .. خیلی کار خوبیه

yashgin128

Registered User
لایک‌ها
12
متشکر از همه دوستان.
ایشاا... که همه به خواسته هاشون برسن.این همه زحمت و کوشش انشاا.. همیشه همراه موفقیت باشه.

بالا